Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor - ZwerymeX
MaTy
img.tpx.cz/uploads/cooltext147393283753550.png


MaTy: Ahoj ZwerymeX, vybral jsem si tě pro můj první rozhovor. Jaké z toho máš pocity?

ZwerymeX: Ahoj Maty, óóó jaká čest , že zrovná já mám tu příležitost být tvou první obětí :D Tak pocity...určitě je to pro mě pocta, že se mnou má někdo zájem udělat rozhovor. Když jsem začínala hrát, a četla ty rozhovory zde, netoužila jsem po ničem jiném :D Né sranda samozřejmě, tak pokud sis mě vybral určitě to má nějaký hlubší význam, proč zrovná já..

MaTy: Význam se dozvíš v průběhu rozhovoru Smile. Mohla by jsi se nejdříve představit čtenářům?

ZwerymeX: No problemo ... Jmenuji se Věra, vážně chceš věk? Dobrá je mi 26 let (jo jasně že ve svým věku musím hrát hry , hejty sem :D ) Pracuji jako vedoucí v jednom skladovo/obchodním řetězci + školím zaměstnance na VZV po téměř celé ČR. Jelikož mám ve svém osobním volnu dost času, sem tam si zahraju nějakou hru. A vůbec si nepřipadám blbě. Ono flákat se po hospodách, už mám tak nějak za sebou, tak proč si něco nezahrát že? Pocházím z okresu Příbram, ale bydlela jsem také v okr. Hodonín, Jihlavě, okr.Benešov a teď již po 4té v Praze, ale stěhuji se zase zpět do okr. Příbram, takže takový koloběh...ale možná ještě bych chtěla zkusit třeba Zlín, tam se mi moc líbilo, ale to až třeba časem..

MaTy: Gratuluji vedoucí. Bylo těžké se k tomuto místu dostat?

ZwerymeX: Ani ne, jako každý nějak začínáme. Jsem vyučená jako kuchař-číšník, což se mi ani z 1/10 nelíbilo. Od mala nebo respektive od věku, kdy člověk začíná chápat, jsem se chtěla dostat mezi policii. Ale né obyčejnou, ale kriminální. Doteď mě zajímají všechna témata co se týkají vražd, zlodějin atd..Také jsem chtěla dělat automechaničku, ale jelikož bych prý byla jediná holka v ročníku, nevzali mě, tak jsem utřela a šla na toho kuchaře. No sem tam nějaké zaměstnaní se vystřídalo, ale vedoucí jsem se stala až v jedné firmě, kde se vyrábely plastové díly do aut. Nejprve u lisu jako operátorka , ale jelikož jsem měla technicky přehled o všech poloautomatech (strojích na výrobu plat.dílů) tak mě mistr jednoho dne povýšil na manipulanta směny. Poté jsem tuto funkci dělala 3 roky. No a tak nějak v těchto funkcích jsem doteď.. Smile a baví mě to, jen je to strašná zodpovědnost..

MaTy: Věřím, že holka jako ty to zvládne bez problémů. Plánuješ založit rodinu, nebo už máš?

ZwerymeX: Ehm. Jak se říká nikdy neříkej nikdy, ale to v mém případě asi spíše nehrozí. Miluju svou svobodu nade vše, neříkám, že žádný vztah nebyl, to byl, ale to tu nechci rozebirat. Prostě a jednoduše (kdybych měla děti a byly po mě, asi bych to nerozdýchala) :D Tot vše :D

MaTy: Chápu tvé soukromí. Jaké jsou tvé koníčky krom počítače?

ZwerymeX: Nadevše miluji cestování. Poznávat krásy nejen naší republiky, ale i zahraničí. Sice jsem nejdál byla jen ve Skotsku, ale kdybych uměla více angličtinu(než jen tu počítačovou) zůstala bych tam. Jinak hrozně miluju kočky, teď mám sice jen jednu, protože majitelka bytu s tím moc nesouhlasila, ale kdybych měla svůj dům, pořídila bych si jich aspoň 10.. Další koníčky? No teď jsem se celkem naučila pracovat s weby , takže můj aktuální koníček je určitě toto Smile

MaTy: Psala jsi někde, že jsi byla venku s Kikush a Chicago_Girl. Praskneš nám na ně něco? Chovají se normálně jako na SP nebo se přetvařují.

ZwerymeX: Nikdo se nechová v reálu stejně tak jako ve hře. Naopak, jsem ráda že jsem je mohla poznat osobně, podle mě jsou to v pohodě holky, který neskazí žádnou srandu, a kdybych měla říct , jestli je mám raději ve hře či reálu? Tak raději v reálu, neskutečná sranda, ostuda, a tak to má být. Jsem rebel a bála jsem se aby se nějak nepolekali, ale naopak , ještě mě podpořily. Většina lidí si hrají za PC na hrdiny ,ale v reálu by tě ani nepozdravili. Což u holek fakt říct nemůžu :D

MaTy: Dobrá. Jaký máš názor na igimigranty v ČR?

ZwerymeX: Chceš to napsat sprostě nebo vůbec? Dobrá tak k tomuto tématu řeknu asi jediné a to , že náš stát nemá peníze pro naše děti nebo zvířata, na všechno musíme sbírat plastová víčka od pet lahví, abychom zachránili život jednomu člověku/dítěti/zvířeti. Ale tyhle šmejdi od našeho státu dostávají ještě několikatisícové kapesné, no řekni, je toto normální? Kde nám něco dají zadarmo? Za všechno musíme platit. Kdybych měla výplatu , co oni dostanou jako sociální příspěvek, tak mi stači jít 2x do práce...Víc k tomu asi nemám. Politika jde mimo mě.

MaTy: Podobný názor na to mám, ted zajdeme k serveru. Kdy jsi se o SuperPařba a celkovém GTA:SA dozvěděla?

ZwerymeX: Tak GTA jako takové znám už od mala, ano budete se divit, ale od mala. Pamatuju si na GTA 1, kdy se hrálo z pohledu ze shora. Tuhle hru jsem tenkrát našla u bratrance v PC , a jak jsem tak projížděla jeho hry, tak jsem objevila složku z GTA. No nemusím snad psát, že jsem u toho ztrávila asi 5h, ani hlad jsem neměla. Jenže bratránek se vztekal, že ho tam nechci pustit, tak jsem ukázala charakter a šla jsem domů. To jest z mého dětsví. Jinak potom jsem objevovala další díly, zahrála si single (tak v té době snad ani nikdo nemohl tušit že se to dá hrát online). Ale nejvíce mě asi zaujal díl GTA San Andreas, líbí se mi, že je ta hra graficky nenáročná, ale perfektně propracovaná. A jak jsem se dozvěděla o SuperPařbě? No abych pravdu řekla, tak úplnou náhodou. Byla jsem administrátorkou na jednom nejmenovaném serveru, kde jsem působila asi 1,5 roku, nevím přesně, ale jelikož nám nějací hackeři prolomily zabezpečení, server vypnuly a my měli po ptákách. Tak jsem si dala pauzu a věnovala jsem se jiným věcem. (hospody, kamarádi atd) ale potom jsem se nějak nudila, a říkala jsem si, že si zahraju po dlouhé době GTA online. A na SP jsem narazila na stránce , kde je všechno o GTA (nevím jestli tu stránku mohu použít, tak jí raději nebudu psát) No a tam bylo v té době online asi 153 lidí, tak jsem si řekla, jo zkusím to tam..a vydrželo mi to necelé 2 roky, skoro každonenního hraní. Smile

MaTy: Co si myslíš o dnešní mládeži co na SP tráví svůj čas?

ZwerymeX: Tak především by měli rozdělovat virtuální život od toho reálného. Hráči co mají rozum a chodí si zahrát protože je to baví, proti nim nic nemám. Ale mrzí mě, že když už někde člověk chce trávit svůj volný čas, a narazí na takový typy dětí , co jsou schopný ti urazit celou rodinu, jen proto, že jsi je zabil a měli u sebe 1 dolar, tak vám to hraní úplně zhnusí. Jako třeba já mám hodně trpělivosti, jsem zvyklá na ledacos, i na urážky, ale všeho moc škodí. Ještě před rokem se dalo na SP hrát jakž takž v normě, ale teď? Člověk tam vleze a první co čte v chatu je : Administrátor XXX umlčel hráče XXX na 10 min [ důvod: slovník]...Hráči se prostě neumí k sobě ani administrátorům chovat, navzájem si nadávají, nebo provokují a nebo se povyšují , ačkoli "prd"dokázali...Kvůli tomu jsem na SP skončila. Nebo spíš, to byla jedna z věcí, co mě k tomu přimělo..

MaTy: Jaká další věc tě k tomu ještě přiměla?

ZwerymeX: Tak tou další věcí bylo asi to, že poslední dobou má SP nouzi o dobré členy AT týmu.(nepočítám ty, které mám ráda, a kteří jsou na svém místě, oni to vědí) Buď ti dobří odešli, protože je to nebavilo(stejně jako mě) nebo udělali nějaký přešlap (který dle mého názoru až tak vážný taky nebyl, nebo by se to dalo řešit jinak) . Další věc je ta, že do AT se teď přijímají hráči co neumí ani základní příkazy, natož aby znali mód. A to netvrdím o těch co si to místo rádoby "podplatili". Prostě a jednoduše, skončila jsem kvůli hráčům, dětem v AT a taky kvůli tomu, že SP už nemá co nabídnout. Joby jsou nudné, na jedno brdo a nic nového se zavádět nebude. Jen vylepšení, které hru akorát stíží a udělá jí jen jako byznys nic jiného. Jak se říka : dokud hraješ pro radost je to fajn, ale jak jsou v tom jen ty peníze , už to jde z kopce. Poslední věcí proč jsem celkově skončila byla ta, že jsem se celkem snažila o místo v AT, abych přinesla do hry nové akce, nové zkušenosti, vylepšení atd, ale měla jsem ban , a čekat půlroku se mi nechtělo. To je asi vše..Ach ty moje slohy :D

MaTy: Dlouhé slohy miluju, aspoň jsi se rozepsala. Jak vypadal obvykle tvůj den na serveru?

ZwerymeX: Tak to jsem ráda, někdo je nerad čte :D Komu to vadí, tak ať počká až se otočím a může začit.. :D Můj den na serveru? Tak začnu asi tím, když už jsem tam hrála nějakou dobu. Nejhezčím obdobím na serveru bylo, když jsem vlastnila dealerskou firmu Thug Life Dealers. Přišla jsem na server, jako první jsem zkoukla log firmy, kolik lidí odešlo nebo naopak přišlo (ale většinou jen přišlo, odcházeli jen povaleči)..potom jsem pokecala s členy firmy nebo členy AT, no a jela jsem makat na políčka, během cesty jsem sledovala chat, vyřizovala pozdravy , hlásila nahrabávače, sprosťáky a jiné živly. Sem tam jsem hráčům pomáhala s věcma ohledně práce, serveru atd, no taková klasika, spát jsem často chodila az v pozdních nočních hodinách, což jistě hodně lidí nedokázalo pochopit :D

MaTy: Jak dlouho jsi vlastnila Thug Life Dealers a jak se ti s ní dařilo?

ZwerymeX: Tak nevím to jistě ale, odhadem na měsíce, tak to byly zhruba 4 měsíce. A jak se mi dařilo? Kdo tam byl tak ví..Byla to firma, kde byly super členové, super kolegové ve vedení, přísně podmínky nezbytné pro chod firmy. A výsledek? Poznala jsem tam fajn lidi, se kterýma jsem v kontaktu doteď. A když to tak vezmu, tak vlastně převážně ty lidi co znám jsou z THD Smile A kolik mě stála? Doteď slýchám dotazy ohledně ceny koupě a prodeje. Takže kupovala jsem jí od hráče LukK za 10mg+auta z mé bývalé firmy (Policie SF) takže cca kolem 20-30mg, vydělala mi za 4 měsíce asi 490mg a prodala jsem jí za 250mg , to je celkem slušné ne?

MaTy: To ano. Jakou novinku by jsi na SP uvítala. Myslím tu, která by pomohla serveru?

ZwerymeX: Určitě nové zaměstnání, já chápu, že je to dá práci v pawnu něco vymyslet a následně vytvořit, ale pokud někdo chce aby server nebyla nuda, tak by měl s tím něco udělat , protože hlavním dějem SP je zaměstnání. A také pořádné akce, tyto se dokola opakují.

MaTy: Souhlasím, nové zaměstnání by SP oživilo. Jaký máš názor na Administrační Tým a kdo patří mezí tvé oblíbence? (celkově za tvoje působení)

ZwerymeX: Názor jsem uvedla už nahoře...Ale celkem za mé působení jsem měla tu čest poznat pár administrátorů, kteří jsou opravdu na svém místě. Mohu jmenovat? Z těch co tam už nejsou si mé uznání zaslouží tito : PhabeZ, CzSk, Franta95, Kikush, Vikush, Chicago_Girl, Rulíček, Krowky...a z těch co tam ještě vydrželi je jich jen pár a to : fifaPK, Nosferatu, HrBeeeC, Sotasek, Rosta, Yamatino, Ondrah98..omlouvám se na koho jsem zapoměla, kdo by si hned vzpoměl taky v 22h večer :D Jen vzkazuju : Kluci držte se, nenechte se vytočit dětma Smile

MaTy: Rozhodně jim tvoje podpora nějak pomůže. Teď k webu. Líbí se ti tento styl webu, nebo jsi měla radši předchozí? (pokud jsi je zažila)

ZwerymeX: Tak předchozí styl webu jsem zaregistrovala asi jen okrajově, dokonce je volně ke stažení :D Ale jinak tento styl webu se mi líbí, je přehledný , takže se v něm orientuju i já :D

MaTy: Měla jsi na webu nějaká pozastavení?

ZwerymeX: no jéjej...nejčastější byl tripple post + ban, ale po 3,5 měsících jsem si požádala o UB a tak tam otravuji znovu, ale jen sem tam..

MaTy: Tak pozor, ať neuděláš opět tripple post :D. Můžeme jít tedy na rychlovky.

ZwerymeX: neboj se a flákni sem ty rychlovky :D

MaTy: Server | Web
ZwerymeX: web
MaTy: Dealer | Policajt
ZwerymeX: dealer
MaTy: Brutal | Tumik
ZwerymeX: ani jeden :D
Brutal

MaTy: Postel | PC
ZwerymeX: Nejdřív PC a potom postel
MaTy: Práce | PC
ZwerymeX: Práce
MaTy: GTA:SA | GTA V
ZwerymeX: GTA:SA
MaTy: Franta95 | Kikush
ZwerymeX: A sakra, mam ráda oba


MaTy: Oky, dáme to 50/50. Chtěla by jsi něco čtenářům vzkázat?

ZwerymeX: Chtěla bych vzkázat asi jen to, aby tu hru nebrali tak vážně, protože stejně z toho jednou vyrostou :D Né každopádně, je moc zdravím a ikdyž už si nikdy spolu na SP nezahrajeme, tak jim moc děkuju za ten čas strávený na serveru, za ty hádky o peníze, i osobní narážky. Ono bez některých rejpalů by taky byla nuda, ale jak se říka všeho moc škodí. Mějte se fajn a ikdyž mě někteří neměli v lásce, tak chci aby měli na paměti, že já je také ne, ale i tak to bylo fajn. A tobě děkuji za rozhovor...Smile

MaTy: Nápodobně. Ahoj.
Upravil/a Czech_ dne 11.06.2020 10:27
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Baseball
Rozhovor celkem povedený jen strašně moc smajlíků. Jeden z důvodů proč nebudeš pokračovat.

Určitě to ale není špatné. Ale i 2 je dost.
Shoot
Já si myslím že Baseball je jen moc přísnej. :D Nenech si nic namlouvat je to dobrý a koukatelný. Pěknej rozhovor.
Rosta
Čus rozhovor hodně povedený, aspoň se to stále neopakuje, nejlepší jsou ty slohovky, rád si počtu a zabiju nudu. Smile k vybranému se nebudu opakovat, protože už sama ví. Pěkná práce.
Yamatino108
Rozhovor sa mi páčil ked je ešte aj urobený s fajn hráčkou.Smile Dakujem za označenieKytka pro tebe.
Upravil/a Yamatino108 dne 17.11.2015 12:45
Nosferatu
Co dodat ?
Weru, tebe jsem si oblíbil už dávno. Smile
Maty ? Ty si prostě Maty. Smile
Skvělá kombinace.. Smile
Rozhodně se mi to líbilo, jak už tady psal Rosťa, tak i mě se zamlouvají rozhovory, kde je toho textu hodně a jde vidět, že člověk opravdu chce být součástí toho rozhovoru a nechce to odfláknout.
Skvělá práce a Maty pokračuj v tom dál, mě se to libí.
Zrušený účet
Tento rozhovor se mi líbí víc než ten s Czipiskem. No a co, že je tu více smajlíků ? Dej si to do quote a přečti. :D Jak už jsem psala, rozhovor se ti povedl a vybrat si někoho takového je taky super. Smile Jen pokračuj v rozhovorech. (ikdyž to tak Baseball nevidí)
K Wery se nebudu vyjadřovat, my už víme svoje.
Pandy
Díky všem za kladné odpovědi,jinak smajlíky jsou tu od toho aby se používali a taky proto, aby to nevyznělo, že jsem snad nějakej suchar či co Na hlavu Je to slohovka, tohle jsem neuměla napsat ani do školy , když jsme měli mít sloh...Každopádně divím se, kde jsou ty hejty To jsem nechtěl to je nějaký čudný..

Jinak Maty je dobrej a hlavně se o tu funkci zajímal dlouho, takže mě celkem mrzí, že to nedopadlo, a že jen kvůli tomu, že je tu rozhovor s někým kdo tu hrál dřív, tak se hodnocení hned mění. Nebo se mýlím, každopádně všem díky Palec nahoru
Baseball
werymex mýlíš se, jelikož sotasek měl někoho kdo tu hrál o hodně dříve než ty. A hodnotil jsem obsah a osoba byla u obou na maximální počet bodů takže tím to nebude Facepalm
MaTy
Baseballka smajlíky používám, protože jsem MaTy, na to jiné vysvětlení netřeba. :D :D, ale díky.

CZShoot_xD díky za pozitiva Smile. Bejs to hodnotil, tak jak uznal a já to musím respektovat. Smile

Rosta Díky ti Smile

Yamatino (láska)
děkuju Pusa njn umím si vybrat super hráčku, protože vím u koho bych čekal něco více a ne bezvýznamný hráče, co souhlasí s většinou.

Nosfíku MaTy je MaTy.. pro mě není rozumné vysvětlení, to vím :D. Třeba mě bejs někdy povolá s někým něco podniknout Smile. Uvidíme co s tím udělá čas.

Kikuš ooohh děkuji Kytka pro tebe Věra je dobrá hráčka, kámoška, a mnoho dalšího to vím Smile. Vím že se dokáže rozepsat a napsat vše co jí napadne, tak proto byl můj důvod k vybrání jí.

Zwerymex i já se divím kde jsou hejty Sad čekal jsem něco ve stylu špatná hráčka, grafický hnus atd. a zatím nikde nic mno. :D Njn vedení rozhodlo a jak jsem již psal. Respektuji jeho slovo. Smile Jinak base má pravdu, za tebe i Czipa jsme dostali se Sotym oba full body, takže problém bude v něčem jiném. Ještě jednou díky za rozhovor wery.

//Promin bejsi.. moc smajlíků. :D ale já musel.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
_Steve-Man_
Citace
Baseball napsal:

Rozhovor celkem povedený jen strašně moc smajlíků. Jeden z důvodů proč nebudeš pokračovat.

No jejda moc smajlíků:O kvůli tomu maty nepokračuje? ach bože..Naštvaný
Mě odobně se tam ti smajlíci líbíSmile
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ted k rozhovoru, moc se Ti povedl MaTy, nemám co vytknout*Dobrá práce*
No Wery, byla jsi jedna z těch normálních hráčů, dalo se s tebou dobže pokecat, byl jsem i u tebe ve firmě, ale po nějaké době jsem byl vyhozený:D
Když vidím ty důvody proč si na SP skončila, skončili jsme oba cca ze stejných důvodůSmile
At se ti daří v jiných hrách a v real lifeSmile
Pandy
Citace
_Steve-Man_ napsal:
Ted k rozhovoru, moc se Ti povedl MaTy, nemám co vytknout*Dobrá práce*
No Wery, byla jsi jedna z těch normálních hráčů, dalo se s tebou dobže pokecat, byl jsem i u tebe ve firmě, ale po nějaké době jsem byl vyhozený:D
Když vidím ty důvody proč si na SP skončila, skončili jsme oba cca ze stejných důvodůSmile
At se ti daří v jiných hrách a v real lifeSmile


Čauky Stíívíí :D
Díky za Tvůj drahocený čas, který si strávil přečtením mého románu...
Pamatuju si tě z firmy, byl jsi jeden z těch normálních a hlavně jsi makal a byl jsi jeden z těch tahounů co dřeli na polích jak blbci, aby měli náký to zelený listí a aby měli na kus žvance :D
Ale už si nepamatuji, proč jsem Tě vyhodila, možná neaktivita, nebo já už nevím, každopádně to můj názor nemění..

Tady Ti posílám menší vzpomínku:

Thug Life Dealers vizitka
Thug Life Dealers Konvoj

Jinak k těm smailíkům, no to víš, někdo brečí na webu, někdo píše smailíky, ale nemyslím, si že bych na tom byla nejhůř, četla jsem rozhovory, kde těch smailíků bylo mnohem víc..

Tobě ať se taky daří hlavně v tom reálu, to je potřeba, třeba se někdy ještě potkáme, ale rozhodně ne na SP Palec nahoru
_Steve-Man_
werymex napsal:

Citace
Díky za Tvůj drahocený čas, který si strávil přečtením mého románu...

Já si rád takhle počtu něco o někom jak jsi tySmile
Citace
Pamatuju si tě z firmy, byl jsi jeden z těch normálních a hlavně jsi makal a byl jsi jeden z těch tahounů co dřeli na polích jak blbci, aby měli náký to zelený listí a aby měli na kus žvance :D

Byly zrovna prázdniny myslím, takže jsem dřel od rána do večera:D
Citace
Ale už si nepamatuji, proč jsem Tě vyhodila, možná neaktivita, nebo já už nevím, každopádně to můj názor nemění..

Jeden hráč z firmy mě nahlásil že netankuji auta, na serveru jsem vždy hrál od rána do večera a prostě se párkrát stalo, že jsem to auto nenatankoval (opravdu jen občas) no a potom jste usoudili že mě vyhodíteSmile
Citace
třeba se někdy ještě potkáme, ale rozhodně ne na SP Palec nahoru

To určitě není vyloučené, s pár hráči jsem domluvený že se potkáme a s pár hráči se normálně vídám (chodí na stejnou školu:D)
MaReK_
Citace
Jaké z toho máš pocity?
Trebalo by to zmenit všade sa to takto začína...
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
Pandy
Citace
_Steve-Man_ napsal:


Jeden hráč z firmy mě nahlásil že netankuji auta, na serveru jsem vždy hrál od rána do večera a prostě se párkrát stalo, že jsem to auto nenatankoval (opravdu jen občas) no a potom jste usoudili že mě vyhodíteSmile


Tak to si nepamatuju, ale pamatuju si, že co se týče tankování , na to jsem byla pes to jo , ale jinak by to nešlo :D
Vezmi si na me z profilu skype a ozvi se mi, pokecáme Smile
Ahoj
Baseball
Doufám Steve žes jsi četl i ten druhý, protože jsem nejaky vybrat musel Na hlavu
POZITRON
Bohužel, WerymeX (nebo ZwerymeX :-D) je škoda. Hráč to byl fajn, pamatuji si jí. Škoda, že jsem neměl možnost se si toho s ní napsat v PM víc... Jak říkám, werymex je škoda, ale bude určitě ještě quantum hráčů, kteří budou odcházet a mě to bude mrzet. Co už, odpočívej v pokoji, legendo, ta wery co je tu teď k tobě má vážně hodně daleko...
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
5 Hlasů
19%
Ne
3 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 23