Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Mobil do 3,500,-
Majky_
Ahoj, chci si pořídit nový mobil.

Koukal jsem na Acer Liquid Z500.
Citácia
Mobilní telefon 5" 1280x720 IPS, procesor Quad Core 1.3GHz, RAM 1GB, interní paměť 4GB, Dual SIM, fotoaparát 2MPx + 8Mpx, WiFi, 3G, Bluetooth 4.0, GPS, microSD, micro USB, Android 4.4

Nějaké rady / TIPy k tomuto mobilu?
Pokud ne, co byste poradili?

Požadavky:

- lepší foťák (pokud možno s MACRO Režimem a bleskem)
- Hotspot wifi
- Nějaký lepší a větší místo v telefonu (na app & games)
- Screen obrazovky
- OS Android
- Wifi & BT
- GPS
- microSD
- 3,5 vstup na audio


Nějaký výkonnější prostě no :D


Díky za rady Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
esIT
3500 je cca 100 eur nie?

Scréén obrazovky máš už od Androidu 4. si myslím.
rikardo
Ktory android telefon by nemal bluetooth alebo 3,5mm jack (ak nepocitas ultra tenke zariadenia). Za tu cenu ak to je 127e, nezozenies nic extra. Ten telefon co si ukazal ma na prd pamat. Tipujem ze z tych 4gb su dostupne len 2gb. Stiahnes vykonnu hru a dovi dopo. To uz radsej nieco 8 gigove. Najdem nieco a editnem to.
esIT
Však to má slot na pamäťové karty. Dá tam 16/32 a má pokoj.
Majky_
Určitě se najde čínská kopírka Iphone, která má Android a SD to nemá, páč to má 16GB v telefonu :D (Psal jsem to pro jistotu) :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
esIT
Elephone je tuším dražší ako Tvoje požiadavky.
Majky_
Co TOTO
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
esIT
Acer je väčší.
LuKi_
Kup si Zopo ZP780 TOP telefon, mám ho je rychlej, výkonnej 4 jádro, 5" IPS displej 1 GB ram, prostě dobrý telefon za 3 200
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
rikardo
Keby môžeš za viac tak to už Google Nexusa štvorku. 8GB, 2GB RAM, 1,5GHZ 4 JADRO, 4,7" TRUE HD IPS DISPlAY (asi 320ppi). Gta SA v pohode ťahá, tak isto aj real racing či gangstar. + Má najnovší Android 5.0.1

Homescreen:
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_2015-03-01-21-12-40.png
Majky_
Citácia
_XLsOoN_ napsal:

Keby môžeš za viac tak to už Google Nexusa štvorku. 8GB, 2GB RAM, 1,5GHZ 4 JADRO, 4,7" TRUE HD IPS DISPlAY (asi 320ppi). Gta SA v pohode ťahá, tak isto aj real racing či gangstar. + Má najnovší Android 5.0.1

Homescreen:
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_2015-03-01-21-12-40.png


Co za něj chtěj? Mám na účtě 3800,- a potřebuji si něco nechat do výplaty :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
rikardo
Citácia
Majky_ napsal:

Citácia
_XLsOoN_ napsal:

Keby môžeš za viac tak to už Google Nexusa štvorku. 8GB, 2GB RAM, 1,5GHZ 4 JADRO, 4,7" TRUE HD IPS DISPlAY (asi 320ppi). Gta SA v pohode ťahá, tak isto aj real racing či gangstar. + Má najnovší Android 5.0.1

Homescreen:
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_2015-03-01-21-12-40.png


Co za něj chtěj? Mám na účtě 3800,- a potřebuji si něco nechat do výplaty :D


Aha, 6300k , čiže mimo rozpočet. :D
Livik7
Citácia
esIT napsal:

Však to má slot na pamäťové karty. Dá tam 16/32 a má pokoj.


Ty jsi asi hodně velký znalec androidu co? Pokud by jsi znal android tak víš, že pamět na applikace nelze paměťovou kartou rozšířit - pouze pokud telefon Rootneš - čímž si porušíš záruku.
Franta95
hlavně si neber alcatel :D koupil jsem si taky jeden, podle papírů výkon lepší jak můj pc a po roce se začal sekat jak prase, sekne se i při zvedání hovoru a to jsem toho moc nestahoval... záruka se na to prej nevztahuje a rootnout a nahrát znova android se mi nepovedlo ani po celodenim zápasení.. takže my teď může sloužit akorát tak jako frisbee

kup si klidně něco, co má horší výkon a neber značky jako alcatel, huawei a nic s čínskýma znakama v názvu... čísla nejsou to nejdůležitější, třeba sony se mi zdá v pohodě... ale osobně už bych android nebral a příště půjdu do nokie s oknama, nevim jak je na tom novej android, ale ten systém se mi už nelíbí.

nalákaj lidi na "super" aplikace a jedinej výsledek je, že se ti v telefonu hromadí spousta souborů, který ti nesmažou ani ty čistící kraviny a nakonec tam toho je tolik, že se s tim telefonem nedá nic dělat(u horších značek to vydrží cca rok, u dražších to je o něco lepší) a když si nechceš porušit záruku, tak si to sám ani nepřeinstaluješ... nehledě na to, že si google samozřejmě shromažďuje všechny informace o tom, co v tom telefonu máš... občas by mě zajímalo, proč chce hra informace o mých kontaktech atd.
Livik7
Citácia
Franta95 napsal:


ale osobně už bych android nebral a příště půjdu do nokie s oknama, nevim jak je na tom novej android, ale ten systém se mi už nelíbí.


Naprosto souhlasím - Mám WP8.1 a nemohu si stěžovat, jediná nevýhoda je "méně" aplikací - ikdyž si myslím že pro středně náročné uživatele bohatě postačí
esIT
Citácia
Livik7 napsal:

Citácia
esIT napsal:

Však to má slot na pamäťové karty. Dá tam 16/32 a má pokoj.


Ty jsi asi hodně velký znalec androidu co? Pokud by jsi znal android tak víš, že pamět na applikace nelze paměťovou kartou rozšířit - pouze pokud telefon Rootneš - čímž si porušíš záruku.


Ty si tiež dobrý znalec. Pokračuj. Smile
Majky_
Citácia
_XLsOoN_ napsal:

Aha, 6300k , čiže mimo rozpočet. :D


Psal jsem do 3.500,- :D

Citácia
Franta95 napsal:

hlavně si neber alcatel :D koupil jsem si taky jeden, podle papírů výkon lepší jak můj pc a po roce se začal sekat jak prase, sekne se i při zvedání hovoru a to jsem toho moc nestahoval... záruka se na to prej nevztahuje a rootnout a nahrát znova android se mi nepovedlo ani po celodenim zápasení.. takže my teď může sloužit akorát tak jako frisbee


Jo, teď mám Vodafene Smart II aka Alcatel v860 a přesně jak říkáš, ze začátku jel krasáně, pak mi kolikrát ani hovory zvedat nešli, nebo se číslo vytáčelo půl hodiny :D

Alcatel už nikdy víc :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
Tearsko
Ja by som sa pokukal po lenove / prestigio a podobne.. za tú cenu ti nezaručí ani samsung či sony nejakú dobrú kvalitu . Ja som si nedávno kupoval mobil do 110 € a kúpil som si samsung po dlhoročných skusenostiach a obmedzil som sa na slabší výkon a lepšiu značku a teraz to lutujem a kludne by som skúsil nejaké lenovo/ prestigio / gigabyte alebo tak a s tým že by som mal pomaly dvojnásobný výkon.
Čo sa týka toho foťáku, v takejto cenovej relácii telefónov sú fotoaparáty s nejakým extra vysokým rozlíšením len taký marketingový ťah. Základom je to , že v lacnom mobile je lacný pravepodobne aj kryt a objektív chráni prevažne platová krytka čiže tá kvalita závisí od toho aký kvalitný je ten kryt a ak chytíš nekvalitný výlisok tak je jedno jaký máš foťák kvalita bude na **** :D tak isto sa tam dávaju nekvalitné čipy a podobne proste len lákajú zákazníkov na vysoký údaj MPX.V tej cene ti bohato postačí 5mpx+ blesk +af a kvalita si myslím že bude rovnaká . Ale čo som kukal tak prevažne od tých značiek čo som uviedol sú tam 8mpx + 2mpx predná+ blesk + af... Kukaj sa hlavne aj po kapacite baterky.

Pokial by si ale nechcel teda takú značku tak sa nájde hocičo aj od lepšej značky... napr
http://alza.sk/sony-xperia-e4-e2105-b...360487.htm
alebo niečo od LG a podobne. Neodporúčam obzerať sa po HTC z vlastnej skúsenosti viacerých mobilov z nižšej triedy tejto značky.
Osobne som teda názoru že v tejto cene až tak na značke nezáleží , treba si hlavne overiť možnosti reklamácie tej konkrétnej značky + v prípade problému či majú v okolí aspoň servisné stredisko, popozerať nejakú tu recenziu pre oko či sa to pohybuje niekde v tej norme spokojnosti užívania mobilu a kupovať to z nejakého kvalitnejšieho obchodu ktorý má predpoklad existencie po dobu záručnej doby :D . Tak či onak je jedno či si kúpiš v tejto cene sony alebo lenovo. Záleží na aký kus natrafíš. Druhá vec je že na známejšie značky aspoň zoženieš aj nejaký ten obal / fóliu.
Tearsko
tá RAM-ka 512 MB bude málo , kapacita baterky je ako tak ale tá RAMKa.. no neviem možno to bude na prahu použitelnosti pri spustení viacerých aplikácii a podobne
rikardo
kámo toto si dosral celú kúpu :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasov
54%
Ano, ale hokej moc nesleduji
2 Hlasov
8%
Ano, těším se na gaučové trenéry
5 Hlasov
21%
Ne
3 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17