Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
SPAMER (vizitka)
Spamer
MclareN - LUKÁško ja nikdy nezlobiˇ to se ti jen zdá :D

Loly - ja a toxicky to nie to len očný klam a to označenie fúúúú asi sa niekde v matrixe stratilo alebo tam nemáš byt :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
shoody123
diky za označenie niekedy sa stretneme v korze vizitka dost good btw
Will
Nazdar :D na serveri ta stretávam nejaký ten piatok si v pohode typek aj keď niekedy pri***any ale tak čo už :D vizitka pekná nadpisy mohli byť krajšie ale ako si povedal "v jednoduchosti je krása":D nemám čo viac napísať tak ti prajem veľa šťastia na SP aj v RL :D

/\
Is my value based only on your perception?
Or is your opinion of me
Not my responsibility?
/\

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=29305
Spamer
Schody - Jasnačka niekedy musíme ;)

Will. - Díky díky :-D teba tiež nejakú tú chvilku poznám hlavne z Mailovej firme v ktorej sme aktuálne :-D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
savage
nalozena vizitka kamo,pozerám, že si ma predbehol o 4 roky:D som rád,že ťa poznám.jazyk
Spamer
Citace
savage_ napsal:

nalozena vizitka kamo,pozerám, že si ma predbehol o 4 roky:D som rád,že ťa poznám.jazyk


To vieš no u niekoho som to v tú dobu zahliadol tak som si ju spravil tiež :D ale jak tak pozerám ty má dobiehaš s komentármi :D nie som tak známi no :D
tiež som rád že som ťa spoznal musíme sa už stretnúť ;) <3
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
Spamer
Koniec Aktívneho hrania bye bye <3
niekedy vám tam prídeme urobiť nervy s fatalqem
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
Loly
Rovnako ako u Fatala ale jeho mám radšej... dík že som sa pri vás nenudil a mal doma čo robiť. Nebuď toxic a život bude fajn, síce u teba neviem či je dobré to písať keďže si si prešiel pár vecami ale tak snáď si už v poriadku. Užívaj RL

btw sorry že som si z teba asi pred dvoma rokmi robil srandu keď si bol v Recklesse, nevedel som čo ti bolo a potom som to celkom ľutoval, bye
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
MaTy
Užívej života a někdy dáme psko, když řekneš, že tě Teda pc už nebaví xd jenom ty ty nervy na sp nedělej, víme oba, jak to dopadá :D gl v reále brasko, taky tě mám rád a dík za - 700mg s larexem jj, čus cus a posílám hvězdičku jako fatalovi na messenger když tu nejdou smajlici z mobilu xd
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
savage
Minule som ti tu písal komentár a ani vo sne ma nenapadlo,že o pár týždňov ti tu budem písať ďalší s tým že končíš. Počul som,že si na serveri rozdával peniaze ale to si robil často,tak som nevedel čo sa deje. Je to škoda,ale kontakt na seba máme takže zároveň žiadny problém. Tu ti prajem veľa šťastia v reále a snáď sa vrátiš,starký. Ozvi sa dakedy. Tak isto díky za označenie.jazyk
destiny-
Budes na serveru chybat , maj sa a hlavne vsetko dobre v rl Smile
Spamer
Citace
Loly napsal:

Rovnako ako u Fatala ale jeho mám radšej... dík že som sa pri vás nenudil a mal doma čo robiť. Nebuď toxic a život bude fajn, síce u teba neviem či je dobré to písať keďže si si prešiel pár vecami ale tak snáď si už v poriadku. Užívaj RL

btw sorry že som si z teba asi pred dvoma rokmi robil srandu keď si bol v Recklesse, nevedel som čo ti bolo a potom som to celkom ľutoval, bye


To o reckless si moc nepamätam ale niesi jediny kto si robil srandu a potom ľutoval ale taký sú ludia, v RL sa budem snažiť si uživať a od leta už na plno možno ťa prídem pozrieť keĎ spravím vodíčak ;) neslubujem :D už som to slubil fatalovi/voidovi a sevidžovi xd toxic budem len vtedy keď bude na mňa toxicke okolie a to dobré vieš :D


Citace
DoaN napsal:
Užívej života a někdy dáme psko, když řekneš, že tě Teda pc už nebaví xd jenom ty ty nervy na sp nedělej, víme oba, jak to dopadá :D gl v reále brasko, taky tě mám rád a dík za - 700mg s larexem jj, čus cus a posílám hvězdičku jako fatalovi na messenger když tu nejdou smajlici z mobilu xd


díky bro musime dať to stretko s fatalom niekedy o prazdninách jasné ? :D a tych 700mg to nič však sú to len pixely horšie by to bolo irl no :D

Citace
savage_ napsal:
Minule som ti tu písal komentár a ani vo sne ma nenapadlo,že o pár týždňov ti tu budem písať ďalší s tým že končíš. Počul som,že si na serveri rozdával peniaze ale to si robil často,tak som nevedel čo sa deje. Je to škoda,ale kontakt na seba máme takže zároveň žiadny problém. Tu ti prajem veľa šťastia v reále a snáď sa vrátiš,starký. Ozvi sa dakedy. Tak isto díky za označenie.jazyk


Je no po tých rokoch strávených na tejto hre a hraním len na 1serveri je to celkom také no ale tak život sa mení a ide Ďalej čo ti poviem prichadzaju povinnosti a pod. veci sám možno vieš že to nemám v živote lahke ak si čital rozhovor tam je niečo malo písane :D kontakt na seba máme a najneskôr v lete sa musime stretnúť ;) nebývaš až tak ďaleko :D :D

Citace
Destiny napsal:
Budes na serveru chybat , maj sa a hlavne vsetko dobre v rl Smile


Díky díky aj tebe nech sa darí ^^


ps. menší updt vizitky ^^
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
Woxri
Takže SPAMER
Seš v pohodě týpek na TSku se s tebou jde bavit v pohodě.
Díky za označení
Upravil/a Woxri dne 07.05.2019 22:57
Deminger
nemal som ta v láske ale v skupine som zistil že sa s tebou da x) gl irl
Legend
_[U]nder[T]ake[R]_ navždy ostane legendou :-D
MaiLo
Čau Spamer, viem že som ti tu už kedysi koment písal, ale keďže končíš tak ti tu hodím ešte jeden. :D Si fakt pohoďák, boli sme spolu vo viacerých legendárnych firmách ako napríklad Easter Bay Transport minulý rok na jar a hneď po tom aj v Blume Corporation, za čo som rád že som ťa tam stretol a bavili sme sa ešte aj potom. :D Taktiež si bol dlhšie teraz aj u nás v mojej a Skyovej firme, kde si nám natočil 2 parádne convoye, takže dík. Palec nahoruKontakty na seba máme, takže keby čosi, tak si napíšeme. :D Nech sa ti darí.
Spamer
Woxri - Díky nemusiš ti nič také písať však vieš väčšinu :D

deminger - no my sme sa moc v láske teda fakt nemali :D rivalita bola furt medzi nami no a v tej skupine sme sa tak nejak "s kamaratili" :D :D tobě taky GL

Quit - tak tak

MaiLo - ďakujem <3 tiež som rád že som ťa spoznal ^^ kontakt maš ako si pisal tak keby niečo potrebuješ napiš ;) ak by si chcel ešte niečo natočiť kludne napiš kvoli tebe tam dojdem :D :D


PS. UPDATE -> pridane videa
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
reinz
vizitka pohodka, dřív jsem tě moc nemusel, ale potom, co jsme se začali bavit ve skupce na messu, zjistil jsem, že jsi v pohodě týpek Palec nahoru jinak děláš nabombený montage, takže škoda, že už jsi přestal s aktivním hraním no.. GL irl
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
Spamer
Citace
reinz napsal:

vizitka pohodka, dřív jsem tě moc nemusel, ale potom, co jsme se začali bavit ve skupce na messu, zjistil jsem, že jsi v pohodě týpek Palec nahoru jinak děláš nabombený montage, takže škoda, že už jsi přestal s aktivním hraním no.. GL irl


ďakujem za koment, a diky za pochválu montage ale aj tak to je nič moc :D

Sloučeno 14.01.2020 15:28:
low updt
Upravil/a Spamer dne 14.01.2020 15:28
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
Jertn
Dobrej gangster, škoda, že jsi skončil...


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17