Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - Pixel #2
Baseball
Xkole, Kikush díky :D
Xkol
Citace
Ruda napsal:



Tyvole na tom sem skoro zapoměl. :-D Luxus časy no, ale bylo to víceméně o lidech, třeba takový Gato, toho jen tak někdo nenahradí co se týče vytváření srandy. :-D


No tak Gato bol a je nenahraditelný. :D Najlepšie bolo ako došiel o 4 ráno na server totálne rozbitý a začal robiť tuning, ktorý dopadol tak že všetci zúčastnený vyhrali. :D
Xena
No Gato bol týpek (Pixel aj teba spomeniem, len mi nedá neozvať sa aj na jeho meno :D) ja si zas pamätám, že som na Silvestra 2012 bola doma a nemala som s kým ísť kaliť (popolnoci sa našťastie niekto našiel) :D. A Gato ma zabával a vozil sa so mnou atď až dokým on nešiel piť :D. On si to asi nepamätá, ale ja si na túto maličkosť akosi stále pamätám :D

Čo sa týka Pixela, tak ten je kapitola sama o sebe. Na SP mi neuveritelne pomohol. Vždy, keď som niečo potrebovala, bol mi k dispozícii. Z toho, čo písal, že realitu a virtualny život treba oddelovať som sa aj ja poučila, ale stále to akosi neviem dodržať na 100% :D. Jedinú vec, ktorú lutujem je ten môj prehrešok (prehrešky) - ak si na ne pamätáš, kvôli ktorým som mala potom pocit, že už ten vzťah medzi nami nebol taký, aký sme mali. Ale aj tak som si ťa oblúbila a som ti vďačná za vela vecí.

Baseball, zas sa opakujem, ale ďalší super rozhovor Smile. Tento je jeden z naj Smile.
Baseball
Díky Xeni Smile
HeWhoMustNotBeNamed
Citace
Xena napsal:

No Gato bol týpek (Pixel aj teba spomeniem, len mi nedá neozvať sa aj na jeho meno :D) ja si zas pamätám, že som na Silvestra 2012 bola doma a nemala som s kým ísť kaliť (popolnoci sa našťastie niekto našiel) :D. A Gato ma zabával a vozil sa so mnou atď až dokým on nešiel piť :D. On si to asi nepamätá, ale ja si na túto maličkosť akosi stále pamätám :D

Čo sa týka Pixela, tak ten je kapitola sama o sebe. Na SP mi neuveritelne pomohol. Vždy, keď som niečo potrebovala, bol mi k dispozícii. Z toho, čo písal, že realitu a virtualny život treba oddelovať som sa aj ja poučila, ale stále to akosi neviem dodržať na 100% :D. Jedinú vec, ktorú lutujem je ten môj prehrešok (prehrešky) - ak si na ne pamätáš, kvôli ktorým som mala potom pocit, že už ten vzťah medzi nami nebol taký, aký sme mali. Ale aj tak som si ťa oblúbila a som ti vďačná za vela vecí.

Baseball, zas sa opakujem, ale ďalší super rozhovor Smile. Tento je jeden z naj Smile.

Proč bych měl na někoho změnit názor po jedný chybě, která se ještě k tomu stala rok předtim, co jsem se to dozvěděl? :D Hodil jsem to za hlavu, stejně jako wlk. Co se stalo, to se stalo)
Xena
Neviem, ja som mala z toho taký pocit...že som ťa sklamala :D..ale hej, je to za nami. Len vtedy som to tak brala.
HeWhoMustNotBeNamed
err0r se mi vybrečel na ramínku, že jsem na něj zapomněl - tak teda, tady to máš, otče!

,,err0rk0 je bůh všemohoucí, kterého si nadevše vážíš a nikdy mu nebudeš nevěrný!"
err0rk0
Citace
Pixel napsal:

err0r se mi vybrečel na ramínku, že jsem na něj zapomněl - tak teda, tady to máš, otče!

,,err0rk0 je bůh všemohoucí, kterého si nadevše vážíš a nikdy mu nebudeš nevěrný!"

Ty hňupe!! :-D :-D Pěkný a přirozený rozhovor s mým neplnoletým a teplým partnerem. Mám Tě rád a těší mě, že i když jsem se teď tady připojil téměř po roku, tak jsme v kontaktu i mimo tuto síť mě vzbudzujíc nesčetné množství perfektních vzpomínek.

Chtěl bych se jednou, až budu mít v brzké době nové bydlení, společně s Tebou vrátit, pane.
Ruda
err0rko's another fake account coming soon. (facepalm)
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16