Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Salamoun - vizitka [UPDATE 20.5.2016] + Statistiky
Szelby
Ahoj , divím se že tu nemám komentář tak to nějak napravíme :D

S tebou jsem se bavil již dávno na serveru kdy jsem ještě nebyl v AT a vždy jsme si jen tak psali. Pak jsem se dostal na Helpera a tam si mi pomohl v začátkách i si mě kritizoval co jsem dělal špatně a podobně , ale vím že to bylo myšleno dobře.

v AT jsme spolu celkem vycházeli nezaznamenal jsem nějaký větší problém mezi náma dokonce si mi na helperovy postavil muj první závod který jsme stavěli dlouho do rána a ty si na TSku kašlal jak tuberák proto sem ti i vždy říkal tuberák :D

Do teď spolu vycházíme a snad to bude tak i nadále už je jen na tobě jak se necháš pak ovlivnit kecama a pomluvama od lidí.

Tímto ti i gratuluji k postup Hlavního Administrátora zasloužíš si to pro SP si vykonal hodně moc práce a doufám že to bude kalapt i na dále šefe Smile Ať se daří a pevne nervy s náma :D

*PS dovolil jsem si ti dát hvězdičku :D
Szelbovsky Cool
Salamoun
Děkuju mockrát Kurkumu za gratulaci.
A vůbec nemáš zač. Jako hráč si mě přišel inteligentní a nápomocný k hráčům, tak sem věděl, že bude dobrá volba Tě dosadit na Helpera.
Děkuji též za označení dobrého řešitele podvodů. Práce mě bavila ikdyž jsem v posledních pár měsících nebyl příliš aktivní.
Mám skvělého kolegu s kterým budu určitě dobře spolupracovat takže mohu být jenom rád v tuto chvíli za tento post. Smile
Salamoun
Szelby
Mockrát v první řadě děkuji za gratulaci a vážím si toho.
A na ten den nezapomenu. Byl jsem v tu chvíli na praxi, kde jsem byl ubytován v chatce a hulil sem tam jednu za druhou :D
A ta prdel stála za to, když jsme volali.
Každopádně nemusíš se ničeho bát. Budu nestranný jako doposud.
Na spolupráci s Tebou a Pantherem se těším a určitě bude fajnová Smile
A děkuji za hvězdičku :D
Unterro
Vizitka pěkná, gratuluji k pozici Hlavního Administrátora.
Salamoun
Citace
LewisRo napsal:

Vizitka pěkná, gratuluji k pozici Hlavního Administrátora.

Děkuji za zhodnocení a gratulaci.
Diana
Zdar,
Ja už som ti gratuloval na skype ale vizitku som ti neokomentoval *11*
Každopádne vizitka pekná,nadpisy,obsah dokonalá king
Ešte raz ti gratulujem k postu hlavného.Drž sa a vzdelávaj :D
Hi
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
As3
Zdravím Jakube,

vizitka pěkná, znám tě delší dobu, občas si spolu popíšeme.
Nikdy jsem s tebou neměl problém, kdykoliv si mi pomohl.
Jinak ti moc gratuluji k postu HL.ADMINISTRÁTORA SERVERU :D,
Snad mi nedáš pBan Smile
Přeji hodně štěstí v realném životě i na SP! Smile

Přeji pěkný zbytek dne.
NiKo_
Ahoj,
No Šalamoune, vizitka sa dá pekne čítať a dozvedel som sa aj dačo o tebe. :D

Aj keď už som ti na Skype písal ale tak aj tu ti chcem pogratulovať k postu Hlavní Administrátor. Smile Prajem ti aby sa ti darilo a posunieš SP ďalej. Hi
Warning
Presúvam
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14