Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
========Velitel-Edit 21.6.2020======
WOLIX
Patasku ty si už taky nějakej ten pateček tady a velice si cenim že mě považuješ za nejlepšího a samozřejmě že nejsi žadna namyšlena fiflena,protože bych nejlepši nebyl..:D :D NE ale tak všebecně mame spolu nahranych už par let,a musim řict že ty jsi FRAJER!.

s pozdravy WOLIX
Patas26
Vracím se.
Upravil/a Patas26 dne 24.11.2016 08:00
Nosferatu
Hojky Paťo,
vizitka je pěkná a obsáhlá a tak to má být, líbí se mi, když se hráč rozepíše a ještě k tomu někdo, koho znám a mohu si to pročíst.
To je tak vše k vizitce, co dodat k tobě ? :O
Jsi jeden z mála lidí, kteří dokázali aby mohli dostat můj FB, což zrovna lehké není a zkoušela to hromada lidí.
Ty jsi opravdu fajn klučina s kterým se dobře hraje a nejvíc na pohodu kecá. Smile
Doufám, že ti to hraní vydrží a časem se dostaneš dál. Smile
Tak samo ti přeji hodně štěstí v tvém osobním životě a hlavně v hokeji, ať ti ty góly do té sítě protivníku padají co nejvíce. jazyk
A přejí ti, ať to dotáhneš hodně daleko, hlavně tam kam by si sám chtěl. jazyk Jednou se dojedu podívat na tvůj zápas. jazyk :D :D
I kill people and I like it
Patas26
Hele díky ti za všechno, co se týká toho fb , tak si též přidávám lidi co znám Smile .
Jsem plně rozhodnut , že na SP opět budu hrát, když né u vás přes den tak aspon v noci, hihi :D , jsem na tom jinak časově, to víš.
Co se týká toho abych se dostal někam dál, tak možná i sám víš, že rád pomáhám lidem, tak bych toho jednoho dne chtěl zkusit jako administrátor i na SP , ale nechci lézt do zadku, to nerad dělám, i když v dnešní době je to normální :D.

Určitě bych tě rád uvítal u mě v Americe, by byla prokalená každá noc :D. PS: hlavně ani slovo před přítelkyni, ještě by tě nikam nepustila :D .
Nosferatu
To si piš Paťo :D
Jo ten časový rozdíl mě celkem sereš, vždy mi píšeš když chci spát a je tu noc :D :D Za to bych tě mlátil, ale pak si uvědomím, že za to nemůžeš. :D :D
Hele dostat se někam dál jde vždy, jen člověk musí prokázat své kvality, však to znáš z hokeje. Smile Bez výsledku nejde nic Smile

Amerika, rozhodně bych se tam chtěl podívat a to, že jsi tam ty to je jen další velké + :D protože to by byla ku**vská pařba ve vegas :D :D :D
I kill people and I like it
Patas26
A zadarmo :D .
NiKo_
Ahoj, pekna vizitka strucna ale ako hraca ta moc nepoznam len z mojej firmy Federal Police LV dufam ze tam zostanes dost dlho :D
Patas26
_NikouS_ Nevadí poznáš mě Smile a určitě budeš rád že ti něco vydělám :D
Caretroy
Ahoj Paťasko, tak v první řadě bych Ti chtěl poděkovat za to označení a ještě k tomu jsem první, to se cení :3 Známe se už celkem dlouho, jsi nejvíc v pohodě hráč a dobře se s tebou kecá, jak na fb, tak na serveru. Jinak vizitka pěkná ;) jazyk
Patas26
Neznamená že jsi první, že jsi nejlepší :D jazyk jazyk..... Ale díky, jsi jeden z těch nej.. Smile brácho.
Upravil/a Patas26 dne 22.12.2016 23:20
Yoistik
Cs , luxus vizitka , jsi jeden z těch s ktrerýma není nuda a je dost srandy . Díky za označení , GL do žívota . btw jsem taky Patrik :D
Patas26
EDIT dne 23.1.2017 3:20h.
Upravil/a Patas26 dne 23.01.2017 03:20
Szelby
Ahoj , vizitka pěkná jen by mohla mít grafické nadpisy , ale 100 lidí 100 chutí :D Jako hráč si v pohodě, bez problému a takový náš pomocník co AT všechno hlásí :D jazyk Ale to je na jednu stránku dobře. Moc se neznáme , ale to můžeme časem na serveru napravit a pokecat Smile

Ať se ti daří v životě a v hokeji Smile Hi
Szelbovsky Cool
Patas26
Szelby diky haha a vracim se takze budu jeste vetsi bonzak haha.
Patas26
Nově aktualizována , snad tu dlouho vydržím Smile ......
EM1N3M
Ahoj , spolu sa poznáme už nejaku dobu a musím povedať že si fakt v pohode týpek a strašne ochotný čo cením . Najviac sme spolu toho zažili asi v policajných firmách kedže ty si legenda u fizlov :D , vždy ked som mal policajtov mohol som ti veriť a furt si mi pomáhal a na to nikdy nezabudnem . Medzi sebou nemáme žiadne problémy a dúfam že to tak aj a ostane a budeme sa aj nadalej baviť . Si fajn chalan tak nech sa dari . Hi
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23554
Patas26
EM1N3M byli to pekne casy :D mohl by jsi nechat ted policajty policajtama a jit k nam k vojakum :DDD mohla by nastat zmena :DDD

Jinak jsem aktualizoval svoji vizitku, uz tu hraju zase mesic v kuse a nejak se drzim tak snad mi to vydrzi .... hahaha
Upravil/a Patas26 dne 22.06.2020 15:14
ZoomiceQ
Hráč z davných dob a kamarád na SP. dokonce od sebe nebydlíme ani daleko v realu Smile pokec a pobavení je stebou výborný na jedničku Smile
Nejsi nějak konfliktní člověk i když každý máme své "mouchy" nejvíc mně štvě ten časovej rozestup :D když já usínam ty se chceš bavit :D ale chápu to, mít v nabídce ameriku jdu hned.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
24 Hlasů
40%
Ano, ale hokej moc nesleduji
12 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
10 Hlasů
17%
Ne
8 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
6 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13