Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Nový telefon
LuKi_
Zdravím, jelikož na svůj Lenovo A6000 přestávám mít trpělivost, začal jsem se rozhodovat mezi

iPhone 5s -
Link zde

Huawei P8 Lite
link zde

LG G3
link zde

HTC One M7
link zde

A nebo jestli máte jinačí nápady, šup sem.. Ale rozhodně Lenovo už nechci ani vidět.. A telefony do 8 000 max (iPhone bych měl od kámoše za 6 000..)
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
Rosta
Huawei P8 Lite mám a jsem s ním maximálně spokojen. Svižnej, pěknej. Luxusní zvuk z reproduktoru.

Ale pokud ti kámoš prodá Iphone 5S nepoškozenej, tak bych zkusil asi to. Taky jsem ho chtěl nejdřív, ale nesehnal jsem nic pěknýho z druhý ruky a za novej sem nechtěl dávat 10k, tak sem šáhl Po Huawei, můžu ti říct, že pokud si ho koupíš chybu neuděláš.
LuKi_
Toto jsou 4 telefony které jsem si vybral podle vzhledu, co mají v sobě a co umí.. A teď vážně nevím do kterého jít... :/
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
MaReK_
Oukitel K4000, s displejom možeš zabijat klince do dreva :D 2GB Ram, 4000mAh, fotak od Sony :D




110€ :D
king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
LuKi_
To je dobrý kamo :D :D :D Cihlu fakt nepotřebuji mít v kapse :D
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
Rosta
LG ani HTC se mi nelíbí po designové stránce, ale je to samozřejmě věc názoru.
Iphone 5S kvalitní phone, luxusní provedení prostě vše na 1, ale zase si vem v potaz, že už je 3 roky starý. Výkonem, ale určitě stačí. Asi jediné co bych mu vytknul je absence NFC, ale je to samozřejmě jen detail.
P8 Lite - telefon i pro náročnější uživatele, hraní her, zvuk vše dokonalé.

Co ti můžu poradit tak jsou ještě dobré telefony od Sony, mají to spolužáci a spokojenost taky, kvalitní provedení v podobě třeba skleněných zad a mají opravdu dobré fotoaparáty. Typ ti neřeknu stačí se kouknout jsou to ty vodotěsné co teď vyrábí.
MADING
Ten huawei p8 lite je dobrá volba jinak v té cenové relaci je také dobrý Sony Xperia m4 aqua sám ho mám a nemůžu si stěžovat
LuKi_
Mě se na té Sony co máš nelíbí ten desing, zadní strana uplně krásná, ale ta zadní.. Ta se mi vážně nelíbí
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
Lee
Kup si iPhone, teď z nej píšu. Fakt top mobil, je jedno co to ma za procesor protože iOS to bude stíhat vždycky, navíc mas podporu ještě na dva roky.. Jo a kup si k tomu kdyžtak tvrzeny sklo pro jistotu Smile mám 16gb space gray Smile na to ze lidi nadávají na 8mpx to fotí lip nez jakýkoliv mobil Smile jinak ja moc do mobilu nedělám, jedu only apple Smile
Zawy
Šel bych do toho iPhonu Smile
Tearsko
Citácia
Lee napsal:

Kup si iPhone, teď z nej píšu. Fakt top mobil, je jedno co to ma za procesor protože iOS to bude stíhat vždycky, navíc mas podporu ještě na dva roky.. Jo a kup si k tomu kdyžtak tvrzeny sklo pro jistotu Smile mám 16gb space gray Smile na to ze lidi nadávají na 8mpx to fotí lip nez jakýkoliv mobil Smile jinak ja moc do mobilu nedělám, jedu only apple Smile
sú aj o vela lepšie foťáky ako v tomto telefóne ale na bežné fotenie ani viac ako 8 mpx nepotrebuješ :D , kto chce mega fotky ten nefotí telefónom. Počet mpx je iba marketingový ťah...
LuKi_
Jo, na 90% beru ten iPhone, už příští týden a kdyby nevyšel tak asi ten huawei..
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
CzSK
Citácia
LuKi_ napsal:

Jo, na 90% beru ten iPhone, už příští týden a kdyby nevyšel tak asi ten huawei..


Tak ať jsi s ním spokojený.
Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
7 Hlasov
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
13 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
36 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online