Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vznik vašeho nicku
checkm8
Ze sitcomu ženatý se závazky (6. série, 23 díl) sem měl nick shoot me 12$, pak sem to zkrátil na shoot, a pak jsem místo Oček dal Xka. nazdaj
i.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/526/726/f25.jpg
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Jertn
Ze sitcomu ženatý se závazky (6. série, 23 díl) sem měl nick shoot me 12$, pak sem to zkrátil na shoot, a pak jsem místo Oček dal Xka. nazdaj
i.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/526/726/f25.jpg


Tak to nechápu, proč máš nick checkm8


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
MezerniCZEk
Před 5ti lety jsem tryhardil CsGo a nehrál nic jiného. Pokud jakžtakž znáte CsGo, víte že se v té hře dá lehce naštvat, jelikož jsem to hrál nonstop, několik hodin denně, tak jsem míval velké nervy i když jsem pouze netrefil :D
V té době jsem neměl přezdívku, prostě jsem byl Václav :D

Hráli jsme poměrně nervní ale důležitý zápas a samozřejmě se mi něco nepovedlo, tak jsem neskutečnou silou flákl do stolu a jediná klávesa co vypadla, byla Mezerník, no tak mi to cvaklo že je OSUD být Mezerník! Býval jsem klasický Mezerník ale zdálo se mi to takové "suché" tak jsem si trošku pohrál a vznikl MezerniCZEk! Jooo
img.tpx.cz/uploads/loonayves11634551228.gif

MafošMezerniCZEk (스페이스 바)
Undefeated420
Začátkem roku 2019 jsem chtěl mít krátké a hodně významné jméno, protože [I]ri$h_ byl už zastaralý. :D Od dětství jsem fanda rapu a vždycky budu, takže to byla 1 z podmínek pro nick.
Celkově byli 3 podmínky:
Král rapu
Prosazovat rovnoprávnost a spravedlnost pro všecky
Porušit pravidlo či zákon podle potřeby (střelba po fízlech)


img.tpx.cz/uploads/2PAC%20vs.%20Cops.gif

Takto vznikl 2PAC Srdce

img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
Ladislavxd7
Takže protože mám rád Game of Thrones a mám i hrnek Winter Is coming tak jsem si dal jméno Winter_ :D
img.tpx.cz/uploads/ezgif-5-4cbecbca55.gif
anEs
V roku 2006, keď som prvýkrát nainštaloval samp 0.1b, tak som sa pripajal na rôzne servery a skamaratil som sa s hracom <BKM>EGO.SK. Bol to hrac, vtedy jedného z najlepších klanov cz/sk v tej dobe a ja som si dal meno anes, keďže som si tiež išiel kontrafakt. Odvtedy som hral už len s týmto nickom.
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
44%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18