Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

Počet členů ?
64 19 Hlasov
14%
60 1 Hlas
1%
55 0 Hlasov
0%
50 18 Hlasov
14%
45 5 Hlasov
4%
40 26 Hlasov
20%
32 36 Hlasov
27%
30 13 Hlasov
10%
25 5 Hlasov
4%
20 9 Hlasov
7%
Počet hlasov: 132
 
Optimální počet členů v crew (gang+firma) ?
ATomas
Zdravím,
poslední dobou se tu řeší že by to chtělo snížit počet členů v crew. Tak hlasujte, kolik podle Vás je optimální počet
r3pl1kat0r
No kdyby se ,ale dalo např. 20 členů jak by to bylo s aktivitou. Muselo by být stále 5členů aktivních ?
Vojto
Jako 32? Tak to bude pekne na ho*no.

A otázka keď máme vo firme 60 členov tak čo sa stane s tými ktorý budú akože naviac?
r3pl1kat0r
Neříkej že všech 60 je plně aktivních.
Melmen
Zdravím,
hlasoval jsem pro 32 členů, je to ideální počet mezi 32-40 členy.
Těch 20-25 je už zase málo a 45-60 moc, takže se držím středu.

Dále otázka, co udělat s těmi co budou přebývat? Udělal bych to tak, že to vyhodí hráče podle aktivity, takže od těch co se nepřipojili třeba 20 dnů až po ty aktivnější. A ty firmy, které mají třeba 50 aktivních členů, tak přebývající členové budou muset do jiné firmy pro dané zaměstnání nebo si to místo ve firmě vybojovat právě podle těch zkušeností, bodů apod., takže už by nebylo tak jednoduché se dostat do dobrých firem a hráči si toho místa tam budou mnohem více vážit.
Upravil Melmen dňa 14.08.2015 14:48
Vojto
Sme len Pizzari a už tu vidíš že je dosť aktívnych členov do tých 10 dní je to optimálne a aha
img.tpx.cz/uploads/aKTIVITA.png
img.tpx.cz/uploads/wdngfkdsfngvsf.png


A to máme ešte pár členov ktorý niesu aktívny lebo sú na dovolenke.
r3pl1kat0r
Vojto jasně třeba jsi to nabral jen dnes a všichni zrovna něco jeli. jenže postupně se ti aktivita začne strácet a budeš tam mít 32 hráčů. Plus určitě ti nějací členové odejdou takže tu bude další místo pro nové hráče.
Vojto
Čo som nabral dnes. Sklamem ťa máme tam normálnych členov ktorý ostávajú a do tých 50 to držíme, ja a Bastard nemáme Rybárov ktorých aktivitu máme odskúšanú. Ale moment tu máš dnešný log a aha kolko nám ich prišlo ehm.. odišlo a kolko ich stále máme img.tpx.cz/uploads/asdjvgdshvhjdbvhjdbv.png
r3pl1kat0r
Já tam například vidím že vás opuštějí docela často. A v předešlích sreenych už tam bylo 4-5 dní neaktivity, která bude stoupat.
Vojto
Ja chápem že u rybára je 32 až vela lebo tam to Boh vie aké neni. Ale skús sa pozrieť na ostatné zamestnania. Najlepšie by bolo ako napísal Tumík.
Citácia
Tumik napsal:

64 je moc, bylo zbytečné to při spojování do crew nastavovat na tak vysoké číslo. Například 40-45 by bylo optimální, hlavně ať je to nějaký rozumně zarovnaný a pamatovatelný číslo.

Upravil Vojto dňa 14.08.2015 14:59
Bastard
Stúpať? Možno. Prečo? Asi 4 mi písali že budú týždeň neaktívny že idú na DOVOLENKU.
Ale aj tak je 32 málo..Ešte Tumikov návrh by som celkom bral 40 - 45 to by sa ešte dalo ale 32??? Veď pochop že rybára málo kto robí čiže ty by si bol spokojný aj z 15 ale čo ostatný?
Melmen
Citácia
WerbX napsal:

Stúpať? Možno. Prečo? Asi 4 mi písali že budú týždeň neaktívny že idú na DOVOLENKU.
Ale aj tak je 32 málo..Ešte Tumikov návrh by som celkom bral 40 - 45 to by sa ešte dalo ale 32??? Veď pochop že rybára málo kto robí čiže ty by si bol spokojný aj z 15 ale čo ostatný?


Trošku nechápu kde je problém, protože jsou 3 firmy pro každé zaměstnání, takže by to bylo 96 míst pro členy v daném zaměstnání. Ty se na to díváš právě špatně, chceš aby všichni členové byly v jedné firmě a zbytek co? To je právě důvod proč nejsou založené a o tom právě to snížení je, aby se rozběhly i ty ostatní firmy. A pokud jde o výdělky, kde je napsané že firma musí mít platy větší jak 95..? Většinou to tak je a potom to dopadá takto.
RiX
Já jsem hlasoval pro 40..

Myslim si že jste všichni moc rozmazlení z toho, že místo ve firmě je prostě pro každýho.. Připojim se do jakýhokoliv zaměstnání, napíšu !firma a už mi lítaj pozvánky bez toho, aniž by ti co mi je posílaj věděli, kolik mám třeba bodů.. Jste zvyklí nabírat každýho, a timhle by se aspoň možná změnilo to, že před nabíráním byste se nad tim ještě zamysleli..
Melmene k těm 32, původně jsem nad tímhle počtem přemýšlel taky, ale myslim si, že by okolo toho bylo dost hejtu a jak psal Tumik, stejně by to pak ATomas musel zvýšit..

Uvědomte si jednu věc.. Tím že ve firmě bude o 20 míst méně se výdělky nijak rapidně nezmění, stejně pochybuju, že jsou firmy, co maj víc jak 40 výdělečnejch členů.. A jestli jo, tak tam ty výdělky jsou v řádech 10tisic.
TimG
Podla mňa je tých 32 akurát.
Reggie_
Hlasoval jsem také pro 32, zdá se mi to jako ideální počet.
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
HrBeeeC


Někdo zde psal, že je problém, kdyby bylo míň členů ve firmě, tak jestli pořád mít těch 5 výdělečně aktivních každý den. To by se pořešilo, bylo by třeba například 10% aktivních členů podle nového počtu.

Teď k tomuto. Dal jsem 40, protože jak už zde psal tuším Tumik, 40 (45) je číslo akorát. Takový zlatý střed.
MaReK_
Hlasoval som za 40, je to zlaty stred. Každý job má 3 firmy takže 120 miest jak lusk. A 120 hráčov nerobí to jedno zamestnanie. :D
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
Zawy
Hlasoval jsem pro 32, tak alespoň nebudou všichni v LV, ale i v jiných firmách. Příjde mi to akorát Smile
Shock_
Myslím že 32 je akorát pro firmy to bude velké + Smile
možna začne doba že SF LS firmy pojedeou taky Smile)
Neophyte
Zdravím,
hlasoval jsem pro počet 32 členů. Z hlediska toho, že ačkoliv firmy mají 60 členů, tak mají na druhou stranu dost neaktivních členů. Tím pádem by byli firmy aktivnější, protože by mezi těmi 32 lidmi byla alespoň půlka aktivní, a pokud ne, tak by se neaktivní hráči vyhodili z firmy a naopak by přišli aktivní hráči.
Zdá se mi to jako rozumný počet, jelikož načpak mít 60 členu z toho 40 neaktivních, lepší mít 32 členů a alespoň 3 neaktivní než mít neaktivních 40 členů.
Alespoň se zapojí i jiný firmy mimo LV
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
44%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 15