Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Krowky
Chotycansky
Čawesko Krowky, takže v pohodě admin ... Vizitka k představě o tobě dostačující. I přes předešlé gang neshody sem si tě oblíbil a dospěl k názoru že si normální člověk. Ať se daří ;)
Geroj
Nerob si nádaje.. potrebujem len nahnať príspevky, za tých 6 rokov hrania mam na webe prd.. xD ale nie pohode admin, hráč, dobrý zabávač, minule mi bol pumpu vytiahnuť za to že som mu poslal AB na pneumetiky, dúfam že už nam stačilo hádok :D
_RotkiV
Super vizitka,admin,do nedávna konkurent.
Ať se ti daří v životě tak i na Sp
Krowky
ďakujem všetkým za komentáre, velmi ssi vážim Vaše názory a rád prijmem objektivnu kritiku.

Edit vizitky 11.6.: Povedal som si že odkryjem aj svoju "romanticko-pesimistiscku" minulost ked som pisal take basnicky, medzi zaujmy som pridal odkaz na blog, ak by niekoho zaujimalo co som pisal.
MaTy
Krowka.. :D super administrátor, který umí plnit svou práci pořádně *Dobrá práce*
Vizitka je originální což si tomu dodal styl Smile.
Ať se daří křováku ;)

PS: skvělý básničky Kytka pro tebe Good job!
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Geroj
Pekne napísana vizitka bez osnovy, už ani nepametám tu starú :D
CzSK
Maďarský soudruh Křoví :D
Vizitka je hnusná jak ty samotný ale obsahově je opravdu fajn na čtení. Smile
Dost jsme toho zažili a to převážně v humoru, budu jen rád když se po nocích budeš nadále ukazovat a budeme všechny pomlouvat, střílet a urážet. :D
Každopádně držím palce v životě a pevný zdraví jak Tvoje, tak i rodiny. Pivo
Mindie
Krowky, Ty mi dáváš střechu nad hlavou a celkově se mi snažíš pomáhat aby ze mě nebyl homeless bez peněz a bez všeho. :D Jsi fajnový člověk, baví mě, když jdeme a nadáváme a střílíme do všeho, co se hýbe, nikdy se s tebou nenudím, ale celkově si i mírně zákeřný, když mi hraješ na nervy, kradeš mi auta, střílíš do mě, mlátíš mě a prodáváš v inzerátu. A tím jsem uuuuuuuž skončila. :D
Upravil/a Mindie dne 29.11.2015 15:20
ZaboS
DanyaS
Jako děláš hovno na serveru, ale je s tebou aspoň prdel což s většinou AT není.. Samej suchar tam :D
Děláš moc akcí.. Asi bych ubral

Vizitku jsem nečetl, ale koukal na krásné zpracování barev
Žádný nadpisy což je naprosto parádní
Jinak docela na hovno

10/10
DangerRMV
No, dřív jsem tě rád neměl a to asi víš... a já si dávám otázku PROČ? Proč vlastně? Však si mi nic nikdy neudělal... Já odpovím že to bylo z "gang důvodů". To si myslím, že stačí jednoduše na vysvětlení. Ale časem se prokázalo (v té novější generaci hraní), že jsi fajnový týpek se skvělým smyslem pro humor, pochopil jsem totiž tvé chování a myšlení. Je s stebou neskutečná prdel na serveru v OA chatu a celkově máš rozumné názory, které mají hlavu a patu. Prostě jsem se v tobě spletl. V AT jsi už 100 let a asi je k tomu i patřičný důvod. Ať se ti daří.
Upravil/a DangerRMV dne 12.02.2021 19:09
Mine
Pochybujem že vizitka je aktuálna, ale aj tak som sa na nej teraz celkom milo zasmial :D
Admin aj hráč si v pohode, si jeden z mojich obľúbenejších adminov ;) V AT vyzerá že vieš čo robíš, a myslím že sa ti aj celkom darí. Párkrát sme už spolu aj pokecali.
Aby sa nepovedalo že kecám len o tebe: Vizitka není písaná štandardne, a to oceňujem.
Veľa štastia v hre, ale hlavne teda v reálnom živote. B)
Krowky
Fúúú tá vizitka veru nie je aktualizovaná ale raz si ten čas nájdem a napravím chyby :D
Každopádne dík za názor a pripomenutie ďalšej veci čo som odflákol (vizitku :D) :D
Tearsko
Odomňa tu asi nemáš žiadnu stopu takže tu je.

Milan s palacinkou na xichte, to je presne to čo si v hlave premietnem keď vidím nick Krowky.

Pôvodne som ti chcel zdeliť iba tú palacinku ale pár riadkov zbytočného textu nikdy nie je na škodu.
A preto ti chcem venovať tento recept v španielčine na Arroz vegetariano.

ingredientes:

320 g de arroz
150 g de garbanzos cocidos
200 g de judías verdes
1 pimiento rojo
2 tomates
2 dientes de ajo
1 c.s. de pimentón dulce
1 c.s. de perejil ****do
750 ml de caldo de verduras
2 c.s. de aceite de oliva virgen
sal y pimienta
unas cuñas de limón para acompañar

Preparación:

Retirar el tallo y las semillas al pimiento y cortarlo en cuadrados de 1,5 cm de lado. Retirar las puntas a las judías verdes, lavarlas y cortarlas al bies en tiras finas. Pelar y ****r los dientes de ajo. Retirar el pedúnculo a los tomates, pelarlos, cortarlos por la mitad, quitarles las semillas y ****rlos.

Poner una paella con el aceite sobre las brasas de la barbacoa y rehogar 1 min el ajo ****do. Añadir los cuadrados de pimiento y sofreír 4 min.

Incorporar el pimentón y el tomate ****do, sazonar con sal y pimienta recién molida y sofreír entre 8 y 10 min, hasta que se evapore el agua que suelta el tomate. Incorporar las tiras de judía verde, los garbanzos escurridos y el arroz y rehogar 1 min.

Cubrir con el caldo y cocer durante 18 min. Retirar del fuego, espolvorear con perejil ****do, cubrir con un paño y dejar reposar 5 minutos.

Remover el arroz mezclando de arriba abajo, repartirlo y acompañar con cuñas de limón.
RomaN1
Takže Krowky,vizitek po "napsané" stránce vypadá v pohodě ale chce to tam už nějaké ty grafické nadpisy! Jinak jako hráč mi přijdeš jako v pohodě a nemam s tebou problémy! Hodně štěstí v reálu a tak i na SP!
Pandy
Ač nerada, tak přesouvám mezi hráče. Díky za všechno Kamarádi
RuliiKkO
Citace
Tears napsal:

Odomňa tu asi nemáš žiadnu stopu takže tu je.

Milan s palacinkou na xichte, to je presne to čo si v hlave premietnem keď vidím nick Krowky.

Pôvodne som ti chcel zdeliť iba tú palacinku ale pár riadkov zbytočného textu nikdy nie je na škodu.
A preto ti chcem venovať tento recept v španielčine na Arroz vegetariano.

ingredientes:

320 g de arroz
150 g de garbanzos cocidos
200 g de judías verdes
1 pimiento rojo
2 tomates
2 dientes de ajo
1 c.s. de pimentón dulce
1 c.s. de perejil ****do
750 ml de caldo de verduras
2 c.s. de aceite de oliva virgen
sal y pimienta
unas cuñas de limón para acompañar

Preparación:

Retirar el tallo y las semillas al pimiento y cortarlo en cuadrados de 1,5 cm de lado. Retirar las puntas a las judías verdes, lavarlas y cortarlas al bies en tiras finas. Pelar y ****r los dientes de ajo. Retirar el pedúnculo a los tomates, pelarlos, cortarlos por la mitad, quitarles las semillas y ****rlos.

Poner una paella con el aceite sobre las brasas de la barbacoa y rehogar 1 min el ajo ****do. Añadir los cuadrados de pimiento y sofreír 4 min.

Incorporar el pimentón y el tomate ****do, sazonar con sal y pimienta recién molida y sofreír entre 8 y 10 min, hasta que se evapore el agua que suelta el tomate. Incorporar las tiras de judía verde, los garbanzos escurridos y el arroz y rehogar 1 min.

Cubrir con el caldo y cocer durante 18 min. Retirar del fuego, espolvorear con perejil ****do, cubrir con un paño y dejar reposar 5 minutos.

Remover el arroz mezclando de arriba abajo, repartirlo y acompañar con cuñas de limón.
Napsanný bezchybně, teď si můžu připravit palačinku na ksichte, ale nikdy jsem neviděl palačinku s 320g rýže ale ok.

k vizitce, Krowky je můj starý a dobrý kolega z AT tak jako BTears (kristínka) a chudák Janci, mnoho jsme si toho spolu zažili a zasmáli, mimo SP jsem tě rozsekal na NHL ale to nevadí, pořád tě budu mít rád. Vizitka je pěkně udělaná a info dostatečné. Vítej v klubu ex adminů :D
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Loly
No vítam ťa medzi hráčmi. Ty vieš ako to medzi nami bolo keď som bol trošku mladší :D. Pamätám si hlavne na to ako som bol v EFG a hral som sa na frajera, mal som 13 a ty si dal anketu či som 14-ročné decko s ulízanou ofinkou, celkom mi to lichotilo :D. Tak ale prešli 2 roky a teraz na teba mám úplne iný názor ako som mal vtedy (myslím že aj ty na mňa podľa toho čo si mi písal do appky) a som za to dosť rád. Je veľká škoda že si z AT odišiel no po tom ako si SC prenechal Gerojovi som to aj celkom čakal. Podľa veku by si mohol byť mojim otcom takže je mi celkom blbé tu písať :D. No chcel som hlavne to že ťa dosť cením a hlavne cením to čo si robil pre gang systém, takže dík.

Veľa šťastia Krowkáč
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
Krowky
Ďakujem za pekné privítanie medzi hráčmi ale hold som závislák :D

Rulik ty sa nauč hrať NHL lebo naposledy TI to moc nešlo a namiesto golov si zbieral len bodyčky :D
A loly dobre vieme čo a ako bolo ale to je už za nami. Predtým by som Ťa najradšej zabil :D
Jertn
Hodně pěkná vizitka. Jsem rád, že jsi se konečně dostal do AT. Člověk, jako ty tam měl už dávno být.


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
6 Hlasů
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
14%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
36 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 18