Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Fatalqo_ - ( vizitka )
xBack
Vizitka suprová. Škoda, že jsme přestali volat Smile Ikdyž tvoje chování poslední dobou pff :D jinak hodně štěstí do života Smile
Zrušený účet
Čau,
to jsem jako tak stará, že bych vám měla dělat máti, nebo co ?! Ale ne sranda, vím jak to máš na mysli. :D (no Wery by už některým pomalu mohla :D)
Jinak nevím, jestli někdy pojedu do Ho..., nemám tam co pohledávat. Není tam ani rodina a ani kamarádi, takže asi tak. :D Jednou jsem tam byla, ale to je tak 2 roky zpátky a to jsme tam byli s mamkou a jejím přítelem na sběr jahod. rofl
Fatalqo_
Díky chlapci a děvčata.
Luki jinak ten SP sraz bude uplná .. pecka :D
Szelby s tebou nemám taky problém a ani nechci protože Baník. :D uvidíme se na sp srazu.
Xbacku ( marsh ) moje chovaní je stejné jen ty to tak vidíš z jiného uhlu, ale jinak díky za pochvalu a také hodně štěstí do realku.
Kikush Nejsi na to tak stará ale pokuď už tu hrají nějaké holky tak s věkem 12let a přespí u kamaráda a jdou podvádět. :D Jinak do toho Ho... jsem si jen takhle vymyslel, nemám v plánu zajet za tetkou a tam strávit nějaký čas, sama je otravná .D Jinak díky Smile
Fatalqo_
Menší Edit.
Szelby
čau , nevím jestli jsem ti to komentoval či nikoliv tak ti tu hodím teda jeden nepodstatný komentář. :D Vizitka parádní , pohodový hráč co ví co chce a dokáže se kvůli tomu chovat normálně / pohodově takže Good job! Taky občas parťák na Csko takže tady další + :D Takže pokračuj jen tak dáááál , uží si léto víš jak. pac a pusu king Hi
Szelbovsky Cool
MaTy
Já ti to neokomentoval, rip. Nezabíjej mě pls, dám ti dragon lore Kappa.
Si super člověk, pokec je s tebou na úrovni, ne jak s některými co poznají jen slova GRRRRRRRRR a nadávky. :D Bezproblémový boyyyy, vizitku máš super, jen nevidím tu nejlepší hvězdu Pláču at se ti daří víš jak a nějak to přežiješ se sníženýma odměnama u dealera..
PS: nekupuj ty shi*y už. čau čau a užívej.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
5Zigen
Gratuluji k postu organizatora akcí :* zaslouzis si to.. Jinak pekna vizitka
Fatalqo_
Szelby : prý nepodstatný komentář.. :D
Děkuji jak mě hodnotíš podle chování a taky CS:GO :D jsem takový váš parťák malý no
užij si také léto.

Maty : Dragon lore, jasně že chci !
Děkuji že mě také hodnotíš v kladném. Děkuji za pochválení vizitky. Dealer se hodně změnil a využil jsem toho že to prodám. Jinak dole mezi topkou, bohužel no :D nechce se mi to předělávat celé. :D Možná se k tomu najde čas.

ZIDAň : Děkuji jak za vizitku tak i přání na postu Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Primer
No nazdar :D
Tak toto je jedna z najlepších vizitiek ktoré som videl.Pekne zpísaná,neni moc dlhá,pekné nadpisy...proste superPalec nahoru
Tak tu to máme konečne sme OA a ešte aj kolegovia,čo viac môžeme chcieť :D Inak ten tvoj avatarheheheee
Tak ti prajem vela štastia v reálnom aj virtuálnom živote Smile
Hi
NiKo_
Takže Fatalqo Smile
Dosť pekná vizitka Smile Ako kamarát a kolega si super a som rád že sme sa lepšie spoznali ;)
Dúfam sa ti na poste bude dariť a zažijeme spolu kopec srandy Smile
DanyaS
Fajn hráč, fajn vizitka. Tušim že kdysi jsem byl taky v tý FM ale né moc dlouho.. :D
Drž se kide :D
Fatalqo_
Citácia
[url=http://superparba.eu/forum/viewthread.php?
thread_id=70222&pid=848173#post_848173]Primer napsal:[/url]

No nazdar :D
Tak toto je jedna z najlepších vizitiek ktoré som videl.Pekne zpísaná,neni moc dlhá,pekné nadpisy...proste superPalec nahoru
Tak tu to máme konečne sme OA a ešte aj kolegovia,čo viac môžeme chcieť :D Inak ten tvoj avatarheheheee
Tak ti prajem vela štastia v reálnom aj virtuálnom živote Smile
Hi

Ahoj primere.
Děkuji že mi hodnotíš až tak tu vizitku :D myslím si že si to nezasloužím :/
Je pěkné že jsme kolegové v at ( OA )
Avatar je jen takový ´zkušební´ ale díky no
I tobě přeji hodně štěstí jak v reálném tak virtálním životě Smile
Hi

Citácia
NiKo_ napsal:

Takže Fatalqo Smile
Dosť pekná vizitka Smile Ako kamarát a kolega si super a som rád že sme sa lepšie spoznali ;)
Dúfam sa ti na poste bude dariť a zažijeme spolu kopec srandy Smile

Ahoj niko.
Děkuji že hodnotíš takhle mojí vizitku.
Taky jsem rád že jsme jako kolegové, jsi v pohodě ( zatím ! Boss ) :D
Určitě zažijeme někdy dost velkou srandu a taky se u toho zasmějeme :D
Hi

Citácia
DanyaS napsal:

Fajn hráč, fajn vizitka. Tušim že kdysi jsem byl taky v tý FM ale né moc dlouho.. :D
Drž se kide :D

Ahoj danyasi
Díky že takhle hodnotíš jak mě tak i vizitku :D
Ve FM si tě pamatuji ale byla to krátká doba.
Ty se taky drž kidíku
Hi
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Diana
Čau
Pekná vizitka skvelý hráč nech sa ti darí Smile
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Floatin
Riadny šéfko.Na ten vek sa správaš dobre a gratulujem k postu organizátor akcí.Vizitka je obsahovo dokonalá,ale nadpisy sa podla mňa nehodia k textu.
Gargy
Ahoj škoda že bydlíš tak daleko.. jsi pohodový týpek a hráč jakým se dá pokecat skoro o všem, snad se někdy sejdeme. Vizitka se dá.
nomopol
čau fatale tvoje vizitka je nejvíc topka :D pomatuju si tě z FLYING MAFIE hodně top gang :D teďkon si založit ještě k tomu klan na wotku kde je největší sranda "redy" :DDD no tak ať se ti daří jak v gta a wotku tak i v reálu.... Snad někdy dáme full O-I šarvátky a toť asi vše a ještě se skus moc netopit v té vodě(prostě dělat ponorku) :D :D ...
Fatalqo_
Citácia
Rich napsal:

Čau
Pekná vizitka skvelý hráč nech sa ti darí Smile


Děkuji ti

Citácia
Floatin napsal:

Riadny šéfko.Na ten vek sa správaš dobre a gratulujem k postu organizátor akcí.Vizitka je obsahovo dokonalá,ale nadpisy sa podla mňa nehodia k textu.


Nějak se mi tam hodí ty nadpisy, ale každý má nějakou jinou představivost Smile Díky o tom postu :D

Citácia
Gargamel napsal:

Ahoj škoda že bydlíš tak daleko.. jsi pohodový týpek a hráč jakým se dá pokecat skoro o všem, snad se někdy sejdeme. Vizitka se dá.


Daleko nedaleko, určitě se dá nějak setkat Smile Díky

Citácia
nomopol napsal:

čau fatale tvoje vizitka je nejvíc topka :D pomatuju si tě z FLYING MAFIE hodně top gang :D teďkon si založit ještě k tomu klan na wotku kde je největší sranda "redy" :DDD no tak ať se ti daří jak v gta a wotku tak i v reálu.... Snad někdy dáme full O-I šarvátky a toť asi vše a ještě se skus moc netopit v té vodě(prostě dělat ponorku) :D :D ...


Taky se tě celkem pamatuji z Flying mafie. No teď jezdíme ty klanové bitvy, celkem se ten klan vyplatil a bylo to v pohodičce :D REDY. Díky a ať se ti taky daří ( O té ponorce nebudeme hovořit)
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Lunyx666
Dobrá vizitka chill hráč / OA
Fatalqo_
Lunyxko, děkuji ti za krásný komentář.

EDIT
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Yoistik
Vizitka hezky sepsaná , hráč v pohodě . Začína mi chybět naše stará parta Sad . GL jak na SP tak v Real Life Smile .
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 13