Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
[Návrh]Nové povolání - kuchař
HrBeeeC
Z mého pohledu sis s tím dal práci, což je chvályhodné. Návrh se mi líbí, ale nemyslím si, že to je to, co SP potřebuje.
SP potřebuje úplně překopat firemní systém, gang systém. Přidávat další a další povolání do nepříliš super systému není zrovna to pravé ořechové. Asi tak. Nejdřív nějak překopat systémy, pak teprve přemýšlet o dalších povoláních.
Ale *Dobrá práce*
Salamoun
Nápad je fajn, ale mise by byla příliš dlouhá a pochybuju, že by to ATomas schválil. Ale i tak souhlasím s návrhem.
Tomas66
Tak jak tady napsalo už plno lidí předenou, skvěle zpracovaný návrh, nový job by neuškodil, a je to přece reálná země a v jakém městě dnes nenajdete restauraci nebo nějakou jídenu ? Prostě zdá se mi to jako super nápad a už záleží jen na vedení serveru a hlavně na ATomasovy jak se před to postaví a jestli bude ochoten pro nás co se líbí nový job to zrealizovat podle návrhu a pak samozřejmě i poupravit podle svého. Dost kecání prostě souhlasím s návrhem a byl bych rád kdyby návrh uspěl.
Suve
Návrh je propracovaný a i ten nápad se mi líbí.Je vidět,že sis na tom dal záležet a není to jen výkřik do tmy.
Souhlasím s návrhem
MADING
Jako navrh jse mi libi dal sis praci ale jestli by to Atom schvalil to asi ne navic uz aj tak je hodně firem volných ale aj tak bych souhlasil
Maty25
Citace
HrBeeeC napsal:

Z mého pohledu sis s tím dal práci, což je chvályhodné. Návrh se mi líbí, ale nemyslím si, že to je to, co SP potřebuje.
SP potřebuje úplně překopat firemní systém, gang systém. Přidávat další a další povolání do nepříliš super systému není zrovna to pravé ořechové. Asi tak. Nejdřív nějak překopat systémy, pak teprve přemýšlet o dalších povoláních.
Ale *Dobrá práce*

Jen tak se zeptám jak chceš změnit fir. a gang systém ??? :D
HrBeeeC
Těžko. Chtěl jsem něco pořešit se soudruhem Mikulínym, ale nevídáme se vůbec. Prostě systém, který by fungoval a měl hlavu a patu. Tenhle se mi vůbec nelíbí.
Maty25
Citace
HrBeeeC napsal:

Těžko. Chtěl jsem něco pořešit se soudruhem Mikulínym, ale nevídáme se vůbec. Prostě systém, který by fungoval a měl hlavu a patu. Tenhle se mi vůbec nelíbí.

A Co přesně se ti na tomto systému nelíbí ???
HrBeeeC
Všechno. Gang systém je postaven tak, že se honí pouze za nesmyslným číslem.
Firmy ? Všude to samé. Většina firem je spíš ztrátových než ziskových, tady je také něco špatně. Členové se honí pouze za platem a tak to být nemá. Chtěli jsme udělat něco jako levelování firem, ale to je na dlouho. :D
Reggie_
Zní to opravdu zajímavě, pěkný návrh Franto, hlavně ty srnky.. :D No, určitě bych rád uvítal nějake nové zaměstnání. Smile Souhlasím Správně
Dush3yo
Vypadá to hodně dobře, rozhodně bych dal +, ale spíše že by si zásoboval nemovitosti.. (Cluckin Bell, Bufet atd.) Protože takto už to je asi ohrané. Jinak jsem zcela pro. Přeju aby vyšlo. Jako pracovní vozidla dáme nějaké kuchařské ne? :D Správně
WolfasCZE
Souhlasím s návrhemSprávně
Dawe_Cze
Souhlasím Smile Správně
PatoMRZK
Navrh pěkný , dobře propracovaný , ale je to blbost. Nesouhlasím Smile
Salamoun
Výborný nápad, nové povolání by na SP prospělo. Už hoodně dlouho žádné nepřibilo, furt je to stejný a už odehraný. Velký souhlas! Správně
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
13 Hlasů
18%
Ne
9 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17