Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Vizitka -> Simona
PatoMRZK
Simonka :3 <3 , Vizitka podle tebe.. :D , nadpisy : Boží ! , barvičky . Mega Boží , Screeny : Mega Hustě Boží :D :D :D. Skvělá hráčka , dá se s tebou v pohodě pokecat. Ať se daří ;)
Upravil/a PatoMRZK dne 11.12.2015 15:52
MaTy
Simonka :D :D vizitku jsem si musel přečíst od shora dolů, opravdu skvělá hráčka a skvělá vizitka. Na 13let jedna z mála rozumných. Smile díky za to že jsem tě mohl poznat. Medici nam vydrží simča :D nedáme! Smile. Tvoje obchodování bylo vždy fajn.. Auto za 573mg, grotti za 1$.. Jsi bohatááááá!!! :o :D. Top hrácka opravdu. Btw pěkný příběh ze začátku ;) přečteno celé a doufám že u SP nějakou tu dobu ještě zůstaneš. Hodně štěstí simonka! Smile
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Simona
Kacer - Ty si tiež "Boží" :D :D ďakujem ;)
MaTy - Tak na SP musím zostať, kým máme firmu :D Len tak ju predať nemôžeme. A ďakujem. Smile
Upravil/a Simona dne 11.11.2015 19:54
Yamatino108
V pohode hráčka,ktorá je starý 50ročný pedáčik,ktorý znásilňuje malé detičky Smile))))))))))))) :D.Aj ked ju nezdravím na čas,tak mi to odpúšťa stále.:D Nech sa ti na SP daríííííí :DSmile.
Simona
Yamatino - No tak to, že mi neodzdravíš na čas ma až tak netrápi.. Ale či ti odpustím to, že si mi nedal HP na akcii? :D Keby si mi ho dal, tak by sa mi podarilo možno aj doisť akciu.. Bez tvojej pomoci sa mi asi dariť nebude.. Sad
Ale niee... ďakujem Smile :D
Upravil/a Simona dne 11.11.2015 19:54
Pandy
Citace
SimonKKKKa Kytka pro tebe


Moje láska, která už mě vyměnila Pláču
Jinak fajná slečna, která na svůj věk má tolik rozumu, že by jí ho mohl závidět kdejaký dospělý. Ikdyž nemůžeš soudit ve hře, to je jasný, tady je to hlavně o tom, hrát a dělat ze sebe i blázna :D
Poznaly jsme se tenkrat na warpu , jezdila jsem v autě, ani nevím proč, nějak jsem měla "provokační" náladu. Nějak jsme se daly do řeči, a pak jsem tě pozvala do firmy, kde jsi byla celkem dlouho, a vždycky jsi mě pobavila tím, jak jsem pro tebe musela jezdit na pole, nebo jsi si musela volat taxi, protože jsi věčně nedojela. Já vždycky : "twl kde jsi, však jsi měla misi jen 5min" a ty "já čakám na taxi, zase som sa rozje*ala o stlp" :D a když už jsem se pro tebe vypravila, tak už ti jel Taxi. Masakr, na tohle si vždycky vzpomenu, a musím se smát. Byla jsi fajn a doufám, že se ještě potkáme, teda kromě SP. myslím jinde..jen mě mrzí , že jsem ti slíbila ten text na auto na památku a tak rychle jsem to ukončila. Obcházet jsem nemohl, páč mě to nepustilo FU
Podívám se na ten screen co jsem tenrát fotila u tvýho domu v PC a Turismíček...snad ho mám ..papa puso a moc to s těma chlapama nepřeháněj :D

Upravil/a Pandy dne 11.11.2015 18:49
Gargy
Zase skvělá vizitka a hračka co víc dodat
Simona
WerymeX - ďakujem ... Tie moje misie u dealera boli fakt peckové :D Nikdy nezabudnem na to bláznenie pri tebe vo firme.. :D Ten text na to turismo mi nevadí... Veď som ho nevidela odvtedy čo je na SP Upgrade Garáž..
A s akými chlapmi? Veď ich tam nie je ani 5 :D
Ten screen keď nájdeš, tak písni na skype ;) Vopred ďakujem, že sa na to pozrieš. Smile
Gargamel - ďakujem. Smile
Pandy
Citace
Simona napsal:

A s akými chlapmi? Veď ich tam nie je ani 5 :D


Protože těch 5 už máš ty :D Je mi to jasný :D
SweetBoy
Skvelá hráčka. Vela srandy Smile
JohnyStar
Ahoj simčo, Jako hráčku tě znám jen od vidění ale nikdy jsme spolu nic nepodnikly.. to určitě musíme napravit! :D,Líbi se mi jak ses vypořádala s editem vizitky.. moc pěkna! Smile
Simona
Werymex - Nie, ja si to nemôžem dovoliť. :D
SweetBoy - ďakujem. Smile
JohnyStar - Tak niekedy musíme no. :D ďakujem. Smile
Primer
Velmi pekná vizitka a dobrá slušná hráčka na môj vkus je to moc farebné.
Dúfam že tu dlho vydržíš.
Prajem ti vela štastia v živote aj na servery.
Simona
Prdon - ďakujem. Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
20 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
11 Hlasů
21%
Ano, těším se na gaučové trenéry
8 Hlasů
15%
Ne
7 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
6 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17