Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - HrBeeeC
Baseball
img.tpx.cz/uploads/Rozhovor-HrBeeeC_2.png


Baseball: Ahoj Hrbe, jaké máš pocity že budeš v rozhovoru?

HrBeeeC Ahoj Smile .Smíšené. Jsem zvědav, co sis na mě připravil. :D

Baseball: Tak je dobře! Zevšeho nejprve se čtenářům a mně představ

HrBeeeC Dobře. Tak pro Ty, co mě neznají. Mé jméno je Robert a jsem studentem na střední průmyslové škole v oboru Ekonomika a podnikání. (btw na SP mi to moc nejde ty obchody). Je mi 17 let a strašně se to do osmnáctky vleče, je to snad nejdelší rok pro mě zatím.

Baseball: Já na tvém místě bych byl rád za jeden delší rok, mně to běží příšerně rychle :D. Chystáš se na vejšku?

HrBeeeC No jestli na vysokou, nevím no. Je čas o tom uvažovat a uvažuji o tom dost, aby mě to v budoucnu nemrzelo. Zase si myslím, že místo těch let na vysoké mohu získat solidní práci a nějakou praxi. Ono mít dnes titul nebo maturitu vyjde téměř nastejno, je to smutné. Ale uvažuji nad tím.

Baseball: Užíváš si prázdniny? Nebo jen sedíš doma?

HrBeeeC Neužívám. :D A doma také jen nesedím. Tento týden momentálně ano, mám neplacenou dovolenou dejme tomu :D, proto jsem teď aktivnější i na serveru. Jinak makám, pracuji a dělám těžkou dřinu. Zadarmo sedět umí každý ****. :D

Baseball: A co ty a holky? Jakpak jsi na tom?

HrBeeeC Já a holky? No takhle, na vztazích si já nepotrpím. Bylo jich pár, ale v mém věku to je zatím jen zabití času. Neříkám, že to nebylo pěkný, ale je na to z mého pohledu ještě čas. Zatím jsem tedy jen "přelétavý pták" . :D

Baseball: Těšíš se na nějakou potenciální manželku?

HrBeeeC Sakra chlape, neděs mě. :D Na to mám ještě hodně času a manželku do doby, než si splním své sny nechci. Ale ano, těším se. Vybrat ji však bude těžké, budu muset hodně cestovat, abych nějakou našel.

Baseball: Můžeš nám prozradit nějaký z tvých snů?

HrBeeeC Noo, ty tajné si nechám pro sebe, snad chápete. :D Ale z těch normálních, tak například se podívat na některá místa po světě, kam se momentálně nedostanu, koupit si nějaké pořádné žihadlo a lítat s ním za hranicemi a spousta dalších. Pak už bude prostor jen na plnění snů manželky a dětí, takže to nechci uspěchat. :D

Baseball: Jaký je tvůj pocit na aktuální politickou situaci? Tím myslím například uprchlíky a Putina.

HrBeeeC No po pravdě, o politiku se moc nezajímám viz. Víš jaký je rozdíl mezi obilím a politikem? Žádný, obojí se musí vymlátit. Takže asi takto stručně. Podívám se co se děje, mám rád přehled o dění ve světě, ale to je asi tak celé.

Baseball: Máš nějaké sourozence?

HrBeeeC Mám toho víc než dost, celé je to u mě trochu komplikované. :D Z tátovy strany mám sestru z doby, než se rozvedl a vzal si moji matku. Noo pak stvořili mě, mého bratra Martina a později i bratra Davida. Vídám se však jen s jedním z nich, protože se otec opět rozvedl a mladší bratr žije s matkou.

Baseball: Máš více než dost sourozenců, ale skoro nikoho nevidíš to asi naštve že? :D

HrBeeeC Jde o zvyk. Na druhou stranu, o to raději je pak vidím, například mojí sestru, která je nehorázná kost , ne ne, žádný exces nebude. :D

Baseball: Takže teď se dostaneme z reálu k serveru, kdy jsi se poprvé dozvěděl o GTA čku?

HrBeeeC Tak jestli se ptáš na originální GTA SA, tak já jsem si splnil tento sen každého dítěte v mých 10i letech. Celá série GTA je fantastická, mám rád hry tohoto žánru. Tak jsem to hrál, hrál a hrál, a proto jsem hru samotnou dokončil tuším 7x, přičemž s cheaty jen 1x a to poprvé, což dnešní mládež nedokáže. :D O Sa-Mpu jsem se dozvěděl tuším v srpnu 2012. Hrál jsem ale jen tak 4fun na různých, většinou cizích serverech, jelikož jsem neznal žádný český. Na SP mě přivedl můj spolužák někdy po X-mas 2013, jsem netušil, že něco takového bude, jinak bych tam byl již před ní. :D

Baseball: Jsem si tedy myslel že hraješ déle :D No a jaká byla tvá cesta k postu Administrátora?

HrBeeeC: Celkem zajímavá. Začalo to všechno mým čistým suspektem, znalostní módu a splněnými lvly. O prázdninách 2014 byl vyhlášen nábor, tak jsem si jen tak na oko hodil žádost o práva, neměl jsem co ztratit. Když tam byl souhlas za souhlasem (akorát od Jančiho nesouhlas, to jsem mu dodnes neodpustil), nevěřil jsem svým očím. O to víc mě překvapilo, že jsem byl nabrán hned z první vlny Pixelem a wlcackem.

Baseball: Jsou dle tebe všichni tvoji kolegové dobří ve svém oboru?

HrBeeeC: Určitě ano. Absolutně nechápu, proč hráči nadávají na mé kolegy správce, konkrétně například podvodů. Měl jsem tu možnost je poznat z jiného úhlu, proto k nim mám jiný vztah. Všichni jsou dobří, každý má nějaké své uplatnění a ví co dělat. Někdy občas vidím nějaké nedostatky, ale to bylo, je a bude všude a vždy.

Baseball: Teď přejdeme k druhé části života na SuperPařbě a tím je web. Je podle tebe tento web dokonalý? Nebo má nějaké mušky?

HrBeeeC: Ale jo, líbí se mi. Já si na webech moc nepotrpím, stačí mi, aby bylo vše snadno přístupné a přehledné. Vzhledově se mi však líbil nejvíce ten web o 2 weby zpět.

Baseball: Byl jsi někdy ve vedení webu? (Moderátor)

HrBeeeC: Nebyl. Moderuji si akorát sekci firem a stížnosti na mě + support v sekci firem, což mi bohatě stačí. Možná časem, když se naskytne příležitost.

Baseball: Takže teď jsme se ze serveru přehoupli na web a z webu do poslední části rozhovoru a tím jsou rychlovečky, těšíš se na bomba-extra-super rychlovky?

HrBeeeC: No samozřejmě, kvůli tomu jsem tu! :D

Baseball: HrNeeeC / HrBáááČ
HrBeeeC HrNeeeC :D
Baseball Taxi / být v Praxi?
HrBeeeC Taxi
Baseball Tumik / wlček
HrBeeeC wlk Smile
Baseball Pixel / Kery
HrBeeeC Pixel
Baseball Chicago / Kikush
HrBeeeC Giginkáá :D
Baseball Brutalus / Tůma
HrBeeeC mi daj suspík ne :D :D
Baseball Párty / Kalba na PC?
HrBeeeC Párty-kalba bez PC :D
Baseball Postel s Kikush nebo ATomasem?
HrBeeeC ATom, nééé Kikuš
Baseball Aure / Raty
HrBeeeC Aure :D (je to řízek)
Baseball Gang / Firma
HrBeeeC wcs
Baseball Ruda Král / Patre$
HrBeeeC Paťko :3
Baseball Kočka / Pes
HrBeeeC Kočka myš ne? :D
Baseball Kobylka / Saranče :D
HrBeeeC Kobylka


Baseball: Moc ti děkuji za rozhovor, máš nějaký vzkaz pro čtenáře?

HrBeeeC: Já děkuji Tobě. Smile Vzkaz pro čtenáře? No snad jen, ať neplivají na naši práci v AT, když není třeba a hru neberou tak vážně. Hrajte pro zábavu a ne pro virtuální penízky. :D
Upravil/a Czech_ dne 11.06.2020 10:47
Dreamys
Super rozhovor :D Konečně jsem se o Hrbcovi dozvěděl něco víc Smile
Baseball
Děkuji Smile Hlavně že to splnilo účel :D
Upravil/a Baseball dne 07.08.2015 12:52
Kasubotau
Rozhovor dobrý, hlavně ty rychlovky Nemůžu
Baseball
Děkuji ti, jsem rád že jsi se zasmál :D :D
Zrušený účet
KrPeeečék. Pusinka pro tebe
Jeden z mála mých oblíbených bývalých kolegů, kterého jsem si opravdu vážila a vážím, možná jeden z mála ke kterému mám respekt v AT (dobře ještě Krowky :D) To, že studuje obor s podobným zaměřením jsem ani nevěděla a máme docela podobný sen a to ten, že by jsme chtěli cestovat. čumím Jako hráče, ale i jako člověka si tě vážím. (hned po Xeně :D) Držím pevné nervy v AT kolego a v životě ať se ti sny splní. Smile

Baseballe je opravdu vidět pokrok v těch rozhovorech od té doby, co jsi ho dělal semnou až do teď. Jen tak dál. Smile
Upravil/a Zrušený účet dne 07.08.2015 17:48
Neophyte
Super rozhovor :D
Fakticky tento se mi líbí... No hrbe... :D :D Dozvídám se od tebe čím dál tím víc.. :D
aure
najs rozhovor hrba poznam hrb je pan caf hrb ale ja skor z hovadzieho masa x)
Baseball
Děkuji vám :D Jo a Kikush promiň za ty rychlovky jak tam jsi :D :D
Nosferatu
Super rozhovor ;) Hrrrrneeec se vždy rozepíše jak majstro Smile
Pohodové počteníčko. ;)
Ruda
Pěkný rozhovor. Jen bych ti určitě doporučil jít na vysokou. Dneska dá problém sehnat práci i vysokoškolákům, obzvlášť v oboru který studuješ. Jako člověk jen s maturitou by ses musel hodně otáčet aby sis našel práci ve svém oboru.
Jinak preferovat slováka před bratrem Čechem je ostuda, měl by ses stydět.
HrBeeeC
Citace
Gigush napsal:
KrPeeečék. Pusinka pro tebe
Jeden z mála mých oblíbených bývalých kolegů, kterého jsem si opravdu vážila a vážím, možná jeden z mála ke kterému mám respekt v AT (dobře ještě Krowky :D) To, že studuje obor s podobným zaměřením jsem ani nevěděla a máme docela podobný sen a to ten, že by jsme chtěli cestovat. čumím Jako hráče, ale i jako člověka si tě vážím. (hned po Xeně :D) Držím pevné nervy v AT kolego a v životě ať se ti sny splní. Smile


Giginkáá, já si Tě také vážím. Pusa To jsem ani moc nečekal Smile
Mám podobný názor Smile.
Tak spolu půjdem na vysokou a pak spolu budem cestovat, co říkáš? :D

Citace
aure napsal:

najs rozhovor hrba poznam hrb je pan caf hrb ale ja skor z hovadzieho masa x)


takže já jsem jako prase jo? :D :D jestliže já jsem pán, tak ty jsi šéf aurisko Smile))

Citace
Ruda napsal:

Pěkný rozhovor. Jen bych ti určitě doporučil jít na vysokou. Dneska dá problém sehnat práci i vysokoškolákům, obzvlášť v oboru který studuješ. Jako člověk jen s maturitou by ses musel hodně otáčet aby sis našel práci ve svém oboru.
Jinak preferovat slováka před bratrem Čechem je ostuda, měl by ses stydět.


Rudo, jak jsem psal, uvažuji o tom. Smile A že dám přednost Paťkovi, to si neber nějak osobně. Tebe jsem měl vždy rád, doufám že to víš. Paťko je ale prostě droga a mám k němu trochu blíž momentálně.. :D

Díky všem za Vaše ohlasy Smile Díky Baseballe za super zpracování. Smile
MaTy
Hrnečku můj Pusa :D.
Budeme cestovat spolu ne? :D. Hrb je fajn týpek.. můj oblíbenec :D.
Jelikož jsme měli možnost, tak jsme si popovídali o osobním životě takže jsem se o tobě dozvěděl jen pár nových věcí, ale alespon to :D.
Bejsbol dobrej rozhovor Smile Jen tak dál ;)
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
CzSK
Baseballe, ty děláš ty rozhovory tak, že se o těch lidech dozvím víc jak o sobě. :D
Alespoň změna a není to jen o SP. Akorát jestli bych tě mohl poprosit, dávej víc otázek, rád si počtu a celkově mi přijdou všechny rozhovory nějak krátký, přitom se dá pořád na co ptát. ;)
Baseball
OKa díky moc, budu se snažit :D
Xena
Mňa zaujala časť, kde sa Hrbec rozpísal o svojej rodine a páčilo sa mi ako si postupne nadvezoval otázky na odpovede a plynule si prešiel k novým témam. Dobrá práca Baseball..pekný rozhovor Smile..idem prečítať aj ďalšie Smile.
Hrbec, o tebe som sa aspoň dozvedela niečo viac. Čo sa týka tej výšky, tak by si mal zvážiť, či máš s týmto odborom nejakú šancu zamestnať sa, alebo sa uspokojíš s hocijakou prácou, alebo chceš ísť na VŠ kvôli tomu, aby si mal väčšiu šancu nájsť si robotu. Dúfam, že sa rozhodneš vlastným rozumom a že to nebudeš potom lutovať. Držím palce Smile.
Rosta
Další rozhovor, kterého sem si všiml až teď. Hodně povedený, HrB se pekně rozepsal a to se mi libi. Fajnovej kolega, super člověk. Takove rozhovory delej vice Baseballe. Smile
Baseball
Díky Rosti Smile
RuliiKkO
pohodka rozhovor, muj kamos hrnec Smile)) tak jsem mu začal říkat ja no nevadi HrNeeeC :D
jsem lepší taxikař, on to ví ale nezminil to To já ne!
kolega s kterym jsem šel do at ve stejnou dobu, jsem rád že s ním.

pálko gj zase, kvalitka. Správně
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Baseball
Díky ti Rulinko :D
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
46%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
21%
Ne
4 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 10