Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
iPhone 6 a tvrdené sklo.
Tr1xmy
Ahojte...

Otázka predovšetkým na Vás, čo majú iPhone, poprípade aj iný mobil, ak sa s týmto stretli.

Kúpil som si iPhone 6, na to kryt a tvrdené sklo. Prvé sklo mi vydržalo 1 deň.. spravila sa tam vzduchová bublina. Po reklamácií mi bola nalepená nová a všetko preblokované. No sklo mám 2 dni, zasa sa tvorí bublina na tom istom mieste + aj iné.


Skúste mi poradiť čo mám robiť.. :D a či to náhodou nerobí aj vám
Tearsko
No ja som mal nejaké neznačkové sklo z číny za 1,20 € cez ebay a vydržalo mi pol roka a potom som ho praskol. Odmastili nejakým prípravkom display pred tým než to tam lepili ? , niekedy utreť handričkou to nestačí. A po nalepení si to mal čísté a bez bublin a prachu ? Alebo nemáš na tom mieste nejakú mikropreliačeninu? Tie sklá sú citlivejšie na tieto veci ako taká obyčajná fólia.
A to si mal to sklo kde sa najprv lepí taká lepiaca vrstva cez pásky a potom na to sklo ?
Tr1xmy
Sklo bolo kupované v predajni nay elektrodom, cena 13,99€ originál pre iPhone 6 tvrdosť skla 10H. Plus som si zaplatil ešte to ich ,,odborné lepenie´´ 3,99€ Sklo je kvalitné, myslím si, že oni vedia ako to majú lepiť takže v tom chybu nevidím a prasklina ani nič podobné tam nieje, je to nový iPhone. Vydržalo mi to asi 1 deň po nalepení.. potom to je už len horšie a horšieSad

img.tpx.cz/uploads/IMG_0030sklo.JPG

// Bol som odfajčený že to je tým, že iPhone 6 má zaoblený displej, tak ako Samsung Galagy s6 edge. tak reklamácia prebehla vrátil mi peniaze... každopádne teraz neviem či tam dať iné sklo a riskovať drahší výrobok, alebo tam dám fóliu (ktorá bude robiť to isté) :/

Ale díky Smile


Lock!
Upravil Tr1xmy dňa 23.09.2015 16:02
Rosta
Okej Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
12 Hlasov
52%
Ano, ale hokej moc nesleduji
2 Hlasov
9%
Ano, těším se na gaučové trenéry
5 Hlasov
22%
Ne
3 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18