Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Fatalqo_ - ( vizitka )
Fatalqo_
Yoistiku, Taky mi to chybí ale co už se dá dělat. Už tu moc nehrají ti daní hráči. bohužel

EDIT Vizitky Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
POZITRON
Vizitka pěkná, narozdíl ode mě hráč který se nemá potřebu hádat ale i tak se rád zapojí do chatu :D Na jednu stranu škoda že se s tebou vůbec neznám, protože jsi fajn, snad se to někdy změní :D gl in real i in vw
carbon
Vizitka pěkná stručná díky za označení tam dolee. :D Jsem moc rád, že jsem tě poznal osobně na sraze :D jseš v pohodě týpek prostě blázen :D tak snad se ještě někdy uvidíme a uděláme nějakej ten bordel :D
Maxgustin
Nazdárek Fatale :D Nějakej čas se poznáme na SP. Vždy stebou byla jen sranda Smile Škoda jen že jsi odešel z OA Smile Jinak ať se ti daří v životě i v reálu.
img.tpx.cz/uploads/maxfinm8teeamaxgustin.gif
fIoW
Vole tak jo teda, škoda toho že vypadáš jak kdyby si měl lepru no, ale tak každej je nějakej já třeba mám půl roku v kuse sračku a oteklou nohu že. Dík za označení zatím toho že jsem ti dal šanci nelituju ty misionáři, tak si to nezkaz.
img.tpx.cz/uploads/horsedickgang.png
img.tpx.cz/uploads/Discord%20Banner%20Mandy.gif
Fatalqo_
Dík za komenty smradi

Edit a taky konec aktivního hraní, dík
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Fatalqo_
Edit a zase na SP. Droga je SP
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
MaTy
Citace
Po amnestii jsem se nějak začal dosti bavit s jedním hráčem a to MaTym.

Hihi
Citace
s matym ještě budu déle spolupracovat pokuď bude chtít

Jasně že budu šéfe :D
Citace
Hi, dlouho se známe, přátele jak na FB tak snad všude :D CSko s tebou nejvíc zabité hlavně tvůj spray. :D ale nebudu kecat i o svém. Možnost být jak v Gangu tak ve firmě s tebou a vždy se dalo v pohodě s tebou kecat. Dají se s tebou řešit i problémy. Samy víme. :D Alkohol přátel náš Zle. Díky že tu jsi

Yeeeh bruh, strop konverzace :D
Citace
Konec působení v G.Systému

Tak jak pravíš, třeba se někdy vrátíme

K tobě, si super člověk, nejvíc prdel na csku a gta, jsem rád, že spolu hrajem, už aby si měl mikrák, bude větší prdel.. Pěkné nadpisy jinak, gl i nadále, hlavně s těma holkama
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Fatalqo_
Maty dík za komentář.
Slib jsem ti splnil a to pěknou vychřici na csku.
G.system asi zpět no, pár gr zajedu a na sawn zničím každého ( mám přece ab )
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
DubiikxP
čau radku, jsem rád že jsem tě mohl poznat osobně, jsi fajn chalan se kterym se dá pokecat a v určitých věcech to máš v hlavě srovnaný. Si young šéfko a zůstaň šéfem, gl s tou matikou zkurvenou a ať se ti daří. Těším se na další setkáníčko. x)
destiny-
moj milovany aimboter Smile skvely spolocnik na grka a aj len tak na pokec :D a hlavne tie tvoje tahanie na csku , to uz ja a maty pozname :D

//mobil
Fatalqo_
Ani já nevím že jste něco napsali jelikož na to moc už nekoukám a needituju.

Dubo dík, jsem young, ale zachvíli se co chvíli přijedu za tebou podívat a popít pivečko.

Destiny, ab ještě mám sorry, víš teď to ghetto začlo nějak tak já taky asi začnu :D Dík

Taky jsem editnul něco málo.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
MaTy
Čau Ráďo,

Jsi 1 z hráčů, se kterým jsem tuhle hru hrál takhle dlouho. Jsem rád, že jsem tě poznal. V kontaktu jsme, tak kdyby něco piš.
Jako jedinýmu z hráčů ti věřím na 110%. Vím, že s tebou jsem mohl počítat v každé situaci. Ať už to bylo pro nebo proti tobě, vždy jsi mě pochopil. Vždy jsi tu byl pro moje ranní kecy na TSku nebo potahání v csku.
Gang systém, oba jsme s ním skončili a stejně jsme se vrátili. Bohužel tady to bude jiné. Končím zde jen já a tobě přeju hodně štěstí, vím, jak moc chceš do AT, tak ti budu držet palce. Jsi pro mě jako herní brácha. Moc si toho vážím, co jsme spolu zažili. Ať se máš pěkně a peníze s gangem dobře slouží.

AHOJ!
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Deminger
Hoj Radku XD. Co sa tyka gangov sme si toho spolu celkom dost prezili si myslim od mojho obchadzania az po NL. K tebe si fajn clovek ktory mi viac krat pomohol za co som vdacny ;-).Nech sa ti dari v rl hadam uz sa stretneme niekedy no xd. Nezabudni //Soplak B)
Fatalqo_
Zdar borci a díky za okomentování mé vizitky, taky vás mám rád a někdy zajezdíme medvídci <3
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Fatalqo_
Díky všem se kterými sem si mohl popsat, či zavolat.

Není to úplný konec, ale jen aktivního, takže se někdy ukážu a ponadávám vám. PEACE
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Deminger
Tu už to bali snáď každý hh. Jeden z mojich najobľúbenejších hráčov. Nech sa ti dari.
Bakerko
jeden z best hracov a pohodakov. gl in real life
LuKi_
Největší šéfis na SP, mám tě rad borče. Už se fest těším na letošní srázek a na příští týden jestli výjde :D
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
Saph1R
Tak si užívej :D Celkem by mě zajímalo jak jsme se poznali to už je taky nějaká doba. Jinak rád jsem tě poznal snad se ještě někdy setkáme, škoda že jsi nedorazil, tak uvidíme. Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
8 Hlasů
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
44%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13