Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - Rosta
Baseball
img.tpx.cz/uploads/Rostaaaaaaaaaa.png


Baseball: Ahoj Rosto, jaký máš pocit z tvé nominace na rozhovor?

Rosta: Ahoj Baseballe, pocity jsou dobré a snad správně naladěné :D Musím přiznat, že jsem byl mile překvapený :)

Baseball: To je správně, mohl by jsi se čtenářům představit?

Rosta: Jasně, jmenuji se Rostislav, žiju kousek od Havlíčkova Brodu, přes týden jsem v Jihlavě na intru kde studuji technickou školu obor mechanik elektrotechnik.

Rosta: Kdo neví brzo mi bude 18 let :D

Baseball: Kde v daném oboru se chceš živit?

Rosta: Buď v nějaké větší firmě jako je BOSCH, něco jako technik, nebo úplně mimo obor například jako Policista :D Uvidím po maturitě jak to půjde dál.

Baseball: Jaké jsou tvoje koníčky?

Rosta: Mezi mé koníčky patří hlavně zimní sport snowboarding a přes rok když je pěkně tak určitě jízda na motorce :3 :D

Baseball: Hraješ, nebo jsi hrál, nějaký sport?

Rosta: Dříve jsem dělal řecko římský zápas, ale to už je poměrně dávno, momentálně žádný sport nedělám. Snad jenom profesionální gaučink :D

Baseball: To je asi nejlepší sport, a přítelkyni máš?

Rosta: Jo to je, ale je to dřina a vyžaduje to pevnou vůli :D Hele přítelkyni nemám o něco jsem se snažil, ale asi z toho nic nebude, každopádně čas ještě ukáže :D

Baseball: Co si myslíš o imigrantech?

Rosta: Toto je poměrně dost ožehavé téma poslední dobou, no hele řeknu to takhle máme jediné štěstí, že se jim v ČR nelíbí a chtěj třeba do Německa, já nemám nic proti slušným lidem, ale co jsem viděl co zůstává po nich za bordel, tak budu rád když jich tu bude co nejméně.

Baseball: Myslíš že média některé informace překrucují?

Rosta: Tak to je samozřejmost, jde jim o sledovanost. Totéž platí i u toho bordelu co jsem psal, je jasné že to není úplně tak jak řeknou v televizi, nebo napíšou na internetu. Ale na všem bývá trocha pravdy.

Baseball: Jaké opatření by jsi navrhl aby se jejich počet do nebo v Evropě změnšil?

Rosta: Opatření tak to nevím hele, to nechám na těch "vzdělaných hlavičkách" tam nahoře, kteří to ale neřeší. Ale třeba si to časem uvědomí koho jsem pouštějí a začne se s tím něco dělat.

Baseball: Tak tímto zakončím část o reálu, jak jsi se dostal ke hře GTA San Andreas?

Rosta: GTáčko jsem hrával už dlouho, jako malé štěně nejdřív u kámoše a potom co se mi ho povedlo taky nainstalovat tak sem hrál dlouho i doma, ale single tě omrzí potom co dokončíš mise.

Baseball: Kdy jsi se dozvěděl o SuperPařbě?

Rosta: O SP jsem se dozvěděl v roce 2013 kdy to začal hrát bratr s jeho spolužákem. Co jsem to sledoval tak mi to přišlo super a dostal jsem se na server taky. Po chvíli mě to ale omrzelo a odsuzoval jsem SAMP celkově, zanedlouho jsem se tam zase podíval a chytlo mě to nějak a už nepustilo :D

Baseball: Kdy začala tvá cesta do administračního tým ?

Rosta: Má cesta do AT začla v roce 2014, tuším začátkem roku, podal jsem si žádost, ale kvůli slabé aktivitě byla zamítnuta. Při dalším náboru jsem na tom byl s aktivitou mnohem lépe a zkusil jsem štěstí znovu. A co se stalo ? Vyšlo to :D Dostal jsem souhlasy a Domino později zareagoval na přihlášku a už to bylo. Konkrétně jsem se tam dostal tuším 9.9.2014

Baseball: Jaké "hodnosti" jsi v AT dostal?

Rosta: Moje první "hodnost" byla správce gangů, která mě poměrně bavila, společně se SG jsem dostal i moderátora fora na webu. Později Tumik hledal někoho na post SP,SZ,SF nabídnul jsem se mu na správce podvodů, ale nakonec SP nebyl vybrán z dostačující aktivity Ondraha. Tumik mi nabídnul post SZ, na který jsem další den kývnul.

Baseball: Jaké " hodnosti " momentálně máš?

Rosta: Momentálně zastávám funkci moderátora fora na webu a na serveru jsem jako správce ztrát a záložní správce gangů.

Baseball: Máš nějakou vysněnou pozici v AT?

Rosta: No jak jsem psal chtěl jsem se dostat na funkci správce podvodů. Ale jelikož teď zastávám 2 jiné funkce tak to nějak neřeším tak třeba někdy v budoucnu. Jinak jsem zatím spokojený tak jak to je :)

Baseball: Chtěl by jsi nějakou celkou novinku na serveru, popřípadě jakou?

Rosta: No myslím si, že je na tom server dobře, ale nebylo by na škodu přidat nějaké nové zaměstnání + ještě doladit pořádně gangy a bude to super. :)

Baseball: Chtěl by jsi reformu?

Rosta: Je pravdou, že je v oběhu strašně moc peněz, ale zase když si to vemeš tak se i mnohem více vydělává, dřív si nedostával ani poloviční odměny co máš teď tak vše bylo levnější a každý měl těch dolárku méně. Takže názor na reformu je mi plně jedno jestli bude nebo ne. Když bude tak bych ale určitě snížil ty odměny, protože jinak by to tu bylo za chvíli zase.

Baseball: Jaké je tvé nejoblíbenější povolání?

Rosta: Momentálně je to terorista, vlastním i teráckou firmu a toto povolání mě dost baví. Jinak další super povolání je řidič kamionu , novinář i polda :D Povolání co mě ale naopak nikdy nechytlo je dealer, lékař a hasič, dle mého hrozně nudná zaměstnání.

Baseball: Jak vypadá tvůj " den " na serveru?

Rosta: No když už se na server dostanu přes ty tickety na supportu, tak se starám o firmu, zabíjím poldy a vojáky. Pokecám s lidičkama co mám rád a samozřejmě povinnosti administrátora, takže neustále sledování chatu, odpovědi na dotazy, vracení ztrát a kontrola gangu. A občas když se přemůžu nahodím nějakou akci :D

Baseball: Jak se ti líbí web SuperPařby?

Rosta: Jo tenhle web se mi líbí takovej moderní :D Ale připomíná mi nějaké stránky, ale to je jedno :D :D Každopádně mě mrzelo, když se nahradil takový ten zelený web ten byl dle mého TOP :)

Baseball: Dáme rychlovky!
Rosta: Jasně jen do mě :D
Baseball: Gangy / Firmy
Rosta: firmy
Baseball: Den / Noc
Rosta: den
Baseball: Párty / Spánek
Rosta: páááárty
Baseball: Řízek / Buřt
Rosta: Řízek
Baseball: Bramborová kaše / Bramborový salát? :D
Rosta: Salát :3 :D
Baseball: Motorka / Motokára
Rosta: Motorka
Baseball: Fotbal / Gaučing
Rosta: Gaučing :D


Baseball: Díky rosto za rozhovor, máš nějaký vzkaz pro čtenáře?

Rosta: Taky děkuju, mám pro ně snad jen to aby hru nebrali tak vážně a bavili se :))
Upravil Czech_ dňa 11.06.2020 10:44
Fatalqo_
Pěkný rozhovor jako ty všechny !
Dobrá práce
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Ameli1
TL;DR :D
Někdy si to dočtu, ale jsem nějak otrávenej a musim si psát výpisky :D
Baseball
Fatale dík,

Ameli Nemůžu
Ameli1
Citácia
Rosta: další super povolání je polda :D

Baseball: Jak vypadá tvůj " den " na serveru?

Rosta: No když už se na server dostanu tak zabíjím poldy a vojáky.


Přešel si na stranu dobra, jen tak dále :D

Pěkný rozhovor soudruzi.

Baseballe začni to pro líný parchanty jako jsem já nahrávat ve zvukové podobě pls pls :D
Rosta
Poldu jsem dělal před terákem :D Takže sem takovej zkorumpovanej polda :D

Jinak díky :D
HanyS
pěkné počteníčko Smile ale to už o Rostíkovi vše dávno vím ://
Feston
Super rozhovor, len moj nazor je ze si mohol dat inu otazku o reale a nie imigrantov a ako by to vyriesil :D to mna osobne nezaujima ale jnak super *gp*
Baseball
Citácia
Ameli1 napsal:

Citácia
Rosta: další super povolání je polda :D

Baseball: Jak vypadá tvůj " den " na serveru?

Rosta: No když už se na server dostanu tak zabíjím poldy a vojáky.


Přešel si na stranu dobra, jen tak dále :D

Pěkný rozhovor soudruzi.

Baseballe začni to pro líný parchanty jako jsem já nahrávat ve zvukové podobě pls pls :D


Hele, možná po vánocích nebo až budu mít lepší teda spíš funkční mikrák :D Nemůžu

Jinak dík, Festone je to aktuální téma tak možná někoho to zajímá, dík za názor Smile
Sotasek
Opět parádní rozhovor, se super hráčem + adminem!
Jinak u Rosti v rychlovkách jsem si byl více než jistý jeho odpovědí, ale Rosťo nejvíce mě překvapilo, že máš radši motorku než motokáru. Nemůžu Jooo

Povedené, jen tak dál. Palec nahoru
Teczka83
Rozhovor v pohodě Smile. Hráče neznám. Spíš kvůli tomu že tam tak často už nechodím Smile
Baseball
Díky sotasi,
Tecko no jo no někdy by jsi tam mel skočit kolem osumnácté hodiny :D
Baseball
Spíš je těžké něco po tom roce vymyslet. Často se koukado tech starých rozhovoru od Krisse Teczky a dalších. Hold musím něco vymyslet :D kdyby tě / vás něco napadlo piste SZ / Skype :D jinak žádná šablona neexistuje snažím se to navatovat takže to vymejslim za pochodu :D
Teczka83
Citácia
Baseball napsal:

Díky sotasi,
Tecko no jo no někdy by jsi tam mel skočit kolem osumnácté hodiny :D


WTF "osumnácté"????!!!! :D:D:D:D:D. Jinak pravda je, že se ty rozhovory od tebe začínají podobat Smile. Zkus změnu Smile
cZSpajkdR
Ahoj,rozhovor se mi líbí.. Ale jak už tady pár lidí napsalo,jsou zde pořád ty samé otázky dokola,je sice fakt,že každý člověk má na určitě věci jiný názor a s každým rozhovorem se logicky mění i nick,takže se dozvíme něco jiného,ale vážně mi to připadá,jako "šablona",podle které se řídíš..Já z vlastní zkušenosti vím,jak je obtížné dělat ty rozhovory,protože jsem je dělal. Sice né rok,ale i tak celkem dlouho dobu..Tvoje rozhovory nejsou špatné a vždy se dozvím něco nového,ale zkus chvíli rozhovory nevydávat a zkus vymýšlet i nové,zajímavější otázky. Pokud ti mohu poradit,tak se blíží čas Vánoc a těhle věcí,takže by určitě nebylo na škodu tam něco takového zařadit Smile Měj se hezky,Spajk.
Teczka83
Zkus ten rozhovor udělat tak, jako kdybys s dotyčným seděl někde třeba u piva a rozebíraly by jste život Smile
Geroj
Velmi pekný rozhovor, je divne že mne táto stránka nepripomína žiadni inú, asi chodíme každý na inú heheheee
Rosta
Sote to víš životní rozhodnutí :D Geroj asi,ale klidně ti poradím kam :Dheheheee
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasov
46%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
21%
Ne
4 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 12