Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - ...DJMayo17...
Baseball
Baseball: Ahoj Mayo vybral jsem si tě pro dnešní rozhovor, proč myslíš že jsem vybral tebe?

DJMayo17: Vôbec netuším prečo si si ma vybral, tak som na serveri trochu známejší ale veď mám nahratých len 650hodín.

Baseball: Tak to si upřesníme v průběhu rozhovru, začnem od tvé osoby. Mohl by jsi se čtenářům představit? Tvé koníčky nešvary a něco takového.

DJMayo17: Volám sa Marek, mám 16rokov. Som 2.na strednej škole cez prázdniny oslávim 17rokov. Moje koníčky sú PC,rôzne športy,pomáhanie luďom. A k tomu menu niektorí kámoši ma volaju Majo, aj keď neviem prečo ale už som si zvykol. :D

Baseball: Čím se chceš stát až dostuduješ?

DJMayo17: To ešte nemám rozmyslené, zbytočne by som vám tu niečo rozprával. Ale chcem byť niekto známejší Smile

Baseball: Chtěl by se stát politikem? Hnout republikou?

DJMayo17: To určite nie, aj keď by som rád ale nie.

Baseball: Přemýšlel jsi o kariéře zpěváka ?

DJMayo17: Ano premýšlal, práve tým sa chcem stať ale ešte nič není isté.

Baseball: Měl jsi zájem moderovat rádio? MadRádio atd..?

DJMayo17: Nemal, na to som príliš hanblivý. Preto to není isté ten spevák :D

Baseball: Co ty a holky ?

DJMayo17: Mám priatelku takže Smile

Baseball: Věnuješ se nějakému sportu?

DJMayo17: Ano, ako som spomínal vyššie jeden z mojích koníčkov je ŠPORT. Teraz sa venujem hlavne stolnému tenisu, a občas sa venujem futbalu.

Baseball: Myslíš že by jsi se tím sportem dokázal i uživit?

DJMayo17: To asi nie. Hrám to len a len pre zábavu.

Baseball: Příjde k tvéme virtuálnímu životu, jaké hraješ hry? Případně programuješ či pawníš?
DJMayo17: Neprogramujem ani "nepawním". Hrám len hry napr. SAMP/MTA, Drakensang, a keď vyjde nejaká dobrá hra ako je Far Cry 4 / GTA 5 tak si určite zahrám.

Baseball: Když jsi už u té GTA V jaký je tvůj názor na tuto novinku?

DJMayo17: Táto hra ma zaujala, je tam dosť toho nového. Ale môj názor je,že to je grafický lepšie GTA SA.

Baseball: Ještě aby nebylo :D. Myslíš že bude i GTA VI? Případně jaká bude podoba této hry dále?

DJMayo17: Myslím si že GTA VI bude ale stále si myslím že to bude len grafický lepšie GTA SA, možno tam pridajú niečo lepšieho ale v GTA V sú nové a záživné len HEISTY.

Baseball: Myslíš že je ještě nějaká šance hodně obměnit herní "ságu" GTA?

DJMayo17: Určite ano, ale Rockstar Games ako vidím moc to neobmenuje.

Baseball: Tak teď se dostaneme k SuperPařbě, kdy jsi se o ní poprve dozvěděl?

DJMayo17: Fúú,bolo to dávno to už si neviem spomenuť ale tipujem že to bolo niekedy v roku 2013/14. Vtedy som odohrál max. 100hodín a prestal som hrať a potom som sa zas vrátil.

Baseball: Teď se kolem tebe strhla kauza, mohl by jsi čtenářům nablížit co se událo?

DJMayo17: Stalo sa toto, 21.5. kámoš z firmy Kuba16oo stratil 450,000,000$. Keďže bol na bratovom počítači nemal tam nič na natáčanie a nemal čas to dať na ticket. Tak ja som sa mu ponúkol dal som to na ticket, aj jeho /logprihlaseni atď.. Tie peniaze boli v Kubovom dome a ten dom vlastnil hráč [V]ajko. Tak s [Patre$om sme to rišešili no a nakoniec mne dal peniaze keďže som podal ticket ja. Všetko bolo v poriadku ale potom to prišlo nevedel som prežiť že mám 500mg tak som zavolal som si remixedza ktorý prišiel k firme a mal nachystaný nožík. Chcel som si dať hitmana 200mg on by ma zabil a poslal mi hneď peniaze. Lenže čo sa stalo asi mi preplo všimol som si vedlajší chat a omylom som dal /hitman (LEEHO ID) 200000000. Tak som rychlo Leemu povedal nech pribehne na /LV. Už už som ho killoval nožíkom a zrazu tam priletel hráč Sounyx s Maverickom a zabil ho. Ja som automatický dostal ban od [Patre$a na 300h za bezpečnosť. A potom som to riešil. Na druhý deň som si povedal že končím so SP. Na deň na to som si to rozmyslel dal som Kubovi majetok a hral od znova. A myslím že v štvrtok mi [Patre$ vrátil mojích 70mg čo som mal lebo mi zobral aj tie moje a nie len Kubove. Tak teraz mám 82mg a kuba ma len môju garáž a niečo som som mu dal ale je spokojný že ma aspoň ten dom v cene 100mg.

Baseball: Co plánuješ dále? Vydělávat nebo jen jezdit závodíky?

DJMayo17: Aj zarábať aj jazdiť závody.

Baseball: Jak je to ty a Administrační tým? Chceš mezi ně?

DJMayo17: Nie nechcem. Proti administračnému týmu nič nemám. Občas niekomu prepne ale to sa dá :D

Baseball: Co říkáš na odchod dlouhodobého hlavního administrátora wlcacka?

DJMayo17: Jeho adminovanie som nezažil, ale ako som čo počul tak to bol v pohode admin.

Baseball: Chceš stále ukončit své působení na SuperPařbě ?

DJMayo17: Ako som písal rozmyslel som si to takže nie.

Baseball: Skočíme ještě na web, který s web desigenů byl dle tvého názoru nejlepší?

DJMayo17: Taký zelený to bol neviem to presne vysvetliť :D

DJMayo17: asi pred 1.5 rokom bol

Baseball: Přejdeme teď k poslední části rozhovoru a tou jsou rychlovky:

Baseball: Superpařba / Dívky
DJMayo17: Dívky
Baseball: Pivo / Tvrdý alkohol
DJMayo17: Pivo
Baseball: Infernus / Cheetah
DJMayo17: InferHnus
Baseball: Buffalo (vozidlo nikoliv hráč) / Sultan (vozidlo nikoliv hráč) :D
DJMayo17: Buffalo
Baseball: Tumik / Brutalus
DJMayo17: Tumik
Baseball: ATomas / Tumik
DJMayo17: ATomas
Baseball: Hlava / Noha
DJMayo17: Hlava
Baseball: Horňák / Dolňák :D
DJMayo17: Dolňák :D
Baseball: Postel s Chicago_Girl / Kikush? (omlouvám se vám holky :D)
DJMayo17: : Chicago_Girl


Baseball: Tak a už je konec, to nám to ale ukteklo, tak jako všech se tě zeptám na tvůj vzkaz pro čtenáře.

DJMayo17: Nech sa im pekné hra a číta.
MaTy
Není to náhodou mayo? :D
Rozhovor se mi líbí baseball good job! *dobrá práce* B)
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Rosta
Tohoto "známějšího" hráče neznám. Rozhovor otázkama lepší než ten předtím, ale rozhovor s dlouhodobým hráčem je zajímavější. Jinak pěkný, že chceš být zpěvák, když si stydlivý Palec nahoru
Nosferatu
Rozhovor jako takový je povedený, ale že tu tvrdíš že si na sp nějak známy bych taky neřekl. :D
Znám tě jen od vidění nic víc.... :D Ale každopádně ať se ti daří a staneš se tou slavnou osobou. B)
MaReK_
To tu robíš rozhovor už s každým kto ti napíše SZ? Kappa
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
Mayo
Marek_ ano.. to som trošku blbo povedal to známejší xd. a oprav si to DJMayo54
Baseball
Marku ne fakt ne s každým.
Diky
Skiper
Najprv napíše, že nevie.čím.chce byť
A potom, že spevákom :D

Neznámy, možno tak.Z dragu kde má sh
Chicago_Girl
Chudáček Kikinek Sad , ne tu postel vám neodpustím, zadaná žena a vy ji tu takhle... :D:D Ne super rozhovor, sranda musí být Smile Nemůžu *Dobrá práce* :DD Tebe neznát to je hřích :DD
Mayo
Citácia
Skiper napsal:

Najprv napíše, že nevie.čím.chce byť
A potom, že spevákom :D

Neznámy, možno tak.Z dragu kde má sh


áno mám sh ale pššt..
Teczka83
Konečně rozhovor po delší odmlce. Dobře se čte. Doufám že budeš pokračovat Smile
Ruda
Tak už jsme se dostali k hráčům které absolutně, ale absolutně neznám. :-D Rozhovor se četl hezky, ale ta časová bariéra už je moc velká prostě. :-D
Mayo
Baseball upravíš to niekedy? Za 1. už nemám nick DJMayo17 ale ..DJMayo54.., to až tak nevadí a nick DJMayo17 nie DJMoyo17 xd
FleX_
Známejší v tmavšom svetle a to že denne si založil tak 500x drag sf s cheetahom a keď si prehral si plakal :D rozhovor sa dá ale vyberaj chytre koho tam dosadíš
HrBeeeC
Jo, hráče poznám náhodou.
Rozhovor fajne, líbí se mi. Trochu změna a mělo to šťávičku, která tomu minule chyběla. gj
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasov
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
5 Hlasov
19%
Ne
3 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 16