Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
RaTy (2012 - 2019)
RaTy_
dik rio :3
JurkoSefko
ty si bol vzdy sef na sawny ak si dobre pamatam
RaTy_
jj ty taky juraj dik
Upravil RaTy_ dňa 22.04.2017 14:02
TripS
zapty kužel x) víc .cs nitro atd víš co ale ne hráč jsi fajn kecat se stebou da už ti je 18 tak se snad budeš chovat lib než před par lety xD king
RaTy_
dik, raty zapaty, nesahate mi ani po paty
jj
Yoistik
[bcolor=#ff0000]Předem upozornuju že tohle bude slohovka .[/bcolor]

Takže jsem se dokopal to tu okomentoval , nevěděl jsem čím mam začít , je toho hodně a ani nwm kde je začátek . Já jsem tvůj nick zaznamenal v roce 2k15 když jsi vydal svojí 2. gr montage . to pro mě bylo něco suprového a chtěl jsem si to taky jednou zkusit , ale nevěděl jsem jak . tvoje gr montage jsem viděl tolikrát že jsem je znal snad naspamět . Poprvé jsme se ke gangům dostal v Říjnu 2k16 . To jsem byl v SR nějakou dobu na dofky a tak jsem levnul gang za cílem naučit se GR . V tedy jsem gang system už celkem znal takže jsem začal jezdit , za pár měsícu jsi dostal pUB a já jsem doufal že bude nová GR montage . v tedy si byl v NT a chtěl jsem se tam dostal tak jsem si dal přihlášku ale kvůli testum jsem neprošel . Potom se v Únoru 5k17 založilo LH a to byla velká konkurence pro west na územkách ( na to nikdy nazapomenu ) . potom co mě kickli z westu jsem si založil už vlastní gangu a něco málo jsem tam nejezdil . V Květnu si dával inzerat že scháníš aktivné lidi do gangu tak jsem ti napsal at si zkusím podat přihlášku , tak jsem to zkusil , čekal jsem se mi to zamístneš , ale nakonec jsi mě Přijal za to ted hodně děkuju , potom ti chci ještě poděkovat že jsi mi věřil a nechal mě držet LH . Pro jsi jeden z lidí co mě dostalo tam kde jsem ted a jsi pro mě největší legenda gang systemu . Doufám že se na SP ještě někdy potkáme . Přeju ti hodně stěstí v real životě .

// Vizitka se fakt suprově spracovana , strašně dobře se mi četla .


[bcolor=#8b4513]#LH Navždy
#LegendaryNepadne [/bcolor]
Upravil Yoistik dňa 25.09.2017 17:29
RaTy_
yoistiku díky moc, ty jsi člověk, na kterého byl vždy největší spoleh, za to ti moc díky

VIZITKA ASI PO 2LETECH AKTUALIZOVANÁ, STRUČNĚNA A OPRAVENA
popi
vizitku si upravil krásně, přeji ti ať se k nám zase vrátíš a zničíme to, nejlepší hráč, kterého jsem za celou sp poznam, co se týče všeho, díky ondro a doufám, že to mezi námi jen tak neskončí :D Dáme si jedno nee?
zorys
Tyvole luxusní úprava jo, díky za označení, asi si čekal že bych ti podpálil dům a nasral ti do vany. Dostaň už ten unban, už je na SP nuda, čus

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
RaTy_
díky díky
asthenic
Si pamatam ked si dosiel do IB a zacal si si robit meno , tu citam na webe nejake famy a legendy tak asi si nieco znamenal , osobne som s tebou v konfrontacii nebol, jedine casy v IB
4sport
Páči sa mi tvoja vizitka.Pusa :D
MACHYY1
Vizitka v poho a ty taky. LH časy byli pro mě top. Poznal jsem kvůli LH hodně lidi se kterými se bavím až do teď.
A dik za označení.

Pajda / Machy
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=19097
RaTy_
noobe skoda ze jsem nezačal hrat dřív, v ib byli legendy které pomale přestali hrat po tom co jsem začal hrat já, včetně tebe co si pamatuju

diky 4sport, pajdo
Loly
Ratyaaš xd. Ribi, ribi, ribi. Ako to povedať no... kopu hádok a posmechov, zlej energie... to je rivalita no xd. RS vs LH, v uzemkach ste boli lepší no, to nepopieram. Keď sa LH zrušilo tak sa SR potom už EFG začalo hádať so SR takže situácia sa nejak nezmenila. Mal si v gangu fajn týpkov, Arbys, Popi atd. Škoda no.
#LegendaryPadne
Gl naj už máš ten pub.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
destiny-
Vizitka - strasne sa mi paci ako si to napísal , hlavne tá histotia gangu , nadpisy tam pasuju takze nieje co vytknut

K tebe - Samozrejme aj medzi namy boli hadky ale to je uz rivalita , ten gang ktory prehra a ma nervy a nechxe to zvalit na to ze je slaby tak to musi zvalit na niekoho ineho :D

PS: neviem ci to pisem predcasne ale gratulujem k unbanu.

//mobil
RaTy_
diky diky, ty hádky ke gangum prostě patři :D
Upravil RaTy_ dňa 07.09.2018 21:07
Nurburing007
Diky za označenie,vizitka pekná,boje o uzemka medzi westom a vami boli TOP :D .Snád sa takéto boje ešte niekedy zopakuju. A gratulujem k unbanu.
RaTy_
diky diky, očekavám založení westu zase na zimu Smile
doufám že tobě to příště výjde nurbe ty do gangu patříš
Dush3yo
RaTy, nádherná vizitka. Nemám co dodat, prostě topka. Že jsi byl jen o rok statší jak já mě celkem i překvapilo. Doufám, že ti to bez pbanu vydrží a uvidíme se v nějakým gangu. - Sapik
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
24 Hlasov
41%
Ano, ale hokej moc nesleduji
12 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
9 Hlasov
15%
Ne
8 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
6 Hlasov
10%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 10