Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Serialy
DoMiNo
Zdravím, v poslední době jsem začal sledovat hodně seriály, vůbec nevím na co koukat :D Chtěl bych se vás zeptat co by jste mi doporučili :D Když to nebude v CZ dabingu tak se zlobit nebudu, ba naopak jestli to bude jen v angličtině tak to i uvítám :D

Chtěl bych, aby to byl seriál s příběhem něco jako Arrow, kde je nějaká naváznost.

Ještě jedna věc, na E2 dělaj reklamu na jeden seriál je to ve smyslu že jeden chlápek si chce sestavit super PC,dlouho jsem to neslyšel takže si nemůžu vzpomenout na název tak jestli někdo nevíte jak se ten seriál jmenuje, předem díky.
Rightass
ulice :D
Morrison321
Game of Thornes, Breaking Bad, Supernatural

Ten Arrow nepoznám takže neviem čo to je a ani s tým PC ti nepomôžem, ale tie 3 čo som ti tam napísal to je moja topka proste :D
FaSTeR
Zdravím, rozhodně můžu doporočit tyto seriály. Netuším, jestli tě to zaujme, ale děj to má.. Smile

Určitě se podívej na ”The Walking Dead” v překladu ”Živí mrtví”, po prvním díle tě to asi nezaujme, ale když se podíváš na další dva, začne tě to (možná bavit). Smile Poslal bych i odkaz na stránku, plnou zajímavých seriálů, ale nemůžu.

Další zajímavý je ”Flash Forward” v překladu ”Záblesk Budoucnosti” děj je zajímavý a složitě promyšlený, určitě se podívej, pokud nemáš po večerech co dělat..

Kdyžtak dej vědět Smile jak se ti to líbí, líbilo.. Smile
Menezeris
Ordinace v ruzove zahrade 2. Po prazdninach zase zacnou nove dily v TV Smile
aure
Game of Thrones, True Detective, ordinaci,poarota , dr house
ViNceNzoSvK
Citácia
4. Pokial bude diskusia neaktívna dlhšie ako 5 dní bude uzamknutá IT-poradcom ,alebo Moderátorom fóra ,ktorých taktiež môžete požiadať o opätovné odomknutie topicu.

Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 19