Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - Pixel #2
Baseball
img.tpx.cz/uploads/Rozhovor-Pixel_1.png


Baseball: Ahoj Pixeli, byl jsi nominován na rozhovor jaké z toho máš pocity?

Pixel: Ahoj. Smile Tak jelikož tu jeden rozhovor se mnou už je, tak mně to akorát překvapilo trošku, ale jinak žádné.

Baseball: Začneme od reality, mohl by jsi se nám trošku představit?

Pixel: Tak, jmenuju se Lukáš P., jsem z Ústí nad Labem, v září půjdu už do druhého ročníku střední školy. Studuji konkrétně obor IT. Na SP poběhuju už od konce roku 2009. Použiju jednu větu ze starého rozhovoru a to "Virtual odděluji od Realného života, takže moc toho o mě neříkám.", což asi dost z Vás ví. :D

Baseball: Na IT studuješ Hardware nebo Software?

Pixel: Obojí. Nemáme to rozdělené takhle, ale původně to bylo na Programování / Grafika a i to se spojilo.

Baseball: Aha, a čím se v tomto oboru budeš chtít živit?

Pixel: Tak asi dost lidí ze SP ví, že mně hodně baví PHP a celkově weby, takže jednou určitě něčím podobným, tj. prostě web developing. Smile Ale nemusí to mít taky nic společného s weby. Takový můj "sen" tady v Česku je jít dělat do Esetu / Seznamu.

Baseball: Tak to máš dobré, je to těžké dělat v PHP?

Pixel: Vůbec není, žádný programovací jazyk není těžký. Spíš je těžké ze začátku pochopit ty základy, jak vše funguje a vymyslet, jak sestavit ten script. Pokud máte ze začátku někoho, kdo Vás to učí(což jsem třeba já neměl), tak je to jednoduché.

Baseball: A co ty a pawno? Co je dle tebe lehčí? (Pawno / PHP)

Pixel: Tak i v Pawnu jsem dělal, zhruba 3-4 roky zpátky, s dost věcma mi tehdy pomáhal ATomas.. Tyhle dva jazyky nemůžeš srovnvávat, obojí jsou úplně něco jiného, ale jinak lehčí je Pawn.

Baseball: Máš nějakou dívku nebo jsi single? (Dámy ze SP čtěte pořádně!)

Pixel: Bohužel nemám, ale tak jako chtělo by to někoho, no. :D

Baseball: Tak to je škoda, jak si užíváš prázdniny? Plánuješ letět k moři?

Pixel: Tak spíš odpočívám, v těhle vedrech se pomalu ani nedá nikam chodit.. A o prázdninách tenhle rok neplánujeme jet nikam, ale v září nejspíš někam poletíme.

Baseball: Kdy jsi sem přišel už víme, ale přišel jsi sám a nebo tě sem někdo "dokopal"?

Pixel: Sám, až později se ke mně připojil kamarád. (připojil se ke mně zhruba v září 2010)

Baseball: Koho zajímá tvá cesta do AT ať se podívá do starého rozhovoru, pamatuješ si své kolegy? Je tam velký rozdíl oproti dnešku?

Pixel: Pamatuji si na všechny kolegy do posledního, s kterými jsem adminoval, nebo které jsme s wlkem nabrali, od toho roku 2011. A rozdíl je tam fakt velký. Kdybych to tak měl shrnout. V roce 2011 byl AdminTeam hlavně parta dobrých lidí, v roce 2012, po lofastkovo vybanování a odchodu to převzal Rocket a ten tu začal "vládnout" tvrdě, ale to je v pořádku. (Kdykoliv dorazil na server tak spamoval v adminchatu "PIXEL /DOTAZY!!!!!!!!", až mi tak vymyl mozek, že jsem místo /tankovat psal /dotazy), AdminTeam makal dost dobře, v roce 2013 jsem to už převzal já, společně s wlcackem - tu dobu posuzovat nebudu, aby lidi nemohli říkat, že tvrdím, že za mně a za wlka to bylo nejlepší, atd. A pak rok 2015 - snad se AT neurazí. Dneska je tam pár dobrých lidí a pak ten zbytek, který si mastí ego nad hráčema, jede a jede jen podle harmonogramu a ne podle zdravého úsudku(což by se někdy hodilo), v pět ráno zabanuje hráče za urážku, přitom ani odpoledne by za to ten hráč nedostal ban.. Ale stále tu je několik adminů, kteří jsou kvalitní. Smile

Baseball: No jo jde to do kytek, jak je to momentálně s tebou a serverem? Chodíš na něj ještě?

Pixel: Chodím, poměrně často. Nějak mě to zase chytlo.. Akorát teď posledních pár dní nejsem moc doma, takže ani na serveru.

Baseball: Chtěl by jsi nějakou novinku, která by server změnila?

Pixel: Na to je dost těžký odpovědět.. Ona podle mne ani žádná taková novinka neexistuje, která by změnila server. Reforma server změní a tu i chci (a dokonce vím, kdy bude, heč! :D heheheee). Ale že by bylo něco, co by ten server mohlo nějak víc změnit, to pochybuju. Jediná věc která server změní a zároveň přitáhne minimálně 100 lidí, je RZE8.5 / RZE9, tj. update verze a nějaký převratný update.

Baseball: Nevíš zda ATomas připravuje novou verzi RZE?

Pixel: Nepřipravuje. :D Od toho září 2010 už jen dál updatuje RZE8.1 a název prý už takový zůstane. Smile

Baseball: Tak to je škoda, ale co tak třeba něco ATomík vymyslí. Teď ještě zajímáš se o gangy ?

Pixel: Nezajímám, podle mého(a ne jen mého názoru) právě gangy změnili zásadně tu komunitu, respektive převážně to chování těch hráčů, hádky o prohraný GR, atd... O gangy jsem se zajímal do roku 2012, kde to stále ještě šlo, ale pak už to šlo jen a jen z kopce. Smile

Baseball: Ty už jsi Hlavní Administrátor pouze na webu, jak jsi se k tomuto postu dopracoval?

Pixel: Bylo to v roce 2012, tehdy měl na starosti web (v té době řešení unbanů na help(at)sp.eu, nabírat moderátory a kontrolovat adminy na webu) thomas23 a Kerry. Tehdy byla hádka v admin pokecu a thomas chtěl skončit, nakonec ho Kerry přemluvil a thomas si dal podmínku, že zůstane v tom případě, když Kerry nabere i mně. Jelikož jsme už v té době byli dobří kámoši, tak to nebyl problém. Po pár měsících - zhruba po čtyřech, jsem dostal přístup k celkovému webu a tak jsem se vlastně začal učit PHP. Později skončil thomas celkově na SP a web defakto zůstal v mých rukou, Kerryho už to nebavilo, a tak měl na starosti ty technické věci - a má do teď.

Baseball: Myslíš že web má od hráčů dostatečnou návštěvu nebo tam jdou jen tak když nejde server?

Pixel: No, připojil jsem se ke Google Analytics - která zkoumá chování uživatelů na webu, z kterých zařízení se připojují, kolik lidí za den / týden / měsíc se připojí na web, atd.. a na web zhruba každý měsíc se podívá přes 30 000 nových uživatelů, což je dost dobré. Na web chodí hodně lidí, bohužel už se tolik nepíše do fóra, jako to bylo tak před rokem.

Baseball: To je škoda no, plánuješ nějakou zásadní novinku na webu?

Pixel: : Dneska v noci půjde opět TOP-50 + jsem přidal seznam online hráčů na serveru.(Který bude fungovat i nad 100 hráčů, ne jako ten script od sa-mp teamu). A teď jsem začal dělat na tom generátoru obrázku o Tvém herním účtu do podpisu. Jinak nic zásadního. Smile

Baseball: Tím by jsem rozhovor zakončili ale jistě nemůžeme zakončit rozhovor bez záludných rychlovek!

Baseball: Spánek / Chlast
Pixel: : Spánek. Kappa Kappa
Baseball: Kdyby jsi měl přežít v divočině co si zvolíš ? Jídlo / IT Technologii
Pixel: : Jídlo.
Baseball: Server s Rocketem / Kapem
Pixel: : Rocket.
Baseball: Co bylo dříve dinosaurus / ATomas?
Pixel: : ATomasaurus.
Baseball: Řízek / Palačinky
Pixel: : Řízek.
Baseball: Kočka / Myš
Pixel: : Kočka.
Baseball: Počítač / Tablety
Pixel: : PC
Baseball: X-Box / PC
Pixel: : PC.
Baseball: W10 / W7
Pixel: : W10.
Baseball: ICQ / Skype
Pixel: : Steam.


Baseball: Tímto bych tento rozhovor rád zakončil, děkuji ti za spolupráci. Máš nějaký vzkaz pro čtenáře?

Pixel: Taky díky. :D Maximálně to, aby tu hru nebrali tak vážně, přece jenom, je to jen hra. :D sws, bol som na skok Smile))))))))))))
Upravil Czech_ dňa 11.06.2020 10:47
aure
pixela dlho poznam pan hrac
BaGriSta_
V pohodě hráč, dá se sním pokecat :D
nemo
Rozhovor mě překvapil a odnáším si s sebou něco nového. Moc hezky zpracovaný. Good job!
TimG
Dobrý rozhovor. Som rád, že som sa o ňom mohol dozvedieť niečo viac. Smile
RuliiKkO
pixelmeister Kappa gj pálko
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Baseball
Děkuji vám pánové
Grizzly
Mozek ti nevymyl jen Rocket. :D :D :D

img.tpx.cz/uploads/errrrrr.png

Dobrý rozhovor s ještě lepším člověkem. Smile
img.tpx.cz/uploads/ZabijaciSRO.png
Baseball
Díky Grizly
Ruda
Citácia
v roce 2013 jsem to už převzal já, společně s wlcackem - tu dobu posuzovat nebudu, aby lidi nemohli říkat, že tvrdím, že za mně a za wlka to bylo nejlepší, atd. A pak rok 2015 - snad se AT neurazí. Dneska je tam pár dobrých lidí a pak ten zbytek, který si mastí ego nad hráčema, jede a jede jen podle harmonogramu a ne podle zdravého úsudku(což by se někdy hodilo), v pět ráno zabanuje hráče za urážku, přitom ani odpoledne by za to ten hráč nedostal ban.. Ale stále tu je několik adminů, kteří jsou kvalitní. Smile


Pod tohle bych se klidně podepsal. Kvalitní rozhovor, Pixel super týpek. Když jsem přišel do AT tak si přesně pamatuju to ci psal že tam bylo za lofastka a to byla super parta lidí. Možná si pár zasvěcených ještě vzpomene na akci ve 2 ráno nebo na pokec o obřízkách. :-D
Baseball
Rudo díky, PS souky zatím neprojevil sebemenší známky života jestli rozumíš :D
MaReK_
Máš v pohode rozhovory len mne vadí že davaš každy den nový... Dobre by bolo každy tyžden 1. Smile
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
wlcacek
Citácia
Ruda napsal:

Citácia
v roce 2013 jsem to už převzal já, společně s wlcackem - tu dobu posuzovat nebudu, aby lidi nemohli říkat, že tvrdím, že za mně a za wlka to bylo nejlepší, atd. A pak rok 2015 - snad se AT neurazí. Dneska je tam pár dobrých lidí a pak ten zbytek, který si mastí ego nad hráčema, jede a jede jen podle harmonogramu a ne podle zdravého úsudku(což by se někdy hodilo), v pět ráno zabanuje hráče za urážku, přitom ani odpoledne by za to ten hráč nedostal ban.. Ale stále tu je několik adminů, kteří jsou kvalitní. Smile


Pod tohle bych se klidně podepsal. Kvalitní rozhovor, Pixel super týpek. Když jsem přišel do AT tak si přesně pamatuju to ci psal že tam bylo za lofastka a to byla super parta lidí. Možná si pár zasvěcených ještě vzpomene na akci ve 2 ráno nebo na pokec o obřízkách. :-D


To byla príma doba :D
Super rozhovor se super človíčkem.
Teczka83
Super časy s tebou, škoda, že ses na to vykašlal no.
HeWhoMustNotBeNamed
wlku heheheeeheheheeeheheheeeheheheeeheheheeeheheheeeheheheeeheheheeeheheheeeheheheee
Teczko začal jsem zase hrát Smile)
jinak rudo, až najdu ten exterák, tak ti ty screeny pošlu. Pěkný časy no :D
Teczka83
Hezký, že jsi zase začal hrát, ale to co se tam teď děje, už nenapravíš. Jinak Baseball, super rozhovor Smile
Baseball
Díky Tecko, wlcku. marku to bylo protože nejsem teď 10 dni u PC tak žádný ted nebude :D
Xkol
Citácia
Ruda napsal:

Citácia
v roce 2013 jsem to už převzal já, společně s wlcackem - tu dobu posuzovat nebudu, aby lidi nemohli říkat, že tvrdím, že za mně a za wlka to bylo nejlepší, atd. A pak rok 2015 - snad se AT neurazí. Dneska je tam pár dobrých lidí a pak ten zbytek, který si mastí ego nad hráčema, jede a jede jen podle harmonogramu a ne podle zdravého úsudku(což by se někdy hodilo), v pět ráno zabanuje hráče za urážku, přitom ani odpoledne by za to ten hráč nedostal ban.. Ale stále tu je několik adminů, kteří jsou kvalitní. Smile


Pod tohle bych se klidně podepsal. Kvalitní rozhovor, Pixel super týpek. Když jsem přišel do AT tak si přesně pamatuju to ci psal že tam bylo za lofastka a to byla super parta lidí. Možná si pár zasvěcených ještě vzpomene na akci ve 2 ráno nebo na pokec o obřízkách. :-D


Na ten pokec o obriezkach sa nedá zabudnúť alebo aj na "nočné šikanovanie stinga". :D Škoda, že som vymazal screeny z tej doby. Inak Baseball super rozhovor Smile
Zrušený účet
Citácia
Xkol napsal:

"nočné šikanovanie stinga". :D



Sting nebyl jediný, koho šikanoval... :D

Jinak rozhovor se opravdu povedl, zase jsi to provedl úžasně Baseballe. Smile
Co se týče Židxela, tak snad nejlepší hlavní admin, kterého jsem já zažila (nebylo jich moc) společně ještě s wlcackem. Od té doby to šlo všechno dole vodou. Neříkám, že se hlavní nesnaží, ale není to prostě ono. Taky jeden z mála lidí, který má u mě respekt.
Ruda
Citácia
Xkol napsal:

Citácia
Ruda napsal:

Citácia
v roce 2013 jsem to už převzal já, společně s wlcackem - tu dobu posuzovat nebudu, aby lidi nemohli říkat, že tvrdím, že za mně a za wlka to bylo nejlepší, atd. A pak rok 2015 - snad se AT neurazí. Dneska je tam pár dobrých lidí a pak ten zbytek, který si mastí ego nad hráčema, jede a jede jen podle harmonogramu a ne podle zdravého úsudku(což by se někdy hodilo), v pět ráno zabanuje hráče za urážku, přitom ani odpoledne by za to ten hráč nedostal ban.. Ale stále tu je několik adminů, kteří jsou kvalitní. Smile


Pod tohle bych se klidně podepsal. Kvalitní rozhovor, Pixel super týpek. Když jsem přišel do AT tak si přesně pamatuju to ci psal že tam bylo za lofastka a to byla super parta lidí. Možná si pár zasvěcených ještě vzpomene na akci ve 2 ráno nebo na pokec o obřízkách. :-D


Na ten pokec o obriezkach sa nedá zabudnúť alebo aj na "nočné šikanovanie stinga". :D Škoda, že som vymazal screeny z tej doby. Inak Baseball super rozhovor Smile


Tyvole na tom sem skoro zapoměl. :-D Luxus časy no, ale bylo to víceméně o lidech, třeba takový Gato, toho jen tak někdo nenahradí co se týče vytváření srandy. :-D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasov
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
22%
Ne
3 Hlasov
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 13