Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vznik vašeho nicku
MaTy
Matej1580 > Jelikož se jmenuji Matěj tak nick Matej a čísla 1580.. to ani já sám nevím. Vymyslel mi to starší brácha když jsme ještě hráli CoD 2 :D :D (Epic game :D).
Albatr0aZzZ. > Jelikož mě obviňovali z okrádání apod. tak jsem si dal nick podle písničky, která v tu dobu letěla což je I'm an albatraoz. Nick jsem chtěl mít originální tak jsem si dal místo "o" nulu a jelikož neustále vidím "mechanici ZzZzZ" apod. tak jsem si dal ZzZ. na konec :D
_MaTy99_Cze > Všichni mě přezdívají Maty a jsem narozen v roce 1999 což jsem si dal nick _MaTy99_ a jelikož jsem pravý čech tak Cze na konec :D :D (_pomlčky_dole_ pro styl) :D
PhabeZka_ > podle mojí SP lásky PhabeZovi jsem si dal nick PhabeZka což jsem měl jen na chvilku :D
_MaTy_ > MaTy.. jak jsem říkal přezdívají mě tak všichni a nick _MaTy_ mi zůstal do dnes Smile

To je vše a snad už další nicky nebudou :D.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Môj nick Zagz vznikol tak že asi okolo 4. ročníka na základke sme s kamošmi začali hrať hru combat arms. Nevedel som ako sa budem volať a tak som postláčal pár písmen a vzniklo Zoxjd alebo niečo tak. Upravil som to na ZoX a hrával som tak asi 2 roky. Potom som začal hrať na Sp a nejako sa mi zapáčilo ZaX. Potom som k to u pridal ešte SVK a hral ako šéfis ( ahoj aure ). Neviem či to poznáte ale proste keď hovoríte tak ako počujete že napríklad xenon ( zdravím ) gzenon a tak vznikol Zaks. Prezývali ma zaksik seksik a tak som to proste upravil na Za[G]z. Odvtedy som taký šéfis a dovolujem si do hráčov. Aloháaá
ty klaunik #)
TheRaP
Pohodica,
_RaPtOR_ - Mam bicykel CTM Raptor v tu dobu som bol decko takze som sa volal Raptor na CSKU a potom ked som zacal hravat GTA som si dal nick _RaPtOR_ (pod****vniky a jedno pismenko male druhe velke - typicky detstky nick, ale predsa len..nikdy som si nemenil nick tak som si to zachoval az dodnes, ale ked nad tym tak rozmyslam nick raptor neni az taky zly :D )

Zubar - Za ACAB sme mali uzemia v SF myslim, a bol som na sandkingu s Rocketom a mal som RPG. Všetko som strielal, kazdeho jedneho.. :D Rocket povedal ze som jak zubar, strelim niekomu do ksichtu a rozbucham mu cely chrap a potom mi ta prezivka prischla až do dnes no :D Nepamatam si uz presne ako to bolo, ale jazdil som v SF v sandkingu s rocketom a mali sme obaja rpg a potom to napisal no :D

Napisane v rychlosti, naspeedovany som jak fredka..hits from the bong peace
Xena
Ja že som už do tohoto príspevku niečo písala, ale viditelne nie. No, môj nick vznikol ešte skôr ako som začala hrať na SP.
Akurát som nastúpila do prvého ročníka na strednej škole a mala som nový strih vlasov s rovnou ofinou. Vela ludí mi v tú dobu začalo hovoriť, že sa podobám na Xenu.

Tu je aj fotka na porovnanie :D

img.tpx.cz/uploads/ffffxxx001.jpg

A najmä jedna baba od nás do školy. Hneď, čo ma videla mi hovorila čau Xena; pozrite, Xena ide; atď.
Keď som šla hrať nejakú hru, tak som sa tam nazvala Xena. Potom som objavila SP a bez rozmýšlania som vytvorila tento nick.

Zmeny nickov neuznávam, pretože tu hrá vela ludí a keď si polovica z nich pomení nicky, tak mám v tom guláš a neviem kto je kto a tak oslabnu naše vzťahy.
HanyS
[bcolor=#cc0000]HanyS [/bcolor]B)-- Je to v podstatě mé jméno :D jen zdrobnělé, kamarádky mi ve škole říkají Hany, Honza se jim prý nelíbí. No a S? Už od malička jsem si v každé hře dával na začátek nebo konec nějaké to S ( 1-3 S )
Když sem začínal na SP tak sem si dal jen jedno S protože se mi tento nick krásně zamlouval.
Loumen HanyS mě na chvíli omrzel, něco jako tady Rostika. Vymýšlel jsem nové jména a zrovna v TV byli Simpsonovi a tam strážník "Lů" :D Tak jsem si řekl proč nedát Lou? ale to bylo moc krátké tak jsem k tomu dodal men - muži ale to jsem si uvědomil až později :D No a poté co jsem vystrašil Rostika že vím co udělal, samozřejmě ze srandy jsem si ten nick změnil zpět na HanySe a mám ho do teď. Nikdy si ho už nezměním Pohoda
Onmet_SVK
Bol som na detskom tábore, tam aj vznikol môj prvý a posledný nick. Onmet, keď si to dáte odzadu je to Temno, no a ten "Onmet" tam bol ako nejaký nepriatel a tým, že sme plnili úlohy sme ho porážali :D :D Staré detské časy <3
PatoMRZK
[bcolor=#66ffff]Kačer[/bcolor] - Miluji komixy Kačera Donalda nebo strýčka skrblíka , vyrůstal jsme na tom , dokonce jsem si i pouštěl videa se skrblíkem nebo Donaldem :D
Vyrůstal jsme na tom.

;)
PatoMRZK
Citácia
kacicak napsal:

[bcolor=#66ffff]Kačer[/bcolor] - Miluji komixy Kačera Donalda nebo strýčka skrblíka , vyrůstal jsme na tom , dokonce jsem si i pouštěl videa se skrblíkem nebo Donaldem :D


;)
Geroj
Hrával som vela hier ešte pred rokom 2010, bol to Metin2, CS 1.6 a tak..
Prvý nick - mater1, ktorý som používal na metine, pozdejšie som prešiel na CS 1.6
tam som to zmenil na "materko" potom zase na "materrko" a pomaly to šlo až k "masterrko"
na SP som sa pripojil prvý krát v roku 2010 za nick "stihac1" hral som nejakú dobu, potom som prestal, a po čase začal, už s nickom "masterrko" potom som zase prestal a začal s nickom "Geroj" s ktorým som po čase prestal hrať, potom zase začal a dal si nick "Geroj" zase, potom sa to menilo na "Houdini" - "El_Gato_Con_Lavadora" - "ThaDonMakaveli" a teraz "Geroj." v budúcnosti neplánujem žiadnu zmenu.
MegaBite
V současné době mam nick MegaBite - někteří si myslí, že nevim, že se to píše "MegaByte" :D ale já nemam název podle kapacity paměťových médií, ale je to zkomolina slov Mega (hodně, velký, ...) a Bite (kous, kousat, hryzat, ...). Nick jsem si změnil z jednoho důvodu ... kinder (můj bývalí nick) :D. Nick s překladem "děti". Slova MegaBite ani nevim jak mě napadlo, ale kinder mě napadlo, když jsem hledal nějaký GTA SA server (pochopitelně se mi nejvíce líbila SP) a jedl sem kinder vajíčko :D
Mordis
No... začalo to u hry Combat Arms..
Jasně že jsem dříve hrál nějaké ty hry.. nick se vždy našel. Ale jednou jsem si řekl, že chci mít vlastní nick, něco co budu mít ve všech hrách... něco co budu nosit.
Tak jsem přemýšlel, nic mě nenapadalo. Až přišel bratr a říká mi. "Budeš Morda"
Chvilku jsem nechápal a on mi říká, jsi taky taková držka... :D
Tak jsem si zvolil nick Morda... později, když mě vytáčelo jak se mě lidé ptali jestli jsem holka/kluk jsem si nick změnil na Mordis....
Někdy mě můžete vidět jako Mordisák....
Ale nick Mordis je mi nejblíž a tím také zůstane Smile
To jest celá historie mého nicku Smile
Prostě to vzniklo z psí držky :D
-Mordis
Patas26
Patas26 - Patas,jelikož moje jméno Patrik a kamarádi mi říkají Patas a 26 - Od malička mam jako mého vzor a Patrika Eliáše a on nosi číslo 26 .... no tak z toho vznikl nick Patas26.
Dollar
[$] - Chcel som aby to bol originálny nick a aby bola tematika o peniazoch, tak ma napadlo toto
Ragnar
Mě eGGy vymyslela máma a čarku dolu mi vymyslel táta :D ne kécam

Hrávál jsem dřív pod nickem "Ence" jako přezdiváný v realitě. Na po 100H hraní se mi strašne zalíbíl skin ID 26, tehdy ho měl _ShaKi_ a shaki byl pro me typek, co umel tehdy GR i Sawny, proste jsem v tý hře chtěl bejt jak on, byl to týpek, kterých je málo dneska.. no a ten SKIN vůbec neseděl ke jmenu jako bylo "Ence", tak jsem furt přemejšlel co a co, a v tý době jsem furt poslouchal Shaggyho Mr.Bombastic, tak si říkam, že si dam shaGGy, ale to snaad někdo měl v tý době, tak jsem si z toho vytrhl sha a dal si tam "E" jako začátek mého jména a vzniklo eGGy_, prostě na styl dvě Géčka.


Takže moje jméno nevzniklo ze slova egg(vajíčko), protože má hodně bílkovin :D :D
WEYN
Zdravím.

NICK WEYN - Přezdívka z realu, nosil jsem flexinu s logem BATMANA i trička a jiné věci mám rád komiksy. (Jinak postava z filmu BATMAN - BRUCE WAYNE - WEYN )

NICK A$AP - Mám swag a nebojím se ho použít + velký ramena a narozdíl od >>> EZYHO <<< můžu jet autem i do lídlu.
MRSHLL
Když už jsem na tento topic narazil, no tak je na místě se taky podělit o to, jak jsem přišel k svým přezdívkám.

Kuba16oo - Protože se jmenuji Kuba a mám rád číslo 16, tak jsem si usmyslel tento nick. A protože jsem se narodil 1.6.2000, tudíž jsem si chtěl nick něčím opepřit a "00" mi přišlo moc suché. Takže jsem to nahradil "oo" a hle! Zrodil se Kuba16oo! Nadále již onen nick nenosím nad "kebulí", a proto se přesuneme k další přezdívce.

Marshall. - Od doby, co jsem viděl film Need For Speed, stejnojmenný podle závodní videohry, jsem si oblíbil toto jméno. Je odvozeno od postavy Tobeyho Marshalla, kterému patřil malý rodinný podnik "Marshall Motors Mt. Kisco". Už jednou jsem si založil nick "Marshall", bohužel byl rollback a opět statistiky se vrátily na nick Kuba16oo. Já nevědom této události zaregistroval tento nick. No, a tak se zrodil Marshall.. Tento nick se náhodou už na serveru objevil a tvrdl nad hlavou hráče MilouchCZ.

Tak, to by bylo pro můj příběh s přezdívkami celkový konec a kdo ví, možná ten řádek, který nad sebou všichni nosíme, bude u mne opět změněn.
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
Brendy
Zdravím, môj nick vznikol na základe môjho priezviska ktoré mi upravil učitel neskôr aj tréner na základnej škole.

Brendy: Takže aby ste vedeli z akého priezviska to vzniklo tak je to "Bradáč". Áno, presne ako ten pes, je to môj bratranec.... nie kecám. Na základnej ma spolužiaci volali Brendy-Man, len to bolo moc dlhé tak to skrátili len na Brendy ale keďže Brendy-Man znelo tak hrdinovo tak som sa pod tým zaregistroval. Len až na druhý deň som si všimol že SuperPařba neberie znak pomlčky ale len podtržník as. podj*bník a tak všetko čo bolo za pomlčkou tam nemám, tak mi tam ostalo len Brendy, nick, pod ktorým hrám do dnes. Ale plánujem ho nejako upraviť.
Peugeot406ism
Jako svůj nick jsem použil značku a model jistého auta :D takhle někdy v roce 2011 jsem si zakládal účet na youtube původně jsem chtěl dát jen peugeot406, hodně společného v tom má film Taxi Taxi :D, klasicky mi to napsalo že to někdo používá a dalo mi to na výběr z volných nicků, jeden z nich byl peugeot406ism, ty tři písmena u mě nic neznamenají jednalo se o vygenerování počítačem, na Superpařbu jsem se registroval na konci května nebo začátku června 2013 teď nevím Smile v současné době při nových registracích už peugeot406ism nepoužívám, ale neodešel jsem od nicku daleko :D používám peugeot407ism :D
PatoMRZK
Nick : kacer
Je to jednoduché. Už jako malý jsem miloval kačeří příběhy a příběhy Kačera donalda. Celý moje dětství.
Někdy si ještě koupím v trafice Kačera Donalda :D
Navíc jako jeden z mála miluju kachny a kachničky. Jsou fakt roztomilý.Myslím že si poridim jednu :D A taky je to sexy když vám přítelkyně řekne kachničko :33 :D
POZITRON
Jak vznikl můj nick?

Na tuhle otázku se mě lidé celkem často ptají. Ale né jenom na SuperPařbě.
Ptají se mě i na jiných hrách. Vlastně ani nevím jak mě ten nick napadnul, ale jako první jsem ho začal používat na minecraftu, před asi 5ti lety. Význam tohohlectoho slova je asi takový: Pozitron je antičástice elektronu.
Používám ho skoro všude, na skypu, na minecraftu na SP a na mnoho dalších hrách. Třeba na Diep.io používám modifikaci v podobě pozitronEVER. Taky používám nick 4ntr1x3n ale to jenom zřídka, a na webových stránkách, na hacker fórech atd. Tak to je můj nick :-D
Upravil POZITRON dňa 28.06.2016 19:45
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
44%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18