Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
[DOUBLE] [Z]acek[D]an, 5Zigen
Baseball
img.tpx.cz/uploads/nadpis-rozhovro-special.png


Baseball: Ahoj Dane a Zigene, vybral jsem vás pro první speciální rozhovor. Jaké máte pocity?

[Z]acek[D]an: Jáke mám pocity? Jsem nadšen, že si vybral přímo nás. A jsem rád, že tu můžu být Smile

5Zigen: Jsem rád, že můzu být v tomto rozhovoru a docela mně zajímají otázky, které nám hodláš klást. :D

Baseball: No tak ty se dozvíte celkem brzo, začneme jako vždy otázkama ze života. Představíte se nám?

[Z]acek[D]an: Tak jmenuji se Daniel, příjmení si každý odvodí sám :D Žiju na Jížní Moravě, ale v normálním městě jak je třeba Praha,ale menší :D

5Zigen: Já se jmenuju Matouš, příjmení vám neoznámím :D (nestojím o návštěvy) je mi 17 let, jinak bydlím v Plzni, kde rovněž studuji na střední škole obor IT.

Baseball: Jo IT, to chci také studovat. Jde ti to zigene? Případně jaký studuješ obor

5Zigen: Zatím mi to tedy jde, uvidíme co učitelé vymyslí v třeťáku :D, konkrétně jsem zaměřený na Programování, takže se učím programovací jazyky jako java, php a podobně :D

Baseball: Tak to je dobře, tak a co ty Dane co studuješ ty?

[Z]acek[D]an: No já mám hodně zajímavý a zrovna ne nejlehčí obor, elektrikář

Baseball: Týjo, je to hodně obtížné?

[Z]acek[D]an: No v praxi je to celkem fajn, zkusíš si třeba zapojit zásuku, ale jak to máš všechno zapisovat, počítat, tak je tu problém (nikdy mi nešla Matika) :D

Baseball: Tak to máš těžké, tak hoši a co holky? Máte nějakou?

[Z]acek[D]an: Tak holky :D Myslím, že je zatím čas na vztah, ale něco tam bylo. :D

5Zigen: ano, ale zatím je to krátký vztah, bude to teprve rok :D

Baseball: Tak to je dobře, jak si užíváte léto?

[Z]acek[D]an: Přes prázdniny jsem chodil do práce a ty vedra jsou nesnesitelná :D Ale jinak super, semtam akce, chill u vody atd.

5Zigen: prázdniny jsem si celkem užil, a mám radši léto než zimu, takže počasí v pohodě :D

Baseball: Byly nebo budete někde v zahraničí na pozdnější dovolené?

[Z]acek[D]an: Tento rok jsem nikde nebyl a nejspíš ani nebudu. ''HOME SWEET HOME''

5Zigen: byl jsem v Bulharsku u moře, zrovna před týdnem :D

Baseball: Jaký děláte sport?

[Z]acek[D]an: Tak momentálně gaučing, ale rád jezdím na kole a příležitostně posiluju.

5Zigen: posiluju, ale zatím to není nic světoborného, protože zatím je to jen rok práce, jinak rád běhám a taky hraju fotbal :D

Baseball: Tak to je dobře že aspoň něco, přejdeme k virtuálu. Kdy jste se poprvé dozvěděli o SuperPařbě?

[Z]acek[D]an: : No, to už bude dávno někdy v roce 2012(nejsem si jist), jsem nějak přišel na SP a od té doby na ní hraju. Nikdy jsem nehrál aktivně na jiném serveru.

5Zigen: já hraju SP v podstatě od jejích začátků, začal jsem někdy v roce 2009, ale to už je dávno a to byla ještě rze 7.9 asi.. pak se přešlo k verzi 8 a nakonec 8.1, což je úplně něco jiného oproti tamtěm verzím a určitě to chtělo hodně práce něco takového udělat, takže smekám ATomasovi.

Baseball: Byly jste již někdy ((dříve než teď) v Admin Teamu?

[Z]acek[D]an: Ne, tohle je moje poprvé :D

5Zigen: ne, a právě proto jsem to chtěl zkusit. :D

Baseball: Jaká byla tvá cesta do Týmu Dane? Asi každý ví že nemáš nikde přihlášku.

[Z]acek[D]an: Jednoho krásného dne si takhle hnojím trávu a napsal mi Brutalus či nechci dělat admina a tak jsem tady Smile

Baseball: To jsi měl štěstí, je adminování těžké ?

[Z]acek[D]an: To velké. Tak je to velká starost, plno nových věcí, ale tréning dělá mistra Smile

5Zigen: Je to těžké, obzvláště v tom, že musíte být pozorní, v podstatě nemáte ani chvilku odpočinku na serveru, obzvlášť, pokud je na serveru hodně lidí a málo adminů v jednu chvíli.

Baseball: Měly jste již za chvíli vašeho adminování už nějaký rozpor s hráči?

[Z]acek[D]an: Neměl a snad ani nebudu. ''jak ty ke mě, tak já k tobě''

5Zigen: zatím nic nepřišlo, ale co není to může být, ale já se nenechávám jednoduše vyprovokovávat, takže to snad vyřeším s chladnou hlavou.

Baseball: Tak to je dobře, co říkáte na své nové kolegy?

[Z]acek[D]an: No jsem rád, že ty kluky/holky ušatý mám u sebe :D Jsou zopovědní a už něco v hlavě maj.

5Zigen: Kolegové jsou báječní, pomůžou, když se na něco potřebuju zeptat a svou práci odvádí skvěle.

Baseball: Teď jdeme pryč od adminování, co je podle vás nejlepší práce na serveru?

[Z]acek[D]an: Tak to je pokaždé jinak. No měl jsem hodně rád Řidiče kamionu, Taxikáře, Prostitutku, Dealera, asi moje nejvíc prožité joby.

5Zigen: neberu práce podle výdělku, ale nejvíc mě baví asi Novinář, Mafie a nebo Dealer :D

Baseball: Kdyby jste na superpařbě končili jak by jste udělali rozlučku?

[Z]acek[D]an: Neplaš, tak to by se oslavovalo 9dní a 9nocí, ale tohoto se snad nikdo nikdy nedočká :D

5Zigen: požádal bych o mega rozlučku, a aby se rozdalo na akcích nějakej ten dolárek tak bych peníze vložil do rozpočtu ( není jich málo :D )

Baseball: Jaké by jste chtěli nové povolání pokud nějaké?

[Z]acek[D]an: Tak dnes jsem začal dělat Novináře a u toho zatím zůstanu.

5Zigen: nové povolání? zatím mně nic nenapadá, ale možná na to příjdu dýl.. Osobně si ale myslím, že povolání která jsou na serveru jsou postačující a zábavná.

Baseball: Takže teď skočíme na webík, líbí se vám aktuální design webu?

[Z]acek[D]an: Tak nebylo to zrovna nejlepší ta změna, ale zvykl jsem si a nemám s dnešním webem problém.

5Zigen: líbí se mi design webu, i když starý taky nebyl k zahození, každopádně obojí je dobrá práce.

Baseball: Chtěli by jste dělat moderátory na webu?

[Z]acek[D]an: Ani ne, tohle je zatím postačující Smile

5Zigen: jde především o rozhodnutí vedení, pokud to bude potřeba, tak to budu dělat ;)

Baseball: Tak jo a jdeme na rychlovky, těšíte se na ně?

[Z]acek[D]an: Super, Moc se těším a jsem zvědaví co si připravil.

5Zigen: jde o to jaký rychlovky :D

Baseball: Řízek / Palačinka
[Z]acek[D]an: Řízek
5Zigen: řízek
Baseball: Pivo / Fofola?
[Z]acek[D]an: Pivo
5Zigen: Pivo :D
Baseball: Počítač / Tablet
[Z]acek[D]an: PC
5Zigen: PC
Baseball: Motorka / Auto
[Z]acek[D]an: Auto
5Zigen: auto
Baseball: Rocket / wlcacek
[Z]acek[D]an: wlk
5Zigen: rocket
Baseball: Pixel / Kery
[Z]acek[D]an: Pixel
5Zigen: pixel
Baseball: ATomas / Fantomas
[Z]acek[D]an: ATomas
5Zigen: ATomas :D
Baseball: Ženský / Parta hochů
[Z]acek[D]an: Ženský
5Zigen: Ženský :D


Baseball: Tak vám moc děkuji za tento speciál v rozhovorech, máte vzkaz pro čtenáře?

[Z]acek[D]an: Také děkuji. Snad si čtenáři počtou a dozví se o nás něco víc. Je to jen hra nehrajte si na to co nejste. A hlavně nám adminům nepodpopávejte nohy děláme pro vás vše co můžeme, díky Smile

5Zigen: Zdravím všechny věrné čtenáře Baseballa, respekt vám co jste si to dočetli celý :D a tobě Baseballe děkuju za to, že jsem v tomhle rozhovoru mohl být.
Upravil/a Czech_ dne 11.06.2020 10:45
Franta95
Nechci rejpat, ale nic moc speciálního jsem se nedočetl :D Akorát se splácly dohromady 2 obyčejný rozhovory. Mohl si jim dát trochu víc zabrat, aby se při odpovědích zapotili :D

To je asi snad jediná výtka, jinak to je zase dobrej rozhovor, jako obvykle Smile Už bych to možná prohlásil za standard :D
Baseball
Díky, tak je to přejmenoval na DOUBLE :D
Rosta
Rozhovory byly už lepší, každopádně se divím co píšete, v AT nejste ani den a podle toho co tu zaznělo to vypadá jak kdyby ste v AT byli několik měsíců. Smilečumím
Baseball
Dik
TimG
Super rozhovor, celkom sa mi páčila táto forma rozhovoru. :D
HrBeeeC
Rosťo nerej omg. :D

No rozhovor mě moc nenadchl po pravdě. Chtělo to někam místama zabrousit :D

No hošové ať nám v AT vydržíte jo a Zigen, někdy zajdem na pivko, ty Plzeňák :D
Nosferatu
Rozhovor se dá, ale tak nějak už je to okoukané i když vím, že vymyslet něco nového už moc nejde. Jinak kluci, tak ať se vám v tom AT daří ..
A jednou budete kvalitní administrátoři na svém místě.
Baseball
Díky, právě jsem se snažil něco nového ale bohužel moc toho neni .
Sotasek
Parádní rozhovor, akorát tu nechápu jednu věc, "Motorka / Auto" udělat začátečnickou chybu a napsat auto! :D
Rozhovor se povedl, též dobré otázky, povedené odpovědi.
Dám vám pochvalu všem třem :D Mám ban
Podrazak
Normální rozhovor s normálními lidmi ... mne to docela bavilo Smile
Neznám je a rád jsem si o nich něco přečetl, ale faktem je, že by to chtělo větší odvaz ! :D
Good job ;)
Baseball
Děkuji :D
nemo
Pěkný rozhovor, nebudu Ti nic vytýkat, mně to stačilo. ;)
Alespoň pár informací o nich jsem se dozvěděl, takže jsem spokojen a přeju Vám třem, ať se daří. Smile
Teczka83
Pěkný, pěkný. Akurát mě to přijde zbytečný dát dva rozhovory dohromady. Docela se mi to míchalo při čtení. Ale jinak dobrý Smile. Hráče neznám
RuliiKkO
To pomalu ani tebe LOOL

Rozhovor dobrý, chválim ten "double" nápad.. chtěl jsi něco new a mě se to líbi takže gj. Smile
Oba new kolegové jsou v pohodě, oba znám a jsou to kvalitní hráči takže jen gl & hf v AT.
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Baseball
Díky, tečko chtěl jsem zkusit něco nového no :D
Teczka83
Citace
Baseball napsal:

Díky, tečko chtěl jsem zkusit něco nového no :D


Úplně v pohodě hele. Někomu to vyhovuje, někomu ne Smile. Moje rozhovory se taky nelíbily všem Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasů
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
13%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
20%
Ne
4 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 11