Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - Grizzly
Baseball
img.tpx.cz/uploads/Grizzly_blue_2.png


Baseball: Čau Grizzly, jaké máš z nadcházejícího rozhovoru pocity?

Grizzly: Čus, celkem normál, už jeden rozhovor za sebou mám asi před 2 rokama a to byl i audio rozhovor, takže pohoda.. :D

Baseball: Takže už jsi takový veterán, tak by bylo dobré aby jsi se těm kteří tě neznají představil.

Grizzly: Nazdar, můj nick se na serveru zrodil o prázdninách 2012, byl jsem celkem nevýrazný, ve stejném roce jsem se ještě dostal do Admin Tamu jako dočasný administrátor díky petici od hráče CzSK, od tý doby to nějak začalo, po tom co mě z dočasnýho administrátora vyhodili (hned druhý den :D :D) jsem se tam chtěl dotat znova což se mi povedlo až v únoru (2. měsíc) 2013 a dál už asi nemusím říkat, myslím si že mě většina lidí zná.

Baseball: Většina lidí tě zná jako administrátora, avšak asi neví proč jsi opustil křesílko v teamu. Prozradíš nám to?

Grizzly: Tak poprvý (6.9.2013) to bylo kvůli tomu že už mě ta hra přestávala bavit a ještě s bývalým administrátorem a kamarádem Czipiskem jsme se už o prázdninách rozhodovali že opustíme Admin Team, tak jsme potom podali žádost o odchod. Pak jsem se tam dostal znova někdy před Vánoci 2013 a vyhodili mě 4.3. 2014 kvůli tomu, že jsem níčil mise kamioňákům, neplnil jsem svoji práci atd. atd. atd.. :D Pak jsem tam znovu dostal 9.5. 2014 a vydržel jsem tam skoro do Vánoc, potom mě vyhodili za neaktivitu a tím moje kariéra administrátora hasne.

Baseball: Teď jsem tě na serveru poslední dobou zase viděl, plánuješ jít opět do týmu?

Grizzly: Vůbec hele, chodím tam jen abych si zajezdil GRka, ale díky novýmu gang systému už ani to moc nefunguje, moc lidí se kterými jsem hrál dřív už nehraje a v Admin Teamu skoro nikoho neznám.

Baseball: Když jsi u toho gang systému, co říkáš na Pistrasův návrh?

Grizzly: Jeho návrh se mi líbí, ten systém co je teď jde úplně proti selskýmu rozumu. Takže jestli jeho návrh uspěje (asi jakože ne) tak bych byl rád.

Baseball: Psal jsem si s ATomasem a říkal že nechce odečítání RS kvůli tomu že pak je málo gangů. Jaký na to máš názor?

Grizzly: Jak jsem už zahlédl na fóru, je to o tom, že každej jen jezdí mise a ke gangům si čuchne jen kvůli levelování, lidi co v sobě měli skill už moc nehrajou, proto není tolik gangů při systému odečítání RS.

Grizzly: Jenže furt je lepší kvalita než kvantita

Baseball: Jaké povolání na serveru tě baví nejvíce?

Grizzly: Žádný, naposledy jsem nějaký povolání využíval v roce 2012, od tý doby vůbec nepracuju, jen mám automechanika abych si mohl opravit auto. :D

Baseball: Již jsi zmínil že v adminteamu nikoho neznáš, jak na tebe tedy působí?

Grizzly: Já to už ani nějak moc nevnímám, jen to je o tom, že se tam kryjí navzájem a kdo ne (čest výjimkám) tak si mezi sebou vytváří nepřátelé.

Baseball: Jak pohlíš na komunitu hráčů?

Grizzly: Strašný, skoro každej 15-, server se jim přizpůsobuje čím dál tím víc a každej si jen plní svoje mise u zaměstnání. Je to nuda. :D

Baseball: Plánuješ v dohledné době opět ukončit své působení na SuperPařbě?

Grizzly: No opět.. já to ještě nikdy neukončil, jen jsem na to neměl delší dobu chuť, takže jak se to bude vyvíjet dál zatím nevím.

Baseball: Tak teď příjdeme k reálu, studuješ ještě ?

Grizzly: Jasně, 2. ročník automechanik.

Baseball: Je to hodně náročné studium?

Grizzly: Ani ne, když máš cit k autům tak to jde samo, jen mám školu do 3 a do 4 hodin, je to akorát vyčerpávající.

Baseball: Práce maté asi dost, budeš pracovat pod nejakou větší firmou?

Grizzly: Co se najde, o tomhle budu rozhodovat až za 2 roky. :D

Baseball: Jaký máš názor na světovou politiku?

Grizzly: Studená válka, západ proti východu.

Baseball: Jaké jsi měl prázdniny? Užíval jsi si?

Grizzly: První 2 týdny normálka, furt venku, potom 2 týdny brigáda, další týden dovolená na Slovensku a pak 3 týdny zas normálka, chlastu bylo dost. :D :D

Baseball: Těšíš se na další?

Grizzly: To si piš, kdo ne..

Baseball: A co přítelkyně? Máš nějakou?

Grizzly: Nenene, ani v nějaký dohledný době nechci. :D

Baseball: Měl jsi již nějakou?

Grizzly: Jednu, dvě, ale vždycky záležitosti na krátkou dobu. :D

Baseball: Chtěl by jsi se přestěhovat pryč z evropy?

Grizzly: To ani ne hele.

Baseball: Tak a teď dáme ještě rychlovky!

Baseball: Co bylo dříve? Slepice / Vejce
Grizzly: Slepice
Baseball: Dříve bylo? Velký třesk / Světlo
Grizzly: Světlo :D
Baseball: Bůh / ATomas
Grizzly: Bůh
Baseball: ATomas / Rocket
Grizzly: RCON - někdo pochopí :D
Baseball: Pixel / Kerry
Grizzly: Pixel
Baseball: Motorka / Čtyřkolka
Grizzly: Čtyřkolka
Baseball: Lesba / Gay
Grizzly: Lesba
Baseball: Pizza / Klobása
Grizzly: Pizza
Baseball: Řízek / Pizza
Grizzly: Fíha, asi pizza
Baseball: GR / GW
Grizzly: GR
Baseball: Aure / thorous
Grizzly: A pak ses probudil – aure


Baseball: Tak ti děkuji za rozhovor, máš pro čtenáře nějaký vzkaz?

Grizzly: V pohodě, jsem rád. Pro čtenáře jen: vyližte mi ****. :D :D
Upravil/a Czech_ dne 11.06.2020 10:45
Rosta
Rozhovor celkem pěkný, dobře se četl. Smile
Baseball
Díky rostí :D
aure
ccc brum pak ses probudil pekny rozhovor di kze ste ma spominali wcs
Baseball
Gang legenda cs.

tak když má rád ty gangy tak tam patříš :D
Galleon
Dobrý rozhovor
Baseball
Díky :D
_Ego
Pako grizzly zapomněl dopsat, na sp ho teď drží jenom jedna věc: že ho tahám na gr;)
legoo
Ego je šéf,s grizzlym sú neporazitelní v GR.
Nxs
Super rozhovor, četlo se to dobře :D
i.imgur.com/WHTT459.gif
Sotasek
Pěkný rozhovor s dobrým hráčem!
Chválím Smile Palec nahoru
Baseball
Díky moc
Teczka83
Povedený. A medvěd je v pohodě. A pamatuju si právě z doby, kdy se admini nabíraly na základě Cezetovo petice. Jeden z mála, proti kterýmu jsem neprotestoval Smile
Geroj
Brúmik, jeden z top hráčov ktorého som poznal až pozdejšie po konfliktoch čo je škoda, rozhovor pekny.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
46%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
21%
Ne
4 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online