Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - Ondrah98
Baseball
Díky BíTý. Příště bude "akčňák" když chceš :D
Ondrah98
Citácia
ThaDonMakaveli napsal:

Hlupák nie je tak hlúpy aby bodol to včelieho ula :D


Myslíš? Proto, když smažu dotaz "provokace" tak se objeví během 5 vteřin další 2 provokativní... :D

BTears: Dneska jsem se dozvěděl, že mi 8x hrozil konec v AT, takže pohodička :D
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
ZaboS
Pěkný rozhovor, aspoň jsem měl zase co číst :D

Já osobně mam Ondraha rád, je s ním fajn pokec, občas se u něčeho i spolu zasmějeme a je to jeden z nejkvalitnějších adminů Smile
Baseball
To je účel, dík :D
Zrušený účet
Marně se snažím už asi 5 minut vymyslet nějaký diss, aby jsi měl radost, zatím marně Sad

Tak k věci. Ondru zatím vynecham, ten si počte dál. Rozhovor opět pěkně udělaný, jak jinak. A teď k Ondrovi. Já o něm vim své, skoro jste spolu začínali ve firmě Jail Company, kde už i tam se jevil jako vůdčí osoba, co má názory a hlavně rozum. Proto jsem byl strašně rád, když nastoupil cca 1-2 měsíce po mě do AT a mohl jsem s ním dále pokračovat. Jenom s tím náborem a vstupem do AT, nebylo to jinak? :D Ale to je jedno, prostě jsi super hráč a admin na svých místech. Jeden z mála, co svoje práce odvádí na výbornou a i přes všechny dětský řeči, urážky a další kraviny, co o něm kolují jede dál, jakoby se nic nedělo. Jen tak dál!!!

//psáno z mobilu (možné překlepy, nejsem ožralej)
Teczka83
Čitelný rozhovor. Líbí se mi,že je to psaný jako nějaký pokec třeba u piva, nebo podobně. Na dotazovaného nemám názor Smile
Baseball
Díky FIFO a Tečko, to byl cíl avšak nevždy to vyjde :D
Ondrah98
Fifo, zklamal si mě... Ne, že bych ten diss chtěl, ale přece jenom je nějaký divný, že se tu nevyjádří nikdo, kdo má nějaký problém, ale asi ho neumí pojmenovat nebo neumí napsat větu... Sad Jinak díky, vážím si toho. A ty stupidní řeči mě jen podporují v tom co dělám, takže čím víc budete někteří prudit tím spíš se vám nebude něco líbit Smile

Tečko, možná je to tak lepší :D Ale ne, slušnej a rozumnej člověk si myslím, že nemůže mít problém Smile
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Nxs
Pěkný rozhovor, Ondraha moc nikdo nemá rád, ale podle mě je to pohodový člověk a skvělý admin ;) jinak Ondro, pěkně se ti rozšiřuje tvůj podpis :D :D
i.imgur.com/WHTT459.gif
Baseball
Díky, jinak za chvíli budeme muset jezdit přes půl stránky jen přes podpis. JE škoda že je tolik "zaručených pravd" :D
Ondrah98
Hm podpis no, budu to muset nějak vymyslet, aby to nebylo na půl stránky... :D Ze zaručených pravdu se staly urážky, osočení a hloupost, protože někteří to nemuseli pochopit... :D Jinak samozřejmě díky.
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Mikull
Rozhovor jsem nečetl, pouze chci vyjádřit svůj omezený vesnický názor: UPALTE ONDRAHA!
_Ego
Sdílím názor Mikulla.
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
15%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18