Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - Tr1xmy
Baseball
img.tpx.cz/uploads/Trixmy.png


Baseball: Ahoj, jsem rád že s tebou mohu udělat rozhovor. Jaké z toho máš pocity?

Tr1xmy: Ahoj, tak keď si mi napísal, bol som milo prekvapený, že si si vybral zrovna mňa, takže som rád.

Baseball: To jsem rád, byl by jsi ochoten se čtenářům představit?

Tr1xmy: Rád, takže pre tých čo ma nepoznajú - Volám sa Lukáš, mám 17 rokov, pochádzam zo Slovenska, konkrétne na západe, v meste Malacky. Chodím na strednú odbornú školu gastronómie a hotelových služieb. Táto škola ma zatial baví, uvidíme čo z toho bude ďalej. Vo volnom čase sa venujem dobrovolnému hasičskému zboru v našom meste, kde od 1.1.2016 dostávam novú funkciu Smile

Baseball: Jakou funkci dostaneš?

Tr1xmy: Preventivár mesta Malacky, bude to dosť náročné, hlavne po administračnej stránke, takže moc sa na to neteším, ale budem sa snažiť dať do toho maximum :D

Baseball: Měli jste v létě hodně výjezdů? Co já vím u nás na chatě každou noc svolávali

Tr1xmy: Výjazdy boli, hlavne keď bolo tak teplo. Neskôr sa nám podarilo pokaziť naše auto, takže sme momentálne výjazdu neschopní Sad :D , u nás v meste je nevýhoda, že máme okresné riaditelstvo HaZZ, takže väčšinou sa volá tam a zásahy robia oni. ( plus pre nás :D ), ale má to aj vela nevýhod.

Baseball: Máš již přítelkyni?

Tr1xmy: Nie, nemám. Veď uznaj, kto by mňa chcel. :D .. Niečo sa po dlhej dobe rysuje, ale je dosť skoro o tom hovoriť, uvidím, čo z toho bude.

Baseball: Tak třeba se poštěstí, uvažoval jsi že by jsi byl někdy profesionální hasič?

Tr1xmy: Uvidíme Smile Ak aj nie, času je ešte dosť.
Uvažoval. V budúcom roku sa chystám na vela školení, ktoré mi v mojej profesii pomôžu, zvýšia aj moje šance sa tam dostať. Ak sa to ale nepodarí, tak mám v pláne po skončení strednej školy ísť na Akadémiu policajného zboru do Bratislavy, tak by som išiel k polícii. nakoniec to aj tak máme v rodine Smile

Baseball: Hraješ nějaký sport?

Tr1xmy: Vieš čo, hrával som roky aktívne futbal, aj za naše mesto.. ale po čase ma to omrzelo a momentálne sa aktívne nevenujem žiadnemu športu. My ako hasiči máme takú vec, že hasičský šport - máme aj súťaže, kde sa zúčastňujeme ako zbor - ide tam hlavne o požiarny útok - striekanie na terč, je to na čas... V tomto sa mi dosť darí, ale ako hovorím iné športy nie.

Baseball: Tak to by bylo ze života vše, a jak jsi se dostal ke GTA?

Tr1xmy: GTA ma bavilo od malička, na SP ma v roku 2012 priviedol hráč SKNxRaptoRx (mimochodom môj sused :D) .. začali sme aktívne hrať ,ja som sa po čase dostal do AdminTeamu a on medzičasom prestal chodiť na SP

Baseball: Když jsi to začal, kdy začala tvá cesta do administračního týmu superpařby?

Tr1xmy: No bolo to také nezvyčajné. Vtedy bol hlavný administrátor Kapo a Geroid. hráč CzSK začal písať petíciu proti správaniu vtedajších administrátorov. Spýtal sa aj mňa, či chcem zareagovať, chvílu som uvažoval, či nie áno alebo nie, nakoniec som si povedal, že prečo nie.. Neskôr z toho vznikla dosť zaujímavá diskusia, Kapo s Geroidom založili funkciu ,,dočasný administrátor´´ - tam si mali hráči vyskúšať, aká bola práca administrátora, keďže sa na nich nadávalo, že nič nerobia. Toto bolo na týždeň, kde som bol zaradený aj ja. Najlepších z nás si nechali aj po skončení tejto skúšky.

Baseball: Jak dlouho jsi tam byl a na jaké posty jsi se dostal?

Tr1xmy: v AT som bol 2012-2015. Vystriedal som funkcie správca gang systému, správca podvodov, správca strát, moderátor fóra, triedič odpadu. Moje pôsobenie v administrátorskom teame niekolko krát prerušilo moje zdravie, takže som musel buď odísť pre neaktivitu, alebo ma vyhodili :D.. našťastie moje problémy už prešli a rád by som sa tam znova vrátil.

Baseball: Jaký je tvůj názor na aktuální sestavu týmu?

Tr1xmy: Ja ani neviem, vela z nich nepoznám, ale osobný problém som nemal s nikým. Niekto mi na tú pozíciu nepasuje vôbec, ale to je vec názoru. Každopádne každému držím palce a hlavne aby sa pracovalo na kvalite a nie kvantite v štatistikách.

Baseball: Do jakého roku by jsi nejraději vrátil superpařbu?

Tr1xmy: No.. hráči v porovnaní s rokom 2012/2014 a teraz.. Nedá sa to proste porovnať. Demencia bola aj vtedy, ale vtedy boli hráči aspoň normální, dalo sa s nimi komunikovať. Dnešné deti stále otravujú, nevedia čo so sebou robiť, správajú sa ako mafiáni za počítačom, ale v reále by Ťa obišiel na 10km vzdialenosť. Najviac mi vadí tá komunikácia hráč-administrátor, stačí si pozrieť Ondrahov podpis.

Tr1xmy: Asi 2012-2013.

Baseball: Hraješ i za gangy?

Tr1xmy: Jednoznačne nie. Gangy nikdy nebol môj koníček na SP.

Baseball: Jaké je tvé oblíbené povolání?

Tr1xmy: V rokoch 2013/2014 to bol terorista, momentálne to je právnik, poprípade kamionista, ale zostaňme pri tom právnikovi :D

Baseball: Jakou novinku by jsi na serveru přivítal?

Tr1xmy: Myslím, že nič nie je potreba.

Baseball: Takže by jsi to nechal takto, to je dobře! Chtěl by jsi na reformu ?

Tr1xmy: Rozhodne áno, peňazí v obehu je strašne vela, už je bežné, že hráč má 1miliardu...Takže reformu určite áno!

Baseball: Ty pamatuješ hodně webů superpařby, který byl podle tebe nejlepší?

Tr1xmy: Ten predposledný asi (taký ten zelený :D :D)

Baseball: Tak a jdeme na rychlovky!

Baseball: Den / Noc
Tr1xmy: Deň
Baseball: Párek / Řízek
Tr1xmy: Rezeň
Baseball: Halušky / Řízek
Tr1xmy: Samozrejme halušky :D
Baseball: Pixel / Kapo
Tr1xmy: Pixel
Baseball: Pixel / Geroj
Tr1xmy: Pixel
Baseball: Pixel / ATomas
Tr1xmy: Hmmm :D Pixel :D
Baseball: Rocket / Tumik
Tr1xmy: Rocketa si pamätám len trocha, takže Tumik
Baseball: Párty / Spánek
Tr1xmy: Párty
Baseball: Počítač / Hašení
Tr1xmy: Hasenie
Baseball: Požárník / Policista
Tr1xmy: Tu oboje :D


Baseball: Díky za tento rozhovor. Máš vzkaz pro čtenáře? Smile

Tr1xmy: Ja ďakujem Tebe, že si sa mi ozval. Smile Snáď len to, aby si niektorí vstúpili do svedomia a začali sa chovať ako ludia - hneď nám bude na serveri všetkým lepšie Smile
Upravil Czech_ dňa 11.06.2020 10:44
Geroj
Pekný rozhovor, možno to niekto nevie ale môj prvý ban som dostal tu od pána Tri1xmyho :D
Ondrah98
Citácia
Najviac mi vadí tá komunikácia hráč-administrátor, stačí si pozrieť Ondrahov podpis.


*11* Jsem slavnej... :D

Rozhovor je v pohodě, akorát mi někdy přijde zbytečný utnutí jednotlivých témat, kdy by se třeba hodila ještě jedna otázka a ne hned přeskočit úplně jinam, případně to trochu navázat na sebe. Chápu, že to máš asi připravený dopředu, ale možná by to chtělo trošku improvizace (?), ale jinak fajn.

Nepotrpím si na nějaký kecy o tom, jak je někdo strašně super člověk a jak na něho do konce života nezapomenu a kdesi cosi, ale Trixmy na mě působí poslední dobou v pohodě, tak doufám, že to tak je a není to ním, že je to to nejlepší mezi nejhorším :D No každopádně si to u mě nepodělej a věř mi, že to není tak těžký :D

A samozřejmě již zmíněnej podpis:
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Baseball
Právě ze nemám dopředu připravené :D

Díky

// android zařízení omlouvam se za možné chyby
Zrušený účet
Citácia
Baseball: Požárník / Policista
Tr1xmy: Tu oboje :D

Správná odpověd´!!!! :D

I když o tobě vím a hráli jsme spolu, až poslední dobou se o tobě dozvídám nové věci a občas spolu prohodíme pár slov. Nemám s tebou problem, jeden z mála, co patří mezi rozumově vyspělý hráče se smyslem pro humor. Snad ti vyjde tvoje žádost do AT, držim palce Smile

//opět psáno z mobilu (možné překlepy)
Teczka83
Super čtení. A Tr3ksmi je jeden z těch normálních na serveru. Dá se s nim i pokecat a zaplať pán bůh, že ho AT nezměnil Smile
Baseball
Děkuji vám Smile
Yamatino108
Tr1xmy je fajn hráč síce sme sa v poslednej dobe trochu nepohodli,ale to je vedlajšie.Snád sa sem k nám do AT dostaneš Smile.Inak čo sa týka rozhovoru,tak ten sa mne páči.;)
Tr1xmy
ďakujem Vám všetkým Smile

Inak Yama, neviem co sa s Tebou stalo, velmi ma to mrzelo ale tak vysvetlil si mi to a som rad. Hlavne, ze je všetko už Ok.

(Písané z iOS)
Upravil Tr1xmy dňa 19.10.2015 17:52
Zrušený účet
Trixmy, nemachruj tu s iOS :D Taky ho mam a nevytahuju se :D
Tr1xmy
Nešlo o to išlo o automaticky opravovaný text takze pripadne chyby :D ... No ale ja mám iný, taký nemá nikto Nemůžu
Upravil Tr1xmy dňa 19.10.2015 17:44
Galleon
Dobrý administrátor ale i hráč, aspoň jsem se dozvěděl něco nového
Baseball
Díky Yamo :D
nemo
Určitě moc zajímavý hráč a hlavně člověk. Je s tebou sranda, takovej pohodovej typ. Řekl bych, že věci bereš svědomitě, a tak to má být. Doufám, že se dostaneš do AT, přeju Ti to. YES
Baseballe, pěkný rozhovor, dobré otázky. ;)
Baseball
Díky nemo, Trixmy se mi hezky rozpovidal tak jsem by rád ;)
Tr1xmy
ďakujem Vám. Smile
Nosferatu
Pěkný rozhovor a hlavně, konečně další hasič na sp Smile
To jsem rád, že tu nejsem sám a nejsem jediný co tady pomalu zná slovo ''Hasičský sport''. :D :D
No velmi mile si mě překvapil. :D
+ dodatek, jestli jezdíte na soutěže, jaký post děláš ? :D :D
Tr1xmy
Citácia
Nosferatu napsal:

Pěkný rozhovor a hlavně, konečně další hasič na sp Smile
To jsem rád, že tu nejsem sám a nejsem jediný co tady pomalu zná slovo ''Hasičský sport''. :D :D
No velmi mile si mě překvapil. :D
+ dodatek, jestli jezdíte na soutěže, jaký post děláš ? :D :D


Keď som mal tie zdravotné problémy tak som bol iba na rozdelovači, teraz to neriešim, ale asi pôjdem na B. Smile
Primer
Celkom pekný rozhovor,hlavne sa mi lúbi ten nadpis.Palec nahoru
Nosferatu
Citácia
Keď som mal tie zdravotné problémy tak som bol iba na rozdelovači, teraz to neriešim, ale asi pôjdem na B. Smile

Děláš přesně to co já jen naopak. Já začínal na Bčku a pak přešel na rozdělovač no a chvilku i koš. :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
15 Hlasov
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
13%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
20%
Ne
4 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 16