Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Vizitka by xBack
NesQuick
Och, překrásná vizitka... úžasné nadpisy. Respekt + :D
xBack
Citace
DaiSuke napsal: Nejlepší jseš ty šéfe!Boss joo, to je dlouhá doba... Musime se nekdy sejit a udelat bordel jak na sp Kappa :D jeste koncit nebudu, neni cas na nejakej konec, kdyz je teprve zacatek :D vizitku jsem ti komentoval drive, jen ted mas lepsi statistiky, ale ne na dlouho :D uzivej si se svoji girl, virtualku muzes mit stale vzdy a vsude, pozdravuj ji ode me :D at se daří mistře.

Jsem lepší no :D kecááám, pozdravuju neboj Smile Tobě taky.
Citace
NiKo_ napsal:

Velmi krásna vizitka Smile + ďakujem za označenie a samozrejme že sme kamaráti Smile GL do života a aj na SP Smile Dufam že dáme dakedy call a ešte popíšeme na SP jazyk

Díky moc, a označil jsem tě abych ti to oplatil Smile zavolat si určitě musíme Smile hodně štěstí do života :D
Citace
Szelby napsal:

Ahoj , vizitka je fakt luxus Smile Jsem rád že jsem mohl já tebe poznat patříš s MaTym k těm inteligentnějším a bezproblémovým lide. Děkuji ti za oznčení ať už za obl.Administrátora nebo jako "kamaráda" Smile Doufám že ještě pokecáme a nebo spolu zajezdíme "Grrrrka" ;) Ať se ti daří v životě hodně úspěchů a klidné hraní na SP kingHi

PS: Snad ti to výjde když ne teď tak příště. Ty víš co ;)

Nemáš zač, grka a zavolat to ještě stihnem do tvého důchodu ne ? ne promin Smile Taky ti přeju hodně štěsti prostě všeho do života prostě pohodka :D a doufám, že to vyjde čím dřív tim líp ne ? :D
Citace
Lolik napsal:

Och, překrásná vizitka... úžasné nadpisy. Respekt + :D

Díky moc, respekt oboum ne ?
Upravil/a xBack dne 28.02.2017 16:27
Pandy
Ahojky, nějak ty vizitky už nekomentuju, ale když jsi mi to nařídil, tak jsem si řekla, že asi jo, že Ti jí teda okomentuju. :D

Dřív jsme se nějak moc nebavili, naopak měl jsi pořád nějaký připomínky, ale to čert vem, to jsou jen ty drsný gangster kecy, na to jsem si už na serveru u všech zvykla a mám v **** FU
Nicméně si myslím, že v poslední době spolu vycházíme celkem dobře a jsem ráda. Patříš dle mého názoru k té rozumnější půlce hráčů na serveru a toho si važ, protože těch je tam opravdu málo...

Btw.ten most na tý fotce znám, párkrát jsem kolem něj projížděla, když mi hráblo a jela jsem se jentak projet na sever :D
Na serveru působíš někdy trošku výbušně, ale to je asi jen v zápalu boje. Nebo já nevím každopádně snad Ti vyjde ten nábor na moderátora.
Tak zase brzy naviděnou na serveru YES
Primer
Ahoj,vizitka pekne spracovaná,farby sedia dokonale.Sice ta moc nepoznám ale vídavam ta na serveru.
Prajem ti vela šťastia v živote.
xBack
Wery: Děkuju ti za komentář a přeju i tobě štěstí, jak do života tak i na nábor do AT Smile
Primer: Díky moc, taky přeju hodně štěstí do života Smile
Rich
Pekná vizitka hráč v pohode som rád že môžem s tebou byt v gangu šéfe. Vela šťastia do života Smile
xBack
Citace
Rich napsal:

Pekná vizitka hráč v pohode som rád že môžem s tebou byt v gangu šéfe. Vela šťastia do života Smile

Díky moc. tobě taky štěstíčko do života :D
Ameli1
Vizitka pěkná, přehledná. Hráč v pohodě, dokážeš se chovat jako naprostej autista, ale dokážeš se chovat i absolutně v pohodě a normálně, asi záleží na náladě a vážnosti situace, mam to nějak podobně :D
Jsem rád, že ses obrátil s akcí zrovna na mě, to mě těší, akce se nám vydařila, z mého pohledu, splnila účel.
Na závěr, hodně štěstí na SP i v životě Smile
xBack
Ameli1: Díky moc za okomentování. Chovám se tak, že beru vše jako srandu, proto jsem takovej autista Smile. Akce to je topovka a budu rád jestli s tím budeš pokračovat dlouho. Jinak zdááár.
Detektor
Nezapomenutelne "Ouuu" na Tsku, si sefis, takovy pohodar. At se dari, jo btw jsem jen ZoubkovaVila, na podtrzitko nezbyly v rozpoctu penize.
xBack
ZoubkovaVilavizitku plánuju upravit až budu mít 2k hodinek tak to tam upravím. jinak pohoda.
Spamer
Vizitka pekná v pohode týpek hrali sme kedysi potom sme z nejakeho dovodu prestali spolu gembliť (ani neviem prečo) sme kamajati z TSKa Smile Smile Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
_Shine_
Super vizitka, jako hráče tě moc nepoznám, ale vypadá to že seš skvělej týpek. :D Tak GL v reálu i na SP. :D
xBack
Spamer Díky moc a furt platí, že mužem spolu zavolat na ts Smile

_Shine_ Díky a taky to štěstíčko do života však to znáš.
xBack
Vizitka upravená
17.4 !!!
Domes
V pohodě hráč dá se s tebou v klidu povídat. Hodně štěstí! Smile

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14653
xBack
Díky moc a nápodobně.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
25 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
21%
Ano, těším se na gaučové trenéry
10 Hlasů
15%
Ne
9 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
8 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 12