Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - Geroj
Baseball
img.tpx.cz/uploads/gerozhovor.png


Baseball: Ahoj Geroji, jsem rád že t tu mám. Co by jsi nám řekl o reálu?

Geroj: Zdravím, moje meno je Martin, pochádzam zo stredného slovenska, mám 17 rokov a 15.5.1998 oslavujem narodeniny takže očakávam darčeky.

Baseball: Který dárek by ti asi udělal největší radost?

Geroj: Ťažká otázka, ale odpoveď je jednoduchá, mňa poteší každý darček, teda darovanému koňovi na zuby nepozerám.

Baseball: Plánuješ si hned dělat řidický průkaz?

Geroj: Ono tú možnosť mam už aj teraz, ale plánujem to niekedy po novom roku, ale ešte niesom 100% rozhodnutý.

Geroj: Niesom jeden z tých čo je ako mokrá 13 z toho že má vodičský preukaz a lieta na škodovke po meste s hudbou na plné..

Baseball: To je dobře, by ti dlouho nevydržel, kde budeš chtít pracovat?

Geroj: práci som velmi neuvažoval, ale vyzerá to na zahraničie a možno skúsim štátne zložky.

Baseball: Sleduješ kauzu okolo pádu Ruského letadla, jaký na to máš názor?

Geroj: Nie, tieto veci ma nezaujímajú pokial sa ma to nebude týkať nejako bližšie, väčšina tých vecí su len frašky.

Baseball: Tak to by bylo z reálu vše, teď přejdeme k serveru. Pod jakým nickem jsi začínal a jaký byla tvoje "cesta" k superpařbě?

Geroj: Noo málokto vie že som začínal už v roku 2010 keď som sledoval ako brat hráva všeliake hry a tak.. on vela volával s kamarátom a vtedy si zapli SAMP, a ja som sledoval čo robia.. hneď ma to fascinovalo, zhodou náhod sa pripojili na SP, na druhý deň som si založil účet aj ja a hral som na SP pod nickom "stihac"

Baseball: Ty jsi prostřídal mnoho nicků, mohl by jsi nějaké vyjmenovat? POpřípadě proč jsi si je měnil?

Geroj: Nickov som mal vela to je pravda, teda prvý bol ten stihac - masterrko - Geroj - Houdini - El_Gato_Con_Lavadora - ThaDonMakaveli - a skončil som zase pri "Geroj."Menil som ich pretože sa mi páčili reakcie hráčov čo nevedeli kto som, a nasledne reakcie keď zistili kto som :D

Baseball: Ty se hodně věnuješ gang systému, který byl podle tebe nejlepší a proč?

Geroj: Gang systému sa venujem niečo cez 2 roky, celý čas som bol v jednom gangu a tým je práve Outlaws Deckers, samozrejme za tie 2 roky som bol aj v iných gangoch, ale nevydržalo mi to dlho.. za mňa bol teda najlepší gang systém ten ktorý bol 2 roky dozadu.

Geroj: Teda, prehrane GR bralo RS, uzemia brali RS, dodávky mali lepší systém a tak to malo aj ostať kedže nikto nenavrhol nič lepšie.

Baseball: Co by jsi chtěl udělat za gang systém teď?

Geroj: Keby je toto rozhodnutie na mne tak určite vrátim gang system z roku 2012-2013, alebo aspoň zoberiem od každeho bývaleho systemu to najlepšie a poskladám to do jedneho dokonalého.

Baseball: Za tu dobu co tu hraješ si pamatuješ spoustu hráčů, jaký je tvůj názor na aktuální složení hráčů na serveru?

Geroj: Totálne na p***, hráči čo by mali byť v banliste tam teraz robia bordel, a hráči ktorí pre sp niečo urobili sú buď v banliste alebo prestali hrať pretože to nemalo zmysel.. ja osobne to dávam za vinu hlavne Admin Teamu, je dokázane že hráč ktorý obchádza a robí bordel dostane "milosť" a aj tak je do týždňa z5 v banliste, takto to ide dookola.. ale hráč ktorý si pekne požiada o unban ho nedostane.. pretože prečo dávať unban niekomu kto nepredstavuje hrozbu? logika SP.

Baseball: Chtěl jsi někdy do Admin Teamu?

Geroj: Ano chcel, mal som do AT aj žiadosť ale nevyšla mi kvoli vlastnej blbosti, nutkanie mám samozrejme furt, ale už to nie je to čo to bývalo.

Baseball: Jakou novinku by jsi na superpařbě přivítal?

Geroj: Test inteligencie pri prihláseni na SP, nasledne vybanoval všetky IP adresy ktoré sú v známych obchádzačskych programoch a hlavne sprísnenie harmonogramu.

Baseball: Jaký je tvůj názor na aktuální admin tým?

Geroj: Mám z neho zmiešané pocity, minimalne 6-7 adminov by letelo keby je to na mne, dalej musím narážať na to že hráči nemaju pred AT žiadny rešpekt a sú tkzv. "šašovia serveru.." tak to vidím ja, a za túto skutočnosť si môžu zase len priatelia z AT (:

Geroj: A aby nebol celý rozhovor len o tom ako je AT na **** tak musím podotknúť že tam je pár rozumných administrátorov, medzi nich by som určite radil Ondraha, Nosferata, Ameliho a Tumika, samozrejme je ich viac ale nechcem to rozpisovať.

Baseball: Co by jsi uvítal nového v celém sampu?

Geroj: Od tvorcov SAMPu už nič svetoborného nečakám, teda asi nič.

Baseball: Tak dáme rychlovky!

Baseball: Superpařba / MTA
Geroj: MTA
Baseball: Léto / Zima
Geroj: Zima
Baseball: Rocket / wlcacek
Geroj: Rocket
Baseball: Tumik / Brutalus
Geroj: Tumik
Baseball: ATomas / Pixel
Geroj: Pixel
Baseball: Pixel / Kerry
Geroj: Pixel
Baseball: Kočka / Pes
Geroj: Kočka
Baseball: Růže / Tulipán
Geroj: Ruža
Baseball: Auto / Motorka / Čtyřkolka
Geroj: Auto
Baseball: Párty / Posilování
Geroj: Posilovanie
Baseball: Ženský / Spánek (co rači)
Geroj: Spánok :D


Baseball: Chlape, ty nemáš rád řenský, díky za rozhovor. Jaký máš vzkaz pro čtenáře?

Geroj: Mám mám, ale na to sa treba poriadne vyspať! :D
Správajte sa normalne a nerobte zo seba zbytočne to čo nieste.

(nadpis by Geroj LOOL)
Upravil Czech_ dňa 11.06.2020 10:30
Ondrah98
Citácia
je pár rozumných administrátorov, medzi nich by som určite radil Ondraha, Nosferata, Ameliho a Tumika, samozrejme je ich viac ale nechcem to rozpisovať.


Hm... čumím Já jsem přece nejhorší! :D :D Ale díky, potěší to. Každopádně zase na druhou stranu si já zase nemyslím zrovna dobré věci o většině "gangsterů", ale pár lidí mi názor vylepšuje a osobně tam pro mě patříš, tak si toho važ, protože tohle není jen tak... LOOL

Blbosti stylu "pěkný rozhovor, ať se ti daří, atp." si domysli sám. Přijde mi divný tu pořád něco takovýho psát... Kamarádi
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Teczka83
Rozhovor v pohodě Smile. Ač tu hraju taky od 2010, tak nick mi nic neříká, ani jeden z nich. Ale názory má dobré Smile
Jiry
Až na to, že v OD jsem byl před 2 lety já a neviděl jsem tě tam a šel si tam někdy na jaře minulého roku tak OK, potom že máš rád radši spánek než ženský tak to už není ok, wcs
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
Zrušený účet
stihac :D :D :D Kid nick :D :D :D

Dost smajlíků!!!! Rozhovor opět na úrovni se super hráčem, kterýho mam strašně rád. Nadpis the best, jak jinak. A dost chvály, tohle stačí, takže na příští rozhovor se těšim, čauky

OD 4ever!!!
Yamatino108
Rozhovor sa mi páči čo sa týka teba Geroj,tak si v pohode týpek a nikdy som s tebou nemal žiadny problém teda aspoň z môjho pohladu.Si pamätám jak sme sa spoznali.:D Si vtedy s Amelim odťahoval ten bager na benzínku.:D
Každopádne k tomuto sa vyjadriť musím:
Citácia
.. ja osobne to dávam za vinu hlavne Admin Teamu, je dokázane že hráč ktorý obchádza a robí bordel dostane "milosť" a aj tak je do týždňa z5 v banliste, takto to ide dookola.. ale hráč ktorý si pekne požiada o unban ho nedostane.. pretože prečo dávať unban niekomu kto nepredstavuje hrozbu? logika SP.
Toto naozaj není pravda.Možno to na teba tak na SP pôsobí,ale toto sa deje jedine ked je amnestia.:D Inak tie najväčšie špiny hnijú a budú hniť v banliste.Ved si spomeň aké individuá sú v banliste.Smile Každopádne tvoj názor a ja ti ho neberiem.
Ameli1
Pěkný rozhovor, ať se daří :D Nemůžu

No co dodat ke gerojovi, vlastně vše bylo shrunto v tom rozhovoru.
Takže si to zrekapitulujeme:
Geroj neumí formulovat věty
Citácia
a 15.5.1998 oslavujem narodeniny takže očakávam darčeky

Až postavím stroj času, tak ti ty dárky do toho roku 1998 pošlu :D

Geroj neumí jezdit :D
Citácia
Geroj: Ono tú možnosť mam už aj teraz, ale plánujem to niekedy po novom roku, ale ešte niesom 100% rozhodnutý.

Geroj: Niesom jeden z tých čo je ako mokrá 13 z toho že má vodičský preukaz a lieta na škodovke po meste s hudbou na plné..


Geroj je gay, ale to není žádná novinka :*
Citácia
Baseball: Ženský / Spánek (co rači)
Geroj: Spánok :D


Abych si tu akorát nedělal z geroje srandu, tak mu gratuluju, k rozhovoru a snad mu to AT někdy vyjde.
V pohodě chlapec, máme spolu dobrý vztah heheheee
Upravil Ameli1 dňa 08.11.2015 22:04
Geroj
AHA, tak toto som si všimol až teraz xDDD, dobre máte ma, som gay, neviem písať, diky za komenty.
Move
Velmi pěkný rozhovor. Geroje jsem poznal v gangu. V té době byl lama, ale postupem času jsem mu naučil nějaký skill. Jeden z nejschopnějších hráču, který si nebojí říct svůj názor.


Citácia
Geroj: Totálne na p***, hráči čo by mali byť v banliste tam teraz robia bordel, a hráči ktorí pre sp niečo urobili sú buď v banliste alebo prestali hrať pretože to nemalo zmysel.. ja osobne to dávam za vinu hlavne Admin Teamu, je dokázane že hráč ktorý obchádza a robí bordel dostane "milosť" a aj tak je do týždňa z5 v banliste, takto to ide dookola.. ale hráč ktorý si pekne požiada o unban ho nedostane.. pretože prečo dávať unban niekomu kto nepredstavuje hrozbu? logika SP.


*Tu sem*
Nosferatu
Super hráč a skvělý rozhovor. Smile
Takový ten můj oblíbenej gangsterko mezi tím zbytkem panáčku.:D
Jojo
Citácia
stihac :D :D :D Kid nick :D :D :D

To rozbilo i mě :D :D Stihači :D :D
Tak hoší hlavně ať se Vám daří a vydržíte u toho co děláte ještě nějakej ten pátek. Smile
Citácia
. ja osobne to dávam za vinu hlavne Admin Teamu,

Je to tvůj názor, ale poměrně zkreslený. Smile) :D :D
To jen takový dodatek. :D Jinak máš s části pravdu. :D
MaTy
Na tento rozhovor jsem se neskutečně těšil, jen jsem čekal víc hejtů :D. Rozhovor se mi líbí moc, jelikož jsem ho sám nominoval :D Pusa bejsi rozhovor cute a k tobě ty stíhači.. :D :D :D :D hodně štěstí. Btw pravdu máš s těma hráčema.. Dobří nehrajou nebo trčí v ban listě, ale i tak tam jsou někteří v poho. Gl geroj. Gj baseball.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Geroj
To že to dávam za vinu AT je pravda, ale neplatí to pre všetkých adminov, takže si to teraz neberte za vinu každý jeden, ja viem presne ktorý to sú, ale to je škoda rozvádzať, thx za kladne komenty.
RuliiKkO
Starej dobrej Geroj, slušný rozhovor jak se od tebe dalo čekat, 2pac nights se jen tak nezapomenou. Peace Relax

Pálko, další skvělá práce.. od tebe se dá čekat jen úspěch, jen tak dál. Kráva
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Baseball
Díky všem, Geroj ze začátku rozhovoru působil rozespaly :D
Rosta
Rozhovor povedený, dobrý nadpis Good job! Hráč taky v pohodě, nic k tomu nemám.
Primer
Velmi pekný rozhovor hlavne ten nadpis Smile
V pohode týpek,neproblémový a to sa mi páči.
Nič viac.
Xkol
Hh, študent moj, nezabúdaj kto ti dal šancu, aj keď bola polka vtedajšieho odčka proti tvojmu prijatiu. :D Pohode chalan, aj keď už nehrávam ale s tebou som si vždy rozumel drž sa ****ička moja.
Baseball
Děkuji vám Smile
Octavia
Geroj se nám tu svěřil, good rozhovor. *Dobrá práce*

Citácia
Baseball: Ženský / Spánek (co rači)
Geroj: Spánok :D

Tady někdo rád spí :D
img.tpx.cz/uploads/octavkapodpismik.gif
mitask0
Do pohody rozhovor, hráč velký labužník.
Pravdepodobne si ma nepamätáš ale tak okolo roku 2012/2013 sme spolu naháňali najlepšie ku*vy na SP po parkoviskách.
Nikdy nezabudnem na tvoj nežný hlas.
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasov
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
22%
Ne
3 Hlasov
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 23