Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
ZoomiceQ Is BACK [VIZITKA]
ZoomiceQ
Děkuji mnohokrát.Komentujte dále Smile
Patazz
Moc hezká vizitka. Super admin a super otravovač :D

P.S. - Horkac, s tebou si to jeste vyridim zmetku, kopirovat moje podpisy a avatary nebudes !
Lojzo
Áno super kolega.Zo začiatku som o tebe nič nevedel,ale keď si sa už dostal do AT,tak už som niečo zistil.Dá sa s tebou v pohode pokecať,vždy vieš pomôcť keď je treba.Super administrátor dúfam že tam dlho vydržíš.Vizitka pekná,a ďakujem za označenie oblúbeného administrátora.
ZoomiceQ
- Patazzko: Děkuji moc krát.
Lojzo: Děkuji mnohokrát jsem rád že jsi v AT a že ti mužu třeba někdy pomoc Smile

Jinak vizitka plně aktualizována.Doplnění barev + Aktualizace informací
Ashok
Vizitka moc povedená a také moc povedený kolega.
Ale to hackování herních účtů si dělat nemusel (viz. můj podpis)...
TraNeXs
Super vizitka , supr Admin.
ZoomiceQ
Ashok28 - Díky díky jsi taky super kolega.Jinak ovšem jak bych se živil? Smile musím nakou praci robit :D
TraNeXs - Díky moc važím si toho.
cechyy
ÁÁ ZooM ;) Dobrý admin,dobrá vizitka ;) A dobrý kámoš ještě na 0.3b ;) :D
img.tpx.cz/uploads/cechypodpisvww.png
Panzer
Jo super admin, včerejší akce ... Suprová nejhnusnější savanna win 3. místo dík :D Jinak zuper admin, je s tebou celkem prča. Peckaaaa
No není tady asi úplně vše, ale je toho dost. Malá ukázka pbanůimg.tpx.cz/uploads/PanzerPDPS3.gif
ZoomiceQ
SkaJleR - Díky moc Smile taky jsi dobrej kámoš
Ramzic - Díky moc rád dělám akce když jsi je hrači zaslouží :D

Jinak díky komentujte dále
SKRILLEX_
Pekná farebná vizitka, tak sa mi to páči Smile

Gratulujem k výročiu (mesiac :D) od udelenia práv, zatial ti to ide fajn, a díky za rýchle info v tom topicu s mojím UnPbanom.

Ale nechápem prečo horkac skopíroval tvoj avatar a podpis Na hlavu
Tr1xmy
Zoome pekná viztka a super admin !
Rád pomôžeš a to sa mi páči Smile
Kamaratko
pekná vizitka a dobrý admin :D
MaReK_
Pekna vizitka poznam ta už dlho :D
GTAHellsing
Pekná vizitka a dobrý hráč Smile)))
DrateK
Sorry, jak jsem po tobě kdysi vyjel, špatná nálada a bohužel jsem to zamířil na tebe, ani nevim proč, proto se omlouvám :|. Vizitka je skvělá a admin taktéž dobrý.
ZoomiceQ
SKRILLEX_ - Děkuji moc,Vážím si toho.
Tr1xmy - Díky moc Tr1xmy taktéž doufám že brzy budeš administrátor jinak já jsem do Admin-Teamu chtěl abych mohl pomahat hráčum nikoliv abych byl slavnej a lezl mi každej do zadku.
Ameli1 - Děkuji moc,Vážím si toho.Co se týče těch závodů tak v poslední době nezbejvá moc času. :/ tak se omlouvám.
MaReK SS - Díky moc,Na vizitce jsem pracoval celkem dlouho aby nějak vypadala též tě poznám už dlouho a jsi dobrý hráč a doufám že i kamarad.
GTA Hellsing - Díky moc,Taktéž i ty!
Dratecek - To je v pohodě jsem zvyklí na takové držkování každej den.Ovšem beru to tak že ten člověk jednou po mně bude něco chtít a ozve se sám.Bohužel většinou už je na omluvu pozdě ale u tebe to beru.já řeším problémy s chladnou hlavou.Jinak díky moc.já se taktéž omlouvám.
NeXus
Moc tě neznám ale post admina vykonáváš dobře Smile
carbon
Nádherná vizitka, krásně podrobná. Smile
SKRILLEX_
Úžasná vizitka Smile Smile

Boss
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
15%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online