Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - LuKi_
Baseball
Předem se omlouvám že teď dlouho nebyl rozhovor. Nebyl vůbec čas. A když tak hodnoťte i vzhled. Vyzkoušel jsem nový


Baseball: Ahoj, jsem rád že jsi přijal nabídku na rozhovor. Jaké jsou tvé první pocity?

LuKi_: čauko, no jsem také rád, že si mně pozval no.. První pocity? :D Tak takové, uplně první rozhovor po 3ch letech takže trošku nervozní :D

Baseball: Nemusíš se obávat, mohl by jsi se nám představit? (v životě)

LuKi_: Takže, jmenuji se Lukáš (jak nečekané :D) bydlím v ostravě a chodím na střední školu obor autotronik. No tak zajímám se o hraní futsalu (už uspěšné 2 roky (cat)), jinač rybaření, chlastání (někdy i hulení) s kámošema a tak znáte to.. :D

Baseball: Hlavně s mírou :D
Baseball: Jaká je tvá historie na SuperPařbě?

LuKi_: No to jo :D :D Už abstinuji 2 týdny, takže teďkom to trošku utlačuji, začínám posilovat a tak abych na léto byl korbič :D
LuKi_: Má historie se už začínala psát v roku 2011, kdy jsem se prvně připojil, ale po měsíci jsem skončil (dostal jsem ban a tak skončil jsem :D). Pak jsem zase začal hrát na začátku roku 2012 kde mně tam dotáhl Bony (Fellaz) a hraju do dnes jako administrátor

Baseball: pamatuješ si kdy a kdo tě vzal do adminteam?

LuKi_: Bylo to před rokem 22.1. Ano pamatuji, byl to Pixel s wlkem, ale vše semnou dělal pixel. A jsem mu za to moc vděčný, že mně po 2 letech zebral do AT :D

Baseball: Přesuneme se na chvíli mimo virtuální život, zajímáš se o politiku, nebo rači ani ne?
Baseball: zajímáš se o politiku, nebo rači ani ne?

LuKi_: Spíše ne, protože to jsou vy.... ču...., kteří jen kradou a pak jak se na to příjde dělají jen ze sebe chudinky (Rath atd..)

Baseball: Mám stejný názor..

LuKi_: Nejsme jedinní :D

Baseball: Ale o dění na Ukrajině jsi se určitě dozvěděl, myslíš že může kvůli tomu být 3sv. válka?

LuKi_: Ne kvůli tomu ne,
spíše kvůli té Paříže a toho jak si v americe dělali srandu v těch novinách..
LuKi_: Na té Ukrajině jsem si to myslel ze začátku, že fakt vypukne 3. sv. válka, ale už to tam je celkem dlouho takže už mně to ani nezajímá. :D Spíše se teď zajímám o to Jordánsko jak bombardují Islamský stát :D

Baseball: To pak bude Islám proti zbytku světa..
Baseball: Myslíš že by Islám mohl zaútočit i na ČR?

LuKi_: Myslím, že už ne když je už připravili o všechno (sklady, tam kde bydleli a podobně) :D 20 % už mají pryč a utoky stále pokračují takže se toho neobávám :D

Baseball: tak zpět do virtuálu, zajímáš se o Pawno?

LuKi_: Vůbec ne, mám rád ještě své oči a na mně by to bylo asi moc složité :D

Baseball: Líbí se ti aktuální podoba admin teamu na SuperPařbě?

LuKi_: Tož s nikým nemám žádné problémy, nikdo se tam nechová nějak namyšleně takže se mi jako fakt líbí tato sestava v AT

Baseball: Hodně se teď PBanovalo takových těch dlouhodobých hráčů, příjde ti správné banovat výtržníky co tu hrají 3 roky takže mají logicky plný suspect?

LuKi_: Jako, řeknu Ti to takhle i kdyby tady hrali od uplného začátku SP a neumí se chovat tak proč ne, ale když třeba udělají fakt blbost po nějaké extrémni době (1 rok a více) myslím, že by se jim mohla dát šance. Nevím proč zmizel ten topic kde se odpouštěli bany, to bylo asi nejlepší. Každý na začátku dělal blbosti (tak jako já) a teď jsem třeba v AT

Baseball: To jo, já mám taky už jeden ban (od tebe :D) a zrovna mi utekla ta lhůta a topick né a né znovu založit.

LuKi_: Už ani nepamatuji, že bych Tě banoval :D :D

Baseball: Jaké je tvé nejoblíbenější povolání? Smile

LuKi_: Tak já už skoro vůbec nepracuji, od té doby co jsem vlastnil doherty (minimálně 1 a půl rok z5) tak jsem se na to vybodl. Sice jsem teď u Viki ve firmě jako popelář, a to mně i trochu baví, ale nepracuji furt, že bych se zapojoval do convoyí atd atd :DD

Baseball: Těšíš se na nové SA-MP client 0.3.7? Smile

LuKi_: No, viděl jsem pár ukázek a ty nové objecty budou určitě super na nové akce (cat) Takže se i těším

Baseball: Jen se bojím že bude vše jen na projíždění.. doufám že to bude jen ná závodech, co ty myslíš?

LuKi_: No myslím, že snad to bude jen tam..

Baseball: Doufáš že ATomas dá něco jako byly ostovy ?

LuKi_: No myslím, že to už nedá, protože prej všechno způsobuje lagy (nechci ho nějak posuzovat nevidím do toho, ale když napíše, že logy ve firmách dělají lagy a odstraní výdělky a stejně tam ten log nechá a po 3. zamítnuných mojich návrzích to tam dá z5, nevím jako..) Ostrovy byli stejně nevyužíváne, byl to jen takový dodatek k SP, který byl využívaný z 5 % ani to.

Baseball: Bylo to takový dodatek SuperPařby, ale nějak moc extra mi nechybý :D
Baseball: Chtěl by jsi v AdminTeamu zpátky RocketlauncherSse?

LuKi_: Mně také moc ne :D Jezdil jsem tam max když jsem párkrát jezdil jako řidič kamionu :D
LuKi_: Toho týpka, nepochybně, je to LEGENDA AT a ten prostě do AT patří. Jeho akce byli báječné, nebyli to ohranné tuningy, závody a podobně (ano zdissujte mně, že je také dělám), prostě měl to v hlavě a měl velkou představivost jak to udělat a všechnomožné

Baseball: Dle mě (měl jsem možnost ho tam vidět když tam byl zět na 2 měsíce) dost líbilo jak adminoval, ale přišlo mi to dost přísné.
Baseball: Zajímáš se ještě o Gang Systém? Případně v jakém jsi gangu?

LuKi_: Takže, no jsem teď v gangu Outlaws Deckers, kde ještě jezdím jako CPčkář, sice jsem se teď vzdal testera, protože nebyl čas, ale jinač jezdím když jsem na serveru

Baseball: To je škoda, líbil se ti nějaký z těch návrhů co byl na Gang Systém na webu?

LuKi_: Jo, byli hodně pěkné
LuKi_: od shakala zrovna myslím

Baseball: Máš za sebe nějaký návrh na vylepšení?

LuKi_: Ani moc ne, teďkom mi to vyhovuje, ale možná by bylo lepší to co napsal Shakal

Baseball: Dobře, přesuneme se trošku k jinému tématu.
Baseball: Docela dlouho jsi byl Správce Firem, proč si se tohoto postu vzdal?

LuKi_: No takže bylo to z toho důvodu, že ATomas dal pryč z logu výdělky, takže z 5 minutových kontrol si měl rázem 30 minutové.. A dal jsem mu 2 nebo 3 návrhy, které mi byli smazané.. (Příkaz /firmavydelky jsem vymyslel já a navrhoval jsem ať to je jako u nemovitostí..) po těch smazaných navrzích jsem prostě odešel a potom rázem za 3 dny po mém odchodu to bylo přidáno jako "novinka"...

LuKi_: Bylo to potom strašně otravné správcovství už mně to vůbec nebavilo jako předtím prostě byla to ****

Baseball: Kdyby byla možnost chtěl by jsi zpět svoji funkci?

LuKi_: určitě, šel bych tam s radostí

Baseball: Dáme rycholvky:

Baseball: Valentýn / Vánoce?
LuKi_: Valentýn
Baseball: Sex / Líbání
LuKi_: Líbání :O
LuKi_: Sex není vše.. :D
Baseball: Postel / Počítač?
LuKi_: Postel
Baseball: Skype / ICQ
LuKi_: Skype 100000 %
Baseball: Plug.dj / Evropa2
LuKi_: plug*
Baseball: Párty hard / After Party
LuKi_: Pááárty hard!! :D

Baseball: Díky LuKi za tento rozhovor, máš nějaký vzkaz pro díváky a divačky k dnešnímu valentýnu?

LuKi_: Holky, milujte kluky i když není valentýn.. :D
RuliiKkO
Moc pěkné, fájn počteníčko :D Dobrá práce oboum Palec nahoru
btw. Islám je větší než si myslíš Lukáši :D Toho se nezbaví nikdo jen tak, je mocnější než se zdá Pusa Hunter :D

Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Nosferatu
Skvělý Rozhovor , pěkně se to četlo Smile Palec hore pro oba Palec nahoruSmile *Dobrá práce*
a Baseballe chce to více těch rozhovorů :D ! :D
Yamatino108
Super rozhovor.Inak čo sa týka Lukiho ako hráča,tak luxusný a v pohode hráč.Nemám viac čo dodať.Smile.Dobrá práca Baseball.;)
Vikush
Luxusný rozhovor :O no vlastne.. nič divné :D keď je s lukáškom
Je dobré, že si tam vložil aj niečo z reálneho života tak isto aj jeho názory, z toho herného o ňom aj tak každý všetko vie, takto sa o ňom aspoň niekto niečo dozvie Smile
wlcacek
Baseball takového hňupa si vybrat....
ale ne rozhovor pěkný, LuKiho (až na nějaké výstřednosti) mám docela rád a pěkně maká, jen kdyby někdy nebyl stroj naprogramovaný harmonogramem a použil i svou hlavu a na to je bezesporu chytrý dost.

Good job!
Baseball
Citace
Nosferatu napsal:

Skvělý Rozhovor , pěkně se to četlo Smile Palec hore pro oba Palec nahoruSmile *Dobrá práce*
a Baseballe chce to více těch rozhovorů :D ! :D


Díky, budu se snažit!

Citace
Yamatino108 napsal:

Super rozhovor.Inak čo sa týka Lukiho ako hráča,tak luxusný a v pohode hráč.Nemám viac čo dodať.Smile.Dobrá práca Baseball.;)


Díky Smile

Citace
wlcacek napsal:

Baseball takového hňupa si vybrat....
ale ne rozhovor pěkný, LuKiho (až na nějaké výstřednosti) mám docela rád a pěkně maká, jen kdyby někdy nebyl stroj naprogramovaný harmonogramem a použil i svou hlavu a na to je bezesporu chytrý dost.

Good job!


:D :D Dík rofl

Citace
Tumik napsal:

Nojo, teploušek Luki. :D
Moc pěkný, líbilo se mi to, hlavně výběr otázek, že to je opravdu všehochuť a spíš se tam najdou otázky mimo SP, ty jsou podle mě dost záživnější.
Až na tu funkci SF (o tom jsem měl v SuperNews taky :D) se mi rozhovor vážně líbil a těším se na další.


To jsem tam nějak přehlédl.. :D Pardón :D
LuKi_
Díky moc všem, flku no, pokusím se to změnit hy? :D A pak bude Ooooh
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
wlcacek
Citace
LuKi_ napsal:

Díky moc všem, flku no, pokusím se to změnit hy? :D A pak bude Ooooh


Až se změníš, bude Sex
Rosta
Solidní rozhovor. Luki v poho hrac. Baseball jen tak dal.
Baseball
Citace
Rosta napsal:

Solidní rozhovor. Luki v poho hrac. Baseball jen tak dal.


Díky rosťo Smile
Ghost_Hunter
Pěkný rozhovor )
Teczka83
Dobý rozhovor. Ale Luki, co ses zastal Egheho, když jsem vyjádřilbsvůj názor na to že ho přijali do AT, tak jsi mě trošku zklamal. Ale co už
LuKi_
Jako mně nikdy nic neudělal, tak nemám důvod na něj něco házet když vlastně o něm nic nevím. Možná tobě něco dělal, ale mně nijak neublížil, chová se uplně normálně Smile
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
RuliiKkO
Tebe zklamal každý, Baseballko zapoměl jsem ti pogratulovat za skvěle odvedenou práci Palec nahoru
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
ViktoreK
LuKi_, nevim co se tu naparuješ, žádnej admin nejsi. FU

Rozhovor obsahově pěknej, graficky ne tak pěknej.
Teczka83
Baseball, jinak tvoje rozhovory jsou hodně dobře čitelný. Některýma otázkama dost překvapíš. Jenom těch rozhovorů je málo. Z vlastních zkušeností vím že je to až nadlidský výkon, ale zkus jich udělat víc. Poslední dobou jsou to jediné co se tu na webu dá číst :D Jop Rulíčku ty se ke mě vůbec nevyjadřuj ty neadmine.Facepalm
Baseball
Citace
RuliiCeKo_OCze napsal:

Tebe zklamal každý, Baseballko zapoměl jsem ti pogratulovat za skvěle odvedenou práci Palec nahoru


Díky :D

Citace
Akai napsal:

LuKi_, nevim co se tu naparuješ, žádnej admin nejsi. FU

Rozhovor obsahově pěknej, graficky ne tak pěknej.


Dobře, případně co by jsi zlepšil na té grafice? :D

Citace
Teczka83 napsal:

Baseball, jinak tvoje rozhovory jsou hodně dobře čitelný. Některýma otázkama dost překvapíš. Jenom těch rozhovorů je málo. Z vlastních zkušeností vím že je to až nadlidský výkon, ale zkus jich udělat víc. Poslední dobou jsou to jediné co se tu na webu dá číst :D Jop Rulíčku ty se ke mě vůbec nevyjadřuj ty neadmine.Facepalm


*hehehe* Dííík
Xena
Páči sa mi, že si tam rozobral aj iné témy. To oceňujem. Trochu by som ešte robila menšie skoky medzi témami. Najskôr reál, potom si sa vrátil do virtuálu, potom zas reál, a potom zas virtuál. To sa mi na tom nepáčilo. Možno by som pri otázkach v niektorých slovách volila viac synoným, resp. pestrejšiu slovnú zásobu. Ale to sú len také chybičky krásy, no nedalo mi to :D.
Farebne to je fájn, ale na to moje ružové to nemá :D.

Luki, s tebou som si na SP čo-to odohrala a čo-to sme aj spolu povolali...pravdaže nemám na Kikush :D. Myslím, že si fajn týpek...som si vedomá, že teraz nie sme v kontakte, ale to nie som skoro s nikým zo SP, keďže akosi nemám čas a mám plno iných povinností, ale snáď ešte niekedy čo to podebatíme...a ak si nájdem čas, tak môžme zavolať ty, ja a Kikush :D. Drž sa tam na SP, ale aj tak to nepreháňaj..proste udržuj tu rovinu..vieš ako to myslím :D.
Baseball
Citace
Xena napsal:

Páči sa mi, že si tam rozobral aj iné témy. To oceňujem. Trochu by som ešte robila menšie skoky medzi témami. Najskôr reál, potom si sa vrátil do virtuálu, potom zas reál, a potom zas virtuál. To sa mi na tom nepáčilo. Možno by som pri otázkach v niektorých slovách volila viac synoným, resp. pestrejšiu slovnú zásobu. Ale to sú len také chybičky krásy, no nedalo mi to :D.
Farebne to je fájn, ale na to moje ružové to nemá :D.

Luki, s tebou som si na SP čo-to odohrala a čo-to sme aj spolu povolali...pravdaže nemám na Kikush :D. Myslím, že si fajn týpek...som si vedomá, že teraz nie sme v kontakte, ale to nie som skoro s nikým zo SP, keďže akosi nemám čas a mám plno iných povinností, ale snáď ešte niekedy čo to podebatíme...a ak si nájdem čas, tak môžme zavolať ty, ja a Kikush :D. Drž sa tam na SP, ale aj tak to nepreháňaj..proste udržuj tu rovinu..vieš ako to myslím :D.


Díky, jsem rad za takovýto druh kritiky ;) Propriste se pokusím to zlepšit :D
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
5 Hlasů
19%
Ne
3 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 24