Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

Diskuzní fórum » PC poradna » Viry
 
Virus
RuliiKkO
Čus,
Chtěl bych se zeptat protože nejsem žádny odborník a docela se bojím. Dnes jsem se díval na stránce http://sport.es/es/ (stránka o sportu) a najednou mi vyskočila stranka že mam pokutu od policie 2000kč a to okinko od chrome male, ja se snažil to vypnout ale skákalo druhé že načist znova stranku nebo storno a minimalizovat ani vypnout prohlížeč nešlo. Dal jsem přes start "odhlásit" a jak se to vyplo tak sem to zapl zase a už jsem surfoval po netu normálně, ale kamarádi mi psali že je to dost škodlivej vir nebo co a že mam udělat obnovu systému jenže ja mam posledni bod po te strance takže to nijak obnovit nemohu.. Dále se ptám, je to virus nebo co je to? V PC mi to nic neudělalo jen nenechalo vypnout prohližeč.. potřebuju vašé rady protože se docela bojím :D Díky předem

Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Panzer
Kamarádi ti asi kecají, mě se to stalo taky jen jsem to restartoval a vše jde to teď normálně a to už je nějakej ten měsíc zpět :D
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
thorous
Nemáš žádnej vir prosím Tě, je to normální webová stránka, na který tě odkážou nějaké stránky, co to mají v databázi jako placenou reklamu. Stačilo to vypnout ctr+alt+del další problémy by si s tím mít neměl.
RuliiKkO
Já s takovýma věcma zkušenosti nemám, ihned mi psali lidi ať obnovim systém a takové věci proto jsem se obával, další mi řikali ať stahnu jakejsi čistič a pak restnout pc. Takže vše je ok, dobře díky.
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Franta95
Nic se neděje, když to zmizí po vypnutí prohlížeče. To obnovení atd. ti psali, protože je ještě 1 zákeřnější verze. S tou mám zkušenost i já - ségře se objevila stejná stránka, ale problém byl v tom, že to nereagovalo na nic - po restartu pc se okamžitě objevila znova, zablokoval se i nouzový režim a nešlo s pc dělat vůbec nic. Ale i to se dalo snadno vyřešit s bootovatelným antivirem, který používal unix, takže se to s tím dalo pročistit a pak už to šlo. Takže neJanci :D Nic se neděje, nemusíš nic řešit.
DarKoBiT
To nieje vírus mne sa stalo niečo podobné tiež som sa bál ba až dokonca som sa pýtal nejakého odborníka a ten mi potvrdil že o nič nejde Smile
FaSTeR
Mám takový pocit, že se nemáš čeho bát.. Stalo se mi něco horšího. Ten samý vir se mi bohužel nezobrazil jenom jako stránka, která nešla zavřít. Nainstaloval se mi do pc. Ale né, že bych byl na ploše a někde měl vir. Byl nainstalovaný tak dobře,že se mi plocha ani nenačetla. Vždy rovnou ten vir.. no tak mi kámoš poradil, že si mám nasadit kuklu na hlavu :D a zapnout webku.. Pořádně je vyfakovat,údajně se na autor občas kouká :DD no a potom jsem počkal až dojde ke mě.. (kámoš) Strčil mi do pc nějaký to cd :DD a vir byl pryč.. Smile) Takže pokud máš pořádnej antivirák tak se nemáš čeho bát. Byla to jen stránka. :D Ale rozhodně bych dával pozor!! Pokud lezeš na nějaké ruské stránky :DD
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 18