Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Mobil?
sKiLL
Zdar, chci se vás zeptat jakej mobil byste mi doporučili? Cena tak kolem 5ti tisíc.. Přemýšlel jsem nad Huawei P8 Lite co si o něm myslíte?
SenSuj
Mám ASus Zenfone 5 16Gb a popíčovka. Za tu cenu více než dost výkonu. Je problém s "záseky" ale to je způsobené neoptimalizací androidu.
Xderzon
Zdravím. Podíval jsem se Ti, na určité mobily, ale podle mě, bych Ti doporučoval Mobilní telefon Samsung Galaxy J3 (2016) (J320F), White/Black. Výkon prý má špičkový a cena.. Akorát pro tebe. Plánuju si ho koupit, potom bych Ti dal vědět (editnul bych) zda to má opravdu kupovat huawei nebo samsung.
Rosta
P8 Lite mám a doporučoval sem ho už několika lidem, najdeš to i v této sekci. Teď bych ho doporučil asi ještě více jelikož klesla cena. Já sem spokojený za ty peníze super Phone super design atd. Pokud na to máš nějaký dotaz ptej se. Nebudu tu vypisovat parametry které už určitě víš
niko
Trošku si priplať a kúp si Sony Xperia Z3 alebo Z3 Compact. Od kedy vyšla Z5 cena išla dole a myslim, že v pomere kvalita/ cena máš Z3 jeden z najlepších telefónov aké môžeš dostať. Mám ho už asi 8 mesiacov a za celý čas mi ani raz nesekol, aplikácie tiež zvláda hravo, je vodotesný, fotky má tiež skvele vďaka 20MPx fotoaparátu a taktiež natáča aj v 4K rozlíšeni, čo ťa v prípade, že máš monitor, TV ktory prehráva 4K rozlíšenie môže potešiť
Brendy
ak máš limit tých cca 5 tisíc kč, tak byť tebou beriem ten Huawei P8 Lite či ako sa to píše.... proste papierovo velmi silný telefón, prakticky neviem povedať, nevlastním ho ale poznám ludí čo ho majú a si ho vychvalujú, takže myslím, že niet nad čím sa rozhodovať.
Brendy
Citácia
niko napsal:

Trošku si priplať a kúp si Sony Xperia Z3 alebo Z3 Compact. Od kedy vyšla Z5 cena išla dole a myslim, že v pomere kvalita/ cena máš Z3 jeden z najlepších telefónov aké môžeš dostať. Mám ho už asi 8 mesiacov a za celý čas mi ani raz nesekol, aplikácie tiež zvláda hravo, je vodotesný, fotky má tiež skvele vďaka 20MPx fotoaparátu a taktiež natáča aj v 4K rozlíšeni, čo ťa v prípade, že máš monitor, TV ktory prehráva 4K rozlíšenie môže potešiť



Podotýkam, ludské oko nerozozná 4k od FullHD pokial nemáš uhlopriečku 50"+ Smile takže 4k v mobile je zbytočné, je to len marketingový ťah aby si machroval, že mne natáča 4k, čo z toho keď tvoje oči ani nikoho iného to nezachytia
V0jta
Kolem 5ky seženeš Honor 6. Infraport na elektro, 3GB RAM, 5'' displej......Koukni na specifikace. Určo se ti zalíbí.
V0jta
Do ****sungu bych nešel už podle nádstavby. Brácha měl S5 a šla pryč. Ale pokud chceš ****sunga, tak prosím. Je to tvoje volba
niko
Citácia
Podotýkam, ludské oko nerozozná 4k od FullHD pokial nemáš uhlopriečku 50"+ Smile takže 4k v mobile je zbytočné, je to len marketingový ťah aby si machroval, že mne natáča 4k, čo z toho keď tvoje oči ani nikoho iného to nezachytia

Myslím, že televízie s uhlopriečkou 50" a viac sú v tejto dobe štandard a vôbec nie je na škodu, keď to v telefóne máš. To, že 4K nevyužiješ ty neznamená, že to nevyužije niekto iný. Smile
Ladik_
Ahoj
nevím jestli to už někdo psal , ale já mam dobrou zkušenost s mobilem z Číny
kupoval jsem tam mobil za 5k a nemůžu si ho vynachválit Smile
Rosta
Citácia
Ladik_ napsal:

Ahoj
nevím jestli to už někdo psal , ale já mam dobrou zkušenost s mobilem z Číny
kupoval jsem tam mobil za 5k a nemůžu si ho vynachválit Smile


No tak to je rada dne Facepalm
Ladik_
Citácia
Rosta napsal:

Citácia
Ladik_ napsal:

Ahoj
nevím jestli to už někdo psal , ale já mam dobrou zkušenost s mobilem z Číny
kupoval jsem tam mobil za 5k a nemůžu si ho vynachválit Smile


No tak to je rada dne Facepalm


Tak promiň no jenom aby se podíval ;)
niko
Citácia
Rosta napsal:

Citácia
Ladik_ napsal:

Ahoj
nevím jestli to už někdo psal , ale já mam dobrou zkušenost s mobilem z Číny
kupoval jsem tam mobil za 5k a nemůžu si ho vynachválit Smile


No tak to je rada dne Facepalm


Ono značka Xiaomi je tiež z Ázijského trhu a ma vynikajúce telefóny.
sKiLL
Dobrá, tak jsem si nejspíš vybral Smile Díky moc všem za tipy, můžete zamknout. Lock!
Rosta
Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
6 Hlasov
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
9%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 21