Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - [B]rutal[Q]oo
Baseball
img.tpx.cz/uploads/Rozhovor_Brutalus_zzzz.png


Baseball: Zdar Brute, dlouho jsem tě na ten rozhovor naháněl, jaké jsou pocity?

[B]rutal[Q]oo: Ahoj, jsem v takovým presu, že na pocity není čas. :D Ne, chtěl jsem říct, že mám hroznou radost.

Baseball: Jako vždy bych tě požádel jestli by jsi se mohl čtenářům představit

[B]rutal[Q]oo: Ahoj, jsem Brutalus a jsem alkoholik. A pak takový ty další zbytečný informace jako že je mi 18 let, bydlím v malém městečku u Brna. Jsem ve 3. ročníku na gymnáziu. Mám rád sport(tenis,hokej,fotbal,florbal,inline) a občas zahraju nějaký gamesy. Na SP hraji už asi 4-5 let(+/- asi, možná ???), ale momentálně už jen tak probliknu na serveru na pár sekund, vyřídím nějakou administraci a zase šup pryč, takže se nedá říct, že bych hrál aktivně.

Baseball: Chteš se dostat do politiky?

[B]rutal[Q]oo: Se zkušenostmi ze SP bych rozhodně prorazil a myslím, že i každej další, kdo zde hraje. Takový triky a slovní kličky, který se zde vymýšlí, to se nevidí nikde. A poslední dobou je to můj denní chleba.

Baseball: Jaký máš názor na projev našeho prezidenta (obecně)

[B]rutal[Q]oo: Hele, neřeším to. Nějaký ty první aféry jsem sledoval, ale je toho tolik poslední dobou, že mě to nezajímá. Jen mě serou lidi, kteří ho zvolili a teď brečí.

Baseball: Mám podobný názor..
Baseball: Za co chceš pracovat až dostuduješ?

[B]rutal[Q]oo: Vůbec nad tím nepřemýšlím, momentálně jsem ve firmě, která se zabývá financemi (btw. mám 4 z matiky), ale do budoucna počítám spíš s něčím, kde bych mohl rozvíjet cizí jazyky, který mě baví Smile

Baseball: Jdeme do virtuálního světa, hraješ jiné hry kromě SA-MP ?

[B]rutal[Q]oo: Hraju LoL(Noizzy)na EUNE a občas jen tak 4fun zapnu CS:GO, Hearthstone, Heroes of the Storm, Diablo Smile.

Baseball: Kolikrát jsi byl v Admin Teamu a až kam jsi se dostal?

[B]rutal[Q]oo: No v AT jsem zatím pořád, já jsem často neodcházel jen tak na týden třeba nebo tak, měl jsem většinou delší pauzy. Adminovat jsem začal za lofastka, přes Rocketa, Lapoura, pak jsem se dostal na Hlavního. Následovala nějak roční pauza tuším a teď jsem zase zpět (kiss)

Baseball: Jaký máš názor na profesionalitu v AdminTeamu?

[B]rutal[Q]oo: Slovo profesionalita ač přes veškerou moji, wlkovu nebo Pixelovu snahu se ztratilo někde v minulosti. Víc bych to asi nekomentoval.

Baseball: aha no, taktéž si myslíš že na SP je už více než 50% hráčů kteří ani numí psát?

[B]rutal[Q]oo: Dokud neumí psát, tak s nimi není problém. Horší jsou Ti co psát umí, dokonce používají rozum a zneužívají toho. Člověk si prostě nevybere, nepřijde mi to zrovna jako problém, který by zde tomu nějak výrazně škodil.

Baseball: Chtěl by jsi SuperPařbu vrátit třeba rok až dva zpět? I komunitu?

[B]rutal[Q]oo: To asi ne, každá komunita pasovala do určitý doby, lidi se mění podle možností na serveru, podle věku a podobně, takže si nemyslím, že by to nějak výrazně změnilo situaci nebo chování ostatních.

Baseball: Chtěl by jsi nějakou novinku, která by pomohla jak AdminTeamu, hráčí či hráčům co si mastí EGO nad tím že někoho ponižují?

[B]rutal[Q]oo: Kdyby šel někomu zablokovat permamentně chat, bylo by to super :D.

Baseball: Jak vypadal tvůj normální den na SuperPařbě když jsi nebyl hlavní a měl více času?

[B]rutal[Q]oo: Tak rozhodně jsem to bral jako relaxaci a ne, jak teď kdy to beru jako povinnost. Byl to takovej klídeček a v podstatě to bylo všechno o prasečinách, dělali jsme blbosti po mapě, vymýšleli další blbosti a opakovali blbosti co už někdo dělal před náma. Pak jsme zajeli pár GRek za Blood Racers, pokecali v gang chatu, vzali hunter a rozstříleli sídlo CCG. Starý dobrý časy prostě, patazz, Ginny, Milka, Foxisek, Prisoner, Raiden a bůhví kdo ještě.

Baseball: Myslíš že SP jde s komunitou celkem ke dnu?

[B]rutal[Q]oo: Pořád je zde část komunity, která je v pohodě a část která je problémovější, to je zde ale od začátku, neříkám, že je to teď zrovna nejlepší, ale nedá se říct, že by to šlo ke dnu.

Baseball: Já doufám že příjde nějaký nápor slušných hráčů a ne opačně. Očkáváš nějaký takový nápor hráčů?

[B]rutal[Q]oo: Jde o to ře slušní hráči nedělají nápor, ono jich je plno těch slušných hráčů, ale nikdo si jich nevšímá právě proto, že nebudí zbytečnou pozornost Smile.

Baseball: Jak dlouho myslíš že přežije SuperPařba?

[B]rutal[Q]oo: Nějaký apokalyptický otázky ne? :D Dokud se bude SAMP hrát, tak se bude hrát SuperPařba. Nemyslím si, že by ATomas plánoval zavírat :D.

Baseball: Taková zvláštní otázka, co si myslíš že bude se SP až nebude ATomas :D :D :D

[B]rutal[Q]oo: Nebude SP Smile.

Baseball: Chctěl by jsi nějak ukončit část se serverem? pak půjdeme už do finále k rychlovkám

[B]rutal[Q]oo: : Snad jen: Hrejte, radujte se a množte se. Sex

Baseball: Rychlovky:

[B]rutal[Q]oo: :O

Baseball: ATomas / wlčáček
[B]rutal[Q]oo: rocket
Baseball: WEB či SERVER
[B]rutal[Q]oo: serveeer
Baseball: Počítač / postel s dívkou :D :D
[B]rutal[Q]oo: bože, že se ptáš jasně že POČ.........postel s dívkou!!!!
Baseball: Chlast / Voda
[B]rutal[Q]oo: rum
Baseball: Den / Noc
[B]rutal[Q]oo: noc
Baseball: Párty / Spánek
[B]rutal[Q]oo: nonstop party a pak dlouhej spanek!
Baseball: Konec / Začátek (čehokoliv :D)
[B]rutal[Q]oo: to je bull****, kdo by dal konec ? :D ZAČÁTEK !
Baseball: Co bylo dříve Slepice / Vejce?
[B]rutal[Q]oo: ATomas
Baseball: Co bylo teda dříve ATomas / Pawno
[B]rutal[Q]oo: na začatku všeho byl ATomas
Baseball: Co bude na konci Počítač / ATomas?
[B]rutal[Q]oo: ATomas to začal a já to skončím :D
Baseball: Konec Rozhovru / Další rychlo bomba otázky?
[B]rutal[Q]oo: Jelikož musim jit vyhodit psa před barak, tak bych to zalomil :D

Baseball: Vzkaz jsme již vyřídili, tak díky Brute
Upravil Czech_ dňa 11.06.2020 10:48
Rosta
Dobrej rozhovor, hlavne ty rychlovky :D :D
Baseball
Citácia
Rosta napsal:

Dobrej rozhovor, hlavne ty rychlovky :D :D


Díky :D
aure
fajn rozhovor ale to stu ccg Pláču
Nosferatu
Slušný rozhovor Smile a jak už psal Rosťa ty rychlovky byly luxusní ! :D
Baseball
Citácia
Nosferatu napsal:

Slušný rozhovor Smile a jak už psal Rosťa ty rychlovky byly luxusní ! :D


Díky, jsem rád že jsi se pobavil :D :D :D
Qvosty_
Dobrý rozhovor Smile chválim Baseball
img.tpx.cz/uploads/asgasgas.gif

test
Baseball
Citácia
DjQvosty napsal:

Dobrý rozhovor Smile chválim Baseball


Díkec Jooo
Ruda
Wow Brutal. :O Opět kvalitní rozhovor a host více než zajímavej.
Co se týče Brutaluse, tak jsem si ho vážil už jako hráče, když byl tu chvíli hráč a já admin, líbí se mi ten přístup a celkově to co můžete vidět v tom rozhovoru. A rychlootázky zabitý. :D
RuliiKkO
Pěknej rozhovor, a rychlootázka
Citácia
Co bylo dřív, slepice / vejce?
:D :D
Skvělá práce Baseballe Palec nahoru
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Baseball
Citácia
Ruda napsal:

Wow Brutal. :O Opět kvalitní rozhovor a host více než zajímavej.
Co se týče Brutaluse, tak jsem si ho vážil už jako hráče, když byl tu chvíli hráč a já admin, líbí se mi ten přístup a celkově to co můžete vidět v tom rozhovoru. A rychlootázky zabitý. :D


Díky Rudo :D

Citácia
RuliiCeKo_OCze napsal:

Pěknej rozhovor, a rychlootázka
Citácia
Co bylo dřív, slepice / vejce?
:D :D
Skvělá práce Baseballe Palec nahoru


Díky Rulíčku :D
Teczka83
Super čtení Baseball. Pořád se zdokonaluješ a to je super Smile

Citácia
[B]rutal[Q]oo: Slovo profesionalita ač přes veškerou moji, wlkovu nebo Pixelovu snahu se ztratilo někde v minulosti. Víc bych to asi nekomentoval.


Klobouk dolů za uznání faktu YES
Baseball
Díky tečko rofl
Xena
Ako pisali chalani hore, fakt sa zlepsujes. Bolo to zaujimave citanie. Vobec som sa nenudila. Na chvilu som si musela zaspominat na stare dobre casy Smile. Som rada, ze som mala tu cest s nim adminovat. Brut podla mna patri k spickovym adminom, ktorych si SP zazila. Ze lasenkaaaaa :* Na tie nase pozdravy nezabudnem :D
Baseball
Citácia
Xena napsal:

Ako pisali chalani hore, fakt sa zlepsujes. Bolo to zaujimave citanie. Vobec som sa nenudila. Na chvilu som si musela zaspominat na stare dobre casy Smile. Som rada, ze som mala tu cest s nim adminovat. Brut podla mna patri k spickovym adminom, ktorych si SP zazila. Ze lasenkaaaaa :* Na tie nase pozdravy nezabudnem :D


Díky Xeni Pohoda
Sotasek
Povedený rozhovor, ale nejvíce top byly ty rychlovky :D
chmelda
supr rozhovor ale ty rychlovky sou nejlepší to s tím vejcem *Dobrá práce*
Neophyte
Dobrý rozhovor :D :D Ale nemá nic na rychlovky gj ;)
Baseball
Děkuji :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasov
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
13%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
20%
Ne
4 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 10