Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

Diskusné fórum » Ostatní » Videa
 
Videa z GR a jejich sestřihy (2014-2019)
_Ego
z poslední minuty montage 3 se stala 10minutová záležitost mačkání spaceu :D
Geroj
lxs tvorba kamošnik
ATomas
Nejlepsi je ze na tech videich neni jediny zalagnuti, jediny ceho jsem si vsiml je drop FPS. Jestli to je to co nazyvate "laguje server" tak to uz mi to vsechno vysvetluje :D

Ale jinak pekne videjka i dobra hudba :D
RaTy_
Ego: Byla by to mnohem delší záležitost mačkání spaceu kdybych nesmazal staré screeny Sad

Geroj: díky kamoško

ATomas: Drop FPS tam určitě byl, to byla chyba na mé straně, tady jde ale o to že většinou jsem měl ping kolem 40 a při každém jemném ťuknuťí s jiným hráčem vzikl SH bug a hned jsme letěli do Afriky. To se v např. v roce 2013 stávalo jenom u laggerů, teď to bylo u každého GR s každým.

jinak díky moc za názor cením si toho Smile
RuliiKkO
pekna prace ratovsky u nové 3jky, gj Palec nahoru
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
RaTy_
dík ruli Smile
Upravil RaTy_ dňa 31.01.2016 13:55
Suve
Citácia
ATomas napsal:

Nejlepsi je ze na tech videich neni jediny zalagnuti, jediny ceho jsem si vsiml je drop FPS. Jestli to je to co nazyvate "laguje server" tak to uz mi to vsechno vysvetluje :D

Ale jinak pekne videjka i dobra hudba :D


Montage 3:
3:28-3:33
3:34-3:37
3:39-3:46
3:56-4:06
A dalších xxx.
Typické SH bugy, které se dějí všem hráčům na SP i teď.Takže se tu vyvrací teorie, že to je "nekvalitním" internetem hráčů.Dřív takové sh bugy nebyly.Nevím zda chápeš pojem SH bug, když se tomu tak divíš....
4:14-4:19
Další věc, která se stane a internetem hráče to rozhodně není.

Btw.Pěkný videa Raty.
Upravil Suve dňa 01.02.2016 01:15
Mayo
Citácia
Suve napsal:

Citácia
ATomas napsal:

Nejlepsi je ze na tech videich neni jediny zalagnuti, jediny ceho jsem si vsiml je drop FPS. Jestli to je to co nazyvate "laguje server" tak to uz mi to vsechno vysvetluje :D

Ale jinak pekne videjka i dobra hudba :D


Montage 3:
3:28-3:33
3:34-3:37
3:39-3:46
3:56-4:06
A dalších xxx.
Typické SH bugy, které se dějí všem hráčům na SP i teď.Takže se tu vyvrací teorie, že to je "nekvalitním" internetem hráčů.Dřív takové sh bugy nebyly.Nevím zda chápeš pojem SH bug, když se tomu tak divíš....
4:14-4:19
Další věc, která se stane a internetem hráče to rozhodně není.

Btw.Pěkný videa Raty.


To video je o ničom potom keď tam su SH bugy a ešte k tomu fps dropy.
ATomas SH bug je to čo ti vyššie napísal Suve, proste sa dotkneš hráča a letíš do Košíc.
Pekne je to vidieť v 4:45 - 4:50..
Alebo 5:02 - 5:11
5:13 - 5:22
RaTy_
Mayo FPS dropy jsou asi ve 2 snímcích, SH bugy asi 3minuty ze 7min(1min screeny), takže to dokonale ukazuje jak se v současné době jezdí GR na SP, klidně jsem mohl natočit i 10minutové video kde jsem byl out SH bugem.
Upravil RaTy_ dňa 07.02.2016 14:58
RaTy_
Přidáno

RaTy_
přidáno


S0uky
Dobře se na to dívá Palec nahoru Škoda, že v těch nových nejsem, asi už holt patřím do starýho železa Bezdomovec
Fifa
GR MONTAGE 4

No to si děláš kozy? Luxus Raty. Tvoje videa se mi fakt líbí, výběr hudby a jak tam všechno krásně zapadá. Umíš si s tim pohrát a v tom je celý kouzlo. Parádní podívaná, pokračuj!
img.tpx.cz/uploads/ATomasPodpis1111.png
RaTy_
SOuky, fifa díky moc hoši, cením si toho Smile
RaTy_
přidáno-(uplakany tomik)



//Přidáno:



Upravil RaTy_ dňa 30.05.2017 12:29
Fifa
Přidáno:


Upravil Fifa dňa 24.08.2017 23:34
img.tpx.cz/uploads/ATomasPodpis1111.png
RaTy_
po dlouhé době přidávám
a oznamuji, že se chystám na další GR MONTAGE a pokusím se aby byla opravdu velkorysá, můžete čekat další videa z grek
RaTy_
poslední gr montage
https://youtube.com/watch?v=eLLOK0nxgow

Sloučené 29.10.2021 15:04:
ještě asi bude moje poslední video, sestřih toho nejlepšího ze všech montazi, 280 záběru, sestrihanych 5let grek, ale nevím kdy, hraju si s tím a chci to zpracovat jak nejlíp to jen půjde, ale je to hodně náročný.. ale jestli to dodělám tak vám to utrhne prdel
Upravil RaTy_ dňa 29.10.2021 15:04
Pandy
poslední gr montage
https://youtube.com/watch?v=eLLOK0nxgow

Sloučené 29.10.2021 15:04:
ještě asi bude moje poslední video, sestřih toho nejlepšího ze všech montazi, 280 záběru, sestrihanych 5let grek, ale nevím kdy, hraju si s tím a chci to zpracovat jak nejlíp to jen půjde, ale je to hodně náročný.. ale jestli to dodělám tak vám to utrhne prdel


Pošli si to do galerie, kde ti to video bude schváleno, myslim že toto video stojí za to být dole v Galerii na webu.
RaTy_
Citácia
Pošli si to do galerie, kde ti to video bude schváleno, myslim že toto video stojí za to být dole v Galerii na webu.


asi ne.. ukazka jak už nekolik let (ne)funguje sp

img.tpx.cz/uploads/A87D1A43-C654-4DF2-9346-06317BDA5BAA.png
Upravil RaTy_ dňa 31.10.2021 14:22
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
38 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 19