Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - FifaPK
Baseball
img.tpx.cz/uploads/ThisN_Fifa_2.png

Baseball: Ahoj Fifo, jaký jsi měl pocit když jsi se našel v nominacích?

FifaPK: Ahoj Baseballe. No, najít se je věc jedna a druhá je, že jsi mě ty kontaktoval. Samozřejmě mě to potěšilo, obzvlášť u člověka, co mě nominoval.

Baseball: Tak začneme od reálu, mohl by jsi se čtenářům představit?

FifaPK: Znovu ahoj těm, co to čtete. Jmenuju se Filip, je mi 21 let a bohužel/bohudík už pracuji u Policie ČR. Bydlím v Plzni a město bych asi jenom tak neměnil. Ve volnym čase si rád zajdu zasportovat, ať už zaběhat, zaposilovat nebo všechno zapojim do jednoho a najednou je z toho jeden můj velký koníček - parkour, který bohužel poslední dobou zanedbávam.

Baseball: Tak policajta jsem tu ještě neměl, staráš se o uprchlíky při praxích?

FifaPK: Zatim nebylo naštěstí třeba, ale pořád nás s tím straší. Já doufám, že se s nima nebudu muset jen tak setkat. Přeci jenom sem nosí různé nemoci a nestojím o to nějakou z nich vyzkoušet. Každopádně, pokud bude třeba, nic s tim neudělam a budu muset u nich stát a "hlídat" je.

Baseball: No jo no, a jak dlouh otrvá než se dostaneš na nějakou slušnou hodnost?

FifaPK: Je to individuální. Rok děláš takový veliký školení, výcvik nebo jak to nazvat, kde se učíš právo, psychologii, štřelbu, sebeobranu a další věci, který jsou pro policii důležitý. Pak po složení zkoušek jsi hotový policista a je jen na tobě, v jakém světle se ukážeš. Může se ti dařit a nemusí. Ale já doufám, že do tří let se vypracuju výš.
FifaPK: Ještě dodatek. Je to i o tom, jestli máš nějaké známé na vyšších místech a jak umíš lézt do zadku. Asi jako všude.

Baseball: U které policie budeš chtít pracovat ?

FifaPK: Těžko říci, všechno má něco do sebe. První cíl ke zdolání se bude dostat k dálniční policii, protože mě baví rychlejší auta a taky je tam o něco větší platový ohodnocení.

Baseball: Tak teď se přesuneme od práce k osobnímu životu, máš přítelkyni?

FifaPK: Přítelkyni nemám, jelikož jsem teď doma jenom na víkendy, tak to nemá moc smysl. Ale třeba zase v brzký době se nějaká najde.

Baseball: Jdeme k virtuálu, pamatuješ si jaká byla tvá první hra na počítači?

FifaPK: Název si nepamatuju, ale vim, že byla kostičkovaná a jezdilo se tam autem :D Pak si pamatuju GTA 2, který mě hodně chytlo, proto ho asi hraju do teď (teda už novější).

Baseball: Jaké díly GTA jsi hrál?

FifaPK: GTA 2, GTA 3, Vice City, San Andreas, GTA 4 a konečně teď i GTA 5.

Baseball: Když už jsi u GTA 5 co na něj říkáš?

FifaPK: Mě se líbí, grafika opravdu vydařená a rozloha mapy je neskutečná. Jsem zatím na začátku, takže zatím nemůžu moc soudit, ale čím mě zklamali je rozbití vozidel, kdy v GTA 4 to vypadalo o něco líp.

Baseball: Když jsi hrál tolik GTAček můžeš posoudit který bylo nejlepší?

FifaPK: Všechny jsou na tu dobu výborný. Ale zůstaneme u zlatýho středu a myslím si, že San Andreas. Už jenom díky multiplayeru, který toho hodně dokáže, narozdíl od mladších verzí GTAček. Možná je to taky tím, že San Andreas už hraju hodně dlouhou dobu a přirostlo mi tak nějak k srdci.

Baseball: Tak a teď už konečně jdeme k San Andreas. Víš kdy jsi ho poprvé otevřel ?

FifaPK: To přesně neívím, někdy v roce 2008-2009, protože přesně vím, že v roce 2009 jsem se připojil na Superpařbu. Ale je to taková doba, že na 100% přesně to říct to nemůžu.

Baseball: Na SuperPařbu jsi narazil náhodou nebo ti jí někdo ukázal?

FifaPK: Náhodou, nejdřív jsem hrál na konkurenčním serveru a čistě náhodou narazil na Superpařbu, kterou jsem zatím nevyměnil.

Baseball: Tak a teď už zakotvíme u pobřeží našeho portálu, kdy jsi byl přijat do adminteamu?

FifaPK: Těsně po mojich narozeninách v dubnu 2014. Takový dáreček

Baseball: Pamatoval by jsi si ještě tvůj ptvní příkaz na serveru jako admin?

FifaPK: Určitě /dotazy, protože to máš ze začátku na starosti.

Baseball: Co říkáš na aktuální složení Teamu?

FifaPK: Je tam v poslední době hodně nabraných nováčků, tak doufám, že se mezi vámi ukáží v dobrém světle. Jinak na kolegy moc výhrad nemám, najdou se tam lidi, se kterými se třeba moc nemusim nebo nesouhlasim s jejich názorama, ale nemůžeme být všichni stejní.

Baseball: A co na věkové "složení" hráčů?

FifaPK: To je věc druhá a docela mě trápí. Nemam nic proti mladším hráčům, ale nebylo by od věci se chovat a komunikovat nějak na úrovni. A už vůbec nesouhlasím s tím, že se server po každým "updatu" jim přizpůsobuje. Podle mě je na všechno kvůli nim příkaz, neumí myslet, všechno jim vadí a to je ten největší problem. Proto mam rád hraní v nočních hodinách.

Baseball: A teď jdeme ke gang systému, co si myslíš o aktuálnín přístupu ATomase na Gangy?

FifaPK: K tomu ti nic moc nepovim. Jsem ten, co byl aktivně v gangu ještě při staré verzi. Teď ta nová je dobrá, ale co jsem četl Pitrasovo návrh, řekl jsem si, že je o mnoho lepší a jenom doufám, že návrh projde, pak bych určitě zase zvážil se ke gangům vrátit.

Baseball: Tímto bych zakončil část o serveru a přešel k webu, který web design byl podle tebe nejlepší?

FifaPK: Tenhle mi vyhovuje zatím ze všeho nejvíc, i když přechod nebyl moc slavný. Přeci jenom máš naučený, kde co je a najednou ti to někdo přehodí a ty můžeš jenom hledat. Teď bych už neměnil.

Baseball: Těšíš se na Pixelovu novinky se signatury?

FifaPK: Pixel je hodně šikovný kluk a pro web dělá maximum. Další jeho novinka je super, hodně se mi líbí, ale nevím, jestli jí budu využívat.

Baseball: Uvítal by jsi ještě nějakou novinky na webu?

FifaPK: Tu, která tam neni nebo mi schází? Nevim, těžko říct, neumim si představit, co by se dál dalo přidat. I když co mi chybý je spoiler, který záhadně zmizel a v dnešní době nejde.

Baseball: Tak a teď už půjdeme na rychlovky.

Baseball: Práce / Přítelkyně?
FifaPK: Zatím práce
Baseball: Práce / Spánek
FifaPK: Spánek
Baseball: Auto / Motorka
FifaPK: Auto
Baseball: Pizza / Řízek?
FifaPK: Pizza a steak
Baseball: Česko a Slovensko / Československo?
FifaPK: Česko a Slovensko
Baseball: Islám / Komunismus?
FifaPK: Ani jedno, komunismus jsem nezažil, Islám se sem stejně pomalu dostává
Baseball: ATomas / Pixel
FifaPK: Pixel!!!!!
Baseball: Pixel / Kerry
FifaPK: Pixel!!!!!!!
Baseball: Pixel / FifaPK
FifaPK: :D Pixel s Fifou :D
Baseball: GTA 5 / GTA Vice City
FifaPK: GTA 5


Baseball: Tak ti Fifo moc děkuji za rozhovor, máš vzkaz pro čtenáře?

FifaPK: Já ti taky moc děkuju. Vzkaz? Asi jenom, aby hru brali jako hru a adminy jako hráče s více starostma. Bavte se, užívejte si možnosti serveru, nehádejte se a nepřidělávejte nám další práci, bude víc akcí, tím pádem více zábavy. A děkuju těm, co si rozhovor přečetli až SEM.
Upravil Czech_ dňa 11.06.2020 10:43
Baseball
díky, za nadpis děkuji Livikovi kterého jsem "zaměstnal" jako grafika
Rosta
Fajnej rozhovor s dobrým kolegou. Smile Nic víc nic míň.
ZaboS
Sakra, Fifa je polda :D Tak to už ho radši nebudu štvát :D
Zrušený účet
Jsem rád, že jste se dozvěděli zase něco novýho, o tom asi ty rozhovory i mají být Smile

Jinak děkuju za komenty a hlavně Tumčovi, který se tu pěkně rozepsal Dám ti pusu Jinak taky doufam, že ještě nějakou dobu vydržim, každým dnem přemýšlím a bojuju Smile
Baseball
Děkuji, dalo docela zabrat aby jsme s fifou našly dobrý termín :D Skoro déle než s Brutem LOOL
Nosferatu
Super rozhovor a super hráč. Fifo tebe znám už nějaký ten Pátek a ještě z dob kdy jsem byl v AT, patřil si vždy k těm rozumným a inteligentním hráčům na kterého je hlavně spolehnutí. Smile
Teď už nějakou dobu jako kolegové a můj názor se nezměnil a ani snad měnit nebude. Vážně skvělý hráč a pohodový člověk s kterým se dá v pohodě pokecat. Smile
Tr1xmy
Super rozhovor, dostal som sa k nemu až dnes.. prepáč Sad :D

Fifo si v pohode chalan, hráč, administrátor. Takže polícia hej ? Takže ťa oficiálne môžem nazývať kolega :D

Palec nahoru
Zrušený účet
A já zase zapomínam úplně na poděkování u komentů Na holou

Nosfe- moc ti děkuji. I já si o tobě zatím myslím jenom to dobrý a doufám, že se nezmění. Toho si važ, u mě je to zázrak, když mi někdo opravdu padne do oka :D Opravdu jsem rád, že mám po boku takového kolegu jako jsi ty, protože jich moc není, bohužel.

Trixmy- jasně, prostě jsi jenom chtěl oplatit koment :D Ne, v pohodě, já jsem upřímně ani nečekal, že mi někdo rozhovor okomentuje, takže jakýkoliv další názor je dobrý Smile Já ti už něco napsal u tvýho rozhovoru + za těch pár dnů (týdnů) v SB. Se všema z IZS se beru za kolegy, protože si navzájem pomáháme. Snad chápeš zkratku, nevim, jak je to za hranicema :D Když ne, ozvi se, nestyď se, vysvětlim v cizím jazyce, po slovensky :D

PS: Psáno z iOS Relax
Geroj
Citácia
Tumik napsal:

Fifa frajeris. Pamatuju si, když jsme spolu ještě jako hráč poprvý volali a já se Tě strašně bál a měl z Tebe respekt. :D Pak jsem poznal že jsi týpek a v současný době jsi jeden z těch, na který se dá spolehnout, kterýmu se dá věřit a jsem rád že jsem tu někoho jako jsi Ty poznal. Tak doufám že tu s tebou zákon zůstane ještě dlouho. LOOL


Twl ty tu drž hubu ty si sa bál aj Kubatka xDDD

Určite pekný rozhovor ale na nadpisoch by som celkovo viac popracoval.
PatoMRZK
No jo no Fifa je Polda to jsem jakože věděl no...:D
Rozhovor zajímavý , pěkně se čte.
Odvedli jste dobrou práci :D ;).superparba.eu/static/img/s/85.gif





[superparba.eu/static/img/s/fh.gif Kačička superparba.eu/static/img/s/fh.gif


superparba.eu/static/img/s/18.gif 800h na SP superparba.eu/static/img/s/18.gif


[img]http://jpeg.cz/images/2015/10/04/cKSCv.png[/img]


[img]http://jpeg.cz/images/2015/10/09/e83E9.jpg[/img]



[img]http://jpeg.cz/images/2015/10/02/ETJHD.jpg[/img]
Tr1xmy
Fifo, integrovaný záchranný systém ? :D aspon u nás to tak je Smile
Galleon
Dobrý hráč, ale hlavně dobrý administrátor pomůže a dělá dobré akce
stinG_
Pekný rozhovor s kvalitným hráčom Smile
Baseball
Děkuji kačere a stinGu :D
ViktoreK
Nejlepší človíček v celym admin týmku <3
V životě se neshodnem, co se uprchlické krize týče, ale jinak tě mam rád, fifánku :D

Super rozhovor Smile
MaTy
Pro mě jeden z adminů, co umí zachovat chladnou hlavu v jakékoliv situaci. Baseballko jsem ani nevěděl že tu je a fifíkem rozhovor, jelikož je to opravdu schopný administrátor a kterým se dá rozumně kecat.. Za mě palec hore při tomto rozhovoru.. Dobře se čte ;) gj bejs
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Zrušený účet
Úplně jsem na můj rozhovor zapomněl i já sám a nějak jsem nestíhal odepisovat s děkovným slovem pro všechny, co to zde komentují...

Kačere - A kdo to ještě neví? :D Jinak děkuji

Trixmy - přesně tak, máme to stejně, alespoň něco:D

Gelleone - S akcemi je to už mnohem horší, ale i tak ti děkuji

Stingu - Jsem rád, že tě tu vidím po dlouhý době Smile Tobě taky děkuji za koment a pochvalu

Viktoréééék - Jestli nejlepší, nevim, netřeba přehánět, od nejlepšího mam asi daleko ;) Jestli shodnem nebo ne, to je jedno, každý má jiný názory, každý to vidí z jiného pohledu. Ani už nevim, jaký máš na ně pomalu názor, dlouho jsem o tobě nic neslyšel/neviděl Smile

Maty - Musíš sledovat, co tu všechno je, aby jsi to věděl ne? :D Baseball dělá super rozhovory, vždy se dobře čtou. Jinak děkuji za pochvalu, vážim si toho ;)
PS: Maty co to bereš? Tu drogu chci taky :D
Baseball
Viktorku díky moc :D

Maty díky, no vše dávám do Rozcestníku :D
Sotasek
Super rozhovor s ještě lepší borcem! B)
jen tak dál. Pusinka pro tebe
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasov
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
5 Hlasov
19%
Ne
3 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18