Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - Chicago_Girl
Baseball
img.tpx.cz/uploads/a.Nadpis.Rozhovor_sikagogrl.png


Baseball: Ahoj, Chicago jsem rád že jsi byla ochotna udělat rozhovor. Jaké z toho máš pocity?

Chicago_Girl: Ahoj, no z čeho pocity? Z rozhovoru nebo z přijetí do AT? :D Do AT aj by se dalo říct šťastné i když se furt toho nějak bojím a jsem docela pomalá a z rozhovoru samozřejmě taky i když si ho zase beztak nikdo nepřečte :D .

Baseball: Si myslím že rozhodně přečtou, Začneme od reálného života. Mohla by jsi se nám představit?

Chicago_Girl: Dobře, jmenuji se Ester, jenže to už všichni znáte i příjmení někteří. Chodím do prvního ročníku na gympl. Ráda hraji hry, trávím čas se svým přítelem, cvičím.. Jsem trošku takový introvert, mám ráda věci, které si můžu udělat sama. Dokážu být taky někdy dost nervní a to mně snad nebude dělat problém, když jsem teď v AT..

Baseball: čím by jsi se chtěla být až dostuduješ ?

Chicago_Girl: Přemýšlela jsem asi o tom že bych byla lékárník nebo vyráběla léky. Furt mě táhne zdravotnictví, ale určitě bych se nechtěla hrabat v orgánech. :D

Baseball: No to já rozhodně také ne, jaký máš názor na aktuální vývoj ve světové politice (možná 3. sv válka (?))

Chicago_Girl: : No tak je to hrozně trapné :D Amerika, Rusko .. no nevím jestli to dělají schválně nebo ne.. Byli tu Američani a zachvilku sem přijedou Rusáci na motorkách, ale to co říkali bylo strašné.. Každopádně nejsem ani na jedné straně. Navíc všichni nevíme jak to doopravdy je .. Je to akorát čím dál tím horší..

Baseball: Bojíš se konce lidstva, při vyvolání války?

Chicago_Girl: No nemyslím si, že by to bylo konec lidstva, ale nejvíc by utrpěla Evropa to je jasné .. Jenže když už chtějí válku, tak ji mají dělat mezi sebou a ne do toho zatahovat další státy.. Doufám, že náš stát nebude na straně nikoho, ale to pochybuji, protože tu taky máme takové invidua..

Baseball: Chtěla by jsi se dostat do politiky a ovlivnit vývoj těchto situací?

Chicago_Girl: Když jsem byla menší, tak jsem si to přála, ale neumím moc dobře argumentovat a nechtělo by se mě někde sedět. Není to práce pro mě.

Baseball: Přejdeme k virtuálnímu životu, jak jsi se poprvé dozvěděla o Superpařbě?

Chicago_Girl: Začalo to v 11 letech kdy mi "kámoš" nainstaloval GTA a řekl, že budeme hrát. Tak jsme hráli skupinka lidí, co se znali v realitě. Jenže pak už to všechny opustilo, ale já stále hrála. První jsme hráli na jiných serverech, potom přišla až Superpařba.

Baseball: Můžeš čtenářům prozradit pod jakým jsi začala nickem?

Chicago_Girl: To asi znají, mám ho na webu :D bylo to hetka23 první takhle a pak když jsem došla podruhé už jsem to měla Hetka23 pak se to nějak měnilo, něco jsem přidávala a už asi rok hraju s nickem Chicago_Girl.

Baseball: Kdy jsi začala uvoažovat o pustu "Moderátor" a později "Administrátor"?

Chicago_Girl: Hodně lidí mě asi slyšelo říkat, že bych do AT nechtěla. Přišlo to, když byl otevřený nábor. Ještě jsem chvilku váhala.. Yamamoto rozhodl skoro za mě, jakovždy :D. Tak chtěla jsem to zkusit s ním a oba tam jsme, takže je to super, i když mu to půjde mnoho líp než mně.

Baseball: Myslíš že tě hráči budou uznávat jako administrátorku?

Chicago_Girl: Vždycky se najdou ti, kteří uznávají, ti kteří lezou do ****ky a ti kteří jenom nedokáží nic jiného než nadávat. Takže pár bych se jich mohlo najít. Snažím se už od prvního dne jim pomáhat, jak v dotazech, v pm nebo v global chatu. Snad se jim jevím v dobrém světle zatím, ale hejty budou vždycky.

Baseball: Jaký je tvůj názor na kolegy?

Chicago_Girl: Nemůžu je soudit hned druhým dnem, co jsem v AT, ale jeví se jako dobrý kolektiv, sem tam jsou ty zádrhely, ale tak bez těch se to neobejde. Doufám, že takhle to bude i nadále.

Baseball: Co je tvoje nejoblíbenější práce na herním portálu SuperPařba?

Chicago_Girl: Velice mě bavil poslední dobou řidič autobusu, ale jelikož se nám rozpadla firma a bylo málo vlaků, tak jsem to vzdala a teď jsem u teroristů. Je to docela sranda ty lovy na policajty a vojáky. :D Myslím, že u téhle práce zůstanu dlouho, ale musím trošku zlepšit to střílení... :D.

Baseball: Když už jsme u vojáků a policajtů, co říkáš na to jak je všichni považují za "kidy" či "děti"?

Chicago_Girl: Znám hráče, co jsou vojáci nebo policajti a děti rozhodně nejsou. Jenom si stěžují, že je zabíjí třeba u mise, když mají hvězdičku. Tady jde o to nemít tu hvězdičku. Ale samozřejmě se mezi nimi najdou i děti a to ne jenom v těchto zaměstnáních, ale v každém. Všude po celém serveru. A nehraje tu roli ani věk.

Baseball: Chtěla by jsi nějaké nové zaměstnání?

Chicago_Girl: Teď jsem si vzpomněla na hráče Kose, který nám říkal, že by tu chtěl zaměstnání dřevorubec :D Nevím, asi bych nic nového nepřidávala, nebo možná jo, ale nad tím bych přemýšlela hrozně dlouho. Stačí to tak, jak to teď je.

Baseball: A máš nějaký nápad na novinku?

Chicago_Girl: Teď momentálně mě vážně nic nenapadá. Jak říkám, musela bych dlouho sedět a přemýšlet nad tím. Spíš já vymýšlím jiné věci než tady tohle. :D Smile

Baseball: Poslední otázka ohledně serveru, jak vidíš svůj konec na superpařbě?

Chicago_Girl: Svůj konec? No budu říkat, že to je konec, ale zase se vrátím :D. Ne jednou to asi skončí a myslím, že to bude až půjdu na vysokou školu nebo do zaměstnání a už na takové věci nebudu mít absolutně čas. Ale SP mi dala moc pěkných vzpomínek a zážitků, lásku Smile , jsem ji za to docela vděčná. Stojí to za to Smile .

Baseball: Jen rychle se podíváme na web, který z webů SuperPařby se ti líbil nejvíce?

Chicago_Girl: Tenhle, co je teď tak se mi moc nelíbí. Hezčí byl takový ten zelený, ale ono jich bylo, ani si nepamatuji, kolik jich bylo :D Ale ten, co je teď, tak není určitě nejhezčí. Superpařbě vždycky slušela ta zelená barva.

Baseball: Tak dáme rychlovky
Baseball: Server /web
Chicago_Girl: : server
Baseball: Hrát jako hráč / Jako admin
Chicago_Girl: obojí .. :D
Chicago_Girl: ale ne tak Jako admin :D
Baseball: Muž / Žena
Chicago_Girl: :D čeho se to týká?:D
Baseball: Obecně :D
Chicago_Girl: Muž :D
Baseball: Postel / Palanda
Chicago_Girl: Postel
Baseball: ATomas / Chicago_Girl :D
Chicago_Girl: Chicago_Girl!! :D
Baseball: Yamomoto / Caton_ ?
Chicago_Girl: Yamamoto Mimo
Baseball: Večer / ráno
Chicago_Girl: Večer
Baseball: Párty / Spánek
Chicago_Girl: Spánek
Baseball: : Právník / Autobusák (na SP)
Chicago_Girl: Autobusák
Baseball: Konec rozhovoru / další boma otázky?
Chicago_Girl: Další bomba otázky :D
Baseball: Bomba / Slunce? :D
Chicago_Girl: Slunce
Baseball: Hitler / Zeman? težké co? :D
Chicago_Girl: Jo to jo..:D
Chicago_Girl: Ale tak dáme to prase Zemana :D
Baseball: Putin / Zeman
Chicago_Girl: Zeman :D
Baseball: Aure_ / Jiry.
Chicago_Girl: Jiry. :D


Baseball: Tak teď už to zakončíme, jaké pocity máš teď když tě čeká už jen poslední závěrečná otázka?

Chicago_Girl: No, že už se budu moct konečně jít najíst :D:D Ale ne, nesmí to být zase moc dlouhé, takže to jednou skončit muselo :D.

Baseball: Tak teď ta slíbená zaávěrečná otázečka máš nějaký vzkaz pro čtenáře, hráče a administátory herního portálu superpařba?

Chicago_Girl: Jedině, co můžu vzkázat je, že se řiďte podle sebe a jděte si za svým, ale s rozumem.
Upravil Czech_ dňa 11.06.2020 10:51
Jiry
Můj první přítel na SP, držím palce
aure
:D:D:D vacsinu uz len pozeram bleskovky co tam pises baseball vidim tam svoje meno tak precitam to cele
a mozem otazku ze preco si ma tam dal ? ??
a rozhovor pekny
Baseball
Aure, děkuji. Dal jsem tě tam protože jsi mi zrovna nějak blesknul v hlavě :D Dostal jsem nápad
Bony
U 16 otázky máš chybu, ale jinak pěkný rozhovor

Chicago_Girl: Teď momentálně mě vážně nic nenapadá. Jak říkám, musela bych dlouho sedět a přemýšlet nad tím. Spíš já vymýšlím jiné věci než tady tohle. :D Smile
Citácia
[19:38:49] Filip: Poslední otázka ohledně serveru, jak vidíš svůj konec na superpařbě?


Chicago_Girl: Svůj konec? No budu říkat, že to je konec, ale zase se vrátím :D. Ne jednou to asi skončí a myslím, že to bude až půjdu na vysokou školu nebo do zaměstnání a už na takové věci nebudu mít absolutně čas. Ale SP mi dala moc pěkných vzpomínek a zážitků, lásku Smile , jsem ji za to docela vděčná. Stojí to za to

Jen tak dál *Dobrá práce*
Rosta
Pěkně propracované, dobře se četlo. Smile
Ruda
Rozhovor opět super, ale to už se opakuji. Dobrá práce. Smile
Baseball
Děkuji vám JoooPivo
Qvosty_
Dobrý rozhovoris Smile Chválim
img.tpx.cz/uploads/asgasgas.gif

test
Baseball
Děkuji Qvostko :D
Ruda
Jinak:
Citácia
Doufám, že náš stát nebude na straně nikoho, ale to pochybuji, protože tu taky máme takové invidua..


Tohle by měl snad vědět každej koho vzali na gympl. :-D Náš stát bude samozřejmě na straně američanů, jelikož jsme členem NATO.
nemo
Rozhovor moc pěkný, no jako vždycky. :D Být s Chicago_Girl ve firmě to je fakt zážitek, ale myslím že už jí přestává bavit jak jí furt sekám maverickem. Sad :D
Rozhovor teda supr, pokračuj. Smile Good job!
LukK
Pěkný rozhovor, ať se daří v AT tam teprve poznáš, co to jsou nervy :D

Baseball máš tam chybu

Citácia

Baseball: čím by jsi se chtěla živty až dostuduješ ?
Chicago_Girl
Citácia
Ruda napsal:

Jinak:
Citácia
Doufám, že náš stát nebude na straně nikoho, ale to pochybuji, protože tu taky máme takové invidua..


Tohle by měl snad vědět každej koho vzali na gympl. :-D Náš stát bude samozřejmě na straně američanů, jelikož jsme členem NATO.


Jo jenomže jsou tu i lidi, co by radši podpořili Rusko .. :D Myslím, že by se to dokázalo změnit, kdyby chtěli.
Teczka83
Kvalita a zpracování super. Ale škoda že už je to druhý se stejným hráčem. Takže z toho se mi zdá že nemáš s kým dělat rozhovory. K hráčce nemám komentář, aby neměla problém v osobním životě Smile
Baseball
Lukk děkuji, opraveno.

Teczka no ona byla jediná která prošla náborem a nebyl s ní v blízké době rozhovor. A přišla mi ideální :D
Teczka83
Však jo, jen ti říkám názor. Zase je pravda, ze muzu vzit muj i tvuj rozhovor a porovnat co se u hrače změnilo Smile
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
14 Hlasov
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
21%
Ne
4 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 16