Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
[SPĚCHÁ!!!]Nový telefon
Lee
Zdarec, podařilo se mi znovu utopit telefon, proto hledám náhradu. Jsem ochotný dát max 11000kč, přes to už nejdu..

Požaduji:
-Dobrý fotoaparát
-Dobrou čitelnost na slunci
-Kvalitní konstrukci
-Podporu výrobce
-Oficiální českou distribuci
-Pěkný design
-Výkon
-Spolehlivost
-Výdrž na baterii

Co by mi nevadilo:
-Windows Phone se nebráním
-Jsem zvyklý spíše na iOS

Moje tipy:
iPhone 5s 16gb - 9900kč - czc
LG G4 - 10800kč - czc
LG Nexus 5X 32gb - 10900kč - czc
Sony Xperia z3 Compact - 10000kč - czc
HTC One M8 (Dual Sim) - 8800kč - czc
Lenovo Vibe Shot - 9999kč - czc
LG G Flex 2 - 6666kč - czc
Ještě mě napadl Samsung Galaxy s5 Neo, ale prý není tak dobrý jako velká s5..

Prosím někoho aby se na to podíval a vybral z toho nějaký nejlepší v cena/výkon, Rozhodně zde nestojím o flame Apple vs. Android vs. Windows phone, sám radši používám iPhone a docela mě to k němu táhne.. Jelikož mám spotřebu telefonů minimálně 3 na rok tak bych bral asi tu Xperii, ale vůbec nevím a ztrácím se v tom.. Taky prosím spekulanty co říkají, že to nejdražší je nejlepší aby nepsali. Dál nestojím o rady typu: Kup si něco z číny je to levnější.

Pokud vás napadne nějaký další telefon, byl bych rád pokud mi ho napíšete, pokud se mi třeba zalíbí a koupím si ho, dám vám finanční odměnu na serveru. Děkuji..
DanRo
Ahoj, máš toho dost na výběr ale já bych zvolil iphone, ovšem je to na tobě.
Moje volba:
např. http://mobilni-telefony.heureka.cz/ap...e-5s-32gb/

Mobilům LG bych se vyhnul obloukem.
Podle mého špatný telefon v pěkném obalu, o co se výrobci snaží.

Sony Xperia Compact
Opět dobrý telefon, neseká se, pěkný vzhledově, dobré ovládání, LTE internet..
také kvalitní fotoaparát ovšem za určitých světelných podmínek fotí nekvalitně.
Navíc jsem četl recenzi že při přechodu ze zimy do tepla prasklo zadní sklo, nebo když mu spadl z 30 cm na stůl, praskl display..Navíc slibují že telefon je vodotěsný po 30 sekundách v bazénu to neustál.

HTC One M8
Zase kvalitní telefon, výborná selfie kamera, duo fotoaparát, boom sound, jeden z nejlepších displayů(Gorila Glass 3)
Ale, při přiblížení fotek jsou fotky rozmazané a opět večer je fotoaparát nekvalitní, jsou na něm vidět škrábance tudíž se lehce poškrábe, bez krytu je telefon kluzký, a má malou výdrž baterie. A po půl roce se ti začne sekat.
Teczka83
Šéfík má to Lenovo wibe shot a absolutně spokojenej. A za tu cenu je to parádní Smile
Lee
Díky za tipy, momentálně se mi nejvíce líbí iPhone 5s 16gb! (stačí mi to, mam data takže mp3 jsou mi naprd, mam spotify). nebo Sony Xperia z3 compact.. Mezi těmito dvěma se rozhoduji..
Teczka83
Tak Sony Xperia. Ten neni tak zprofanovanej.
Lee
No, není to se mnou jednoduchý, teď jsem našel Z2... :D Rozměry by nevadily, za 9k podle mě dobrá koupě no
DanRo
Čau, Z2 se hodně zahřívá při koukání na videa, nahrávání používání fotáku .. Hned se ti zamatlá, display na slunci je příšerný, vidíš dotykové body. Podle mě nesplňuje cena/výkon.
Lee
Tak na serveru mi dost lidí radilo ten iphone 5s .. já měl iphone vždycky, ale jak tak na to koukám, změnou bych si asi jen uškodil Smile
kachlYcka
Zkus ten asus zenfone 2 laser ze500kl laser, protože to má laserové ostření. Pěkný design, no prostě vše až na baterii, když ho používáš v kuse tak to vydrží ten den no :/
Stojí 5490
RuliiKkO
mám 5s a jsem naprosto spokojenej, je to prosté, vem si 5s.
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Lee
Kachle, díky, ale já když už si kupuju mobil tak chci aby byl trošku více výkonnej, proto promiň, ale tvojí volbu asi zavrhnu, ale telefon jinak dobrej, bohužel ne pro mě..


Díky ruldo, asi fakt koupím tu 5s.. navíc za 10k mi přijde dobrá cena
DanRo
http://alvia.cz/Produkt/26584-apple-i...ne-5s-16gb

Tady máš.
Lee
Koupím to z CZCčka, mají tam teď akci+ mám jistou záruku (Nechci dělat reklamu)
DanRo
Tady máš také záruku ale je to na tobě, je to přece jen pár stovek.

Podle mě si se rozhodl dobře s tím iphonem.
RuliiKkO
jasny, cena je to dobrá, já bych vůbec neuvažoval kdybych měl kupovat novej
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Zrušený účet
Jelikož jsem jablíčkovej, tak doporučuji jít do iPhonu 5s, který je teď hodně ve slevě. Popřípadě se porozhlídnout po iPhone 6 z druhé ruky za nějakou rozumnou cenu. Za 11 000 Kč ho asi teda neseženeš, ale pokud by jsi si trošku připlatil, tak by jsi ho měl.

Asi jeho přednosti oproti 5sku víš, takže je tu nemusim vypisovat. Rozhodně jít do Androidu mi přijde kravina, zvlášť, když jsi zvyklý na iOS. s WP moc zkušeností nemam, protože se mi nelíbí jeho uživatelský prostředí, takže sám jsem si ho nikdy nekoupil, tudíž nemohu soudit.
Lee
Objednán iPhone 5s 16gb silver, můžete lock, až ho za měsíc utopim tak se zase ozvu, dík :D
Rosta
Taky sem chtěl 5s ,ale nakonec jsem koupil Huawei P8 Lite. Nechtělo se mi do toho cpát takovejch $. Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
37 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 12