Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
iOS 8.1.2
Tr1xmy
Ahojte,
Mám na Vás, ktorý máte iPhone otázku, ako Vám pomohla, alebo skôr uškodila aktualizácia na 8.1.2... Mne odvtedy často seká celý mobil, vypadáva internet (Ak je zapnuté zdielanie internetu v 3G sieti) - vždy to všetkých odpojí.
f86
preto si neaktualizujem system hned ale pockam dokym sa vychytaju chyby, najlepsie na to su portaly a recenzie kde si precitam placuce ovecky ktore to hned nahodili na fon. Vacsinou je problem mrznutie, net a fotak
Upravil/a f86 dne 12.12.2014 23:10
Zrušený účet
Hele, teď akorát aktualizuju, tak uvidíme, dam ti vědět, každopádně sekání mobilu.... To u iPhonu neni snad možný, pokud nemáš nějaký iP 3GS a aplikace už vyvinutý na iP 6. Taky to dělá moc aplikací, už i já na svým 5sku jsem pocítil mírnější odezvu v přijímání hovorů, pokud jsem tam měl tunu aplikací. Teď tam mam jenom třičtvrtě tuny a jede jak má, uvidíme po tý aktualizaci. Snad jsem neudělal kravinu ;) A když jo, tak do týdne tu bude nový update, toho se nebojim, oni umí rychle opravovat chyby (naštěstí alespoň někde) :D
Tr1xmy
No čo som pozeral apple forums, tak viac ludí sa sťažovalo :D.... No mám 5, takže tam problém nebude. :D .. ono to seknutie ma ani tak netrápi, ale ten internet aj ano Sad
Každopádne, do aktualizácie šlapal jak hodinky.
Joseph_CZ
Čau ted sem to zrovna stáhl a taky mi přijde že to není tak plynulý jak to bylo. Ale zatím jako funguje no.
Tr1xmy
No tak daj potom vedieť Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
19 Hlasů
40%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasů
21%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasů
15%
Ne
6 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
5 Hlasů
11%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15