Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - Ondrah98
Baseball
Na začátek bych se rád omluvil že tak dlouho nebyl rozhovor ale v nominacích nebyl nikdo koho bych tam rád dosadil. Teď přeji nerušené čtení Smile

img.tpx.cz/uploads/3ba0ff.png


Baseball: Ahoj Ondro, jsem rád že jsi byl ochoten být u rozhovoru. Jaké máš očekávání?

Ondrah98: Ahoj, no nevím jestli se tomu dá říkat očekávání, ale asi jsem připravenej na hloupý komentáře pod rozhovorem a to jenom proto, že jsem to já...

Baseball: Myslím že nemusíš, mohl by jsi se čtenářům představit?

Ondrah98: Tak mohl a asi se to i čeká... No tak každej kdo má IQ vyšší než 50 asi zjistí moje jméno, takže tady je to asi jasný. I když už se objevil i případ, kdy mi někdo psal, že mě zná a že se jmenuju Honza... Upřímně nevím jak na to přišel, ale ať si v té představě žije. Možná si to spojil s tím "H" v nicku, což je začátek příjmení a nemyslím si, že je nutné ho teď psát. Ono ho stejně část hráčů ví, stačí mi napsat na skypu a hned ho uvidí. No jinak je mi 17 let, bydlím v Brně, kde i studuju na gymnáziu už třetím rokem.

Baseball: Máš nějaké sourozence?

Ondrah98: Mám mladšího bratra, kterého můžete znát i ze SP pod nickem Vojta369, měl jsem za to, že to každý ví, ale vždycky se najde někdo, kdo se na to tváří překvapeně.

Baseball: Kam se chystáš jít z gymnázia?

Ondrah98: No tak chtěl bych na nějaký technický obor, nevím ještě přesně kam, ale směr rozhodně ano. Hlavně, aby to mělo nějaký uplatnění, protože mi nějak nedochází k čemu je třeba filozofie, když jediný uplatnění je zase učit filozofii a mluvit o totálních zbytečnostech...

Baseball: Máš stejný cíl jak já, hraješ nějaký sport?

Ondrah98: To jsem rád, že se neřadíš k té hordě lidí, co si pak budou stěžovat, ale příčina je nenapadne...
Sport závodně nedělám žádný, ale občas si rád zahraju florbal nebo badminton.

Baseball: A chtěl by jsi nějaký do budoucna hrát?

Ondrah98: Upřímně asi ani ne, přece jenom se s tím začíná na nějaké vyšší úrovni daleko dřív. I když možná to jsou výmluvy na mou lenost...

Baseball: Ldyž už máme to téma sport, sleduješ nějaký?

Ondrah98: Určitě se rád podívám na hokej ať už českou extraligu, kde fandím logicky Kometě, ale hlavně na zápasy reprezentace, už by taky mohli po delší době něco vyhrát...

Baseball: Co si myslíš o České politice?

Ondrah98: Vzledem k tomu, že je tento rozhovor na webu, tak odpovím jen: Jakýkoliv spam se netoleruje! Uživatel bude okamžitě potrestán. Stejně tak sprostá slova, takže bych nerad nějaký trest kvůli tomu, že řeknu co si myslím a upřímně na toto téma to moc slušný není...

Baseball: Tak dobře :D, jdeme k virtuálu. Kdy a jak jsi se poprvé dozvěděl o superpařbě?

Ondrah98: No bylo to někdy v květnu 2013, kdy se ke mě dostalo originální ( ! ) CD s GTA SA a po chvíli blbutí v singlu jsem hledal novou zábavu a narazil na samp a pak stačilo do googlu napsat samp server list nebo něco v tom smyslu. Jako první jsem viděl IP SP, takže jsem to zkusil a dopadlo to, jak to dopadlo...

Baseball: Hrál jsi vždy pod tímto nickem?

Ondrah98: No první připojení bylo pod nickem Ondra_h nebo tak nějak, ale tam jsem získal svou hloupostí jako téměř každý nováček hodně minut ve vězení, tak jsem si řekl, že s celým systémem vyj**u a založím si další nick - Ondrah98. Tam jsem nějak začal chápat mod a už jsem u toho nicku zůstal.

Baseball: Kdy začala tvá cesta k postu administrátora?

Ondrah98: V průběhu ledna 2014, když jsem si pročítal web a viděl novinku o náboru, tak jsem si řekl, že nemám co ztratit, tak to zkusím a uvidím... Co horšího než zamítnutí se mohlo stát? Možná přijetí... :D

Baseball: A tak tě tu máme, jaká byla tvá první "dodatečná" funkce?

Ondrah98: Byl to správce firem, kterého jsem později opustil kvůli tomu, že se Tumik stal hlavním a byl potřeba nový správce podvodů a Detroit i Tumik se shodli, že budu ten nejlepší kandidát. Jestli je to pravda musí posoudit někdo jiný...

Baseball: Teď jsi tedy správce podvodů, co říkáš na své nové kolegy?

Ondrah98: Kolegy na postu administrátorů předpokládám, protože správce podvodů jsem (zatím) sám... No každý se určitě ze začátku po přijetí snaží jak nejlíp umí, ale pravou kvalitu alespoň podle mě ukáže čas. I když už i nový kolegové mi s už něčím pomohli a doufám, že i já jsem jim něco užitečnýho poradil, takže žádné spory zatím nenastaly, což je jenom dobře, protože sporů na SP je opravdu hodně a další opravdu nepotřebuju řešit.

Baseball: Jaký máš názor na své nadřízené?

Ondrah98: Hehe dobrá otázka, snad nečekáš pomluvy a urážky... S hlavními jsem spokojený, vždy mi vyjdou vstříc pokud je cokoliv potřeba a i kdybych měl nějaký problém, tak jim ho řeknu osobně a určitě ne tady před hráči. Přece jenom toto jsou věci do kterých hráčům nic není.

Baseball: Teď změníme mírně téma, úplně k hráčům. Co si myslíš o aktuální komunitě?

Ondrah98: Stejná odpověď jako u politiky? :D Ale ne, určitě se najdou inteligentní a schopní hráči jen je třeba hledat a probrat se zástupy dětí, které se svými misemi ovládají server. Ale je fakt, že hloupost mě vždy dostane tím, že si myslím, že větší už být nemůže, ale vždy mě něco vyvede z omylu. I když daleko víc mě dostane inteligentní komentář a názor k věci, protože těch moc není.

Baseball: Tak to je fakt, myslíš že mají hráči "respekt" k administrátorů?

Ondrah98:: Haha, co je to respekt a ještě k tomu k administrátorům? Nějaký sprostý slovo? Když už se najde někdo s respektem, tak je zase zbytečně přehnaný nebo je ten hráč svým způsobem tak otravný, že je to jak kdyby se řadil k většině...

Baseball: No jo no.. Stejné jak v reálu ke všem ostatním. Přivítal by jsi nějakou novinku na serveru? Pořípadně jakou?

Ondrah98: IQ test před loginem? :D Ono novinky po zavedení na server mívají často nějaké chyby a bugy, co si budeme povídat že... Takže to přinese vždy jen starosti hlavně v dotazech. Jinak nic konkrétního nevím, protože kdyby ano, tak už je to v návrzích a snažím se o zavedení.

Baseball: Takže teď skočíme na rychlovky!

Baseball: Řízek / Párek
Ondrah98: Řízek
Baseball: Auto / Motokára?
Ondrah98: Auto (motokára je Dacia a tomu podobné značky... fuj :D)
Baseball: Rus / Američan
Ondrah98: Rus
Baseball: Putin / Hitler
Ondrah98: V jakým smyslu? Jeden horší než druhej...
Baseball: ATomas / RocketLauncherSs
Ondrah98: ATomas
Baseball: SP roku 2013 / SP roku 2015
Ondrah98: 2011


Baseball: Tak ti moc děkuji za rozhovor, měl by jsi pro hráče nějaký vzkaz?

Ondrah98: Já děkuju Tobě. Snad jenom to, aby se chovali tak, aby neskončili u mě v podpisu nebo v expertech a začali přemýšlet.
Upravil Czech_ dňa 11.06.2020 10:42
Salamoun
Ikdyž mezi hráčema moc oblíbený nejsi, tak mě osobně přijdeš v poho a snad nikdy jsme spolu neřešili nějaký spory.. Jinak rozhovor pěkný Smile
cZSpajkdR
Rozhovor je dobrý,pěkně se četl.. Nebylo tam toho ani moc,ani málo..Super Smile

Pokud přejdu k Ondrahovi,tak je to kvalítní admin,který má vlastní rozum a hlavně vlastní názory na věc,což je dobře,protože tohle dost adminů nemá.. Pokud člověk ví,jak se k němu chovat a jak s ním jednat,nebude s ním mít jediný problém,stejně tak jako já Smile Ale abych ho tady jen nechválil,občas mi přijde že si to adminování moc bere,ale to je zase jiná věc :D *Dobrá práce*
Baseball
Díky Spajku. Pořádně jsi se rozepsal :D
Ondrah98
Hm nikde žádný stupidní komentáře? Jede jede mašinka

Jinak díky za ty normální komentáře. Jinak to není o tom, jak jednat se mnou, ale jak jednat slušně.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Zrušený účet
Tak neschopný admin Kappa a dokáže udělat rozhovor ? :D
Je to zajímavé, počkej až sem příjdou hateři. Něktěré ty průpovídky co v tom rozhovoru jsou je naštvou. S tebou jako s adminem nemám problém, no mám, ale to je spíše soukromá věc... Sex ne to ne... jak se mi to sem dostalo... no prostě víš co. Nevím jak s tebou může mít někdo nějaký velký problém, když se jedná slušně, tak se všechno zvládne. Rozhovor je hezky sepsaný, to že se jmenuješ Ondřej jsem vůbec nevěděla, takže je to pro mě novinka. Kappa Napiš mi kdyžtak prosimtě do SZ, nebo na serveru, kdy jsi se narodil,. Chci vědět, jestli jsi mladší nebo ne. *MIMCO* rofl
FleX_
Hej to že je Vojta369 tvôj brat na to som som kukal minutu a prečítal si to 3x :D k rozhovoru len tolko že osobne som s tebou problem nemal a keď si začal v AT si mi prišiel pohode teraz to nejako nesledujem. Prajem vela úspechov.
Lee
Jeden z těch kvalitních adminů, občas s ním pokecám, jinak je to strašnej kid a uplně hroznej admin kterej si kompenzuje šikanu v reálu braním peněz nevinným lidem Kappa. To s tím Vojtou369 jsem si četl stejně jako Flex asi 6x :D On v Team Chatu občas psal: ONDRAH JE MUJ BRACHA, ale já mu to nevěřil, až teď.. :D No, hodně štěstí v adminování a víc pokut :D
Nosferatu
Pěkný rozhovor a hlavně zajímavý člověk do rozhovoru.
Ondro víme jak to tam na tom serveru je, ale i tak jsi super admin a názory ostatních jsou uplně vymazané a zkreslené. Smile Hodnotí člověka podle toho kolik jím dal banu a podobně. Smile
Já osobně jsem rád, že mám tu čest pracovat s tak kvalitním administrátorem a pohodovým člověkem.
Ještě jednou fajnový rozhovor. ;)
Baseball
Děkuji, gigush všechno jde když se chce :D


Tumčo & Nosfe děkuji vám rofl
PatoMRZK
Vojta369 a tvoj brat? :D:D , to jsem čuměl :D :D :D.
Jinak rozhovor taký....po Ondrahovsku.





[superparba.eu/static/img/s/fh.gif Kačička superparba.eu/static/img/s/fh.gif


superparba.eu/static/img/s/18.gif 800h na SP superparba.eu/static/img/s/18.gif


[img]http://jpeg.cz/images/2015/10/04/cKSCv.png[/img]


[img]http://jpeg.cz/images/2015/10/09/e83E9.jpg[/img]



[img]http://jpeg.cz/images/2015/10/02/ETJHD.jpg[/img]
thorous
Citácia
Ondrah98: Já děkuju Tobě. Snad jenom to, aby se chovali tak, aby neskončili u mě v podpisu nebo v expertech a začali přemýšlet.


Mně by předtím nevadilo, kdybych skončil u tebe v podpise :D pak jsem poznal tvoje kvality a od tý doby snad v klidu :D
Rozhovor povedenej, ale příjdou mi ty Ondrahovi odpovědi moc pesimistický, trochu života do toho umírání pfff

btw, celkem by mě zajímalo, jak by to dopadlo, kdyby tě kdysi Vojta stáhl na stranu gangů :D
Ondrah98
Flex, Lee: Hm a to jsem si fakt myslel, že to ví každej... :D

Tumik, Nosfe: Díky za komentáře, jsem rád, že to někdo chápe, i když podle zbytku komentářů to není tak zlý :D

Kacer:
Citácia
Jinak rozhovor taký....po Ondrahovsku.

By mě zajímalo, co to znamená :D

thorous: To bys nechtěl, tam je moc hlouposti... :D Tak zatím se nám to docela daří bez hádek, tak snad to vydrží.
bt to nechceš vědět... :D
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
hormoskunk
Na Ondrahovi se mi líbí, jak dokáže udělat s ****a ještě většího. Rád se bavím u hráčů, kteří si na něj stěžujou a pěkně je tam dissuje. :D Pochopitelně správně. Nikdy jsem s ním problém ani neměl. Dokonce se mi líbí, že máš svoje názory navzdory ostatním adminům, ale co moc na tobě nemám rád je nadřazenost na odstatníma hráčema. Ano mezi hráči jsou parchanti pod 15 let co se neumí chovat, ale jsou tu i hráči daleko víc starší než ty, kteří by si takové zacházení nezasloužili. (viz. Tvé trapné okomentování pří náborech do AT) Nevadí mi, že nesouhlasíš aby šel nějaký hráč do AT, ale ten tvůj koment často zabolí :D
andyyzz
Nejdříve jsem si myslel že Ondrah je namyšlené dítě které nepatří do AT, ale do ústavu. Později jsem si ale uvědomil, že pokud se admin snaží "být hodný" a za každou cenu oblíbený hráči, nemůže adminovat kvalitně. Tuto tlupu dětí a šílenců je potřeba držet v rukou.
Ondrahu, respekt.
Galleon
Ondrah98 je dobrý administrátor i když ho moc neznám ale parkrat jsem ho viděl na serveru
Geroj
Pekný rozhovor, od začiatku som s tebou nemal problem, potom niekto v mojej blízkosti proti tebe začal zbrojiť a inštinktívne som začal tiež, nijako extremne sa to sice neprejavovalo ale po čase som pochopil čo si zač, je dobre že je niekto taký na sp, mimochodom, vojtu poznám ***** dlho a nevedel som že je tvoj brat Tu máš
Ondrah98
hormoskunk: Když to někdo nechápe, tak se na něho musí jednoduše :D Jinak s těma vyjádřeníma nějak nevím, co myslíš... Prostě tam napíšu názor, jako na vše.

andyyzz: Nemyslím si, že je to tak respektu hodné, ale díky.

Galleon: Neznáš mě, ale jsem dobrej. Tak lepší než kdyby sis říkal, že jsem nejhorší...

ThaDonMakaveli: Vidíš, není přece jenom lepší vlastní názor než být ovce? Smile

Jinak díky za komentáře, ale pořád se tu neobjevil žádný hlupák čumím
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Baseball
Jak říkám ondro, myslím že se ani neobjeví. Musel by jsi to dát do žádostí o UB a přejmenovat na Ondrah98 :D
Geroj
Hlupák nie je tak hlúpy aby bodol to včelieho ula :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasov
46%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
21%
Ne
4 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 25