Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Kurkuma
oldaccount
Vizitka se mi líbí Good job! Jeden z těch, co si funkci Helpera opravdu zaslouží a nepůsobí arogantně a bez smyslu pro humor. Občas na sebe v chatu narazíme a diskuze končí smíchem :D Jen tak dál Smile A jako u všech, hodně štěstí na SP, v životě a netradičně škole :D
Kurkuma
Citace
Tlap napsal:

Vizitka se mi líbí Good job! Jeden z těch, co si funkci Helpera opravdu zaslouží a nepůsobí arogantně a bez smyslu pro humor. Občas na sebe v chatu narazíme a diskuze končí smíchem :D Jen tak dál Smile A jako u všech, hodně štěstí na SP, v životě a netradičně škole :D


Upřímně? Občas se chovám jak arogantní blb. Každopádně díky, že si myslíš, že si zasloužím místo Helper. Toho si cením. Děkuji.

//: Statistiky za srpen & zaří
Nejdéle žijící Helper (5 měsíců) *gp* :D
Aktualizované informace
Upravil/a Kurkuma dne 09.10.2016 23:19
Zetk0
Fakt v pohode hráč taktiež admin ! Vždy rád pomože ked može ! Rešpekt Good job!
Kurkuma
Citace
Zetk0 napsal:

Fakt v pohode hráč taktiež admin ! Vždy rád pomože ked može ! Rešpekt Good job!


Dík :D AT bohužel v nedohlednu.
JamesBonG
Vizitka dobrá a hráč ještě lepší jsi v pohodě týpek tak doufám že se ztoho helpera dostaneš dál tak gl :D

Btw: Pěknej statek Kappa
Kurkuma
Citace
JamesBonG napsal:

Vizitka dobrá a hráč ještě lepší jsi v pohodě týpek tak doufám že se ztoho helpera dostaneš dál tak gl :D

Btw: Pěknej statek Kappa


Díky, i tak Ti ten statek neprodám :


Upravil/a Kurkuma dne 30.10.2016 14:24
matok007
Ahoj vizitka pekna
Ale k tebe teraz keď si bol v TLD za dawe cze si bol fajn chalan od kedy si odtial odišiel sa začal správať otrasné ako odpad čo mi je luto a začal si robiť bonzaka čím si si zbenavidil ludí a je to aj do dnes čo je tá najväčšia škoda na takého fajn chalana ako ty a to je tak všetko čo môžem dodať ps: písané na mpbilr
Kurkuma
Citace
matok007 napsal:

Ahoj vizitka pekna
Ale k tebe teraz keď si bol v TLD za dawe cze si bol fajn chalan od kedy si odtial odišiel sa začal správať otrasné ako odpad čo mi je luto a začal si robiť bonzaka čím si si zbenavidil ludí a je to aj do dnes čo je tá najväčšia škoda na takého fajn chalana ako ty a to je tak všetko čo môžem dodať ps: písané na mpbilr


Já byl v TLD? Nejsem CFO, takže asi bad. Chovám se jak odpad a proto jsem Helper.. Znenávidil jsem lidi? Vážně? Myslím si něco jiného.. Ale díky, že jsem fajn chalan. ps: Psané na pc



*REKONSTRUKCE* Vizitka upravena*REKONSTRUKCE*

Upravil/a Kurkuma dne 30.10.2016 14:23
Kurkuma
5.11 - Dneska je to půl rok.

Za ten půlrok jsem vám dokázal odpovědět na 7883 dotazů.

Půl roku Helper. Tak zase za půl roku. Ahoj

//: 7.11 - Změna věku. Ego stále vyšší, ambice stále vyšší. king

//: 20.11 - Přidány mé nové nemovitosti - Tuning, Motel, Benzina
Upravil/a Kurkuma dne 20.11.2016 12:01
NiKo_
Tak kurkumo :D
Velmi pekná vizika a si super kamoš jazyk
Si moc fajn týpek a je stebou sranda či na SP tak aj na Skype
Dúfam že budeš čoskoro povíšení na toho Administrátora z Helpera *COOOOL*
Nech sa darí na SP tak aj v reale Smile
Hi
Geroj
Kámo, už po 2 mesiacoch by som dal /leavehelper :D musí ťa to velmi baviť, si celkom ok ale mam podozrenie na to že si gay.
Kurkuma
Citace
Geroj napsal:

Kámo, už po 2 mesiacoch by som dal /leavehelper :D musí ťa to velmi baviť, si celkom ok ale mam podozrenie na to že si gay.


:D Buď to bude /kickHelper Kurkuma nebo /povysitHelper Kurkuma :D Díky.

Btw. Nejsem gay, jen mám rád Salamouna :D

Btw2. Bez tebe bych neměl můj sexy podpisek přece :D
img.tpx.cz/uploads/salamounkurmuma5566.png
Citace
_NikouS_ napsal:

Tak kurkumo :D
Velmi pekná vizika a si super kamoš jazyk
Si moc fajn týpek a je stebou sranda či na SP tak aj na Skype
Dúfam že budeš čoskoro povíšení na toho Administrátora z Helpera *COOOOL*
Nech sa darí na SP tak aj v reale Smile
Hi


Musíš uznat, že jsem nejlepší finanční poradce. :D Taky doufám, že se brzo dostanu do AT, ale necháme to na hlavních. :D

Díky Dám ti pusu
Patas26
Tvoje vizitka krásně upravená. Natož že ti je 16, tak jsi jeden z mých nej administrátorů. Sice si moc nepíšeme,ale je to tak. Drž se kamo.
Kurkuma
Citace
Patas26 napsal:

Tvoje vizitka krásně upravená. Natož že ti je 16, tak jsi jeden z mých nej administrátorů. Sice si moc nepíšeme,ale je to tak. Drž se kamo.


Díky, sice nejsem administrátor, ale tak třeba za pár dnů, týdnů, měsíců, roků, desetiletí nebo možná století se dočkám. :D

Díky. Kytka pro tebe Pusa

// Statistiky za prosinec + Dneska to je 2/3 roku (8 měsíců pro ty méně chápavé), co jsem Helper. Relax
Upravil/a Kurkuma dne 27.01.2017 16:11
Zrušený účet
Zdravím,
napíšu ti zde upřímný názor.

Já si myslím, že nás moc nezajímají tvoje číslička ve statistikách. O nic nás to neobohatí.
Jinak co se týče tebe, tak na mě působíš takovým dojmem, že si asi hodně věříš v tom, že se staneš adminem. Všude píšeš, jak dlouho jsi helperem a asi si myslíš, že tě lidi budou chválit a nebo, že si toho vedení čirou náhodou všimne a povýší tě. Kdyby ses takhle okatě na sebe nesnažil upozornit, tak bys byl docela fajn (možná bys byl i v AT), ale toto se mi u lidí nelíbí. Navíc nevím po tom, co jsi provedl, jestli by tě vzali do AT, ale to již nezáleží na mě, ale na jinačích lidech. Jinak co se týče dotazů, tak na ně reaguješ, takže to je v pořádku.

Tak se měj. Hi
Kurkuma
Citace
Gigush napsal:

Zdravím,
napíšu ti zde upřímný názor.

Já si myslím, že nás moc nezajímají tvoje číslička ve statistikách. O nic nás to neobohatí.
Jinak co se týče tebe, tak na mě působíš takovým dojmem, že si asi hodně věříš v tom, že se staneš adminem. Všude píšeš, jak dlouho jsi helperem a asi si myslíš, že tě lidi budou chválit a nebo, že si toho vedení čirou náhodou všimne a povýší tě. Kdyby ses takhle okatě na sebe nesnažil upozornit, tak bys byl docela fajn (možná bys byl i v AT), ale toto se mi u lidí nelíbí. Navíc nevím po tom, co jsi provedl, jestli by tě vzali do AT, ale to již nezáleží na mě, ale na jinačích lidech. Jinak co se týče dotazů, tak na ně reaguješ, takže to je v pořádku.

Tak se měj. Hi


Ahoj Kikush,

ty si byla moje oblíbená osůbka na postu Helpera.

Co se týká upozorňovaní na dobu Helpera, tak to myslím spíš ze srandy, protože už si sám přijdu jak komická osoba :D

A jinak díky za komentář. :*
Pandy
Tak přišel čas, abych Ti sem napsala i něco já. Už jsem se odhodlávala asi 2 měsíce, ale pořád mi tomu chybělo něco čemu se říká "nakopnutí" a Tvoje vizitka mě nakopla tak, že to sem proste musím napsat.

Jak psala Kikush výše, tak s tím naprosto souhlasím. Tvoje arogance a namyšlenost už přechází veškeré meze. Nikdy jsem s tebou spory neměla, ale čím víc Tě na serveru potkávám, tím více se mi Tvoje chování hnusí, tak jako u málokoho. Dokonce i s lidma, co jsem neměla dobré vztahy jsem nějak vyšla, vždycky se lidi nějak mezi sebou dohodnou, ale co Ty jsi za případ to mi hlava nebere.
To, že jsi helper skoro rok nikoho moc nezajímá, kdybys za to stál, tak už dávno adminem jseš. Co se týče dotazů, neříkám, že nemakáš, ikdyž někdy ty Tvý odpovědi mi taky hlava nebere, ale to čert vem.

Dovol abych Ti připoměla toto:

Citace
V červnu jsem zkusil se pokusil stát součástí "Kalibračního teamu". Tím pádem jsem věděl o reformě dříve, než hráči na serveru. Dalo by se říci, že jsem ovlivnil cenu kreditů, protože jsem koupil kredity v hodnotě 1 250 000 000$ (9 000/kus).


To, že jsi byl součástí něčeho, kde se řeší věci kolem serveru se mi ze začátku nelíbilo, hned jak padlo slovo "reforma" už na serveru byly kredity drahý jako prase, z ničeho nic, a proč to lidi kupovali ? Protože se provalilo, že reforma bude a od koho to věděli? Hádej...
Hledala jsem na Tebe důkazy, ale bohužel, do Tvého TS nebo Skype, nebo co Ty používáš, já bohužel nevidím.
ATomas to spíš ani slyšet nechtěl, ačkoli možná sám tušil, když se to rozebíralo bokem.
To, že jsi při té kalibraci podváděl, k tomu ses přiznal, ale jen z části, proto ti ve finále ty hodnoty společné nevycházeli + - jako nám, takže asi tak.
Jenže pravdu víš, jen ty, to je jasný, a ostatní věří tomu co Ty sám chceš, aby Ti "sežrali".
To, že mě lidi na serveru nemusí, na to jsem si zvykla, protože nemají moc rádi pravdu, ale kdybys někdy věděl co o Tobě říkají ty rádoby "kamarádi" co Ti sem píšou jak Tě mají rádi, tak bys tuhle vizitku nejraději smazal.

No druhá věc, za září a říjen máš nějak malý statistiky ne?
Ono je to lehký, chtít být na konkurenci v ATeamu, a potom, když To nevyšlo, tak dělat, že nic, a zase dělat dotazy na SuperPařbě dál.
Pane Okurko Smile

No co bych Ti ještě napsala ty jo, takovejhle koment jsem snad ještě nikdy nikomu nenapsala, nebo možná jo, ale spíše v tom dobrém. Ale upřímně, nemám Tě ráda a přeber si to jak chceš.
Nezapomeň mi na serveru psát PM s tím, že jsem **** a pod.
Nedejbože na mě poslat svou "Army", aby mě "dissla". To by mi Tě bylo celkem líto.

Jo a kdybys náhodou chtěl tento komentář smazat, budu Ti ho sem posílat do Té doby, dokud z postu Helpera neodejdeš, nebo tu vizitku nesmazeš.

Nejsem zlej člověk, jen nemám ráda nadměrnou demenci, kterou Ty právě kolem sebe šíříš, tím, že na sebe upozornuješ, tím že už jsi dlouho jako "pouhý helper".

No nic, nebudu Ti tady špinit vizitku, ona už je sama o sobě dost špinavá a smrdí arogancí, a egoismem, ikdyž nevím, díky čemu Ti tak narostlo Smile

Měj se , odepisovat ani nemusíš, ale jestli budeš tak hodný, nějak jsem dneska moc nespala, oprav mi kdyžtak gramatické chyby. Děkuju pusu papa Pusa
Kurkuma
Citace
Jak psala Kikush výše, tak s tím naprosto souhlasím. Tvoje arogance a namyšlenost už přechází veškeré meze. Nikdy jsem s tebou spory neměla, ale čím víc Tě na serveru potkávám, tím více se mi Tvoje chování hnusí, tak jako u málokoho.


Nikdy si se mnou neměla spory a už při kalibracích si mě nesnášela.

Citace
Dokonce i s lidma, co jsem neměla dobré vztahy jsem nějak vyšla, vždycky se lidi nějak mezi sebou dohodnou, ale co Ty jsi za případ to mi hlava nebere.


To je mi líto. Pro mě si rozumná hráčka, která má vždy objektivní názor, ale tak mysli si co chceš.

Citace
To, že jsi helper skoro rok nikoho moc nezajímá, kdybys za to stál, tak už dávno adminem jseš.


Nevíš důvody, proč jsem tam nebyl v srpnu, ale to je už jedno.

Citace
Co se týče dotazů, neříkám, že nemakáš, ikdyž někdy ty Tvý odpovědi mi taky hlava nebere, ale to čert vem.

Dík za chválu.

Citace
To, že jsi byl součástí něčeho, kde se řeší věci kolem serveru se mi ze začátku nelíbilo, hned jak padlo slovo "reforma" už na serveru byly kredity drahý jako prase, z ničeho nic, a proč to lidi kupovali ? Protože se provalilo, že reforma bude a od koho to věděli? Hádej...


Netuším, jak se to mohlo provalit ode mě, když kredity kupovali všichni.

Citace
Hledala jsem na Tebe důkazy, ale bohužel, do Tvého TS nebo Skype, nebo co Ty používáš, já bohužel nevidím.


TS nemám a mikrofon na Skype nemám do teď. A navíc jsem neměl důvod to oznamovat hráčům. Ale vyvracet něco, co neexistuje nejde. To ty s tvojí inteligencí víš.

Citace
ATomas to spíš ani slyšet nechtěl, ačkoli možná sám tušil, když se to rozebíralo bokem.
To, že jsi při té kalibraci podváděl, k tomu ses přiznal, ale jen z části, proto ti ve finále ty hodnoty společné nevycházeli + - jako nám, takže asi tak.


Zase absurdní obvinění. Podvodem bereš to, že jsem od tebe chtěl vědět jednu misi? Dobře.. Zbytek jsem jezdil.

Citace
To, že mě lidi na serveru nemusí, na to jsem si zvykla, protože nemají moc rádi pravdu, ale kdybys někdy věděl co o Tobě říkají ty rádoby "kamarádi" co Ti sem píšou jak Tě mají rádi, tak bys tuhle vizitku nejraději smazal.


Zajímalo by mě co o mně říkají, můžeš mi to napsat na Skype. A jak už jsem psal nahoře. I když ty mě nesnášíš, já proti tobě nic nemám a mám k tobě spíš kladný názor.

Citace
No druhá věc, za září a říjen máš nějak malý statistiky ne?
Ono je to lehký, chtít být na konkurenci v ATeamu, a potom, když To nevyšlo, tak dělat, že nic, a zase dělat dotazy na SuperPařbě dál.
Pane Okurko Smile


Ten server byl vypnut do cca 15.10. Takže nějaké statistiky nejsou tyto důvody. Důvodem byla střední škola.

Citace
No co bych Ti ještě napsala ty jo, takovejhle koment jsem snad ještě nikdy nikomu nenapsala, nebo možná jo, ale spíše v tom dobrém. Ale upřímně, nemám Tě ráda a přeber si to jak chceš.
Nezapomeň mi na serveru psát PM s tím, že jsem **** a pod.
Nedejbože na mě poslat svou "Army", aby mě "dissla". To by mi Tě bylo celkem líto.


K čemu bych na Tebe posílal ARMY, když si napsala jen svůj názor? Trošku blbost ne.

Citace
Jo a kdybys náhodou chtěl tento komentář smazat, budu Ti ho sem posílat do Té doby, dokud z postu Helpera neodejdeš, nebo tu vizitku nesmazeš.


Není důvod. Napsala si názor, tak ho tu nechám.

Citace
Nejsem zlej člověk, jen nemám ráda nadměrnou demenci, kterou Ty právě kolem sebe šíříš, tím, že na sebe upozornuješ, tím že už jsi dlouho jako "pouhý helper".


Řeknu Ti to takhle. Když jsem byl jako Helper cca 3 měsíce, moje aktivita byla nahoře. Od srpna moje aktivita klesla a nebylo to kvůli konkurenci.


Třeba někdy ten názor, ale to už je na tobě. Smile

Psáno z telefonu.
Pandy
Dobře, každý tomu říká jinak. Čégo. Hi
Názor jsem Ti sem řekla. Což mlít pizdoviny o tom, jak máš úžasnou vizitku umí každej a přitom to tak nemyslí.
Nevadí, já jen psala svůj upřímnej názor nic víc nic mín. Tak báj.
BTW. mikrofon stojí 149kč v Alze kdyžtak.
Zrušený účet
Citace
Citace
Wery: Ono je to lehký, chtít být na konkurenci v ATeamu, a potom, když To nevyšlo, tak dělat, že nic, a zase dělat dotazy na SuperPařbě dál.
Pane Okurko Smile



Kurkuma: Ten server byl vypnut do cca 15.10. Takže nějaké statistiky nejsou tyto důvody. Důvodem byla střední škola.


Dovol, abych zde vypichla tuhle kravinu, kterou jsi zde vyplodil. Ani náhodou to nebylo z důvodu školy, ale nýbrž z toho, že na ten post vzali mě a né tebe. Zde mám dva screeny na kterých jsi se i přiznal, že jsi na tom serveru působil. Smile

img.tpx.cz/uploads/kurkumav2.png

img.tpx.cz/uploads/kurkumav1.png



Na každého blbečka se vaří voda a na tebe se už dovařila.

Pac a pusu Pusinka pro tebe
Upravil/a Zrušený účet dne 27.01.2017 19:17
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
24 Hlasů
41%
Ano, ale hokej moc nesleduji
12 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
9 Hlasů
15%
Ne
8 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
6 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 24