Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - Xena
Xena
MISTR:
Mistr dík..aj keď kto vie, čo si myslíš naozaj :D..keď neviem, čo sa ti odohráva v hlave :D

FIL:
Tyx si thefill? Lebo nie som si istá..vieš nick na webe... :D Díky za komentár Smile Pozdravy musia byť! :D Je to moja zaužívaná tradícia odkedy som tu začala hrať :D Kludne sa mi ozvi .. ak čo aj tu na webe do SZ Smile
cZSpajkdR
Rozhovor pěkný Smile Jinak co se týče Xeny,je škoda,že končí.. Protože v AT vydržela opravdu dlouho a odvedla tam pořádný kus práce Smile Ale chápu to,že po tak dlouhé době už to není ono a není ani moc času,takže Xeně přeji Všechno nejlepší a ať se jí i dál daří Smile Spajk
Ruda
Baseballe, děláš kvalitní rozhovory, jako jediný za poslední dobu se mi tvoje rozhovory líbí. A když to říkám já, tak to už je něco. :-D
Jinak Xeni, víš jak. Pac a pusu a měj se hezky. Smile Nezapomenutelná baba na SP.
Baseball
Citace
Ruda napsal:

Baseballe, děláš kvalitní rozhovory, jako jediný za poslední dobu se mi tvoje rozhovory líbí. A když to říkám já, tak to už je něco. :-D


Díky moc SmileDíky

Nečekal sem ze budu dělat s Xeničkou rozhovor a takové "poslední pozdraveni" pro hráče.

Xena byla jedna z těch co si najdou čas na pokecani s hráči. Tolik zprav v chatu když přišla Xena :D. Tak doufám ze obcas sem skocis podívat.

At se daří PláčuHi
Xena
SPAJK:
Spajk ďakujem..každého cesta tu raz skončí Smile díky za komentár..potešilo ma to, čo si napísal Smile

RUDA:
Fííha to som nečakala taku chvalu :D..to už je fakt čo povedať :D aj ty sa maj super, som rada, že som ťa mohla spoznať Smile díky Smile

BASEBALL:
AK bude čas a chuť, tak prídem :D
Krowky
Ach jo gay Pláču

Snad sa nam sem vratis alebo resp. ani neodides uplne z SP
Xena
Gay Krofky Pláču uvidíme Smile momentálne by ma SP len brzdila, preto som skončila, tak ale čo ty vieš, možno sa tam ešte vidíme :D..človek nikdy nevie Smile
Tom14
Rozhovor pěkný, ale ty smajlíky by si vypínat mohl občas Dloubu se v nose
shaggy
Xena bola moc dobrá adminka..Za tú dobu,čo som hral som si ju moc oblubil,asi si ma už nepameta ale robil som jej velmi rad sukromneho vodiča....velmi dufam,ze sa v reale niekedy stretneme krasavica...vela stastia do zivota Smile..btw. ja som tu hral tak od roku 2011 takze by si si ma mohla pamatat este z tej starej partie :D ako bol lofas,emil atd.. Smile
Xena
Tom díky Smile

shaggy a mal si takýto nick ako teraz na webe, či ako presne znel? Smile Noo viem, že som pár súkromných vodičov, ktorým sa chcelo voziť ma mala :D Dobrovolníci... :D. Díky moc za komentár Smile...na starú partiu mám len dobre spomienky Smile.
Tomas66
Xeno, byla si super administrátorka, škoda že odcházíš měj se hezky v realitě :D heheheee Snad se aspoň někdy stavíš
Xena
Teraz som tu našla tento komentár :D...no už som preč dlho, ale raz za čas sa na SP zastavím a už som sa aj zastavila :D...ale díky Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
15%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17