Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Kurkuma
Kurkuma
img.tpx.cz/uploads/cooltext192854381614154.png


Citace
Začalo to tím, když mi kamarád řekl, že hraje hrozně dobrou hru a tak mi jí jednou dal na pc a začal jsem to s ním hrát. Byl jsem tam od rána do večera a možná proto mě to omrzelo a dal jsem si půlroční pauzu. V lednu roku 2014 mi kamarád řekl, abych to ještě zkusil, že je to tam lepší, než když jsem skončil. Začal jsem hrát "aktivně". Bylo těžké si v té době vydělat nějaké peníze, a tak jsem byl rád, když jsem koupil auto a prodal ho o 5 000 více. V té době jsem tomu začal trošku rozumět a začal obchodovat v malém. Můj první dům byl ID 1124, což byl karavan od hráče, který končil a jen tak mi ho dal. V bance jsem měl cca 6 000 000, ale myslel jsem si, že mám víc než miliardu. Pak jsem vydělával a vydělával. Když jsem měl něco kolem 20 000 000$ koupil jsem si první dům v Las Venturas (západ).
Asi za 3 dny se dražila firma Pizzaři LV, která se prodala za 10m. Hrozně jsem si chtěl zkusit vlastnit firmu a být jejím majitelem a tak jsem se snažil dům prodat. Byl jsem domluven s hráčem _Freezer_ (přesný nick si nepamatuji), který mi za dům nabídl 25 000 000$. Nakonec jsem mu dům prodal za 29 200 000$. Ihned jsem napsal majiteli firmy Pizzaři LV, který mi tu firmu prodal za 14 000 000$. Bohužel předtím vyházel všechny členy a tak jsem mu chtěl firmu prodat zpátky. Ovšem on by jí koupil zpátky jen za 10 000 000 a na tom bych moc nevydělal. Proto jsem si firmu nechal a řekl kamarádovi ze třídy, aby začal taky hrát. Pomáhal mi s firmou, ale po 2 měsících jsme ji museli prodat, protože nás povolání už nebavilo. Firmu jsem prodával hráči SkFrajerko za 28 000 000$. V tu chvíli jsem se také registroval na webu. Můj první příspěvek na webu, které mu se směji doteď. TADY.
Pak jsem chtěl pouze $ a $. Tak jsem podváděl hráče u dražeb s domy. Také jsem za to dostal ban na 300h. Pak jsem se poučil a další ban za podvod už jsem nikdy nedostal a nehodlám dostat. :D
Poté jsem byl půr roku v MoGu, a když jsem odcházel měl 450m. Někdy v březnu propadl El Quebrados Tuning, který se mi též povedlo koupit. Tuning jsem ještě ten ten prodal za 1 200 000 000$. V té době jsem si řekl, "Ano, teď už mám peníze". A 28.4. to pokračovalo. Na serveru chybou propadl dům hráči Shadow (ID 841),
který jsem koupil od města za cca 260 000 000$. Dostal jsem nabídku od hráče apero, kterému jsem dům prodal. Dům jsem vyměnil za Fort Carson Benzinu a El Quebrados Benzinu. Fort Carson Benzinu jsem prodal za 1 200 000 a El Quebrados Benzinu za 2 400 000 000$. V květnu jsem byl přijat do Helper teamu a také koupil nemovitost Prolaps za 399 999 999$. V červnu jsem zkusil se pokusil stát součástí "Kalibračního teamu". Tím pádem jsem věděl o reformě dříve, než hráči na serveru. Dalo by se říci, že jsem ovlivnil cenu kreditů, protože jsem koupil kredity v hodnotě 1 250 000 000$ (9 000/kus). A vlastnil jsem cca 138 000 kreditů. Poté cena stoupla na 10 500 a tak jsem dokoupil kredity do 235 000 kreditů. Zbyla mi 1 100 000 000$ a tu jsem daroval aperovi, který za to koupil reklamní kancelář na warpu LS. Den před reformou jsem měl nabídku za Prolaps 750 000 000$. Po reformě jsem se nemohl zorientovat v cenách a tak jsem prodal všechny auta, co jsem měl. Zbyla mi jen nemovitost Prolaps a 235 000 kreditů. Dokoupil jsem 15 000 kreditů za $, co jsem dostal po reformě. Cena kreditů byla v tu dobu cca 3 000/kus. Na serveru se začal řešit majetek po zabanovaném hráči - mAGiic. Hned mě napadlo, že bych mohl zkusit koupit jeho vilu, avšak jsem měl jen 10 000 000$, a tak jsem se musel rozhodnout. Buď prodat kredity a koupit vilu, nebo si kredity nechat a vilu nechat hráči $BloodMoney$. Dlouho jsem neváhal a kredity jsem prodal. Na dražbu, která měla končit 18.8.2016 v 20:00 jsem samozřejmě zapomněl a přišel jen tak. Ale vila byla moje a vlastním ji do teď. Momentálně už neobchoduji a proto také nevím ceny vozidel atd..


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

img.tpx.cz/uploads/serverijioob.png

Můj nick na serveru je Kurkuma, ale většina mě zná jako arogantního Helpera bez smyslu pro humor. Na serveru jsem nahrál přes 2 000h a můj bankovní obnos čítal i přes 5 000 000 000$, avšak momentálně se nachází na sumě 10 000 000$. Můj majetek na SP také není skromný, proto jsem majitelem (troufnu si říci) jedné s nejlepších vilek na SP. Vlastním pouze jednu nemovitost a to Doherty Tuning. Dále patřím mezi hráče, kteří mají a drží na servru většinu kreditů. Na mém účtu se proto nachází 206 000 kreditů. Mezi má oblíbená vozidla patří Infernus, Cheetah nebo také Turismo. Firma, ve které aktuálně jsem se jmenuje All Cops Are Bastards, kde zastávám pozici zástupce již 1 měsíc. (řekněme, že to je moje nejdelší doba v nějaké firmě). Jelikož se snažím dostat do administračního teamu, omezil jsem své aktivity v gang systému. Mezi mé oblíbené administrátory patří Tumik, Ondrah98, Fifa, Domes, ANTIVIRUS, Salmounek :* a Reggie_. Je mi jedno, že Tumik a Ondrah98 již nejsou v administračním teamu. I přesto, že tam nejsou, pro mě udělali tolik, že si tam zaslouží být. Mezi mé oblíbené dotazy patří /report, /cheat, /dotazy, /hdefcena ID. Mezi mé oblíbené akce patří Sky racy a celkově závody ve vzduchu nebo Tuning, ale takové, kde se může bourat. Jelikož hraji na serveru přes 3 roky, nepracuji už v žádném zaměstnání. Práci AT bych ohodnotil známkou 2. Mé prohřešky na serveru byli 2, poprvé to byl ban za podvod od Tumika na 300h a podruhé ban na 5h, který mi byl prominut.

img.tpx.cz/uploads/domekkk.jpg

img.tpx.cz/uploads/egwgwgwrw.jpg

img.tpx.cz/uploads/webjjjj.png


Můj nick na webu je Kurkuma a dne 17.8.2016 jsem dosáhl počtu 500 příspěvků na fóru, avšak momentálně mám zde na webu přes 650 příspěvků. Taktéž jsem zde dosáhl hodnosti Třidič odpadů, který se stará o správný chod sekcí Nabízím & Koupím. Mé oblíbené video je toto.


Téme z fóra, který by vás mohl zajímat jsou podle mě Pravidla serveru & Pravidla webu.

img.tpx.cz/uploads/sdssdsdsd.png


Jmenuji se Jakub a jeho mi 16 let. Narodil jsem se v roce 2000. Bydlím ve Středočeském kraji, přesněji Kladno. Můj Skype je spkurkuma. Jazyky, kterými mluvím jsou čeština, angličtina, němčina a slovenština.

Citace
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blázen. Nezeptáš-li se, budeš bláznem po celý život.


Citace
Nejsem namyšlenej. Moje ego je přiměřené mé dokonalosti.


Citace
Statistiky nejdéle žijícího Helpera jazyk


Citace
img.tpx.cz/uploads/dddddfqe.png


Citace
Květen 2016
2479-Odpoved


Citace
Červen 2016
1605-Odpoved


Citace
Červenec 2016
1574-Odpoved


Citace
Srpen 2016
1683-Odpoved


Citace
Zaří 2016
191-Odpoved


Citace
Říjen 2016
351 - Odpoved


Citace
Listopad 2016
721-Odpoved


Citace
Prosinec 2016
778-Odpoved

Upravil/a Kurkuma dne 04.10.2020 01:35
Simo
Ahoj , nato že máš 600hodín som nemal ešte česť ťa spoznať čo je možno škoda občas síce zazriem tvoj nick. Jedno ti poviem z Veku si nič nerob je to len číslo podla ktorého sa ludia radia. Pravda je však niekedy iná. Človek môže byť Psychicky starší ako fyzicky ale síce aj naopak. Inak Dobré oblúbené Filmy Percy Jackson : pozri si aj more nestůr. :D Inak vela štastia ti prajem.
img.tpx.cz/uploads/Simo1646164757.png
Floatin
Vizitka farebná a celkom dobrá,ako hráča ťa poznám ešte z bezpečáckej firmy,no nejak si na tvoje správanie nepamätám.
Vikush
Ahoj, vizitka je jednoduchá ale zato prehladná takže sa mi páči Smile
Ako hráča ťa nepoznám ale verím, že sa to časom zmení tak niekedy prehodíme pár slovíčok, nech sa ti darí.. hlavne v živote Smile
Kurkuma
Citace
Simo: Ahoj , nato že máš 600hodín som nemal ešte česť ťa spoznať čo je možno škoda občas síce zazriem tvoj nick. Jedno ti poviem z Veku si nič nerob je to len číslo podla ktorého sa ludia radia. Pravda je však niekedy iná. Človek môže byť Psychicky starší ako fyzicky ale síce aj naopak. Inak Dobré oblúbené Filmy Percy Jackson : pozri si aj more nestůr. :D Inak vela štastia ti prajem.

Díky, moře nestvůr jsem taky viděl. dobrý filmy
Kurkuma
Simo- diky moře nestvur jsem taky videl oba jsou dobry,ale vic se mi libil zlodej blesku.

Im_Awesome- diky taky si te pamatuju muzes si me prosim pridat na skype rad bych ti poslal jednu fotku z bezpecakov.

Vikush- diky vim vizitka je jednoducha protoze se mi uz nechtelo ji nejak vylepsovat ale zitra se ji pokusim doladit.
Kurkuma
Menší edit
Upravil/a Kurkuma dne 10.06.2015 20:56
BMBN
Vizitka pěkná, přehledná .. Jenom na serveru Tě jako hráče nepoznám za 600h jsem tě ještě neměl šanci vidět. Ale i TO se možná změní. > Vizitka pěkná. *gp*
Kurkuma
Citace
BoomBoonek napsal:

Vizitka pěkná, přehledná .. Jenom na serveru Tě jako hráče nepoznám za 600h jsem tě ještě neměl šanci vidět. Ale i TO se možná změní. > Vizitka pěkná. *gp*


Díky, já jsem tě na serveru párkrát zahlédl. Taky doufám že se uvidíme.
Brumla
Vizitka pěkná stručná, hráč v pohodě. *Dobrá práce*
Kurkuma
Citace
Brumla napsal:

Vizitka pěkná stručná, hráč v pohodě. *Dobrá práce*


Díky :D
Upravil/a Kurkuma dne 21.04.2015 21:19
Brian
Vizitka jednoduchá,přehledná nemám co proti,si dobrej hráč a náborář.
Ať se daří Smile
_RotkiV
Vizitka jednoduchá,přehledná,super
Hodně štěstí do života i na SP.
Jen nadpisy mě trošku mrzí Sad
Kurkuma
Citace
_Brian_ napsal:

Vizitka jednoduchá,přehledná nemám co proti,si dobrej hráč a náborář.
Ať se daří Smile


Díky, jsem rád že jsem byl v tvé firmě. Smile
Upravil/a Kurkuma dne 12.05.2015 20:21
Kurkuma
Citace
_RotkiV napsal:

Vizitka jednoduchá,přehledná,super
Hodně štěstí do života i na SP.
Jen nadpisy mě trošku mrzí Sad


Díky, vizitku už mám dlouho (Popravdě ze začátku byla jenom bílá pak jsem editoval) Teď budu ještě editovat ty osoby a pak se nekoho zeptám jestli by mi udělal nadpisy.
Nosferatu
Pěkně barevná vizitka a bezproblémový hráč a hlavně v pohodě člověk. Smile Ať se ti daří. ;)
I kill people and I like it
Kurkuma
Citace
Nosferatu napsal:

Pěkně barevná vizitka a bezproblémový hráč a hlavně v pohodě člověk. Smile Ať se ti daří. ;)


Díky :D
Upravil/a Kurkuma dne 22.04.2015 21:10
PreeSorCZE
Pěkná vizitka a díky že jsi mě dal do
Citace
Lidi na které se nedá zapomenout
Pusa a zašpinil mě že jen koupím firmu a hned prodám :D No co, zkoušel jsem zaměstnání a zjistil jsem že Taxikáři jsou nejlepší :D
Upravil/a PreeSorCZE dne 22.04.2015 21:40
Kurkuma
Citace
PreeSorCZE napsal:

Pěkná vizitka a díky že jsi mě dal do
Citace
Lidi na které se nedá zapomenout
Pusa a zašpinil mě že jen koupím firmu a hned prodám :D No co, zkoušel jsem zaměstnání a zjistil jsem že Taxikáři jsou nejlepší :D


Díky, nemyslel jsem to tak jako že ty firmy pořád střídáš. Smile :D
Upravil/a Kurkuma dne 21.06.2015 21:09
Kurkuma
Menší edit (aktuakizace aktuálních informací)
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
24 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
12 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
10 Hlasů
16%
Ne
8 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
7 Hlasů
11%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13