Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Kurkuma
Kurkuma
Citace
Rosta napsal:

Ahoj, vizitka pěkná, obsahuje všechno důležité. Díky za to označení. Jsi pohodář a rozumný člověk, snad ti vyjde to AT ! Smile


Díky za komentář. Ty si určitě zasloužíš byt tam napsaný. I já doufám že mi někdy vyjde to AT. :D
WardaR_
Pěknej hafan, jinak i vizitka gut :D
PS: Pořád I want i want ale nevíš na čem je ta skupina lidí založená, podle mě by sis to tam moc neužil :D (ty víš co myslím :D)
Kurkuma
Citace
Wardar napsal:

Pěknej hafan, jinak i vizitka gut :D
PS: Pořád I want i want ale nevíš na čem je ta skupina lidí založená, podle mě by sis to tam moc neužil :D (ty víš co myslím :D)


Díky, pamatuju si na ty naše začáteční hádky, které už teď naštěstí nejsou, takže v poho.
Upravil/a Kurkuma dne 17.04.2016 19:57
PatoMRZK
Ahoj, vizitka suprova, s nadpisy jsi se moc nekakal. A to je nejlepší. Ze serveru te znam , fajn typek, bez probkemu. At se daří Smile
Kurkuma
Citace
kacicak napsal:

Ahoj, vizitka suprova, s nadpisy jsi se moc nekakal. A to je nejlepší. Ze serveru te znam , fajn typek, bez probkemu. At se daří Smile


Díky moc. Nejlepší ty naše noční Bridge :D
Upravil/a Kurkuma dne 20.04.2016 21:22
Nosferatu
Tak jako nevím no, už jsem ti to komentoval, ale to bylo už dávno a doba se změnila. :D
Na pohodu týpek, jsem rád že jsem s tebou v gangu. ( Momentálně, když jsem nějak obnovil to ježdění a učím se). :D Tak alespoň někdo kdo si se mnou zajede. :D I když blokovat vlastního, no prostě Kurkuma, že ? Amateris.... D:
Jinak super týpek, pohodový dokonce i inteligentní což se tak často na sp nestává. :D :D
Tak ať ti to vydrží. jazyk
I kill people and I like it
Kurkuma
Citace
Nosferatu napsal:

Tak jako nevím no, už jsem ti to komentoval, ale to bylo už dávno a doba se změnila. :D
Na pohodu týpek, jsem rád že jsem s tebou v gangu. ( Momentálně, když jsem nějak obnovil to ježdění a učím se). :D Tak alespoň někdo kdo si se mnou zajede. :D I když blokovat vlastního, no prostě Kurkuma, že ? Amateris.... D:
Jinak super týpek, pohodový dokonce i inteligentní což se tak často na sp nestává. :D :D
Tak ať ti to vydrží. jazyk


Já jsem pořád inteligentní :D A nejsem amtéris, já jsem profesionální zkiller. Každopádně díky za komentář a snad si někdy popovídáme i v jiném chatu... Good job!
Nosferatu
Citace
kurkuma napsal:

Citace
Nosferatu napsal:

Tak jako nevím no, už jsem ti to komentoval, ale to bylo už dávno a doba se změnila. :D
Na pohodu týpek, jsem rád že jsem s tebou v gangu. ( Momentálně, když jsem nějak obnovil to ježdění a učím se). :D Tak alespoň někdo kdo si se mnou zajede. :D I když blokovat vlastního, no prostě Kurkuma, že ? Amateris.... D:
Jinak super týpek, pohodový dokonce i inteligentní což se tak často na sp nestává. :D :D
Tak ať ti to vydrží. jazyk


Já jsem pořád inteligentní :D A nejsem amtéris, já jsem profesionální zkiller. Každopádně díky za komentář a snad si někdy popovídáme i v jiném chatu... Good job!

Žádný problém, pozvu tě do firmy a můžeme si psát 24 hodin každý den :D :D Jako bez problému, stačí napsat. king
I kill people and I like it
Kurkuma
Citace
Nosferatu napsal:

Citace
kurkuma napsal:

Citace
Nosferatu napsal:

Tak jako nevím no, už jsem ti to komentoval, ale to bylo už dávno a doba se změnila. :D
Na pohodu týpek, jsem rád že jsem s tebou v gangu. ( Momentálně, když jsem nějak obnovil to ježdění a učím se). :D Tak alespoň někdo kdo si se mnou zajede. :D I když blokovat vlastního, no prostě Kurkuma, že ? Amateris.... D:
Jinak super týpek, pohodový dokonce i inteligentní což se tak často na sp nestává. :D :D
Tak ať ti to vydrží. jazyk


Já jsem pořád inteligentní :D A nejsem amtéris, já jsem profesionální zkiller. Každopádně díky za komentář a snad si někdy popovídáme i v jiném chatu... Good job!

Žádný problém, pozvu tě do firmy a můžeme si psát 24 hodin každý den :D :D Jako bez problému, stačí napsat. king


Hahaha :D To bylo zase vtipný :D Ale ty víš jak to myslím :D Navíc u vás ve firmě máte Tow Trucky a já rád Infernusy :D
Nosferatu
Citace
kurkuma napsal:

Citace
Nosferatu napsal:

Citace
kurkuma napsal:

Citace
Nosferatu napsal:

Tak jako nevím no, už jsem ti to komentoval, ale to bylo už dávno a doba se změnila. :D
Na pohodu týpek, jsem rád že jsem s tebou v gangu. ( Momentálně, když jsem nějak obnovil to ježdění a učím se). :D Tak alespoň někdo kdo si se mnou zajede. :D I když blokovat vlastního, no prostě Kurkuma, že ? Amateris.... D:
Jinak super týpek, pohodový dokonce i inteligentní což se tak často na sp nestává. :D :D
Tak ať ti to vydrží. jazyk


Já jsem pořád inteligentní :D A nejsem amtéris, já jsem profesionální zkiller. Každopádně díky za komentář a snad si někdy popovídáme i v jiném chatu... Good job!

Žádný problém, pozvu tě do firmy a můžeme si psát 24 hodin každý den :D :D Jako bez problému, stačí napsat. king


Hahaha :D To bylo zase vtipný :D Ale ty víš jak to myslím :D Navíc u vás ve firmě máte Tow Trucky a já rád Infernusy :D


Infernus vlastní každý hlupák, to je lepší jezdit v TT, protože mechanici jsou prostě TOP. :D
Prostě pořád ZzzZZZzzZZ Kappa
I kill people and I like it
Kurkuma
Citace
Nosferatu napsal:

Citace
kurkuma napsal:

Citace
Nosferatu napsal:

Citace
kurkuma napsal:

Citace
Nosferatu napsal:

Tak jako nevím no, už jsem ti to komentoval, ale to bylo už dávno a doba se změnila. :D
Na pohodu týpek, jsem rád že jsem s tebou v gangu. ( Momentálně, když jsem nějak obnovil to ježdění a učím se). :D Tak alespoň někdo kdo si se mnou zajede. :D I když blokovat vlastního, no prostě Kurkuma, že ? Amateris.... D:
Jinak super týpek, pohodový dokonce i inteligentní což se tak často na sp nestává. :D :D
Tak ať ti to vydrží. jazyk


Já jsem pořád inteligentní :D A nejsem amtéris, já jsem profesionální zkiller. Každopádně díky za komentář a snad si někdy popovídáme i v jiném chatu... Good job!

Žádný problém, pozvu tě do firmy a můžeme si psát 24 hodin každý den :D :D Jako bez problému, stačí napsat. king


Hahaha :D To bylo zase vtipný :D Ale ty víš jak to myslím :D Navíc u vás ve firmě máte Tow Trucky a já rád Infernusy :D


Infernus vlastní každý hlupák, to je lepší jezdit v TT, protože mechanici jsou prostě TOP. :D
Prostě pořád ZzzZZZzzZZ Kappa


Asi to tu ukončíme a nebudeme tu psát další příspěvky :D Diskutovat o rozdílech Tow tracků a infernusů můžeme na skypu nebo v SZ :D

//:Vyřešeno Infernus navždy

//2: Tak menší edit :D Mé konto kleslo o 250 000 000$ a majetek vzrostl o dvě benzínky :D
Upravil/a Kurkuma dne 27.04.2016 23:14
Spidzer
Celkem v pohode hrac k videni kazdy den, ale stale jsi pro mne takovy neznamy :D Vizitka ok - se vzhledem si nelamej hlavu, info je zasadni;) Aspon tu je jeste nekdo z diry jmenem Kladno :D
Kurkuma
Citace
Spidzeroovec napsal:

Celkem v pohode hrac k videni kazdy den, ale stale jsi pro mne takovy neznamy :D Vizitka ok - se vzhledem si nelamej hlavu, info je zasadni;) Aspon tu je jeste nekdo z diry jmenem Kladno :D


No jó :D Kladno bude vždy díra. :D Ty jsi taky v pohodě i když občas vybuchneš kvůli blbosti. Díky za komentář Smile
Szelby
Pohodovy týpek, který to ma v hlavě v pořádku. Teď jsem koukal na svou vizitku a byl si mezi prvnimi co mi to komentovaly, prej me neznas, tak snad si me poznal :-D :-D jazyk ať se ti daří v rýlu Smile
Szelbovsky Cool
Kurkuma
Citace
Szelby napsal:

Pohodovy týpek, který to ma v hlavě v pořádku. Teď jsem koukal na svou vizitku a byl si mezi prvnimi co mi to komentovaly, prej me neznas, tak snad si me poznal :-D :-D jazyk ať se ti daří v rýlu Smile


Ahoj, děkuji za komentář.
Každopádně Tebe už znám moc dobře a taky to máš v hlavě v pohodě.

Vizitka editována - Moje funkce "Helper" Jojo
Upravil/a Kurkuma dne 10.05.2016 16:10
Spidzer
Vlastně už jsem komentoval,ale ještě musím poblahopřát - máme nového Helpera ;) Doufám, že aspon chvíli vydržíš a že Tě to jen tak neomrzí Smile Hodně štěstí do budoucna.
Kurkuma
Citace
Spidzeroovec napsal:

Vlastně už jsem komentoval,ale ještě musím poblahopřát - máme nového Helpera ;) Doufám, že aspon chvíli vydržíš a že Tě to jen tak neomrzí Smile Hodně štěstí do budoucna.


Díky moc. Jen tak se Hepera vzdát nehodlám :D To se neboj. I když jen dotazy... :D

Vždycky se najde někdo, kdo se Tě snaží potopit.
Vždycky se najde někdo, kdo se Tě pokusí vytáhnout.
A vždycky se najde někdo, kdo si do Tebe ještě kopne, když už se potápíš.
Upravil/a Kurkuma dne 23.05.2016 23:17
petrys
Tak ti sem napisu nejaky hovna jako pisu na serveru. Si v pohode hrac, zatim sem s tebou nemel asi zadnej problem ale jestli chces dostat diss staci rict :D. Moc se nebavime, ale sedas si ke me obcas na zavodech protoze chces sedet s takovym borcem jako jsem ja si teda myslim :D hodne stesti na helperovi at se dostanes i nekam dal.
</3
FleX_
Čau Kurka , blahoželám k helperovi snáď časom aj niečo viac ... a ešte chcem poďakovať za LFDS keď si bol verný člen snáď zas niekedy pri nejakej príležitosti vizitka pekná majsa
Kurkuma
Všem díky.




#ŽiješJenomJednou
#HouseParty
#CubaLibre
#Night
#Life
#Love

Být sám sebou je moc hezká věc. Né každý to však dokáže. Přetvářky je mi z toho zle.
Upravil/a Kurkuma dne 15.08.2016 17:38
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
24 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
12 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
10 Hlasů
16%
Ne
8 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
7 Hlasů
11%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17