Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
SPAMER (vizitka)
destiny-
Dobry kamarat , dobry grkar a sawner. Prezili sme si toho vela, ale nikdy nezabudnem na dobu v tlc :D proste top komunita ktoru si tvoril aj ty. Dufam ze ked sa mi podari dostat pub tak aspon dojdes a dame paru grka :D vela stastia v reale.
Spamer
Citace
Jertn napsal:

Dobrej gangster, škoda, že jsi skončil...



Ako sa hovorí všetko raz skonči semtam tam som na chvilu ale už to nie je to čo kedysi že by ma to stale bavilo :/



Citace
Chain_ napsal:

Dobry kamarat , dobry grkar a sawner. Prezili sme si toho vela, ale nikdy nezabudnem na dobu v tlc :D proste top komunita ktoru si tvoril aj ty. Dufam ze ked sa mi podari dostat pub tak aspon dojdes a dame paru grka :D vela stastia v reale.


vďaka jasne ak to tam ešte bude žiť ten gang system prečo nie :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
Neophyte
Pan jak se patri, akorat by sis mel uz dodelat toho golfa at to ma šmrnc. Vizitka je hnusna, nelibi se mi.
Spamer
Pan jak se patri, akorat by sis mel uz dodelat toho golfa at to ma šmrnc. Vizitka je hnusna, nelibi se mi.


ďakujem ^^ golfa dokončim to sa neboj :D a Ďakujem za pochvalu tiež sa mi nepačiš :D
DanDy
Spamerko, a na mňa si v tvojom friend liste zabudol Sad
(inak fajná vizitka jazyk)
Spamer
Spamerko, a na mňa si v tvojom friend liste zabudol Sad
(inak fajná vizitka jazyk)


neboj, nabližľi edit ťa tam dopíšem ked na to budem mať čas a chuť to prerobiť :D a ďakujem ^^
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14