Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - Ruda Král
Baseball
img.tpx.cz/uploads/RudaKral.png


Baseball:Ahoj Rudo, jsem rád že tě tu mám. Jaké z toho máš pocity?

Ruda Král: Ahoj baseballe(doufám že ti nekazím nick), děkuji za přivítání. Pocity jsou víceméně pozitivní, nominace mě potěšili a na rozhovor jsem se celkem těšil.

Baseball:To je dobře, začneme ze života. Kolik ti je a odkud pocházíš?

Ruda Král: Tak na většinu těhlech otázek už nejspíše většina čtenářů zná odpovědi, ale tak tedy ještě jednou. Je mi 19 let a pocházím z Varnsdorfu, což je město na severu Čech. Momentálně ale už žiji jinde.

Baseball:Nejspíše ještě studuješ, ale co?

Ruda Král: Ano, ještě studuji. Tenhle rok jsem nastoupil na Vysokou školu ekonomickou, konkrétně na obor Management.

Baseball:Máš nějakou vysněnou firmu pro kterou by jsi chtěl pracovat?

Ruda Král: Tak to určitě ještě nemám. :-D Nerad si tyhle věci plánuji až moc dopředu. Bude mi stačit když to bude firma ve které budu spokojený.

Baseball:To je dobře, máš přítelkyni?

Ruda Král: Momentálně ne, před měsícem jsem se stěhoval, takže se spíš zatím rozkoukávám a jsem rád že zvládám školu, práci a dalši věci na kterých teď pracuju.

Baseball:Děláš rovnou v oboru nebo jen nějaká brigáda?

Ruda Král: Vůbec ne v oboru. Dělám odborné překlady z/do angličtiny pro různé firmy, většinou z domova.

Baseball:Tak to máš ještě na pohodu, máš nějaký názor na aktuální politiku?

Ruda Král: Pokud myslíš domácí tak tam se to začíná pomalu ubírat lepším směrem, sice je to podle mě pořád žumpa, ale alespoň už stát trošku získává ekonomickou sílu. O mezinárodní(hlavně té evropské) se tu radši nechci bavit, protože to je hovadina nejvyššího stupně.

Baseball:Tím myslíš problém s migranty? Jaké řešení by jsi navrhoval?

Ruda Král: Imigranti mi nevadí, pokud to jsou skutečně rodiny, které utíkají před válkou, ale nevidím důvod proč by se měli přijímat uprchlíci z oblastí, kde se ani neválčí a ještě k tomu 95% uprchlíku jsou chlapi. Taky nesouhlasím s tím aby nám EU diktovala jestli máme přijímat a kolik. Podle mě by to mělo být na občanech státu.

Baseball:Plně s tebou souhlasím, jak by jsi se zachoval ty kdyby tu byla také válka?

Ruda Král: Pokud by to byla válka, která by ohrožovala ČR a náš národ a zároveň by to nebyla "válka o ropu", tak bych se zachoval asi tak jak by měl každý vlastenec = šel bojovat za svojí zem. V tomhle mám docela jasno a beru to jako svoji povinnost.

Baseball:Tímto bych zakončil část o reálu a šel na Superpařbu, kdy jsi se o ní dozvěděl?

Ruda Král: Tak teď musím trošku zalovit v paměti. :D Myslím si že to bylo někdy v listopadu tak 3-4 roky dozadu? Nechci tu kecat, ale je to už fakt nějaký pátek tak si to moc dobře nepamatuju.

Baseball:Na SuperPařbu jsi přišel sám nebo tě na ní někdo přivedl?

Ruda Král: Přivedl mě k ní kámoš z reálu. Hrál sem tenkrát LoLko myslím a když sem byl u něj tak jsem na to koukal a smál se mu, jak může hrát takovou hru. Pak jednou nešlo LoLko, tak jsem to zkusil a docela mě to chytlo.

Baseball:Můžeš čtenářům prozradit jeho nick pokud si ho pamatuješ?

Ruda Král: On měl právě spoustu nicků ve všech možných hrách, takže si to tak úplně nepamatuju. Pardon. :D

Baseball:Jaká byla tvá cesta do Administračního týmu?

Ruda Král: Tak to je celkem nudná story. Chtěl jsem do AT, navrhl mě CZSK, bylo to zamítnuto z důvodu že si mám počkat na nábor, byl nábor, podal jsem si přihlášku, všichni souhlasili, byl jsem v AT. Ve zkratce. :D

Baseball:Jak dlouh jsi tam pobyl?

Ruda Král: Byl jsem tam dvakrát, nejprve cca rok, potom jsem měl pauzu zhruba dva měsíce a pak jsem tam vydržel odhadem tak 2 a půl měsíce.

Baseball:Dostal jsi se na nějakou pozici větší než administrátor?

Ruda Král: Zhruba poslední půl rok jsem měl ještě správce firem, chtěl jsem správce gangů, ale nikdy jsem ho nedostal.

Baseball:Jaký máš názor na aktuální admintým?

Ruda Král: Čekal jsem kdy to přijde. :D Hele možná to bude znít jako názor co říká většina lidí, když odejdou z AT, ale je to bída. Neříkám samozřejmě že celé AT je špatné, jsou tam pořád lidi co tu práci dokáži dělat zodpovědně a mají tam svoje zasloužené místo, bohužel z mého pohledu je to menšina, většina lidí mi přijde hodně pod úrovní toho co by se dalo nazvat jako kvalitní administrátor. S časama kdy jsem v AT byl já se to vůbec nedá srovnávat. Každopádně je to pouze můj názor a nechtěl bych se nikoho dotknout.

Baseball:Co si myslíš o komunitě superpařby, tedy pokud se to ještě dá nazvat komunita.

Ruda Král: Právě to je ten problém, už mi to ani nepřijde jako komunita. Tohle je ale z velké části chyba ATomase, který server doslova dělá pro děti, což je celkem logické. Každopádně hraje zase víc lidí než za mejch časů, takže mi přijde že si každej jede spíš sám na sebe a tak nějak to celkově upadá. Všichni řeší herní penízky nebo další čísílka a zapomínají o čem jsou hry a celkově zapomínají že sou i jiné hodnoty. Jsem rád že sem začal hrát v dobách kdy to bylo ještě fajn.

Baseball:I já, na jaký rok by jsi chtěl vrátit server?

Ruda Král: Hele těžko říct, jelikož můžu soudit jen ze svých zkušeností a starší hráči by chtěli asi něco jiného, každopádně já osobně bych si vybral rok 2013, víceméně z osobních důvodů.

Baseball:Co děláš když příjdeš na server?

Ruda Král: Momentálně už nic produktivního. Právě si užívám zbytky té komunity na kterou si ještě pamatuju a která si pamatuje mě. Prostě přijdu na server, sednu do auta a jen tak si jezdím po mapě a kecám se starýma kámošema nebo s lidma normálně na chatu.

Baseball:Hrál jsi někdy za gangy?

Ruda Král: Samozřejmě, to byla věc co mě udržela na tom serveru asi nejdýl. Každopádně jsem působil jen u jednoho gangu a to byl Inglourious Basterds, který nikdy nic nepřekonalo a nikdy nepřekoná. Alespoň pro mě tedy.

Baseball:Zkoušel jsi i teď ten nový systém?

Ruda Král: Nene, gangy už jsou pro mě uzavřená kapitola. Vždycky jsem říkal že jestli někdy skončí IBčko tak už do jiného gangu nechci. Každopádně vím tak +- jak ten systém funguje, ale nějak mě ani neláká si to vyzkoušet.

Baseball:Tak tímto uzavřeme normální rozhovor a jdeme do speciálu! Rychlovky!

Ruda Král: Fajn, tak pojď do mě. :D

Baseball:Řízek / Buřt
Ruda Král: Řízek
Baseball:Auto / Motorka
Ruda Král: Auto
Baseball:Uprchlík / Zeman
Ruda Král: Zeman
Baseball:Koho by jsi měl rači za vůdce Putina / Hittlera
Ruda Král: Putina
Baseball:Víno / Pivo
Ruda Král: Pivo!
Baseball:Tmavé / Světlé (to pivo)
Ruda Král: Spíš světlé.
Baseball:ATomas / Rocket
Ruda Král: Rocket
Baseball:Rocket / Pixel
Ruda Král: Pixel
Baseball:Pixel / Kery
Ruda Král: Pixel
Baseball:Pixel / Ruda
Ruda Král: Ruda!

[url=https://superparba.eu/profile.php?lookup=17247]
Baseball:
[/url]Moc ti děkuji za tento rozhovor, doufám že se čtenáři dozvědí něco nového. Máš pro ně nějaký vzkaz?

Ruda Král: Také děkuji za rozhovor, byla to sranda. Vzkaz pro hráče je jednoduchý: Vždycky si jděte za svým cílem, nesnažte se hledat zvýhodnění a vždycky si stůjte za svým názorem a za tím co považujete za spravedlivé i kdyby proti vám bylo celé ATčko s Carterem v čele. :D
Upravil/a Czech_ dne 11.06.2020 10:26
FleX_
Fajn som rád že si spravil rozhovor s niekym kto ešte hral v roku 2013 lebo podla mňa to tam vtedy bolo najlepšie ale každý môže povedať inak.
Baseball
Díky Flexi, ale poděkuj především hráčům kteří dali nominaci Smile
Geroj
Podarený rozhovor, som rád že si začal robiť rozhovory viac s hráčmi čo sa dlhodobo venujú gangsystému.
Galleon
Rudu jsem viděl jen na pár videii ale pro mně to byl dobrý administrátor jednou jsem ho viděl i na serveru jak jsem ještě hral aktivně na starým účtu
stinG_
Ruda je proste kapacita
Saph1R
Konečně rozhovor, který se dá číst, gj.
Mimochodem
Citace
Ruda Král: On měl právě spoustu nicků ve všech možných hrách, takže si to tak úplně nepamatuju. Pardon. :D

Nebyl to Goldys? :D
hormoskunk
Sem rád, že si neodmítl rozhovor, když jsem tě navrhl :D Na serveru si tě pamatuju hodně dlouho, tak vím jaký jsi. Souhlasím se vším co píšeš o nýnější komunitě, akorát bych vrátil rok 2012 jako nejlepší rok na SP :D Správně
Ruda
Citace
Saph1R napsal:

Konečně rozhovor, který se dá číst, gj.
Mimochodem
Citace
Ruda Král: On měl právě spoustu nicků ve všech možných hrách, takže si to tak úplně nepamatuju. Pardon. :D

Nebyl to Goldys? :D


Jo, máš pravdu. :D On měl fakt těch nicků tolik že se v tom nevyznám, ani nevím že sem ti to někdy říkal.

Každopádně díky všem za přečtení, komentáře, taky za nominace a baseballovi že si mě přidal.(Ještě jednou)
ZaboS
Citace
Vždycky si jděte za svým cílem, nesnažte se hledat zvýhodnění a vždycky si stůjte za svým názorem a za tím co považujete za spravedlivé i kdyby proti vám bylo celé ATčko s Carterem v čele. :D


Tak to mě dostalo :D

Jinak pěkný rozhovor, aspon jsem měl zase co číst :D
Baseball
Geroj, Saph1R děkuji

hormo od toho to tam je :D
Upravil/a Baseball dne 25.10.2015 14:11
MaTy
Další z Vanďáku.. Jsem ani nevěděl rudo :D :D rozhovor se ti povedl bejsi. Dal se rozumně číst takže za mě palec hoore Smile
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Baseball
Děkuji moc MaTy Smile
Ameli1
Ruda věčný hater :D. Nekritizuj mi grafiku a budem kamarádi :D. Jinak si myslím, že jsme spolu v pohodě, škoda, že si nechtěl jít do Plzně na školu :D
Pěkný rozhovor.
Xkol
Citace
stinG_ napsal:

Ruda je proste kapacita



Vieme svoje. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

img.tpx.cz/uploads/gta_sa%202013-12-27%2001-01-01-50.png

Ale nie, frajer, pohoďák a super ex-kolega, po dlhšom čase(pol roka) som zapol starý ntb a našiel všelijaké staré screeny. Kauza predkožka a rôzne pokeci z tejto doby, škoda že sa to nedá vrátiť
Ruda
Jojo Xkol vidím to stejně, super herní časy, kdy mě to fakt bavilo hrát. Smile Ale jak píšeš vrátit se to nedá, takže maximálně zatlačit slzičku. :D Jinak bylo by super kdybys ty screeny hodil někam na uloz.to(s heslem) a poslal mi link, ocenil bych to stejně jako Pixelovo album. D
Kurokuma
Ty ještě chodíš na server? :O Super rozhovor, někdy přijedu na to pivko :D
Ruda
Ne na server už chodím tak jednou za měsíc aby mi nepropadl účet. :-D
Xkol
Citace
Ruda napsal:

Jojo Xkol vidím to stejně, super herní časy, kdy mě to fakt bavilo hrát. Smile Ale jak píšeš vrátit se to nedá, takže maximálně zatlačit slzičku. :D Jinak bylo by super kdybys ty screeny hodil někam na uloz.to(s heslem) a poslal mi link, ocenil bych to stejně jako Pixelovo album. D


Keď si najdem čas, tak ti to pošlem :D
GPH_thc
IB byl pozůstatek ACAB! to nikdo nepřekonáá
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
14 Hlasů
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
21%
Ne
4 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19