Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
apero - vizitka (velmi lehký Edit)
apero
Děkuji nemám zájem. :D Prozatím ne. :D
Kurkuma
Citace
apero napsal:

Děkuji nemám zájem. :D Prozatím ne. :D


To ti věřím :D
Zrušený účet
Když jsem si četla, že máš raději starší hudbu, tato by se ti nelíbila ? Smile Je tam swing daný do elektra. :D https://youtube.com/watch?v=C6-TWRn0k4I
To jsou písničky na takovou tu opravdovou pohodu. Smile
Upravil/a Zrušený účet dne 12.06.2015 16:19
apero
Abych řekl pravdu jen jsem viděl 1h 12min nebo kolik tam je a hned jsem to vypl.. Mám rád staré písničky, ale originál!! Nikdo, nikdy nedokáže písničku přezpívat, přehrát lépe než je originál!! Už vůbec né v nějakým mixu! Například, znám jednu písničku která přezpívaná mi zní lépe než originál. Total eclipse of the heart! Písnička v originálu od Bonnie Tyler, je pro mě horší, než od skupiny Westlife. Ale určitě to co jsi sem Kikush zaslala, tak k tmou opravdu nepřihlížím ani omylem, promin :D
Mayo
Vizitka nič moc ale účel splnila. Hráča poznám možno tak z videnia :D
Nech sa ti darí.
apero
Děkuju.Smile
Upravil/a apero dne 28.06.2015 13:02
HanyS
Vizitka je celkem fajnová :D, znám tě od vidění na serveru :D To jsi ty co prodal tu Autoškolu SF :D :D Jako kámo, na tohle ti řeknu že si pěkněj blázen, snad si koupíš ještě lepší nemku než je Autoškola :D
MuniX
Nádhera, dozvěděl jsem se o tobě ještě více :D Jako hráče a kámoše ti nemám co vytknout, prostě patříš mezi nejrozumnější lidi na SP :D
5Zigen
Nazdaar apero :D starej novinář/yakuzal, vetsinou kdyz mas firmu tk jsem v ni, protoze mas opravdu skvely vedeni, a kdyby te to bavilo i dal tak myslim ze i AT by nebylo na skodu, ale to je zas neco jinyho, mozna bys na to nemel tolik casu kdyz se musis starat o zenu a malou, k čemuž ti tedy grstuluji, a preju i mnoho uspechu a hlavně aby jste nekopirovali ten nezpočet párů, ktere se stale rozvadeji, at vas nerozhodi z miri nejaka hadka, jelikoz i ty jsou ve vztahu normalni, nikdy to neni tak uplne dokonaly ale preju ti aby jsi to zvladal s zenou co nejlip a hlavne aby jste z malý vychovali slusnou holku jazyk

Jinak vizitka je libová taková jaká je, nic bych nemenil a mozna je i lepsi ze to nemas preplacany efektama a radsi se drzis klasiky ;)


S pozdravem
5Zigen
Sotasek
Apero vizitka povedená, není přeplácaná, dobře zvolené barvy a hlavně jsi se dost rozepsal, dám ti pochvalu :D V pohodě týpek, máš v hlavě fungující mozek, chování máš na urovni, neměl jsem s tebou jediný problém a doufám že ani nebude kámo Smile
Vizitka se ti povedla, a ještě více samotný obsah.
Nejlepší spolupráce s tebou, myslím že trať se nám povedla VRAKERE!
PS.: Díky za označení párku Pusa

Díky Smile
apero
Díky všem za kladné komentáře. Moc si jich vážím a samozřejmě i hráčů kteří jsou jejich autorem. Smile Díky moc lidi. Více to komentovat nebudu, protože jak Munix, 5Zigen i Sotas moc dobře ví, že je jako hráče mám velmi rád a to je to nejdůležitější. Takže ještě jednou díky a těším se na další společné zážitky na SP. Smile
MaTy
Apero! Smile Fajnovej chlap jsi. Měl jsem s tebou čest u dozorců. Snad se ještě někdy střetneme.
Tak ty jsi studoval ve VDF jooo :D. Nevím kde bydlíš přesně v jakém městě ale pokud tam tak jsme vzdálený od sebe něco kolem 15-20km, takže je možné, že jsme se mohli potkat někde. Kdo ví.. :D
Teď k vizitce.. Vizitka je krásně propracovaná a líbí se mi, že si se rozepsal a nejen bodově jako u ostatních vizitek. Máš krásnou dcerku Pusa, tak ať se Tobě a tvojí rodině daří. Smile
Hodně štěstí. Smile
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
apero
MaTy díky..Také si super hráč, nikdy jsem s Tebou neměl v ničem problém. Smile Děkuji za kladné postavení k mé vizitce, potěší to. Smile
Gigant
Super Vizitka lišáku :D
Dreamys
Ahoj Apero Smile Super vizitka, vůbec nevadí že nebyla nijak extra barevná, si jeden z nejlepších lidí na Super-Pařbě co znám Smile
Ať se ti na Super-Pařbě i v reálném životě daří :D A pozdravuj domácí mazlíčky ;)
S pozdravem danik0306 :D
apero
/edit
Grizzly
Hodně pěkná vizitka, stav se někdy v Chrastavě. :D
img.tpx.cz/uploads/ZabijaciSRO.png
apero
To není ani tak moc daleko. :D Děkuju.
Salamoun
Ahoj,
fajn vizitka. Dozvěděl sem i dost věcí o Tobě. Rád sem Tě poznal a salon vydělává dobře :D
apero
Děkuji Saláme, taky jsem Tě rád poznal a myslím si, že bude ještě příležitost poznat víc. Co se týče salonu, jsem rád že slouží a ať slouží dál. Smile
PS: A ty si mi nevěřil, že tak špatný není. jazyk
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
24 Hlasů
41%
Ano, ale hokej moc nesleduji
12 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
9 Hlasů
15%
Ne
8 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
6 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14