Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - _[U]nder[T]ake[R]_
hormoskunk
Citácia
Bony napsal:

No hráč dobrý, ale jako člen AT si byl k ničemu. Jo možná pár akcí bylo k světu, ale ta vaše slavná technika tě poslala k ledu. Kdyby si tak blbě nezneužíval práva jo možná by si byl "kvalitní", ale přihlížet a smát se nad věcí tomu jak člení slavného "ACAB" + ty jako člen AT porušovali pravidla bylo k breku + se dříve i povídalo, že si nějaké členy "ACAB" portoval i z5 do závodů, když si zničili auto (nevím zda to byl fakt).

No jako člen AT si tedy pro mě byl zbytečný zvláště když jsem ti napsal ať to upravíš a další 3 dny se nic nedělo mluvím o té technice a dělal si ji denně asi 2x, tak jsem prostě musel zajít tam kam jsem zašel. Pro tebe jsem byl bonzák pro jiné, že konečně někdo zasáhl.

Ale teď něco pozitivního. Než ses dostal do AT byl si pro mě kámoš, a však teď už nejsi nic jen zbytečná část historie

Bye "Triple_HHH"


Nevím, proč tu vytahuješ nějaké závody, když si sám zmínil, že nevíš jistě zda to je fakt. To, že dělal jako jediný admin vojenskou techniku? Proč ne? Když v roce 2013 ji zrušil Atomas, tak k tomu napsal, že admini můžou pořádat vojenskou techniku jako akci. Jelikož se k tomu žádný admin neměl, tak Under ji pořádal. Možná trochu moc, ale každý admin má oblibenou svou akci, kterou pak pořádá docela často, tak nevím co se ti nezdá. Dále by mě teda zajímalo, jak ty pravidla porušoval? Právě Under jako admin byl normální a navíc hráči mohli být s ním spokojení, že netrestal za blbosti, jak někteří jiní admini, kteří brali všechno doslova z harmonogramu jak uvedl Ruda. Na to, že to je terák, tak má dobré vztahy s vojáky a cajty (možná nějaké výjimky), takže nevím co ti vadilo. Pak si uvedl pár akcí bylo k světu... Under udělal docela hodně závodů různého druhu a turnajů... To, že tě zrovna třeba nebaví závody on za to nemůže, každý má rád něco jiného.

Měj svůj názor já ti ho neberu, ale stejně nechápu, jak se tu stejně musí hejtovat a tady to zrovna není namístě podle mě.
Bony
Citácia
hormoskunk napsal:

Citácia
Bony napsal:

No hráč dobrý, ale jako člen AT si byl k ničemu. Jo možná pár akcí bylo k světu, ale ta vaše slavná technika tě poslala k ledu. Kdyby si tak blbě nezneužíval práva jo možná by si byl "kvalitní", ale přihlížet a smát se nad věcí tomu jak člení slavného "ACAB" + ty jako člen AT porušovali pravidla bylo k breku + se dříve i povídalo, že si nějaké členy "ACAB" portoval i z5 do závodů, když si zničili auto (nevím zda to byl fakt).

No jako člen AT si tedy pro mě byl zbytečný zvláště když jsem ti napsal ať to upravíš a další 3 dny se nic nedělo mluvím o té technice a dělal si ji denně asi 2x, tak jsem prostě musel zajít tam kam jsem zašel. Pro tebe jsem byl bonzák pro jiné, že konečně někdo zasáhl.

Ale teď něco pozitivního. Než ses dostal do AT byl si pro mě kámoš, a však teď už nejsi nic jen zbytečná část historie

Bye "Triple_HHH"


Nevím, proč tu vytahuješ nějaké závody, když si sám zmínil, že nevíš jistě zda to je fakt. To, že dělal jako jediný admin vojenskou techniku? Proč ne? Když v roce 2013 ji zrušil Atomas, tak k tomu napsal, že admini můžou pořádat vojenskou techniku jako akci. Jelikož se k tomu žádný admin neměl, tak Under ji pořádal. Možná trochu moc, ale každý admin má oblibenou svou akci, kterou pak pořádá docela často, tak nevím co se ti nezdá. Dále by mě teda zajímalo, jak ty pravidla porušoval? Právě Under jako admin byl normální a navíc hráči mohli být s ním spokojení, že netrestal za blbosti, jak někteří jiní admini, kteří brali všechno doslova z harmonogramu jak uvedl Ruda. Na to, že to je terák, tak má dobré vztahy s vojáky a cajty (možná nějaké výjimky), takže nevím co ti vadilo. Pak si uvedl pár akcí bylo k světu... Under udělal docela hodně závodů různého druhu a turnajů... To, že tě zrovna třeba nebaví závody on za to nemůže, každý má rád něco jiného.

Měj svůj názor já ti ho neberu, ale stejně nechápu, jak se tu stejně musí hejtovat a tady to zrovna není namístě podle mě.


No zřejmě sis to zle přečetl. Já jsem nezmínil, že mám něco proti voj. technice, ale dělat ji jen kvůli tomu, aby si ji jako jediný naspawnoval vše 4x k firmě a jeli do K.A.C.C tehdejšího největšího spawnu vojáků a neustále je spawnkilovali tím, že byli naměřeni asi v 8mi liech na 2 spawny a neustále jen stříleli rakety to ti nepřipadá jako nomální.

Vydělalo se n tom parádně žádná těžká hlava, ale trochu to přehnal, že to dělal s nima a nikomu nedal trest a jako admin tím tedy taky porušovl pravidla.

A o tech závodech jsem zmínil, že jsem se doslechl, že nějaké hráče portoval i v průběhu závodu, když je někdo šoupl do vody "Tohle jsem myslel, že nevím jistě"

Snad už jsem t lepši popsal situaci, co si o něm myslím já.

Na akce sice nechodím, ale neznamená, že se o to nezajímám
RuliiKkO
Konečně došlo i na našého Wrestlemana, je to skvělej a rozumný člověk s kterým se dá v pohodě pokecat, měl jsem štěstí že jsem s ním mohl být v gangu i admin teamu a jsem za to rád, senzační práce pálko) jen tak dál.

ps. underis, kane je lepší :D
Upravil RuliiKkO dňa 15.12.2015 17:09
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
FleX_
Under je týpek zažil som sním nejaký čas v gang systéme a rozhodne ma názory ktoré sa oplatí vypočuť
Borek_
hodně jsem se pobavil :D :D under je náhodou borec v jeho firmě jsem působil docela dost dlouho pak mě to omrzelo ale todle mě dostalo i od Baseballa :D Nemůžu
Tom14
Povedený rozhovor, hlavně když si vzpomenu že mi Under s hunterem ničil mise :D a já brečel, mimochodem to s tou technikou jsem ani nevěděl.
Bakerko
Twl staré dobré časy ked ešte Under vlastnil Legendárni ACAB... no teraz to má nastarost nejaký *****
DanyaS
Super bývalý člen i admin.. Bohužel už nehraješ ale ACAB stále vedu
Citácia
XxTerzX napsal:

Twl staré dobré časy ked ešte Under vlastnil Legendárni ACAB... no teraz to má nastarost nejaký *****

A ty se sklidni, chtěl bych vidět tebe. Firmu neudržíš ani měsíc a já jí mám již přes rok.
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
15%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online