Informácie o serveri

Adresa IP
Online hráčov
Partner:
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Logo
dpq7WImm8w
Servus.
Předem Vás musím informovat, že na serveru jsem švorc. Takže, penízky nebudou, všechno sem rozdal když jsem končil..
Tudíž, měl bych takovou žádost, jestli by mi byl někdo ochoten udělat logo s rozměrama 500x200 cca. s tématikou MS-13
+ pod to logo napsat "Mara Salvatrucha XIII"

Našel by se někdo?
Zrušený účet
img.tpx.cz/uploads/MaraSalvatruchaSP.png
Geroj
img.tpx.cz/uploads/malasalvatrucha.png
Upravil Geroj dňa 14.03.2016 16:31
Rosta
img.tpx.cz/uploads/MSbyROSTA.png
dpq7WImm8w
No, není to přesně to co jsem si představoval. Každopádně, logo už mám. Děkuji všem, kteří se účastnili.

L.
Prejdite na fórum:
Anketa
Kam se chystáte v létě?
Jedu na dovolenou do ciziny
18 Hlasov
29%
Budu jezdit na výlety po Česku
9 Hlasov
15%
Budu hrát SuperPařbu
17 Hlasov
27%
Nemám ještě žádné plány
18 Hlasov
29%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17