Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - WOLIX
Baseball
Baseball: Ahoj, jsem rád že jsi byl ochoten udělat rozhovor. Jaké jsou první pocity?

WOLIX: Čauko, bez problému,zvlaštní že pořád je tady po tolika letech o mě nějaky zájem. Takže přijemné.

Baseball: Legend si musíme vážit.
Baseball: Mohl by ses nám nějak představit?

WOLIX: Kdéže legenda,jen zapadlík a hráč jako každy jiný,ale cením si toho. Jasně.Jmenuji se Filip,je mi 18 let,jsem automechanik a muzikant,jen z hudbou mám kvuli nedostatku času trochu pohov.

Baseball: Jé jmenovec, sem ani nevěděl :D
Baseball: Co říkáš na projev českého prezidenta? Nebo je ti někde ?

WOLIX: Jmenovec to Ano :D To je Filipů na světě..:D
No tak Zeman neboli abych to řekl jeho slovy "**** sem,**** tam a budíž kničemu Sobotka" Tak poslechnu si jeho názor,ty byvaj většinou bez vyznamu nebo uvažim jestli pravdu má nebo ne.
Jinak nad politikou je zbytečné se nervovat,nemá to smysl..


Baseball: Většina lidí si myslí že pan prezident jen ponižuje ČR, je to dle tebe pravda?

WOLIX: No náš mily pan prezident muže dělat co chce a i kdyby měl dobré názory,tak si toho nikdo nevšimne,neboli tady prezident nemá žadnou moc jako např. v USA. Tam Obama řekne že chce postavit v baraku 50 veřejnych zachodu a do hodiny je tam má.. Tady ho většinou přehlasujou.

WOLIX: Tim neřikám že zrovna by měl Zeman stavět zachody,i když on by je asi potřeboval..:D

Baseball: Občas by ho člověk zabil no..
Baseball: Tak se přesuneme k serveru

WOLIX: Dobrá.

Baseball: Kdy jsi se nějak poprvé dozvěděl o SuperPařbě?

WOLIX: Och jéj,tak to už bude pár let,tehda to ani Superpařba nebyla,byla to RZE 7.nevim jake čislo:D Hraji zde aktivně 5 let když nebudeme počitat nějake ty měsice,neboli jsem si potřeboval odpočinout. Ale WOLIX je zpátky.

Baseball: Byl jsi za svou "kariéru" na SuperPařbě někdy v AdminTeamu?

WOLIX: Ano byl,dělá to dohromady 3 roky adminováni.

Baseball: Je někdo kdo byl s tebou v AT ještě teď?

WOLIX: Ano je, Jsou to Janci,wlcacek,brutalus,detorit,BTears,Carter,Czipisek,Luki,PaTreS_,pitras,Redginger,smouky,Tress,Xena,Undertaker,xenon,Lapour,KeepSmilling,Domino,Skiper

Baseball: Skoro celé AT :D

WOLIX: Ale par znich v AT byla kratce nebo začatečnici. :D

Baseball: Je velká změna na SuperPařbě?

WOLIX: No abych pravdu řekl,ja jsem šel z dobou,přežil jsem asi 4 generace novych lidi a noveho chování..Změna tam určitá je,a to v hráčich,většina k sobě nemá žádny respekt,a ještě huř každy na každeho nadáva,a přitom kdyby jsi přišel knim,tak jim chytne limec jak by utikali.. Takže ano,nějaka změna tam je.

Baseball: CHtěl by jsi při současném systému do AT?

WOLIX: Viš,mě to nedělá problem,většinu věci stále ovladám,jsem informovan stale i když na serveru nejsem,pravidla znam navzpamět,s každým vychazim. Takže kdyby měl AdminTeam zajem o pomoc,pravděpodobně ji přijmu,a budu pokračovat v řemesle.Smile

Baseball: Je dle tebe premium zbytečnost nebo ho uvítáš?

WOLIX: Ja jako stary pardál,co zna každy koutek a rad se projede,tak podle mého je premium zbytečne.Je jen pro ty co si hru neumi vychutnat na plne čaře,premium pro mě je jen vyhodou me garažove sbirkySmile

Baseball: Zajímáš se o Gang Systém? Dle mě jen ztráta času :D

WOLIX: Gang system se stále měni a nemá už takove to převrženi jake měl,možna mě ted par lidi bude nenavidět ale to Já vyvolal Valku proti CCG a ACABU,porušili dohodu a ja to vedl..:D Povedlo se a pak i WHE ztoskotalo a ted jsme pomichani v gangech,kde sou moji kolegove i nepřatele,i když i já sem byvalym členem ACABu :D Smile je to ted už zbytečne.

Baseball: Co máš za nejoblíbenější povolání?

WOLIX: Kdysi to byl Taxikař,ted je to Kamionak,jako policajta mě nikdo neměl rad :D Pač sem chytl temeř každeho ale většinou policajti honi mě,s mou provokaci Chyt mě,když to dokažeš.. :D

Baseball: No jo teď je na policajta nahlíšeno jako na "****". Někdo toto dělat musí.. nevím proč jim musí nadávat že dělají svojí práci. Oni tak maj svou. Máš už maximální levlík?

WOLIX: No pravda že dělaj svou práci,ale čekani na warpech,a zatykani na akcich je vcelku nesmysl chapeš. Přiznam se,za těch 5 let sem maximalni lvl neměl:D a pořad mi utika :D :D

Baseball: No jo na akci tě propustí ale ten warp mě také dráždí, ale taky zase musí potírat dotěrný teroristy :D

WOLIX: No,to mi ani nemluv,to nedavno po mě fičely 2 plne auta,ja pak už na kraji sil s pichlyma pneu,a najednou OLDROCKER přifrčel a umožnil mi naskok před těma nestvurama a ja opet ujel:D To byl Atentat planovany! :D

Baseball: Atentát na WOLIXE :D
Baseball: Líbí se ti new web? :D

WOLIX: Jo libi se mi,pomerně se vyznam,je super Smile

Baseball: Jako před rokem, ten bílej mi neseděl k SP :D Těšíš se na vánoce?

WOLIX: No ten byl hruza...:D Na vánoce se pomerně těšim,ale dnes mi tu radost poničily zkoužky z nakladaku a jedna ženska co si myslela že osobak je silnějši než nakladak. Jinak Ano,ta pohoda že si sednu,dám pivko,přiberu 10kg, jo bude to fajn to mam nejradši. Smile

Baseball: Dáme rychlovky:
Baseball: Server / Web
WOLIX: server
Baseball: SuperPačba / Odpočinek u TV
WOLIX: Superpařba a pivko k tomu.
Baseball: Skype / ICQ
WOLIX: Skype
Baseball: SA-MP / Pívo? :D
WOLIX: Och......spojime dvoji dohromady a vznikne SA-MP u piva :D
Baseball: Pawno / pařit na SP? :D
WOLIX: Pařit na SP,pawna jsem se vzdal. Smile
Baseball: Vánoce / Velikonoce
WOLIX: Vánoce,pač na Velikonoce jsem byval ožraty jak dobrman,ratši si to necham na jindy. :D
WOLIX: No i když na Vánoce stresy na Velikonoce jen ožiračka.. :D
WOLIX: To je mi jedno :D
Baseball: Spánek / Kalba s kámošeme (pívo, rum, ženský) :D
WOLIX: Rum nemusim,ženska mě hlida ale i přesto KALBA ! :D NOC a DEN! :D
Baseball: Díky za tento rozhovor, nějaký vzkaz pro čtenáře?
WOLIX: Nemáš zač,jen Diky za to že jste to přečetli,že jste to vydrželi,a diky za podporu a určity respekt ke mě.Smile Zatim a přijemné hraní! Smile


[HIDE]Omlouvám se, nevím co to tak roztáhlo[/hide]
Zrušený účet
Rozhovor se mi líbí. Barvy jsou sladěné dobře, aspoň to jde na tom červeném podkladě hezky vidět. Smile Jen nevím, jestli je dobré sem zapojovat i politiku. Ty otázky s našim prezidentem jsem přeskočila, protože mě vůbec nezajímaly, ale tak každý si to může přečíst, koho to zajímá. Smile
Co se týče WOLIXe, tak je to v pohodě klučina. Znám ho sice chvilku, ale někdy mi připadá, jako bych ho znala delší dobu.
Upravil/a Zrušený účet dne 16.12.2014 22:22
Panzer
Tož to je nějak roztáhlý ne :D Jinak co Wolix, hm, kdy vrátíš prachy :D
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
SVKDominus
Nie som jediný, čo popíja pivo pri SP :D Rozhovor stojí za to Smile
Wolix, ešte pamätáš? "Musí to být těžké,protože kdyby to bylo lehké,dělal by to každý!"
Morrison321
WOLIX ty si super, pamätám si ťa ešte jak som u teba pracoval ako taxi, možno aj ty si matne spomínaš :D
Si fakt úprimný a na nič sa nehráš, kiež by takúto povahu mala väčšina hráčov, no bohužial opak je pravdou.
Škoda je len, že ty 2 mesiace hráš potom ťa 3 mesiace nevidím a takto stále dokola. Si na tom nejak jak ja, len ešte horšie, ale tak dúfam že tento krát ti to vydrží dlhšie :D
RuliiKkO
Tož Wolix , taky rozhovorek sem od něj čekal :D Povedený , chválim Baseballa .. Dobre barvy , otázky , až na tu politiku asi no ale to nevadí .. kvalita Baseball :D a tak dále Smile
Wolixem se znam hoooodně dlouho , my si víme své co kamaráde :D

Upravil/a RuliiKkO dne 16.12.2014 23:41
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
WOLIX
Ano rozhovor je vzhledově dobře udělán,a vcelku sem se pobavil u toho. :D

Kikush-ano přišlas na to...jazyk :3 ty víš!jazyk

Panzere- ty mi je dlužiš! :D

Dohme!- pořad se toho držim! Je to to naše!

Morrisne-moje nevyhda je ta že si pamatuju vše..:D Jako muj nejlepši řidič me taxislužby!:D potřeboval sem odpočinek chvilku..:D ANo jak bylo v rozhovoru WOLIX je zpet už nejakou tu chvilku Smile)

Rulli- a že pořad je o čem kecat!:D večer si mě potěšil Smile

Nebudu se nejak zapojovat,dekuji za vase pochvaly a nazory ale to naleži vše Bassebalovi. Ten zamnou přišel s prvnimi slovy Waaaaau mužeš rozhovor prosiiim Sad :DDD

Dobra prace Bassebale!Smile
Risa001IT
Dobrý rozhovor
Teczka83
No po dlouhé době konečně čitelný rozhovor a se super hráčem.
Baseball
Citace
Teczka83 napsal:

No po dlouhé době konečně čitelný rozhovor a se super hráčem.


Díky, od tebe si toho vážím Smile
RockeR
WOLIX: No,to mi ani nemluv,to nedavno po mě fičely 2 plne auta,ja pak už na kraji sil s pichlyma pneu,a najednou OLDROCKER přifrčel a umožnil mi naskok před těma nestvurama a ja opet ujel:D To byl Atentat planovany! :D

To si ani nepamatuju už, ale určitě to tak bude ! :D :D

Super rozhovor, sem tam jsem se usmál a suprový prostě Smile

Jinak k WOLIXovi: Super hráč, kámoš, bývalý admin, kolega v gangu atd. atd. :D nebejt tebe nevim co na SP dělat :D
ROCK NEVER DIES ! :D

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=8583

KLIK NA OBRÁZKY K VIZITKÁM *gp*

i.imgur.com/GN5zH7F.jpg
Ruda
Severus Snape. :-D Kvalitní rozhovor i hráč. :D
Sotasek
Barvy super, tak i rozhovor. S Wolixem se znám a mužu říct že je to pohodovej týpek, který to má v hlavě srovnané. Jinak dobrá práce *Dobrá práce*
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
14 Hlasů
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
21%
Ne
4 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19