Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Vznik vašeho nicku
LukK
Ahoj napadlo mně, že založím topic, kde se bude psát vznik vašich nicků. Takže já začnu můj nick není žádny extra je to prostě Lukk jako Lukáš akorát zkráceně a taky se vyskytuje ve filmu step up 3.


A teď VY
Upravil/a LukK dne 31.12.2014 00:18
Panzer
Nejsem sráč mam tvrdej nick Smile Takhle myšleno?
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
LukK
Citace
Panzer napsal:

Nejsem sráč mam tvrdej nick Smile Takhle myšleno?


Spíš jak si na tento nick přišel jak tě napadl trocha historie :D
Panzer
Měl jsem nick Lonsdale, kouknul jsem se na trenky značky Lonsdale tak jsem si to dal.
Pak Ramzic, podle jména a přijmení a potom PanzerFaustSs, trochu okopčený od Rocketa ale stejně je to docela jiný a pak jen zkráceno na Panzer. jazyk
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
LukK
Ramzic ? To by mně zajímalo tvoje jméno :D
Tr1xmy
Citace
Panzer napsal:

Měl jsem nick Lonsdale, kouknul jsem se na trenky značky Lonsdale tak jsem si to dal.
Pak Ramzic, podle jména a přijmení a potom PanzerFaustSs, trochu okopčený od Rocketa ale stejně je to docela jiný a pak jen zkráceno na Panzer. jazyk


PanzerFaustSs Bolo lepšie Dám ti pusu...

Ako vznikol môj nick ? To neviem ani ja sám.. jednoducho keď som bol menší hrával som s kamarátmi rôzne hry a sú to skomoleniny nickov, teda taký mix.. :D namiesto 1 som mal mať v nicku i, ale to tam moc nepasovalo.. tak som si zvolil Tr1xmy. :D
LukK
Trixmy = TRaktor simulator, AsterIX ...,MY little pony :D:D
Yamatino108
No od roku 2011-2013 som hrával minecraft a tam som mal nick Yamatino.:D.Vtedy ked som začínal ma nič iné nešlo napadnúť ako Yamatino,tak som istý čas bol pod nickom Yamatino neskôr som si ho upravoval na ...Y[a]ma[t]ino... atd..:D.A skončil som pri nicku Yamatino108-108 oblúbené trojčislie.:D
RuliiKkO
Já pařil/pařím metina ve kterém jsem si vytvořil "NinjaRuleZzz".. kamarádi/ky ve hře mě oslovovali Rulii,Rulíku atd.. Dostal sem se na Samp a hned mi skočilo do hlavy, "Rulíček? Ne tam jsou hačky, RuliiCeK dobrý ale doladit to chce.. tak jsem tam přidal "o_O" podle tváře či výrazu to je jedno no a jelikož to je Cz/Sk server a já jsem španěl kterej umí česky tak sem tam nechtěl davat Esp a hodil tam Cze jednoduše.. Takhle vzniklo slavné -RuliiCeKo_OCze- Smile
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
NorB
No ja som začínal na nicku norbertusko, ten netuším ako vznikol... A ten _N[or]B_ vznikol z prezývky ako ma volá môj najlepší kamoš: Norbert -> Norb. Potom ma napadlo z angličtiny slovo "or" ako alebo. Preto tie zátvorky a ostatné hákybáky vtedy leteli tak som si dal ale teraz by som si už nedal asi. :D
Majo441
Keď som si zakladal účet na Metine Ekura (vtedy ešte Sindicate) asi tak 2008-2010 tak som premýšlal nad menom a keďže sa volám Marek a všetci ma volali Majo tak som si tam napísal Majo ale to bolo také suché chcelo to nejaké číslo ale čísla od 0-9 na 1 cifru to je moc mainstream tak som sa pozeral okolo po izbe a vidím Valentina Rossi-ho na motorke s jeho 46-kou.Tak som si chcel dať Majo46 ale tak 2 cifry to je tiež oničom a keďže jako každý malý soplák som chcel byť 1-tka tak som ešte dopísal 1.Takže Majo461.Ale neviem prečo mi čísla 461 prišli moc zmätkové tak som to upravil na Majo441.S menom som spokojný a nehodlám sa ho zmeniť.
Panzer
čísla v nicku jsem nikdy nepochopil kromě ročníků teda :D
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
VTEC
do zadku Panza je lonsdale Dostal jsem nápadDostal jsem nápadDostal jsem nápadDostal jsem nápadrofl
LukK
Tak to vypadá, že snad každej hraje mincraft Zle
Franta95
Dobrej nápad. Spíš by mě zajímalo, proč si každej do jména dává závorky :D Stačí dát /getid [ a vyjede toho spousta :D No a historie mýho nicku? To asi ani nepotřebuje komentář :D
DrateK
Hmmm.. Začalo to na CSku, kdy jsem měl nick Darthanz (aye, byl jsem kid a chtěl jsem "temný" jméno :D a ano, jmenuji se Honza), ale když mě lidi začali oslovovat Hanzi, Honzo,... a ostatní oslovovali přezdívkami, přepsal jsem si nick na Darth, abych měl klid. Pak mi jedna slečna na serveru začala říkat "Dráte" a mně to přišlo zajímavější, než nick Darth, tak jsem si ten nick znova přepsal. (beztak to bylo kvůli tomu, že to říkala holka :D v tu dobu jsem byl klasickej hnusák, kterej viděl prsa možná tak na internetu :D :D) Pár měsíců později jsem se registroval na nějaký web, kde přezdívka musela být dlouhá alespoň 6 znaků, takže Drát -> Drátek. Na SP jsem nějakou dobu běhal jako Dratecek. Proč? Protože jsem si předtím udělal účet s nickem Dratek, na kterém jsem pak vše utratil a jako bonus se někde ztratil, nevěděl jsem, co mám dělat, tak jsem si udělal nový účet s nickem Dratecek. Pak když se ten první účet smazal, přejmenoval jsem se na DrateK. Anyway nick DráteK vůbec nepoužívám, všichni LoLkaři mě znají pod nickem Xeruth, ale historii tohohle nicku psát nebudu, to je moc offtopic. :D

Ve zkratce, Darthanz -> Darth -> Drát -> Drátek <-> Dratecek
NYPD_ONDAJEE
ONDAJEE slovíčko ktoré sa ujalo ešte v škole na základnej (dávne časy) používal ho každý nepametám si už presne ako vzniklo ale mna napadlo si ho dať do nicku história: ONDAJEE
ONDAJEE_SVK
NYPD_ONDAJEE
avšak teraz už používam skôr klasickejšie ondajee
Bony
No mě se líbí, jak si někdo láme hlavu nad tím, jak se bude jmenovat "přezdívat". Já jsem si to vlastně nevymyslel, mě to vymyslel někdo jiný:

Jednou jsme byly někde na hasičské soutěži a jelikož otec je rozhodčí, tak tam bývá taky. Jednou jsem po něm něco chtěl a bavil se tam s nějakým známým. No a když on mě viděl z povzdálí, jak směřuji k nim, tak řekl: To je teda "Bony" - jinak řečeno afro.
Otec se tomu pochopitelně smál. No a jelikož je i tzv. trenér a opravář nářadí našeho týmu, tak mě takhle před týmem několikrát oslovil a všem se to líbilo, tak mi začali říkat úplně všichni. Takhle mi vznikla reální přezdívka, kterou již používám 4 roky ve hrách.
RuliiKkO
Citace
NYPD_ONDAJEE napsal:

ONDAJEE slovíčko ktoré sa ujalo ešte v škole na základnej (dávne časy) používal ho každý nepametám si už presne ako vzniklo ale mna napadlo si ho dať do nicku história: ONDAJEE
ONDAJEE_SVK
NYPD_ONDAJEE
avšak teraz už používam skôr klasickejšie ondajee
NYPD = New York Police Departament? rofl
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
JohnyStar
Tak můj Nick vznikl tak že Johny/John je zaprvé moje ´´vysněné´´jméno a Taky moje jméno v angličtině, a ´´S´´ je zkratka na ´´Star´´ a To STAR je z důvod že můj oblibeny YTber byl nazýván ´´Stare´´ a mě se to začlo libit :D tak vzniklo ´´JohnyStar´´ ale do MTAčka se to nevešlo tak jsem to zkratil na ´´Johny.S´´ :D...
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
8 Hlasů
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
44%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14